fluxicon

قیمت و خرید فلاکس - FLUX

خرید ارز دیجیتال فلاکس Flux

خرید ارز دیجیتال فلاکس (FLUX) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت فلاکس به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز فلاکس بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش فلاکس اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز فلاکس هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت فلاکس به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 FLUX = 51,253 IRT

fluxicon

فلاکس

خرید آسان فلاکس
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت فلاکس

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، فلاکس می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

fluxicon

flux

فلاکس

تومان --

fluxicon

flux

فلاکس

قیمت دلاری

0.9123 USDT

قیمت تومانی

تومان 53,007

تغییرات 24 ساعت اخیر

-0.942 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

دنیای ارزهای دیجیتال از جمله حوزه­های اقتصادی است که در صورت وجود اطلاعات کامل در خصوص آن می­توان به کسب سود خوبی رسد. در این فضا انواعی از رمز ارزها وجود دارند که هر کدام هم دارای خصوصیات منحصربفردی بوده و برای اهداف خاصی طراحی و عرضه شده­اند.

در این مقاله قصد داریم تا در مورد ارز دیجیتال فلاکس برای شما صحبت کنیم. می­خواهیم بدانیم که این ارز دیجیتال دارای چه خصوصیاتی است، چگونه می­توان آن را تهیه کرد و معاملات خود را چگونه می­توان با آن به انجام رساند. ما را تا پایان همراهی کنید.

ارز دیجیتال فلاکس (Flux ) چیست؟

ارز فلاکس

پروژه­ای به نام ZelCashدر سال 2018 راه­اندازی شد. این پروژه نوعی بلاک چین از نوع web3است که هدف از راه­اندازی آن سهولت زیرساخت­ها و همینطور سهولت ابزارهای کلیدی برای اینترنت غیرمتمرکز است. در ماه مارس سال 2020 ZelCash در راستای اهداف پروژه تغییر نام داد و از زل­کش به Fluxتغییر نام داد.

Flux نوعی اکوسیستم غیرمتمرکز محسوب می­شود که کلکسیونی از بلاک چین مقیاس­پذیر است که سرویس BaaS و خدمات محاسباتی را در بر می­گیرد که به شکل یکسان از کاربران و توسعه­دهندگان نهایی دریافت سود دارد.

گذشته از بحث انجام گرفته، اکوسیستم این ارز دیجیتال ارائه­دهنده سیستم­های توسعه آگنوستیک محیطی است و این توانایی را دارد که یک برنامه کاربردی از نوع متمرکز را به شکل یکپارچه به اینترنت غیرمتمرکز web3انتقال دهد.

تاریخچه ارز دیجیتال فلاکس (Flux )

اکوسیستم این ارز دیجیتال یک مجموعه از خدمات محاسباتی است که غیرمتمرکز محسوب شده و شامل راه­حل­های بلاک چین است که ارائه­دهنده محیط توسعه غیرمتمرکز هستند. ارز دیجیتال فلاکس از نوعی کوین بومی استفاده می­کند که مبتنی بر اثبات کار است و هدف از استفاده از آن نیرو بخشیدن به این اکوسیستم است.

این انگیزه جهت میزبانی سخت­افزار و همینطور برای حاکمیت در زنجیره و کاهش آمار بازیگران غیر مفید از طریق الزامات استیکینگ جهت اجرای سخت­افزار را مهیا می­کند.

در نهایت باید گفت که در وایت پیپر این ارز دیجیتال گفته شده است که اپراتورهای نود فلاکس این توانایی را دارند که پس از ارائه سرمایه فلاکس در کیف پول­شان، سطح مورد نظر خود را از بین سه سطح سخت­افزاری برمی­گزینند. بواسطه این توانایی هر کسی که برای این شبکه سخت­افزار ارائه کند می­تواند پاداش دریافت کند.

ارز دیجیتال فلاکس (Flux ) چگونه معروف و محبوب شد؟

شبکه فلاکس حاصل ترکیبی از پروتکل­های درون اکوسیستم FLUX است که در حال کار با همدیگر هستند. شبکه فلاکس یک پروژه پیشگام web3 است که باعث ایجاد یک اینترنت غیرمتمرکز شده است. اکوسیستم فلاکس با استفاده از الگوریتم­های جدید میزبان استخراج­کنندگان و FluxNodesاست.

باید بدانید که FluxOS نوعی شبکه محاسباتی است که بوسیله ماینرها و FluxNodes به اجرا درمی­آید و یک محیطی راحت را برای توسعه­دهندگان شکل می­دهد و همین باعث محبوبیت آن شده است.

گفتنی است که پلتفرم چندابزاری شبکه فلاکس موسوم به ZelCore و همینطور کیف پول این شبکه از جمله ویژگی­های حیاتی این اکوسیستم به شمار می­روند.

هدف از خلق ارز دیجیتال فلاکس (Flux )

در ادامه این مقاله سعی کرده­ایم تا به خصوصیات منحصربفرد این ارز دیجیتال اشاره کنیم که هدف اصلی از خلق آن به شمار می­روند:

در ابتدای این بحث باید گفت که گره­های PlFlux را می­توان برروی سخت­افزارهایی چون Raspberry Pi، PC، Server و VPS به اجرا درآورد. فلاکس نوعی ارز دیجیتال POW است که با پردازنده گرافیکی قابل استخراج بوده و مدیریت DAO بر روی زنجیره و همچینن مدیریت الزامات استیکینگ جهت محافظت از شبکه در مقابل احزاب مخرب را امکان­پذیر می­کند.

ارز دیجیتال فلاکس به عنوان نسل بعدی محاسبات غیرمتمرکز به شمار می­رود. این رمز ارز با داشتن بیش از ده هزار گره در کل دنیا ارائه­دهنده ۷۵۰۰۰ vCore، ۲۲۸.۱۹ ترابایت RAM و همچنین ۵.۱۱ پتابایت فضای ذخیره­سازی است. این ویژگی­های گفته شده در مورد ارز دیجیتال فلاکس مشخصات منحصربفردی هستند که در یک شبکه محاسباتی غیرمتمرکز وجود دارند.

ارزش ارز دیجیتال فلاکس چگونه تعیین می‌شود؟

Flux ارز دیجیتال اکوسیستم فلاکس به شمار می­رود که بر روی بلاک چین اختصاصی این ارز و چند شبکه پیشرو دیگر وجود دارد. توکن Flux محور اساسی این اکوسیستم محسوب می­شود که وجود آن جهت پیشبرد عملیات و همچنین برای اجرای راحت پروژه رمزنگاری حیاتی است. پس پروژه Fluxدارای یک توکن به همین نام است و در مورد نقش و اهمیت آن هم صحبت شده است.

فلاکس عهده­دار ایجاد انگیزه و وثیقه FluxNodes محسوب می­شود. همچنین به عنوان واحد مبادله جهت انجام تراکنش­های درون شبکه فلاکس به شمار می­رود. توکن فلاکس علاوه بر موراد گفته­شده، باعث فعال شدن فرمی از نوع غیرمتمرکز احراز هویت دو عاملی می­شود.

این ارز دیجیتال کاربر محور است و به این دلیل کاربران می­توانند در اجرای FluxNodes به عنوان پاداش جهت مشارکت خود، Flux را استخراج کرده و یا کسب کنند. به این ترتیب هر چه سهم مشارکت کاربران بیشتر باشد، کسب سودشان هم بیشتر است.

گفتنی است که ارز دیجیتال فلاکس مانند بیت کوین از الگوریتم اجماع یعنی گواه اثبات کار بهره گرفته و از FluxHash به عنوان الگوریتم هش خود استفاده می­کند و ارزش آن بدین وسیله تعیین می­شود.

قابلیت ها و مزایای فلاکس

خرید FLUX

کوین FLUX هم بر روی بلاک چین فلاکس و هم بر روی سایر بلاک چین­ها که دارای محبوبیت هستند، موجود است. این نکته را باید گفت که دارایی­هایی فلاکس از نظر فنی کوین محسوب می­شوند. این در حالی است که دارایی دیگر بلاک چین­ها توکن فلاکس به شمار می­روند.

شبکه FLUXیک شبکه موازی را در حال حاضر معرفی کرده است که بواسطه آن هر کاربری این امکان را دارد تا توکن­های فلاکس را در دیگر شبکه­های استخراج کنند.

هر توکن فلاکس با نسبت 1:1 و به شکل کاملا برابر قابلیت تعویض با دارایی فلاکس را دارد. برای این امر، از برنامه Fusionاستفاده می­شود. این برنامه هم از طریق کیف پول دیجیتال ZelCoreقابلیت دسترسی دارد

.

بنیانگذاران ارز دیجیتال فلاکس

ارز دیجیتال فلاکس دارای سه بنیانگذار است:

 • دنیل کلر Daniel Keller: هم اکنون مدیریت استراتژیک فلاکس را بر عهده دارد.
 • تادیس کمنتا Tadeas Kmenta: هم اکنون مدیریت نوآوری جهت خلق فناوری­های جدید در شبکه فلاکس است.
 • پارکر هانی من Parker Honeyman: در حال حاضر مدیریت عملیاتی این پروژه را بر عهده دارد.

این افراد متخصص در کنار کارکنان خود و دوازده هزار گره محاسباتی در سراسر جهان ارزش فلاکس را افزایش می­دهند. وایت پیپر شبکه ارز دیجیتال فلاکس هم در ماه آوریل سال 2021 منتشر شد که شامل 12 صفحه بود.

امنیت ارز دیجیتال فلاکس چگونه است؟

در مورد وضعیت امنیت این ارز دیجیتال باید بدانید که کاربرانی که دارای توکن فلاکس هستند می­توانند به چند پلتفرم غیرمتمرکز مالی DeFi دسترسی داشته باشند. هدف ارز دیجیتال فلاکس گسترش 10 دارایی موازی با این توکن است که هم در شبکه­های دیگر قابل دسترسی هستند و هم امنیت قابل قبولی دارند.

تا کنون 5 شبکه سازگار با توکن فلاکس فعال هستند که در ادامه به آنها می­پردازیم:

 • شبکه اتریوم FLUX-ETH
 • شبکه بایننس FLUX-BSC
 • شبکه کادنا FLUX-KDA
 • شبکه ترون FLUX-TRX
 • شبکه سولانا FLUX-SOL

5 شبکه دیگر که با این ارز دیجیتال سازگاری دارند هم هنوز اعلام نشده­اند.

البته برای امن بودن ارز دیجیتال علاوه بر تمهیدات بنیانگذاران، کاربران هم باید به نکات مهمی توجه داشته باشند. از جمله این که کیف پول دیجیتال مناسبی را برای نگهداری و ذخیره آن انتخاب کرد.

به هر میزان که تسلط کاربر بر دو کلید خصوصی و عمومی در یک کیف پول دیجیتال بیشتر باشد و هر چقدر استفاده از کیف پول راحت باشد و هر چقدر هم تیم توسعه­دهنده معتبری داشته باشد، امنیت ارزهای دیجیتال از جمله ارز دیجیتال فلاکس هم بالاتر می­رود.

چه تعداد توکن فلاکس در گردش است؟

پس از تغییر نام این ارز دیجیتال، عرضه کل آن از 220 میلیون عدد قبلی به 440 میلیون افزایش پیدا کرد. از این تعداد نیمی در حال حاضر در گردش است.

خرید ارز دیجیتال فلاکس

کاربرانی که علاقمند به انجام معاملات خود با ارز دیجیتال فلاکس هستند می­توانند به صرافی­های معتبر مراجعه کرد و پس از انجام فرایند ثبت­نام و دریافت قیمت این ارز دیجیتال، نسبت به خرید این رمز ارز اقدام کنند.

فروش ارز دیجیتال فلاکس

کاربرانی که تمایل به فروش این ارز دیجیتال دارند می­توانند به صرافی­های معتبر مراجعه کرد و پس از انجام فرایند ثبت­نام و دریافت قیمت این ارز دیجیتال، نسبت به فروش آن اقدام کنند.

نحوه خرید فلاکس از صرافی تبدیل

برای این که بتوانید از صرافی تبدیل خرید کنید می­بایستی به سایت آن مراجعه کرده و پس از انجام مراحل ثبت نام و پس از این که فرایند احراز هویت انجام گرفت، نسبت به خرید هر نوع ارز دیجیتال از جمله ارز دیجیتال فلاکس اقدام کنید.

روش نگهداری فلاکس

بهترین روش برای نگهداری ارز دیجیتال فلاکس Flux استفاده از انواع کیف پول دیجیتال است که برای این امر در بازار و در دسترس مشتریان قرار گرفته­اند. این کیف پول­ها انواع مختلفی دارند که در بخش بعدی به معرفی آنها پرداخته­ایم

انواع کیف پول فلاکس

همه ارزهای دیجیتال برای نگهداری نیازمند داشتن کیف پول دیجیتال هستند. رمز ارز فلاکس هم از این قاعده مستثنی نبوده و در ادامه به بهترین کیف­های پول دیجیتال برای این هدف اشاره شده است:

 • کیف پول تراست والت
 • کیف پول متامسک
 • کیف پول لجر
 • کیف پول ترزور

کارمزد خرید و فروش ارز دیجیتال فلاکس

معامله فلاکس در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش Fluxدر صرافی تبدیل

مزایای خرید و فروش ارز دیجیتال از جمله ارز دیجیتال آ اس رم در صرافی تبدیل آن است که در سریع­ترین زمان ممکن می­توانید این کار را انجام دهید چرا که:

این صرافی دارای ابزارهای حرفه­ای است که بواسطه آنها ریسک معامله به کمترین حد خود می­رسد و در هر شرایط و در هر زمانی قابل مدیریت است. صرافی تبدیل دارای کیف­های پول امن اختصاصی است که باعث می­شود تا دارایی کاربر ضمانت شود.

این صرافی تیم پشتیبانی قوی داشته که در سریع­ترین زمان ممکن از طریق تلفن و یا چت آنلاین مشکلات مشتریان را برطرف می­کند و این مهمترین بخشی است که در هر کاری از جمله فعالیت­های اقتصادی برای کاربران دارای اهمیت زیادی است.

آیا خرید فلاکس بدون احراز هویت ممکن است؟

برای داشتن خریدی امن بهتر آن است که به صرافی­های معتبر مراجعه کنید و با انجام فرایند احراز هویت اقدام به خرید یا فروش دارایی دیجیتال خود کنید.

نحوه خرید ارز دیجیتال فلاکس

این رمز ارز را می­توان همانند سایر ارزهای دیجیتال از صرافی­های معتبر خریداری کرد. از جمله این صرافی­ها، می­توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • صرافی بایننس
 • صرافی کوکوین
 • صرافی گیت
 • صرافی کوینکس
 • صرافی هات بیت
 • صرافی پنکیک سواپ

کاربران ایرانی هم می­توانند این ارز دیجیتال را از طریق صرافی­های معتبر تهیه کنند.

آینده فلاکس چگونه است؟

خرید و فروش FLUX
پیش­بینی­های انجام­گرفته در مورد قیمت این رمز ارز تقریبا متضاد هم هستند و آنچه که اعلام شده برای بلندمدت بوده است. مطابق با پیش­بینی والت اینوستور در مورد سرمایه­گذاری بر روی این ارز در سال 2022 و در بلندمدت چندان خوشایند نیست.

بر اساس پیش­بینی­ها میانگین قیمت این رمز ارز تا پایان سال 2022 به چیزی در حدود 1.98 دلار خواهد رسید و تا آخر سال 2025 قیمت آن به چیزی در حدود 1.19 دلار و در آخر سال 2027 هم به 0.072 دلار خواهد رسید.

بر اساس پیش­بینی دیجیتال کوین پرس میانگین قیمت ارز دیجیتال فلاکس در سال 2022 به احتمال زیاد به 1.38 دلار، در سال2023 به 1.57 دلار و در سال 2024 هم به 1.47 دلار خواهد رسید.

منابع دیگر هم اینگونه پیش­بینی کرده­اند که قیمت این ارز دیجیتال به صورت متوسط به حدود 0.74 دلار در سال 2022 و به 2.19 دلار در سال 2025 خواهد رسید. پیش­بینی قیمت این رمز ارز هم برای سال 2030 14.32 دلار خواهد بود.

منظور از شبکه FluxOSچیست؟

شبکه FluxOS یک نوع سیستم محاسباتی شبکه توزیع­شده محسوب می­شود که برای توسعه­دهندگان جهت استقرار برنامه­های غیرمتمرکز کاربرد دارد. این سیستم اپن سورس بوده و به واسطه این ویژگی توسعه­دهندگان اطمینان دارند که برنامه­های غیرمتمرکز آنان به صورت دائم عملیاتی و زنده هستند.

علت این مسئله هم آن است که شبکه­ای جهانی از FluxNodes این وظیفه را عهده­دار است که انرژی شبکه را تامین کند. بنابراین چنانچه یک یا چند نود به هر علت آفلاین شوند، عملیات و فعالیت dApps ادامه­دار خواهد بود.

پس باید دانست که FluxOS قابلیت همکاری در چندین بلاک چین را دارد و این امکان را به توسعه­دهندگان می­دهد که هر برنامه­ای را در هر گونه شبکه در FluxOS به اجرا درآورند.

علاوه بر بحث گفته­شده، توسعه­دهندگان در شبکه فلاکس نیازمند یادگیری هیچ زبانی نیستند و با استفاده از dockerization هم می­توانند برنامه­ها را مستقر کنند. این امکان برای توسعه­دهندگان فراهم است که برنامه­های کاربردی متمرکز را جهت انتقال آنها به اینترنت غیرمتمرکز برنامه­ریزی کنند.

استقرار، طراحی و مدیریت برنامه­های غیرمتمرکز جهانی dApps به وسیله یک رابط برنامه­نویسی و همچنین به وسیله رابط کاربری با استفاده از FluxOS امکان­پذیر است. FluxOSحامی الزامات بلاک چین بوده و این اجازه را به توسعه­دهندگان می­دهد تا بر روی جنبه­های فرانت­اند کاربرمحور تمرکز کنند.

سخن آخر

اینگونه به نظر می­رسد که اکوسیستم ارز دیجیتال فلاکس دارای بعضی خصوصیات مثبت هست اما باید دانست که تنها پلتفرمی نیست که تا کنون ارائه شده است. ما در این مقاله به صورت مفصل به بررسی پیشینه و آینده این ارز دیجیتال پرداخته­ایم.

از جمله به نوسانات قیمتی آن اشاره شده و نظر کارشناسان صاحب­­نام در مورد آینده این ارز دیجیتال را مورد اشاره قرار دادیم. همچنین برای آن دسته از افرادی که قصد سرمایه­گذاری بر روی این رمز ارز را دارند به صورت شفاف توضیحات داده شده تا تصمیم­گیری به شکل صحیح برای آنها اتفاق بیفتد.

منابع:

fluxprotocol.org
runonflux.io

سوالات متداول خرید فلاکس

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید فلاکس

از کجا می توانیم ارز دیجیتال فلاکس ( Flux ) بخریم؟

شما در بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی و خارجی می‌توانید اقدام به خرید و فروش این ارز کنید؛ اما صرافی‌های خارجی، پشتیبانی مناسبی از کاربران ایرانی ندارند و امکان مسدودشدن دارایی‌های کاربر در آن‌ها بالاست؛ لذا پیشنهاد می‌شود از صرافی‌های ایرانی استفاده کنید. تبدیل، یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران است و از ۲۰۰ رمزارز مختلف از جمله فلاکس پشتیبانی می‌کند.

خرید سریع ارز دیجیتال فلاکس ( Flux ) چطور امکان پذیر است؟

برای انجام فرایند خرید سریع این رمز ارز دیجیتال بهترین، سریع¬ترین و امن¬ترین راه مراجعه به بخش خرید آسان صرافی تبدیل است.

کارمزد خرید و فروش فلاکس ( Flux ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله فلاکس در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت ارز فلاکس را پیش بینی کنیم؟

می‌توانید از تحلیل شخصی خود استفاده کنید یا با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (@algotahlil)از تحلیل‌های ساده و کاربردی بهره‌مند شوید. در صورت نیاز از دیگر کانال‌ها هم برای سیگنال گیری می‌توانید استفاده کنید.

ارز دیجیتال فلاکس ( Flux ) چگونه نگهداری می شود؟

نگهداری ارز دیجیتال نروس نتورک در کیف پول‌های سرد و گرم و سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مختلف امکان‌پذیر است. همچنین می‌توانید ارز فلاکس خود را در کیف پول امن صرافی تبدیل نگهداری کنید.

آیا خرید فلاکس ( Flux ) می‌ تواند سودآور باشد؟

در این مورد باید به ارزیابی¬های کارشناسان و همچنین به دوره زمانی انجام معامله دقت داشت.

آیا میتوان فلاکس ( Flux ) را استخراج کرد؟

ارز دیجیتال فلاکس از جمله رمز ارزهایی است که قابلیت استخراج را دارد. از آنجایی که این ارز از الگوریتم هش اثبات کار بهره می¬گیرد، این توانایی را داد که با کمک پردازنده¬های گرافیکی چون NVIDIA و AMD مورد استخراج قرار گیرد.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

کیارش ص

12 روز قبل

5

تبدیل قطعا بهترین صرافی ایرانه. هیچ صرافی دیگه‌ای نیست که هم مارجین و اهرم داشته باشه و هم بشه در لحظه ازش برداشت کرد.

محمود ر

12 روز قبل

2

وقت بخیر من چطوری می‌تونم مطمئن بشم کیف پولم امنه؟ میشه نوع کیف پولی که در اختیار کاربرا قرار میدین رو بگین؟

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله