SYNicon

قیمت و خرید سیناپس - SYN

خرید ارز دیجیتال سیناپس Synapse

خرید ارز دیجیتال سیناپس (SYN) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت سیناپس به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز سیناپس بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش سیناپس اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز سیناپس هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت سیناپس به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 SYN = 26,925 IRT

SYNicon

سیناپس

خرید آسان سیناپس
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت سیناپس

اطلاعات بازار سیناپس

حجم ۲۴ ساعته (SYN) 36.8000
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 16.9230
تغییرات ۱ روزه +0.71 %
قیمت آخرین معامله 0.4694 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 26,925 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 26,925 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، سیناپس می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

SYNicon

SYN

سیناپس

تومان --

SYNicon

SYN

سیناپس

قیمت دلاری

0.4702 USDT

قیمت تومانی

تومان 27,578

تغییرات 24 ساعت اخیر

0.706 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
780 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

ارز دیجیتال SYN توکن بومی شبکه سیناپس (Synapse) است. باتوجه‌به رشد قابل‌توجه این توکن از ابتدای سال ۲۰۲۳، سرمایه‌گذاران بسیاری در انتظار ثبت سودهای سرشار به ‌واسطه توکن SYN هستند. اگر شما با هم شنیدن خبرهای داغ به فکر خرید این ارز دیجیتال افتاده‌اید به احتمال زیاد می‌خواهید بدانید که از کجا می‌شود سیناپس خرید؟ چرا باید ارز SYN را جدی بگیرید؟ یا اصلاً آیا این ارز می‌تواند در سبد سرمایه شما جای داشته باشد؟

در این راهنما به بررسی نمودارهای قیمت این ارز نمی‌پردازیم بلکه می‌خواهیم ببینیم این ارز از کجا و چرا آمده است؟ و چه قابلیتی را در اختیار کاربران قرار داده است که سرمایه‌گذاری در آن را توجیه می‌کند.

با ما در تبدیل همراه باشید و قبل از این که تترها و تومان‌های خود را برای خرید این ارز صرف کنید، آن را بشناسید. شاید لازم باشد سهم بیشتری از سبد خود را به این ارز اختصاص دهید. ارزی که کمتر از یک دلار معامله می‌شود اگر در مسیر رشد قرار بگیرد، سود سرشاری را نصیب شما می‌کند و از سوی دیگر کاهش قیمت آن نیز فشار زیادی به شما وارد نمی‌کند.

سیناپس (Synapse) چیست؟

خرید SYN صرافی تبدیل

پادشاه دنیای ارزهای دیجیتال بلاک‌چین است. بدون بلاک‌چین بیت کوین و ارز دیجیتالی در دنیا وجود نداشت. اما مسئله اینجاست که در دنیای ارزهای دیجیتال ما با یک بلاک‌چین طرف نیستیم و هر پروژه جدیدی که معرفی می‌شود، قابلیت تازه‌ای از بلاک‌چین را به تصویر می‌کشد.

هر بلاک‌چین کاربرد متفاوتی دارد و کاربرانی که به خدمات متفاوتی نیاز دارند درآن‌واحد از چندین بلاک‌چین استفاده می‌کنند. حال اگر بخواهید یک کار را در دو بلاک‌چین متفاوت انجام دهید چه انتخابی پیش رو دارید؟ برای این منظور باید هر دو شبکه را روی دو سیستم روبه‌روی خود داشته باشید. اینجاست که سیناپس با معرفی یک راهکار طلایی وارد صحنه شد. ایده اولیه از طراحی شبکه سیناپس ایجاد یک پل ارتباطی میان شبکه‌ها و بلاک‌چین‌های متفاوت است که دسترسی سریع و مستقیم را امکان‌پذیر می‌کند.

در اوراق سفید (White Paper) این ارز آمده است که «سیناپس با ارائه یک پروتکل میان‌شبکه‌ای که از دارایی‌های دیجیتال، قراردادهای هوشمند و غیره پشتیبانی می‌کند، بلاک‌چین‌ها را به یکدیگر متصل می‌کند. بلاک‌چین‌ها می‌توانند با استفاده از پروتکل سیناپس به سادگی و در فضایی امن با یکدیگر تعامل داشته باشند. توسعه‌دهندگان نیز می‌توانند با استفاده از این زیرساخت اپلیکیشن‌ها یا برنامه‌های غیر متمرکز، DEXها یا بازارهای مالی غیرمتمرکز، پلتفرم‌های قرض‌دهی، سیستم‌های مارجین، بازارهای مشتقات یا پروژه‌های تجمیع سود (Yield Aggregators) و بسیاری برنامه‌های دیگر را راه‌اندازی کنند که به صورت کراس چین یا بین زنجیره‌ای (Cross-chain) روی شبکه‌های متفاوت کارآمد هستند.»

سیناپس روی شبکه اتریوم راه‌اندازی شده است و با تمام شبکه‌هایی که با موتور مجازی اتریوم یعنی EVM سازگار هستند تطابق دارد. در حال حاضر شبکه‌های لایه ۱ و لایه ۲ مانند اتریوم، آربیتروم، آپتیمیزم، مونوبیم، پالیگان، آولانچ، هارمونی، فانتوم و زنجیره هوشمند بایننس به لطف زیرساخت‌های سیناپس به یکدیگر متصل شده‌اند.

تاریخچه پیدایش سیناپس (Synapse)

خرید سیناپس

سیناپس در تاریخ ۲۸ آگوست سال ۲۰۲۱ راه‌اندازی شد و از همان ابتدا شبکه‌هایی مانند اتریوم، آولانچ، بایننس هوشمند و پالیگان را به یکدیگر مرتبط ساخت. در ادامه این پروژه به تدریج ارتباط دیگر پروژه‌ها و استیبل کوین‌ها را ایجاد کرد. در سال 2021 تعداد کل شبکه‌هایی که با استفاده از پل ارتباطی سیناپس به یکدیگر متصل شدند به 17 مورد رسید. این تعداد تا سپتامبر سال 2021 به 28 شبکه رسید و این روند ادامه داشت.

ازاین‌رو سیناپس به عنوان پلی برای توکن‌ها شناخته شد و همچنان به دنبال تسهیل تردد توکن‌ها میان شبکه‌ها و زنجیره‌های متفاوت است. نکته حائز اهمیت اینکه تمام توکن‌های لایه ۱ و لایه ۲ در این پلتفرم پشتیبانی می‌شوند.

سیناپس نسخه جدیدی از Nerve Finance است. Nerve Finance اولین بازار سواپ استیبل کوین یا اولین بازارساز خودکار ((AMM برای تهاتر استیبل کوین‌ها را با نام Stableswap روی شبکه هوشمند بایننس ایجاد کرد. در آگوست سال ۲۰۲۱ نام این پروژه به سیناپس تغییر کرده و مدل تجاری آن ارتقا پیدا کرد. سرمایه‌گذارانی ازاین‌دست از همان روزهای نخست در کنار این پروژه حضور داشته‌اند:

 • Three Arrows Capital
 • CMS Holdings
 • Alameda Research
 • Immutable Capital
 • Primitive Ventures
 • DeFiance Capital
 • Mechanism Capital

سیناپس (Synapse)‌ چگونه معروف و محبوب شد؟

درست مانند هر پروژه دیگری در فضای بلاک‌چین، ارزش یک پروتکل با میزان حمایت کاربران از آن تعیین می‌شود. بایننس در فوریه ۲۰۲۳ توکن حاکمیتی شبکه سیناپس یعنی ارز SYN را به فهرست ارزهای نوآورانه خود اضافه کرد. به دنبال این اقدام قیمت این ارز دیجیتال ۴۵ درصد افزایش داشت. البته این ارز نوپا درست مانند هر ارز نوظهور دیگری هنوز در ابتدای مسیر است و نوسانات بسیاری را تجربه می‌کند.

این ارز تنها در ماه ژانویه 100 درصد رشد را ثبت کرده و به‌خوبی نشان داد که شرکت‌ها، بازارها، توسعه‌دهندگان و سرمایه‌گذاران درست مانند بایننس به اهمیت ایجاد زیرساخت‌های کافی برای ارتباط میان زنجیره‌ای پی برده‌اند. ازاین‌رو انتظار می‌رود روزبه‌روز بر تعداد هواداران این توکن افزوده شود.

هدف از خلق سیناپس (Synapse)

سیناپس با هدف ایجاد یک پل ارتباطی میان زنجیره‌های بلاک‌چین ایجاد شد تا توکن‌های هر شبکه به‌راحتی بین شبکه‌ها منتقل شوند. به‌این‌ترتیب کاربر می‌تواند از مجموعه‌ای از بلاک‌چین‌ها مانند یک بلاک‌چین واحد استفاده کند. به‌این‌ترتیب کاربران می‌توانند دارایی خود را بین زنجیره‌های متفاوت انتقال دهند.

این شبکه با هدف تأمین امنیت برای نقل و انتقالات میان زنجیره‌ای، امنیت را اولویت قرار داده و به‌خوبی می‌داند که بدون ایجاد یک زیرساخت ایمن نمی‌تواند توسعه‌دهندگان را به استفاده از این پروتکل ترغیب کند. در این پروتکل فعالیت‌های خارج از شبکه زیر نظر گرفته می‌شوند تا خطرات احتمالی پیش از واردکردن خسارت کشف و حذف شوند.

یکی دیگر از اهداف خالقان سیناپس ایجاد یک رابط کاربری دوستانه و ساده بود که به توسعه‌دهندگان اجازه دهد رابطه محکم‌تری با مشتریان خود ایجاد کنند. از سوی دیگر مهم‌ترین هدف سیناپس تعامل ساده میان چندین زنجیره است. در این حالت تمام بلاک‌چین‌های موجود در فضای ارزهای دیجیتال به سادگی با یکدیگر وارد تعامل می‌شوند. این یعنی نسل جدیدی از خدمات که به لطف سیناپس در اختیار کاربران گذاشته می‌شود و دیگر برنامه، توکن، کاربر یا توسعه‌دهنده‌ای محدود به یک زنجیره خاص نخواهد بود.

در راستای تحقق این اهداف اکوسیستم سیناپس از ۶ بخش زیر تشکیل شده است:

 • تکنولوژی پل سیناپس (Synapse Bridge)
 • پروتکل AMM میان زنجیره‌ای
 • تعاملات میان زنجیره‌ای برای کسب سود بیشتر
 • توکن حاکمیتی SYN
 • زنجیره سیناپس
 • و رویکردهای خوش‌بینانه امنیتی

ارزش سیناپس چگونه تعیین می‌شود؟

ارز سیناپس

ارز دیجیتال SYN در زمان نگارش این مقاله یعنی ماه ژوئن سال ۲۰۲۳ از بین ۱۰،۴۳۱ ارز دیجیتالی که در سایت کوین مارکت کپ لیست شده‌اند رتبه ۲۷۵ ام را به خود اختصاص داده است. البته در نظر داشته باشید که رتبه‌بندی سایت کوین مارکت کپ بر اساس ارز کل بازار یک ارز تعیین می‌شود. ازاین‌رو رتبه یک ارز نوپا را نباید ملاکی برای ارزشمندی آن تلقی کرد.

بااین‌حال ارزش کل بازار سیناپس در زمان نگارش، ۷۹ میلیون دلار است. در کنار ارزش کل بازار فاکتورهای دیگری مانند عرضه و تقاضا و همین‌طور دامنه خدماتی که پروتکل در اختیار کاربران می‌گذارد می‌توانند ارزش یک ارز را تعیین کنند. این ارز دیجیتال در مقایسه با رقبای خود در بازار خدمات مالی بدون مرکزیت یا دیفای(DeFi) عملکرد به‌مراتب بهتری داشته است. از زمان پذیرش این پروتکل به عنوان پل ارتباطی در فضای میان زنجیره‌ای تا فوریه 2023 چیزی در حدود 11.45 میلیارد دلار دارای بین شبکه‌ها منتقل شد.

کاربرانی که به دنبال سرمایه‌گذاری و تأمین نقدینگی در پروژه‌های سودآورتر هستند به شدت از سیناپس استقبال کرده‌اند. چرا که با استفاده از این پروتکل آنها می‌توانند به ساده‌ترین شکل توکن‌های خود را از یک زنجیره به زنجیره دیگر انتقال داده و در ازای وام‌دهی و تأمین نقدینگی سود بالاتری را دریافت کنند.

قابلیت ها و مزایای سیناپس

سیناپس در بهترین زمان متوجه شد که کاربران بلاک‌چین‌ها مدام در حال افزایش هستند و این یعنی باید نظام کارآمدتری را در اختیار آنها گذاشت. روند کار بسیار ساده است و ازاین‌رو کاربران به سرعت روال کار سیناپس را می‌آموزند. تنها اقدامی که برای اتصال به پروتکل سیناپس باید انجام دهید اتصال به یک والت است. سادگی استفاده از این پروتکل از همان ابتدا به یکی از جذابیت‌های این شبکه تبدیل شد.

از سوی دیگر کاربرانی که به خدمات بانکی دسترسی ندارند یا دسترسی محدودی به این نوع خدمات دارند به شدت از سیناپس استقبال کردند.

از سوی دیگر خدماتی که از سیناپس در اختیار کاربران گذاشته می‌شود بدون نیاز به صدور مجوز است و ازاین‌رو امکان ایجاد اختلال در خدمات این پروتکل وجود ندارد.

پروتکل سیناپس استخرهای نقدینگی متعددی را در شبکه‌های گوناگون ایجاد کرده است و سود قابل‌توجهی را به تأمین‌کنندگان نقدینگی، LP یا (Liquidity Providers) پرداخت می‌کند.

از سوی دیگر پل ارتباطی سیناپس فرصت‌های ساده و جدیدی را برای سواپ کردن در اختیار کاربر قرار می‌دهد. در سواپ (Swap) معامله‌گران می‌توانند درآمد ناشی از دارایی دیجیتال خود را با درآمد ناشی از درآمد دیجیتال فرد دیگری تاخت زده یا معاوضه کنند. می‌توان به جای واژه سواپ از تهاتر نیز استفاده کرد.

بنیانگذاران ارز دیجیتال SYN چه کسانی هستند؟

شبکه سیناپس در سنگاپور راه‌اندازی شد؛ اما در سایت این ارز نامی از مؤسس یا مؤسسان یا تیم برنامه‌نویسی سیناپس نیامده است. بااین‌وجود تیم اصلی در توییتر و با نام‌های کاربری Trajan، Caesar0x،Socrates0x و AureliusBTC فعال هستند.

مکس برونستین (Max Bronstein) در مارس 2022 به عنوان مدیر ارشد عملیاتی (COO) به تیم پیوست. او پیش‌ازاین نیز یکی از اعضای پروژه Dharma بود و در ساخت اولین بازار وام‌دهی دیفای دست داشت. او همچنین یکی از اولین سرمایه‌گذاران بازار کوین بیس بود و به ایجاد پلتفرم معاملاتی کوین بیس نیز کمک کرده است.

امنیت شبکه سیناپس چگونه است؟

خرید SYN

وقتی صحبت از برنامه‌های می‌شود که بین زنجیره‌ها به کار گرفته می‌شوند امنیت مهم‌ترین مسئله است. ایجاد زیرساخت‌های کافی برای تعامل میان زنجیره‌ها سازوکارهای قدیمی را از صحنه حذف می‌کند. ازاین‌رو سیناپس برای تأمین امنیت پروتکل از ولیدیتورها (Validators) یا تأییدکننده‌ها استفاده می‌کند. در این سیستم تأییدکنندگانی که خارج از شبکه حضور دارند اقدامات و تراکنش‌های مشکوک را دنبال می‌کنند تا از اقدامات شرورانه جلوگیری شود. در این حالت هزینه حمله به شبکه برابر با حمله به تمام تأییدکنندگان است، با افزایش شمار تاییدکنندگان هزینه حمله به شبکه نیز به شدت افزایش پیدا می‌کند. کارمزد شبکه سیناپس برای جابه‌جایی توکن‌ها در شبکه به ازای هر تراکنش ۰٫۵ درصد است.

چه تعداد توکن سیناپس در گردش است؟

ارز دیجیتال SYN توکن حاکمیتی شبکه سیناپس است. دارندگان این ارز سیناپس دائو (Synapse DAO) نامیده می‌شوند و می‌توانند با اظهارنظر در خصوص تغییرات احتمالی شبکه در مدیریت آن نقش داشته باشند. حداکثر موجودی SYN، 250 میلیون توکن است. کل موجودی این ارز ۱۹۲،۶۹۶،۵۹۹ است و از این تعداد تا ماه مارس سال ۲۰۲۳ تعداد 139،773،376 توکن وارد بازار شده است. برای کاربرانی که SYN را در اختیار دارند و در شبکه مشارکت می‌کنند، پاداشی نیز در نظر گرفته شده است. کاربران این شبکه می‌توانند دو توکن nETH و nUSD را بین شبکه‌ها انتقال دهند.

nETH توکن همبست اتریوم است. حرف n نماد nexus به معنای همسبت است. این توکن از پشتوانه اتریوم برخوردار است و برای انتقال سریع اتریوم از و به شبکه‌های لایه دو به کار گرفته می‌شود.

nUSD توکن همبست دلار است. این ارز از پشتوانه استخر نقدینگی استیبل‌کوین‌های شبکه اتریوم یعنی DAI، USDC و USDT بهره‌مند است و امکان سواپ کردن این ارزها را میسر می‌کند.

خرید ارز دیجیتال سیناپس

خرید و فروش ارز سیناپس

در زمان نگارش این مقاله با درنظرگرفتن رشد این توکن از ابتدای سال ۲۰۲۳ تقاضا برای خرید ارز دیجیتال سیناپس رو به افزایش بوده است. اگر شما هم به دنبال خرید ارز دیجیتال SYN هستید می‌توانید این ارز را در صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز خارجی پیدا کنید. البته در این صورت دارایی خود را معرض خطر مسدودشدن قرار می‌دهید.

صرافی‌های معتبر خارجی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارند و با شناسایی آی پی ایرانی حساب معامله‌گر را بلوک می‌کنند؛ بنابراین بهتر است سمت این صرافی‌ها نروید و دردسر ثابت نگه‌داشتن آی پی را به جان نخرید. آن هم زمانی که می‌توانید خیلی راحت در یک صرافی ایرانی ممتاز مانند تبدیل ارز دیجیتال SYN را در کنار بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال دیگر خریداری کنید.

تبدیل امکانات معاملاتی در سطح حرفه‌ای را در اختیار شما می‌گذارد. مبتدی باشید یا خبره، در هر دو صورت نیاز معاملاتی شما در تبدیل رفع خواهد شد. شما می‌توانید با دانلود اپ تبدیل و ثبت‌نام در این صرافی به بازار بزرگی از ارزهای دیجیتال دسترسی داشته باشید و با تومان یا تتر ارز دیجیتال بخرید. تبدیل مجهزترین صرافی داخلی است که فهرست بلند بالایی از ارزهای دیجیتال را پشتبیانی می‌کند. شما همچنین می‌توانید با انجام معاملات تعهدی و اسپات در این بازار فرصت‌های تازه‌ای را نیز تجربه کنید.

فروش ارز دیجیتال سیناپس

برای فروش ارز دیجیتال سیناپس نیز راه‌های متعددی پیش رو دارید. شما می‌توانید این ارز را به صورت حضوری به اطرافیان خود بفروشید و البته ریسک ارز دیجیتال و از دست دادن دارایی و نگرفتن پول فروش را به جان بخرید.

همچنین می‌توانید در صرافی‌های معتبری مانند بایننس حساب باز کنید و با ثابت نگه‌داشتن آی پی وانمود کنید که ساکن ایران نیستید تا بتوانید SYNهای خود را بفروشید. اما بایننس با ابزارهای حرفه‌ای به دنبال شناسایی کاربران غیرمجاز است و به محض شناسایی شما، حسابتان را بلوکه خواهد کرد و شما باید هر روز قیمت SYN را چک کنید تا ببینید چقدر ضرر کرده‌اید.

بنابراین، بهترین راه برای فروش ارز دیجیتال سیناپس افتتاح حساب در صرافی معتبر تبدیل است. با تبدیل به تمام امکانات صرافی‌های معتبر خارجی از جمله معامله مارجین، اسپات و تحلیل‌های فاندامنتال دسترسی دارید. کافی است اپلیکیشن تبدیل را نصب یا از نسخه تحت وب این صرافی حساب کاربری خود را ایجاد و بعد از احراز هویت توکن سیناپس خود را بفروشید.

نحوه خرید SYN از صرافی تبدیل

برای خرید سیناپس در تبدیل راه‌های متعددی پیش رو دارید. ابتدا باید انتخاب کنید که در چه بازاری می‌خواهید سیناپس را تهیه کنید. اگر بازار تتری را برای معامله انتخاب کنید باید ابتدا والت خود را در تبدیل با تتر شارژ کنید. اگر بازار تومانی را انتخاب کنید می‌توانید به سادگی تومان به حساب خود انتقال دهید. اگر قصد دارید ارز دیجیتال دیگری را به سیناپس تبدیل کنید باید با گرفتن آدرس کیف پول صرافی تبدیل ابتدا ارز را به صرافی انتقال دهید و در ادامه وارد معامله شوید.

پس از شارژکردن حساب معاملاتی خود در تبدیل باید نوع معامله را انتخاب کنید. شما می‌توانید با تعیین حجم و قیمت در بازار اسپات ارز دیجیتال سیناپس را خریداری کنید. از سوی دیگر شما می‌توانید با استفاده از گزینه «خرید آسان» در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارز SYN را به دارایی‌های دیجیتال خود اضافه کنید. گزینه خرید آسان برای آن دسته از خریدارانی که در حجم بالا خرید می‌کنند یا سابقه چندانی در خرید ارز دیجیتال ندارند امکان فوق‌العاده‌ای است. با استفاده از این گزینه موتور معاملاتی تبدیل به صورت خودکار بهترین سفارش را برای تکمیل معامله شما انتخاب می‌کند.

اگر معامله مارجین را انتخاب کنید و قصد داشته باشید با استفاده از اهرم صرافی تبدیل وارد معامله شوید نیز می‌توانید ابتدا حساب معاملاتی مارجین خود را شارژ کنید و در ادامه با قدرت بیشتری معامله کنید. اگر تجربه چندانی در مورد لوریج و معامله تعهدی ندارید بهتر است این کار را به بعد موکول کنید.

معامله با اهرم به این معناست که از صرافی تبدیل وام می‌گیرید و با قدرت خرید بیشتری وارد معامله شده و سود یا ضرر احتمالی شما بزرگ‌تر خواهد بود. پس از خرید ارز دیجیتال سیناپس می‌توانید آن را به کیف پول شخصی خود انتقال دهید.

روش نگهداری سیناپس

به عنوان معامله‌گر صرافی تبدیل شما همواره می‌توانید ارز سیناپس خود را در صرافی تبدیل نگهداری کنید. به‌این‌ترتیب می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن وارد معامله شوید. در بازار پر نوسان ارز دیجیتال دسترسی سریع به بازار معاملاتی، فاکتوری است که نتیجه را به نفع شما تغییر می‌دهد.

پیشنهاد می‌کنیم در کنار نگهداری ارزهای دیجیتال خود در صرافی، اپلیکیشن تبدیل را نصب کنید تا در همه زمان‌ها و مکان‌ها قادر به رویت موجودی کیف پول و نوسانات قیمت باشید. به‌این‌ترتیب درست در لحظه مناسب وارد معامله می‌شوید بدون نیاز به جابه‌جاکردن دارایی از والت شخصی به والت صرافی معامله را نهایی می‌کنید. اگر قصد دارید دارایی دیجیتال را برای طولانی‌مدت نگهداری کنید و خود را یک هولدر می‌دانید نه یک تریدر به یکی از این کیف پول‌هایی که در تیتر بعدی معرفی می‌کنیم نیاز پیدا می‌کنید.

قبل از معرفی کیف پول‌های سازگار با سیناپس باید بگوییم که منظور از هولدر، شخصی است که با هدف خرید و نگهداری طولانی‌مدت یا هولد کردن (Hold) ارز دیجیتال می‌خرد و منظور از تریدر (Trader) یا معامله‌گر فردی است که در فواصل کوتاه، روزانه، هفتگی یا ماهانه وارد معامله‌ می‌شود. چنین معامله‌گرانی بیش از هولدرها در بازار معامله می‌کنند.

انواع کیف پول سیناپس

خرید SYN صرافی تبدیل

شما می‌توانید برای نگهداری این ارز از والت‌هایی ازاین‌دست استفاده کنید:

 • تراست والت (Trust Wallet)
 • متامسک (MetaMask)
 • لجر (Ledger)
 • آیم توکن (imToken)

برای آشنایی بیشتر با والت‌های لایه ۱ و لایه ۲ این مطلبرا مطالعه کنید.

کارمزد خرید و فروش سیناپس

معامله سیناپس در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش سیناپس در صرافی تبدیل

کاربرانی ایرانی که قصد سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال را دارند، باید برای انجام این کار به سراغ صرافی‌های معتبر ایرانی بروند. صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که با بیش از ۱۰۰ بازار معاملاتی تتری و ۴۰ بازار معاملاتی تومانی مزایای بسیاری را برای کاربران به همراه دارد:

 • داشتن بیش از ۱۰۰ بازار معاملاتی تتری و ۴۰ بازار معاملاتی تومانی
 • امکان خرید و فروش بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته و آنلاین
 • انتقال داخلی تبدیل
 • صفحه سود و زیان: کاربران می‌توانند تغییرات ارزش دارایی خود را به صورت کلی یا جزئی، ظرف ۷ روز یا ۳۰ روز اخیر از طریق این پنل بررسی کنند.
 • تضمین امنیت دارایی کاربران با استفاده از کیف پول‌های سرد
 • احراز هویت سریع کاربران
 • انجام سریع تراکنش‌ها
 • انجام مشاوره پیش از معامله
 • پشتیبانی از سیستم‌های تأیید اعتبار
 • پشتیبانی از تمام پلتفرم‌های ارائه شده
 • کانال سیگنال‌دهی الگوریتم تحلیل
 • امکان انجام کمک‌های خیریه (تبدیل به نیکی)
 • حداقل اختلاف قیمتی با بازارهای جهانی
 • عمق بازار و حجم معاملات بالا
 • ارائه کیف پول اختصاصی برای کاربران
 • امکان مبادلة دو ارز دیجیتال (swap)
 • استفاده از اپلیکیشن اختصاصی تبدیل
 • امکان برداشت آنی تومان از طریق ۱۲ بانک (ملت - ملی - آینده - سامان - اقتصاد نوین - شهر - صادرات - تجارت - پاسارگاد - پارسیان - کارآفرین - خاورمیانه)
 • کارمزد رقابتی
 • حضور در رسانه‌های خبری معتبر

آیا خرید سیناپس بدون احراز هویت ممکن است؟

خرید SYN در ایران

اگر به دنبال خرید ارز دیجیتال سیناپس بدون احراز هویت باشید، در گوگل صرافی‌هایی را پیدا می‌کنید که این خدمات را به شما ارائه می‌دهند. اما باید از خودتان بپرسید که احراز هویت به نفع چه کسی است شما یا صرافی؟

احراز هویت برای فیلترکردن کاربرانی است که وارد یک صرافی می‌شوند تا از ورود افرادی که به دنبال فرصتی برای کلاهبرداری یا پول‌شویی هستند گرفته شود. به‌این‌ترتیب امنیت معاملات دیگر کاربران افزایش پیدا می‌کند.

اگر گمان می‌کنید که پروسه احراز هویت زمان زیادی را از شما اتلاف می‌کند باید بدانید که با صرافی تبدیل این جمله یک شایعه بیش نیست. در تبدیل کافی است اطلاعات خود را به طور کامل و مطابق با الگوی خواسته شده تأمین کنید. در ادامه باید با پشتیبانی در ارتباط باشید، البته نیازی به تماس تلفنی و انتظارهای طولانی نیست. پشتیبانی برخط تبدیل به صورت آنلاین و به محض اینکه روی اینتر کلیک کنید به پیام شما پاسخ می‌دهد. هویت شما در کمتر از ۲۴ ساعت تأیید شده و حساب کاربری در اختیار شما گذاشته می‌شود. آیا یک روز انتظار ارزش معامله در یک بازار امن را ندارد؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروسه احراز هویت این متن را مطالعه کنید.

آینده سیناپس چگونه است؟

خرید و فروش SYN در ایران

روزبه‌روز ارزهای دیجیتال بیشتری به پشتوانه بلاک‌چین روی کار می‌آیند، پروژه‌هایی که خدمات ارزنده‌ای مانند استخرهای نقدینگی، ان اف تی‌ها، وام گیری و قرض دهی و بسیاری از دیگر خدمات مالی را در اختیار کاربران می‌گذارند. این روزها کاربران بیشتری به دنبال استفاده از فرصت‌های استیکینگ و مشارکت در پروژه‌های دیفای هستند تا سود بیشتری کسب کنند. در این بین نیاز به پلی که ارتباط میان بلاک‌چین‌ها را میسر کند بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود.

به عنوان کاربری که با تأمین نقدینگی سود کسب می‌کنند با به دنبال فرصتی برای استیک کردن خود در بهترین پروژه‌هاست دسترسی به چنین زیرساختی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. با استفاده از چنین پلتفرمی دیگر با شمار زیادی از بلاک‌چین‌ها روبه‌رو نیستید چرا که می‌توانید به سادگی دارایی و توکن موردنظر خود را در شبکه‌های لایه ۱ و لایه ۲ انتقال دهید و از ارتباط میان زنجیره‌ای به بهترین شکل سود ببرید.

این ارتباط میان زنجیره‌ای برای توسعه‌دهندگان برنامه‌های دیفای نیز از اهمیت زیادی برخوردار است و شبکه‌ها و در نتیجه کاربران بیشتری را با برنامه‌های آنها آشنا می‌کند. با درنظرگرفتن روند روبه‌رشد سیناپس در ماه‌های اول سال ۲۰۲۳ به نظر می‌رسد روزبه‌روز افراد بیشتری به اهمیت ارتباط میان زنجیره یا Cross-chain پی می‌برند و به‌زودی شاهد روی کارآمدن پروژه‌های بیشتری در این حوزه خواهیم بود؛ اما سیناپس تا به اینجا خود را به عنوان یک راهکار کلیدی به همه فعالان کریپتو شناسانده است.

منابع:

synapseprotocol.com

coinmarketcap.com

cryptonary.com

currency.com

simpleswap.io

simplecryptoguide.com

bitkan.com

coincarp.com

u.today

coindesk.com

سوالات متداول خرید سیناپس

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید سیناپس

از کجا می توانیم سیناپس (SYN) بخریم؟

شما می‌توانید سیناپس را از بازار غیرمتمرکز و صرافی‌های معتبری مانند بایننس خریداری کنید. البته اگر می‌توانید با ریسک مسدودشدن دارایی خود کنار بیایید. چرا که بایننس با شناسایی آی پی ایران دارایی کاربر را بلوکه می‌کند. در این وضعیت بهترین گزینه برای شما انتخاب یک صرافی داخلی است که امکاناتی در حد یک صرافی خارجی را در اختیار شما بگذارد. صرافی تبدیل با پشتیبانی از بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال و با بیش از ۱۰۰ بازار معاملاتی تتری و ۴۰ بازار معاملاتی تومانی بهترین محل برای خرید ارز دیجیتال سیناپس است.

خرید سریع سیناپس (SYN) چطور امکان پذیر است؟

در تبدیل برای خرید سریع سیناپس گزینه‌ای به نام «خرید آسان» را تدارک دیده‌ایم. با استفاده از این گزینه به موتور معاملاتی تبدیل اجازه می‌دهید که بهترین سفارش را برای تکمیل معامله شما انتخاب کند. برای این کار کافی است از داشبورد خود گزینه خرید آسان را انتخاب کنید. در ادامه پس از واردکردن مقدار یا بودجه‌ای که برای خرید در نظر دارید، ارز دیجیتال سیناپس را خریداری می‌کنید.

کارمزد خرید و فروش سیناپس (SYN) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله سیناپس در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت سیناپس را پیش بینی کنیم؟

برای پیش‌بینی قیمت سیناپس باید بازار را به دقت زیر نظر داشته باشید. اخبار را دنبال کنید. به‌عنوان‌مثال خبر ثبت سیناپس به عنوان یک ارز خلاقانه در بایننس منجر به افزایش ۴۵ درصدی قیمت این ارز شد؛ بنابراین مهم‌ترین فاکتور در پیش‌بینی قیمت سیناپس دنبال‌کردن اخبار و تحلیل‌های تکنیکال و فاندامنتال است. شما می‌توانید با عضویت در کانال الگوریتم تحلیل تبدیل به آدرس https://t.me/algotahlil دورنمای روشن‌تری از عملکرد این ارز داشته باشید.

ارز دیجیتال سیناپس (SYN) چگونه نگهداری می‌شود؟

توکن سیناپس یک توکن ERC20 است؛ بنابراین شما می‌توانید از تمام کیف پول‌های سازگار با اتریوم برای نگهداری این ارز استفاده کنید. والت‌هایی مانند متامسک، اتمیک والت و تراست والت برای این منظور مناسب هستند. البته به عنوان یک معامله‌گر روزانه بهترین انتخاب برای شما نگهداری ارز در کیف پول امن و اختصاصی تبدیل است تا به این شکل سریع‌تر از هر حالت دیگری وارد معامله شوید.

آیا خرید سیناپس (SYN) می‌تواند سودآور باشد؟

سیناپس یک پل مستحکم و کاربردی میان زنجیره‌های بلاک‌چین است و اجازه انتقال توکن‌ها را به کاربران و توسعه‌دهندگان می‌دهد؛ بنابراین روزبه‌روز شاهد افزایش استقبال کاربران از این شبکه خواهید بود. نیاز به زیرساخت‌های کافی در بخش میان زنجیره‌ای احساس شده است و اهمیت سیناپس هر روز بیشتر مشخص می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم باتوجه‌به پتانسیل بالایی این ارز، بخشی از سبد سرمایه ‌خود را به سرمایه‌گذاری در این ارز اختصاص دهید. مانند همیشه تنها به اندازه‌ای در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنید که در صورت ازدست‌رفتن دارایی متحمل خسارت جبران‌ناپذیری نشوید.

آیا می توان سیناپس (SYN) را استخراج کرد؟

خیر امکان استخراج سیناپس وجود ندارد. شما می‌توانید این ارز را خرید و فروش کرده یا با دیگر ارزهای دیجیتال معامله کنید.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

کیارش ص

61 روز قبل

5

تبدیل قطعا بهترین صرافی ایرانه. هیچ صرافی دیگه‌ای نیست که هم مارجین و اهرم داشته باشه و هم بشه در لحظه ازش برداشت کرد.

سارا م

61 روز قبل

3

اگه سرعت اپ یه کم بهتر بشه عالی می‌شه

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 406 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله