wmticon

قیمت و خرید ورلد موبایل توکن - WMT

خرید ارز دیجیتال ورلد موبایل توکن World Mobile Token

خرید ارز دیجیتال ورلد موبایل توکن (WMT) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت ورلد موبایل توکن به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز ورلد موبایل توکن بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش ورلد موبایل توکن اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز ورلد موبایل توکن هستند.

معامله ورلد موبایل توکن

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت ورلد موبایل توکن به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 WMT = 21,000 IRT

wmticon

ورلد موبایل توکن

خرید آسان ورلد موبایل توکن
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت ورلد موبایل توکن

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، ورلد موبایل توکن می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

wmticon

wmt

ورلد موبایل توکن

تومان --

wmticon

wmt

ورلد موبایل توکن

قیمت دلاری

0.2889 USDT

قیمت تومانی

تومان 19,466

تغییرات 24 ساعت اخیر

-1.181 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۶۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

زندگی بدون اینترنت را تصور کنید. دنیای عجیبی است. غالب دسترسی ما به اطلاعات، آموزش، تجارت، بانکداری، اخبار و ارتباط با خانواده و دوستان قطع خواهد شد. ۳.۷ میلیارد نفر در سراسر دنیا چنین زندگی را تجربه می‌کنند.

سازمان ملل متحد حق دسترسی به اینترنت آزاد را یکی از نشانه‌های حقوق بشر معرفی کرده است، اما از هر دو نفر یک نفر در دنیا نمی‌تواند از طریق اینترنت ارتباط با دیگران برقرار کند. توسعه‌دهندگان بلاکچین تصمیم گرفتند تا این مشکل را حل کنند.

توسعه‌دهندگان، بلاکچین ورلد موبایل توکن را در سال ۲۰۲۱ برای تحقق اهداف سازمان ملل در راستای دسترسی کامل افراد به اینترنت آزاد راه‌اندازی کردند. در ادامه با این پدیده بازار ارزهای دیجیتال بیشتر آشنا خواهیم شد.

ورلد موبایل توکن (WMT) چیست؟

خرید WMT

ورلد موبایل توکن (WMT) اولین شبکه تلفن همراهی است که بر بستر بلاکچین ساخته شده است. بلاکچین کاردانو، توکن بومی WMT را بر بستر خود نگه‌داری می‌کند تا اینترنت به نیمی از جهان بدون اینترنت برسد. برای درک بهتر پروژه ورلد موبایل باید با مفهوم اقتصاد اشتراکی آشنا شویم.

اقتصاد اشتراکی چیست؟

اقتصاد اشتراکی مدلی اقتصادی است که فعالیت همتابه‌همتا را ترویج می‌دهد. این مدل اقتصادی روی کسب، ارائه یا اشتراک دسترسی به کالاها و خدمات تعریف می‌شود که اغلب در یک پلتفرم آنلاین اجتماعی پیاده‌سازی می‌شود.

اقتصاد اشتراکی به افراد و گروه‌ها اجازه می‌دهد تا دارایی‌های کم استفاده یا بدون استفاده خود را به محلی برای کسب درآمد تبدیل کنند. ماشین‌هایی که سال‌ها است در پارکینگ خاک می‌خورند و اتاق‌ها یا خانه‌های اضافی که همواره خالی هستند، در اقتصاد اشتراکی اجاره داده می‌شوند.

بنابراین اقتصاد اشتراکی دارایی‌های فیزیکی را به شکل خدمات اجاره می‌دهد. ارز دیجیتال WMT از بلاکچین کاردانو استفاده می‌کند تا این مدل اقتصادی را پیاده‌سازی کند. در این ساختار مردم دارایی‌های خود را به اشتراک می‌گذارند تا مصرف‌کنندگان با توکن WMT اجاره را پرداخت کنند.

تاریخچه پیدایش ورلد موبایل توکن (WMT)

۶ دسامبر ۲۰۲۱ تاریخ تولد ورلد موبایل توکن در بازار ارزهای دیجیتال است. این توکن دو مرحله فروش خصوصی و عمومی را پشت سر گذاشت تا به کل دنیا معرفی شد. بسیاری از متخصصین اعتقاد داشتند که قیمت در نظر گرفته‌شده برای این توکن بسیار بالا است، اما رشد بیش از ۶۰ درصدی در روز اول نگاه‌های بسیاری را به سمت این پروژه برگرداند.

ورلد موبایل توکن (WMT) چگونه معروف و محبوب شد؟

ایده جذاب ورلد موبایل توکن به‌سرعت این ارز دیجیتال را محبوب کرد. دسترسی آزاد به اینترنت رؤیای بسیاری از مردم دنیا است که ورلد موبایل با تکنولوژی بلاکچین و قراردادهای هوشمند این رؤیا را به واقعیت تبدیل خواهد کرد.

هدف از خلق ورلد موبایل توکن (WMT)

یکی از اهداف اصلی ارز دیجیتال WMT حفظ حریم شخصی کاربران است. ورلد موبایل توکن اعتقاد دارد که نباید اطلاعات شخصی کاربران را در راستای منافع مالی استفاده کرد. اطلاعات شخصی کاربران نباید منتشر شود یا برای بازاریابی و تبلیغات فروخته شود.

قابلیت‌ها و مزایای ورلد موبایل توکن

در بلاکچین WMT قراردادهای هوشمند نقش مهمی را ایفا می‌کنند. قراردادهای هوشمند امنیت تراکنش‌ها را فراهم می‌کنند، هزینه‌ها را کاهش می‌دهند، صورتحساب‌های دقیقی منتشر می‌کنند و امکان ایجاد معاملات باز را به کاربران می‌دهند.

ورلد موبایل توکن بخش عمده مالکیت خود را به سهام‌داران انتقال می‌دهند تا هزینه‌های نگه‌داری و عملیاتی توکن نیز کاهش پیدا کند. کاهش هزینه‌ها موجب می‌شود تا شبکه در بلندمدت پایداری بیشتری داشته باشد.

پاداش Nodeهای حاضر در پروژه و استیک‌کنندگان با توکن WMT پرداخت می‌شود. تراکنش‌های ایجادشده در بلاکچین ورلد موبایل توکن شامل خدمات درمانی، بیمه، وام‌های کوچک، تماس، پیامک، استریم و مرور وب می‌شود.

امنیت شبکه ورلد موبایل توکن چگونه است؟

احترام و محافظت از حریم شخصی افراد یکی از مهم‌ترین اصول قراردادهای آنلاین و حقوق اساسی افراد است. حفظ امنیت داده‌های کاربران موضوعی مهم در صنعت ارتباطات راه دور است که اپراتورهای تلفن همراه را وادار ساخته است تا بخشی از انرژی و هزینه‌های خود را در این حوزه صرف کنند.

پروتکل‌های مخابراتی موجود در صنعت ارتباطات بسیار آسیب‌پذیر هستند. سیستم‌های ارتباطی مبتنی بر بلاکچین به‌دلیل شفافیت، تغییرناپذیری و حفظ حریم شخصی راه‌حلی مناسب برای کاهش آسیب‌پذیری پروتکل‌هایی مخابراتی هستند.

ورلد موبایل توکن با استفاده از فناوری بلاکچین حفظ حریم شخصی افراد را در اولویت فعالیت‌های خود قرار داده است. داده‌های کاربران از طریق زیرساخت‌های کلید عمومی/ خصوصی محافظت می‌شوند. در این سیستم ابر داده‌ها در انبارهای سراسر شبکه ایمن می‌شوند و امکان همگام‌سازی بین دستگاه‌های مختلف متعلق به کاربر را فراهم می‌کنند.

قراردادهای هوشمند دیگر راه‌حل ارز دیجیتال WMT برای افزایش امنیت شبکه است. قراردادهای هوشمند به‌صورت خودکار عمل می‌کنند و خطرات مرتبط با دست‌کاری، کلاه‌برداری و جرائم سایبری را کاهش می‌دهند. در این نوع سیستم کیفیت و دقت انتقال داده‌ها در تمامی تراکنش‌ها نیز حفظ می‌شود.

چه تعداد توکن ورلد موبایل توکن در گردش است؟

ارز WMT، ۲ میلیارد توکن دارد که آن‌ها را به ده بخش تقسیم کرده است. فروش خصوصی و عمومی توکن در سال ۲۰۲۱، ۱۲ درصد از دارایی را به خود اختصاص داد. مشاوران، بنیان‌گذاران، تیم سازنده و شرکا ۳۳ درصد از توکن‌ها را برداشتند. مشارکت و استیک اولیه ۵ درصد از توکن‌ها را به خود اختصاص داد. صندوق‌های سرمایه‌گذاری جامعه و فعالین بلاکچین سهمی ۲۰ درصدی داشتند و درنهایت نودها و استیک‌کنندگان، باقی‌مانده توکن‌ها را به نام خود زدند.

در حال حاضر و در زمان نگارش این متن در تیرماه 1402، ارز دیجیتال WMT ارزش بازاری معادل ۴۹ میلیون دلار و حجم معاملات روزانه ۶۰۰ هزار دلار دارد. این ارزش بازار و حجم معامله تنها با ۴۲۵ میلیون توکن در حال گردش در بازار پدید آمده است.

خرید ارز دیجیتال ورلد موبایل توکن

معامله WMT

خرید ارز دیجیتال ورلد موبایل توکن در برخی صرافی‌های معتبر سراسر دنیا امکان‌پذیر است. استفاده از صرافی‌های خارجی با توجه به تحریم‌ها علیه کشورمان، ریسک بالایی را برای دارایی‌های شما به همراه دارد و امکان مسدود شدن دارایی‌ها در این‌ صرافی‌ها دور از ذهن نیست. بنابراین بهتر است برای از بین بردن چنین ریسکی از صرافی‌های معتبر داخلی استفاده کنیم.

صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که ۲۷۰ ارز دیجیتال مختلف از جمله توکن WMT را فهرست کرده است. تبدیل ویژگی‌های جذابی مانند حد سود و ضرر را نیز به بازار ورلد موبایل توکن اضافه کرده است تا کاربران با خیالی راحت معاملات خود را انجام دهند.

برای خرید ارز دیجیتال ورلد موبایل می‌توانید در سایت صرافی تبدیل ثبت‌نام کنید و مراحل احراز هویت سریع و آسان را پشت سر بگذارید. سپس از طریق بخش خرید آسان یا ورود به بازار‌ تومانی یا تتری این ارز، خرید ورلد موبایل را انجام دهید.

فروش ارز دیجیتال ورلد موبایل توکن

فروش ارز دیجیتال ورلد موبایل توکن به‌راحتی خرید آن خواهد بود. کاربران صرافی تبدیل در کیف پول خود میزان موجودی توکن WMT را می‌بینند. در قسمت بازار ارز دیجیتال ورلد موبایل نیز می‌توانید موجودی کیف پول خود بفروشید و آن را به تتر یا تومان تبدیل کنید.

نحوه خرید ورلد موبایل توکن از صرافی تبدیل

صرافی تبدیل امکان خرید آسان را برای کاربران خود فراهم کرده است. در صفحه اصلی وب‌سایت تبدیل بخش خرید آسان وجود دارد که کاربران می‌توانند پس از ثبت‌نام و احراز هویت سریع و آسان با ورود به این بخش خرید ورلد موبایل توکن را در اسرع وقت انجام دهند.

بخش خرید آسان خود به سه بخش دیگر تبدیل می‌شود. خرید، تبدیل ارز و فروش سه بخش اصلی خرید آسان را شامل می‌شوند. کاربران می‌توانند در بخش خرید میزان تومان در نظر گرفته‌شده برای خرید را وارد کنند تا حجم ورلد توکن دریافتی و کارمزد معامله را مشاهده کنند.

استفاده از بازارهای معاملاتی حرفه‌ای تومانی و تتری تبدیل روش دیگر برای خرید این ارز دیجیتال است.

روش نگهداری ورلد موبایل توکن

کیف پول‌های بسیاری در سطح بازار و اینترنت وجود دارند که از ارز دیجیتال ورلد موبایل توکن پشتیبانی می‌کنند. درواقع تمامی کیف پول‌های پشتیبانی‌کننده از بلاکچین کاردانو قابلیت نگهداری WMT را دارند.

کیف پول‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری با قابلیت‌های متفاوت محل نگهداری این ارز دیجیتال خواهند بود. کیف پول‌های سخت‌افزاری، فیزیکی هستند و ارز دیجیتال را در حالت آفلاین نگهداری می‌کنند. کیف پول‌های نرم‌افزاری در سطح اینترنت وجود دارند که دسترسی به آن‌ها تنها نیاز به دستگاهی آنلاین دارد.

انواع کیف پول ورلد موبایل توکن

قیمت بالای کیف پول‌های سخت‌افزاری موجب می‌شود تا برای نگهداری مقادیر کم ارز دیجیتال صرفه اقتصادی اجازه نگهداری ورلد موبایل توکن در این کیف پول‌ها را ندهد. درنتیجه، کاربران تمایل بیشتری به استفاده از کیف پول‌های نرم‌افزاری دارند. کیف پول‌های متامسک و iTokenWallet ازجمله کیف پول‌های نرم‌افزاری مشهور بازار هستند که از این ارز پشتیبانی می‌کنند.

صرافی تبدیل نیز کیف پول‌های امن و اختصاصی برای کاربران خود در نظر گرفته است. کیف پول‌های تبدیل پس از افتتاح حساب کاربری به مشتریان تعلق می‌گیرد. نگهداری و مدیریت ارزهای دیجیتال تنها با چند کلیک در این صرافی امکان‌پذیر است.

کارمزد خرید و فروش ورلد موبایل توکن

معامله موبایل توکن در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش WMT در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل پلتفرمی آنلاین است که خرید و فروش ارزهای دیجیتال را در فضایی امن به کاربران خود هدیه می‌دهد. تراکنش‌های صرافی تبدیل همتابه‌همتا و بدون دخالت هیچ‌گونه واسطه‌ای است. صرافی تبدیل شانه‌به‌شانه دیگر صرافی‌های بزرگ بین‌المللی در حال پیشروی است. در ادامه به برخی از مزایای خرید و فروش WMT در صرافی تبدیل می‌پردازیم.

بالاترین تنوع ارزهای دیجیتال

صرافی تبدیل با ارائه بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال مختلف بالاترین تنوع ارز دیجیتال را در میان صرافی‌ها داخلی در اختیار کاربران خود قرار داده است. شما می‌توانید در ۱۴۰ بازار تومانی و ۱۴۰ بازار تتری به خرید و فروش ارزهای دیجیتال موردنظر خود بپردازید و حق انتخاب بالایی داشته باشید. علاوه بر این در بخش خرید آسان می‌توانید بدون نیاز به دانش معاملاتی بالا یا توجه به جزئیات، خرید ارز مورد نظر خود را به سرعت انجام دهید.

برداشت تومانی لحظه‌ای

یکی از امکاناتی که صرافی تبدیل در اختیار کاربران خود قرار داده است برداشت تومانی لحظه‌ای است. شما در هر زمان و هر ساعت از شبانه‌روز حتی در روزهای تعطیل، تنها با فشار یک دکمه می‌توانید در لحظه و کاملاً فوری دارایی‌های خود را برداشت کرده و در حساب بانکی خود داشته باشید.

اپلیکیشن اختصاصی تبدیل

اپلیکیشن اختصاصی تبدیل فضای ساده و کاربرپسندی دارد. این اپلیکیشن سهولت در خرید و فروش ارزهای دیجیتال را به ارمغان می‌آورد. صرافی تبدیل با طراحی این اپلیکیشن خرید و فروش در شرایطی امن را برای کاربران خود فراهم می‌کند.

احراز هویت سریع

ثبت‌نام و احراز هویت در صرافی تبدیل زمان چندانی را از کاربران نمی‌گیرد. با ثبت‌نام و انجام فرآیند سریع و آسان احراز هویت در تبدیل فاصله کمی به‌اندازه چند کلیک با ورود به بازارهای ارز دیجیتال خواهید داشت.

حداقل فاصله خرید و فروش

ربات‌های بازار گردان تبدیل در تمامی ساعات شبانه‌روز فعال هستند و بازارهای جهانی را رصد می‌کنند. این ربات‌ها باعث می‌شوند تا کم‌ترین میزان شکاف قیمتی بین بازار صرافی و بازارهای جهانی وجود داشته باشد.

آیا خرید ورلد موبایل توکن بدون احراز هویت ممکن است؟

تحریم‌های بین‌المللی دسترسی کاربران ایرانی را به صرافی‌های معتبر خارجی را سخت کرده است که نیاز به احراز هویت دارند. دراین‌بین برخی صرافی‌های نامعتبر بدون نیاز به احراز هویت در اینترنت رشد کرده‌اند.

صرافی خارجی بدون احراز هویت معایب بزرگی دارد که بسیاری از کاربران ایرانی را طی سال‌های اخیر متضرر کرده و با خطراتی همچون کلاهبرداری یا مسدود شدن دارایی‌ها مواجه کرده است. درنتیجه، بسیاری از کاربران معامله در صرافی‌های ایرانی را ترجیح می‌دهند که دارای فرآیند احراز هویت هستند، اما ریسک‌ها و خطرات صرافی‌های خارجی را ندارند.

آینده ورلد موبایل توکن چگونه است؟

ارز ورلد موبایل توکن

ورلد موبایل توکن راه‌حلی است تا شکاف میان جوامع دارای اینترنت و بدون اینترنت را بردارد. ورلد موبایل در راستای تحقق عدالت اجتماعی و دسترسی آزاد تمامی افراد به اینترنت آزاد شبکه‌ای پایدار و مقرون‌به‌صرفه‌ای را ایجاد کرده است.

ایلان ماسک، حامی اصلی دوج‌کوین، در این مسیر اقدام به ساخت اینترنت‌های ماهواره‌ای کرده است که نشان می‌دهد این ایده‌ها حامیان بزرگی در پشت خود دارند. آینده ورلد موبایل نیز درخشان به نظر می‌رسد، هرچند که در بازار ارزهای دیجیتال هیچ‌چیز قابل پیش‌بینی نیست.

منابع:

bitcoinwisdom.com

coinmarketcap.com

worldmobiletoken.com

www.investopedia.com

سوالات متداول خرید ورلد موبایل توکن

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید ورلد موبایل توکن

از کجا می‌توانیم ورلد موبایل توکن (WMT) بخریم؟

صرافی‌های معتبر بسیاری ازجمله تبدیل ورلد موبایل توکن را فهرست کرده‌اند که امکان خرید آن را فراهم می‌کند.

خرید سریع ورلد موبایل توکن (WMT) چطور امکان‌پذیر است؟

بخش خرید آسان سایت صرافی تبدیل خرید آسان ورلد موبایل توکن را امکان‌پذیر می‌کند. بخش خرید آسان خود به سه بخش دیگر تبدیل می‌شود. خرید، تبدیل ارز و فروش سه بخش اصلی خرید آسان را شامل می‌شوند. کاربران می‌توانند در بخش خرید میزان تومان در نظر گرفته‌شده برای خرید را وارد کنند تا حجم ورلد توکن دریافتی و کارمزد معامله را مشاهده کنند.

کارمزد خرید و فروش ورلد موبایل توکن (WMT) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله موبایل توکن در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه می‌توانیم آینده ورلد موبایل توکن (WMT) را پیش‌بینی کنیم؟

خرید و فروش در بازار ارز دیجیتال بهتر است همراه با تحلیل فاندمنتال یا تکنیکال باشد. با عضویت در کانال الگوریتم تحلیل (https://t.me/algotahlil) در تلگرام می‌توانید از تحلیل‌های ساده و هوشمندانه بهره‌مند شوید. سایر کانال‌های آموزشی و سیگنال‌دهی نیز وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

ارز دیجیتال ورلد موبایل توکن (WMT) چگونه نگهداری می‌شود؟

ارز دیجیتال ورلد موبایل توکن در انواع کیف پول‌های سرد و گرم نگهداری می‌شوند. iToke و متامسک از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های نگهداری این ارز دیجیتال هستند. ضمناً کیف پول امن صرافی تبدیل نیز جای مناسبی برای نگهداری ارز WMT شما است.

آیا خرید ورلد موبایل توکن (WMT) می‌تواند سودآور باشد؟

خرید ورلد موبایل با توجه به ایده هیجان‌انگیزی که پشت خود دارد، آینده خوبی را در انتظار خود می‌بیند، اما همواره احتمال شکست پروژه‌ها را نیز باید در نظر گرفت و در خرید احتیاط لازم را به عمل آورد.

آیا می‌توان ورلد موبایل توکن (WMT) را استخراج کرد؟

بلاکچین‌های مختلف از الگوریتم‌های اجماع مختلف استفاده می‌کنند. کاردانو از اثبات سهام استفاده می‌کند. درنتیجه ورلد موبایل توکن که بر بستر کاردانو فعالیت می‌کند، امکان استخراج را ندارد، چراکه استخراج مخصوص الگوریتم اثبات کار است.

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon
برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 382 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله