ankricon

قیمت و خرید انکر - ANKR

خرید ارز دیجیتال انکر Ankr

خرید ارز دیجیتال انکر (ANKR) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت انکر به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز انکر بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش انکر اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز انکر هستند.

معامله انکر

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت انکر به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 ANKR = 2,756 IRT

ankricon

انکر

خرید آسان انکر
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت انکر

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، انکر می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

ankricon

ankr

انکر

تومان --

ankricon

ankr

انکر

قیمت دلاری

0.04135 USDT

قیمت تومانی

تومان 2,753

تغییرات 24 ساعت اخیر

-5.729 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۶۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

پیشرفت تکنولوژی باعث شده که از گذشته تاکنون ابزارها و لوازم زیادی برای رفع مشکلات مردم و دستیابی به هرآنچه که می‌خواهند ایجاد شود. درواقع بسیاری از دانشمندان با استفاده از علمی که دارند، بسیاری از ابزار را خلق کرده و نیازهای مردم را رفع می‌کنند. گاهی این نیاز در زمینه‌های تئوری و علمی رخ داده و گاهی برای حل آن نیاز به هوش و خلاقیت داریم.

بازارهای اقتصادی نیز همیشه از جمله بازارهایی هستند که به دلیل کاربران زیادی که دارند، از هجمه و هیاهوی زیادی برخوردارند. گاهی به دلیل همین شلوغی و هیاهو، بسیاری از قابلیت‌ها و مزیت‌های این بازارهای اقتصادی به درستی علمی نکرده یا پاسخگوی نیاز کاربران نیستند. به نظر شما در چنین شرایطی چه باید کرد؟

همانطور که گفتیم کاهی برای حل مشکلات و دغدغه‌ها، نیاز به هوش و خلاقیت است. امری که بسیاری از برنامه‌نویسان بازار ارزهای دیجیتال از آن استفاده کرده و باتوجه به نیاز کاربران، پلتفرم‌های زیادی را برای رفع نیازهای آنان می‌سازند. اما به نظر شما چگونه می‌توان برای تمام بخش‌های مختلف یک بازار پلتفرم ساخت؟ بسیاری از مردم تصور می‌کنند زیرپایه‌ها و اساس اصلی بازار ارز دیجیتال امری تغییر ناپذیر است. اما این بخش‌ها بیشتر از قسمت‌های دیگر به تغییر نیاز دارند. پس اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه ندارید، تا انتهای این مقاله را مطالعه کنید که اطلاعات جالبی به دست بیاورید.
an1.jpg

انکر چیست؟

انکر که با نام اختصاری ankr در عرصه ارزهای دیجیتال شهرت دارد، یکی از کاربردی‌ترین پلتفرم‌هایی است که به هدف تسریع فرایند ارزهای دیجیتال و ارتقا بلاک چین‌های این عرصه ارائه شد. درواقع تمامی بخش‌های مختلفی که در یک بازار دیجیتال فعالیت دارند، پس از مدتی که از کارکرد آنها گذشت، نیاز به ارتقا سطح دارند که بتوانند حجم وسیعی از معاملات ارزی و حجوم نودها و غیره را پشتیبانی کنند.

برای بسیاری از کاربران این تصور وجود دارد که شبکه بلاک چین هیچ نیازی به ارتقا ندارد و می‌تواند در هر شرایطی، فرایند کاری خود را به درستی انجام دهد. اما این امر کاملا نادرست است. درواقع اصلی‌ترین هدف انکر ارتقا سطح بلاک چین و پشتیبانی از آن است.

تاریخچه پیدایش انکر

اصولا برای طراحی پلتفرم‌های دیجیتال، نوابغ و دانشمندان و برنامه‌نویسان زیادی دست به مطالعه زده و اقدام به خلق پلتفرم‌های کاربردی می‌کنند. این پلتفرم توسط دو شخص به نام‌های چندلر سانگ و رایان سانگ و در سال 2017 ارائه شد. این دو شخص پیش از این در شبکه آمازون فعالیت داشته و به خوبی با روال کاری شبکه دیجیتال و بازارهای اقتصادی آشنایی داشتند.

از زمان تولید این پلتفرم، بسیاری از کاربران به دلیل عدم آشنایی با روند کاری آن، تصور می‌کردنند که این پروژه نمی‌تواند هدف موفقیت آمیزی باشد. اما قابلیت‌ها و کاربردهایی که این پلتفرم داشت، نتیجه دیگری را رقم زد.

انکر چگونه معروف و محبوب شد؟

محبوبیت پلتفرم‌هایی که برای بازار ارزای دیجیتال خلق و ارائه می شود وابستگی زیادی به قابلیت‌ها و کارکردهای آن دارد. درواقع کاربران هر پلتفرم را براساس نیازها و مشکلات خود انتخاب کرده و از آن استفاده می کنند. حال تصور کنید یک پلتفرم هم بسیاری از نیازهای کاربران را رفع کند و هم باعث ارتقا سطح بازارهای اقتصادی شود! آنوقت چه میزان محبوبیتی میان کاربران دارد.

از آنجایی که کارکردهای انکر بسیار مناسب و مفید است. محبوبیت زیادی در بین مردم دارد. همانطور که گفته شد این پلتفرم از سال 2017 فعالیت خود را در عرصه ارزهای دیجیتال آغاز کرده، اما به دلیل مزیت‌های بسیار سودمند و تسهیل فرایند کاری کاربران، محبوبیت زیادی در بین مصرف کنندگان خود پیدا کرده است.

انکر چگونه کار می کند؟

کاکرد انکر بسیار ساده و اصولی و درعین حال مفید است. درواقع کار انکر بدین صورت است که قابلیت پشتیبانی از شبکه‌های بلاک چین و ارتقا سطح آنان را دارد. همچنین می‌تواند با استفاده از قابلیت‌ها و کارکردهای خوبی که دارد، به ایجاد یک شبکه بلاک چین جدید کمک کند. اما این تمام توانایی‌های انکر نیست.

انکر می‌تواند بسیاری از هزینه‌های نودها را پرداخت کرده یا کاربران را در پرداخت هزینه‌های نودها پشتیبانی کند. درواقع هنگامی که کاربران برای پرداخت هزینه‌های نودهای خود درگیر جست‌و‌جوی پلتفرم‌ها یا روش‌های پرداختی هستند، پلتفرم انکر با استفاده از قابلیت‌های خود در کمترین زمان ممکن این امر را انجام می‌دهد.

اصلی ترین کاربرد انکر

اگر بخواهیم در یک جمله اصلی‌ترین کاربرد انکر را معرفی کنیم باید به ایجاد زیرساخت‌های ابری برای شبکه بلاک چین اشاره کنیم. درواقع این پلتفرم به فناوری بلاک چین کمک می‌کند که کارکرد بهتر و سریع‌تری داشته باشد و به نوعی از آن پشتیبانی می‌کند.

به همین سبب از جمله محبوب‌ترین پلتفرم‌هایی است که برای ارتقا سطح بازارهای اقتصادی ارائه شده است و واقعا هم کارکرد بسیار سودمندی دارد.

هدف از خلق انکر

همانطور که گفته شد یکی از اصلی‌ترین وظایف انکار ارتقا سطح بلاک چین‌های موجود در خلق یک بلاک چین جدید در صورت نیاز بود. درواقع اصلی‌ترین هدف از خلق این پلتفرم رفع نیازهای کاربران و افزای پیشرفت‌های فناوری بلاک چین بود. درواقع بلاک چین به دلیل معمالات ارزی بسیار گسترده و حجم زیاد استفاده‌هایی که از آن می‌شود، نیاز به ارتقا دارد.

پرداخت به موقع هزینه‌های نودها یا گس، یکی دیگر از دغدغه‌های بسیار مهمی بود که توسط این پلتفرم رفع شد.. این پلتفرم کارکردهای کاربران برای پرداخت هزینه‌های موجود را کاهش داد و به آنها کمک کرد که در کمترین زمان ممکن، اقدامات مربوط برای معاملات ارزی خود را انجام دهند.

پشتوانه انکر چیست؟

بسیاری از پلتفرم‌هایی که درون بازار ارزهای دیجیتال تولید می‌شوند به سبب مزیت‌های بسیار خوبی که دارند مورد توجه کاربران و صرافی‌های مختلف قرار می گیرند. درواقع صرافی‌ها باتوجه به این امر که کاربران برای دستیابی به این پلتفرم‌ها حاضر به پرداخت هزینه هستند و برایشان جذاب است، از این پلتفرم یا رمزارزها پشتیبانی می کنند.

به همین دلیل می‌توان گفت که این پلتفرم‌ها توسط کاربران و صرافی‌های معتبر ایرانی و خارجی پشتیبانی می‌شوند. همچنین با افزایش رضایت‌ها از این پلتفرم، میزان صرافی‌هایی که از انکر پشتیبانی کنند رشد چشمگیری خواهد داشت.

ارزش انکر چگونه تعین می شود؟

محبوبیتی که پلتفرم‌های ارزهای دیجیتال در میان مردم دارند بیان کننده ارزش آنها است. درواقع هرگاه که میزان تقاضای مردم برای ارائه انکر بیشتر باشد می‌توان گفت که این پلتفرم در میان مردم اهمیت زیادی دارد.

همچنین هرگاه که میزان تقاضا و استفاده مردم از پلتفرم و رمزارز انکر کاهش یابد، می فهمیم که این پلتفرم محبوبیت خود را در میان مردم از دست داده یا مانند سابق کارکرد مناسبی ندارد. هرچند که هنوز هم با گذشت چندین سال از ارائه این پلتفرم، انکر در میان مردم اهمیت و محبوبیت زیادی دارد.
an2.jpg

قابلیت ها و مزایای انکر!

برنامه نویسانی که دست به خلق و ارائه پلتفرم انکر زدنند، درک بسیار خوبی از نیازها و مشکلات کاربران بازار ارزهای دیجیتال داشتند. بر همین اساس مزیت‌ها و قابلیت‌هایی را در این پلتفرم بکار بردنند که نتیجه بسیار مفیدی داشت.

امنیت بسیار بالا

همانطور که از کارکرد انکر مشخص است، این پلتفرم نقش اساسی را در ارتقا سطح بازارهای دیجیتال ایفا می‌کند. به همین دلیل نیازمند امنیت درونی بسیار بالایی است که بتواند در برابر دسترسی یا هجوم کاربران سودجو مقاوم باشد. این پلتفرم دارای یک سیستم امنیتی بسیار قوی است که این کار را انجام می‌دهد.

ایجاد زیرساخت‌های بسیار مناسب

فناوری بلاک چین نیاز به پلتفرم‌هایی دارد که بتواند هرچند وقت یکبار مزیت‌ها و سرعت آن را افزایش دهد. به همین منظور پلتفرم انکار با ایجاد یک فاضای ابری و زیرساخت‌های بسیار مناسب، فناوری بلاک چین را ارتقا داده یا به تشکیل یک فناوری بلاک چین جدید کمک می‌کند.

بکار گیری از عملکرد اوراکل

سیستم پلتفرم از یک مجموعه تایید اعتبار درونی برای موقعیت‌های حساس خود استفاده می‌کند. درواقع از آنجایی که تشکیل بلاک چین جدید فرایند حساسی است، انکر به عنوان یک اوراکل عمل کرده و با استفاده از مجموعه تایید اعتبار درونی خود، باعث اطمینان کاربران از شبکه بلاک چین می‌شود.

پرداخت هزینه‌های مختلف

یکی دیگر از قابلیت‌های انکر پرداخت هزینه‌های نودها است. درواقع انکر می‌تواند با استفاده از سیستم داخلی خود، هزینه‌های مربوط به انکر را با سرعت بیشتری انجام دهد و زودتر از پلتفرم‌های دیگر برای پشتیبانی از این فرایند اقدام کند.

پشتیبانی از شبکه اصلی

پشتیبانی از شبکه اصلی بلاک چین یکی دیگر از مزیت‌های بسیار خوب پلتفرم انکار است. درواقع انکر در تمام موقعیت‌هایی که فناوری بلاک چین به دلیل حجم بالای معاملات انجام شده، کاهش سرعت پیدا می‌کند، از این فناوری پشتیبانی کرده و به آن کمک می‌کند که تراکنش‌های خود را با سرعت بیشتری انجام دهد.

ایجاد ارتباط میان بخش‌های محتلف

یکی دیگر از مزیت‌های پلتفرم انکر ایجاد ارتباط میان فنواری بلاک چین و کاربران آن است. درواقع این پلتفرم با استفاده از مزیت‌های ارتقای آن، به کاربران اجازه می‌دهد که با فناوری بلاک چین ارتباط داشته باشند و بسیاری از معمالات ارزی را تایید کرده یا مشاهده کنند.

بنیان گذاران انکر چه کسانی هستند؟

چندلر سانگ و رایان سانگ دو موسس اصلی پلتفرم انکر بونند. آنها پیش از این سابقه فعالیت در شرکت‌های دیجیتال را داشتند و در شرکت آمازون مشغول به کار بودنند. هرچند که این دو به تنهایی نتوانستند این پلتفرم را خلق کنند. درواقع اینده اولیه این پلتفرم به ذهن چندلر و رایان خظور کرد و پس از آن توسط یک تیم 16 نفره به وقع پیوست.

امنیت شبکه انکر چگونه است؟

انکر توسط یک سیستم درونی امن شده است. درواقع از آنجایی که این پلتفرم برای رشد و ارتقا سطح بلاک چین فعالیت می‌کند، نیاز به امنیت بسیار بالایی دارد که بتواند این کار را به درستی انجام دهد. به همین دلیل در ساخت آن از سیستم درونی بسیار مقاومی استفاده شد که امنیت این شبکه را تضمین کند.

همچنین نودهای مختلفی که انکر هزینه‌های آنان را پرداخت می‌کند، باعث افزایش امنیت این شبکه شده و به انکر کمک می‌کنند که در برابر دسترسی اشخاص سودجو کاملا مقاوم باشد.

چه تعداد انکر در گردش است؟

انکر به دلیل مزیت‌های بسیار خوبی که برای کاربران خود داشته، مورد توجه بسیار زیادی قرار گرفته است. این پلتفرم در حال حاضر در حدود 6،496،232،711 کوین گردش دارد. البته که برای معامله تمام ارزها و پلتفرم‌ها، سقف و محدودیتی وجود دارد که به کاربران اجازه پیشروی بیش از آن را نمی‌دهد. برای مثال سقف معاملات ارزی انکر در حدود 10.000.000.000 کوین است.

خرید ارز دیجیتال انکر

برای کسانی که به دنبال خرید ارز دیجیتال هستند انتخاب یک روش مناسب با کمترین میزان کارمزد و البته بالاترین میزان سرعت اهمیت بسیار زیادی دارد. برای خرید ارز دیجیتال انکر نیز این موارد جایگاه خاص خود را داشته و کاربران همیشه در صدد ایجاد بهترین شرایط در این زمینه برای خود هستند. در حال حاضر روش‌های مختلفی برای خرید ارز دیجیتال انکر پیش روی کاربران قرار دارد که شما می‌توانید از هر کدام از این روش‌ها به فراخور شرایط خود استفاده کنید.

در روش اول شما می توانید برای خرید مستقیم ارز دیجیتال انکر اقدام کنید که در این روش می‌بایست در پلتفرم‌های مختلف به دنبال فروشنده این رمز ارز باشید. اصلی‌ترین مزیت خرید مستقیم ارز دیجیتال انکر عدم نیاز به پرداخت کارمزد‌ها است و همچنین عیب بزرگ این روش نیز وجود کلاهبرداری‌های بسیار زیاد و زمان بر بودن پیدا کردن فروشندگان این رمز ارز در پلتفرم‌های مختلف است.

در نهایت شما می‌توانید برای خرید ارز دیجیتال انکر از خدمات صرافی تبدیل نیز استفاده نمایید. خدمات تبدیل در این زمینه می‌تواند کمترین هزینه را برای شما به دنبال داشته باشد و در عین حال بدلیل اینکه تبدیل یک صرافی معتبر و شناخته شده است، می‌توانید سرعت بسیار بالایی را نیز برای خرید انکر تجربه کنید.

فروش ارز دیجیتال انکر

فرایند فروش ارز دیجیتال انکر در پلتفرم‌های مختلف با شرایط متفاوتی در دستور کار قرار می‌گیرد. به عنوان مثال ممکن است در یک صرافی به دلیل تعداد پایین کاربران و حجم پایین معاملات شما مجبور به صبر زیاد برای خرید این رمز ارز باشید. در صورتی که اگر از خدمات صرافی‌ تبدیل در این باره استفاده نمایید به دلیل حجم بسیار بالای خرید و فروش ارز دیجیتال انکر امکان دسترسی سریع شما به این رمز ارز وجود خواهد داشت.
an.jpg

نحوه خرید انکر از صرافی تبدیل

صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که سابقه درخشانی در خرید و فروش ارزهای دیجیتال داشته است. برای خرید از این صرافی‌ کاربران می‌توانند پس از ثبت نام و انجام فرایند احراز هویت، میزان حجم مورد نظر ارز خود را تعیین کرده و از طریق خرید آسان و یا بازار تتری به خریداری این ارز بپردازند.

چگونه انکر را نگه داری کنیم؟

حفظ و نگه‌داری ارزهای دیجیتال از جمله مهم ترین اموری است که برای کاربران وجود دارد. برای حفظ و نگه‌داری این پلتفرم‌ها، کیف پول‌های دیجیتالی وجود دارد که هرکدام از آنها نقش اساسی دارند. ایین کیف پول‌ها در قابل سخت افازر و نرم افزار ارائه شده و در موبایل، دسکتاپ، و نسخه وب قابل استفاده هستند.

انواع کیف پول های انکر

ارز انکر توسط چندین کیف پول نرم افزاری و سخت افزاری نگه داری می‌شود، برخی از این کیف پول‌ها شامل:

کیف پول اتمیک (Atomic)

کیف پول تراست والت (trust wallet)

کیف پول کیونومی (coinomi wallet)

کیف پول مای اتر (my ether wallet)

هرکدام از این کیف پول‌های در نسخه‌های نرم افزاری و سخت افزاری ارائه شده‌اند و به دلیل سیستم امنی که دارند پ، برای نگه‌داری انکر بسیار مناسب هستند.

کارمزد خرید و فروش انکر

معامله انکر در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل از جمله معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که با سابقه بسیار درخشان، اعتماد زیادی از سمت مشتریان خود دارد. این صرافی‌ با استفاده از قابلیت‌های خوبی که دارد، مزیت‌های زیادی را برای کاربران ایجاد می‌کند:

  • امکان معامله در سطح بین المللی
  • انجام تراکنش‌ها در کمترین زمان ممکن
  • کارمزد اندک
  • امکان مشاهده میزان کارمزد
  • ایجاد امنیت بالا برای کاربران
  • امکان خرید ارز در هر حجم زیاد یا اندک
  • ارائه کیف پول‌های دیجیتال
  • پشتیبانی از بیشترین ارزهای دیجیتال جهانی

منابع:

ankr.com
kriptomat.io

سوالات متداول خرید انکر

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید انکر

آیا خرید انکر بدون احراز هویت قابل انجام است؟

کاربرانی که قصد خرید و فروش در بازار ارزهای دیجیتال را دارند، بدون انجام فرایند احراز هویت، امکان هیچ معامله‌ایی را ندارند.

آینده انکر چگونه است؟

انکر یکی از کاربردی‌ترین پلتفرم‌هایی بود که در چندسال اخیر توسط برنامه نویسان ارائه شد. این پلتفرم با استفاده از قابلیت‌های مختلف، بسیاری از مشکلات کاربران را حل کرد. به همین دلیل بسیاری از فعالان این عرصه بر این باورند که این رمز ارز و پلتفرم در آینده محبوبیت بسیار بیشتری در بین مردم پیدا خواهند کرد.

چه زمانی انکر بخریم؟

برای خرید پلتفرم یا رمزارز انکر هیچ زمان خاصی وجود ندارد و کاربران می‌توانند در هر زمانی که دوست دارند این پلتفرم را خریداری کنند.

ایا خرید انکر سودمند است؟

باتوجه به مزیت‌ها و قابلیت‌های گفته شده از این رمز ارز و با درنظرگیری آینده بسیار درخشان آن، سرمایه‌گذاری روی آن بهترین انتخاب است.

شیوه‌های نگه‌داری انکر چیست؟

برای نگه‌داری این ارز می‌توان از کیف پول امن و اختصاصی توزیع‌شده صرافی ارز دیجیتال تبدیل استفاده کرد.

خرید سریع انکر چطور امکان پذیر است؟

علاوه بر بازار معاملاتی تبدیل، میتوانید تنها با چند کلیک، [خرید آسان انکر](https://tabdeal.org/swap?from-symbol=irt&to-symbol=ankr"خرید آسان انکر") را انجام دهید.

کارمزد خرید و فروش انکر (ANKR) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله انکر در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon
برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 382 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله