Skip to content
top banner

معرفی کانال تلگرام همستر کامبت

در
خواندن در ۴ دقیقه

چکیده

کانال تلگرامی همستر کامبت طوفانی در جامعه ایجاد کرده است. این کانال به بازیکنان فرصت می‌دهد تا از طریق یک صرافی شبیه‌سازی‌شده، سکه‌های HMSTR را استخراج کنند. این بازی با سوار شدن بر موج محبوبیت بازی استراتژیک و جذاب نات کوین (Notcoin) و ارائه جوایز مداوم روزانه، چشم‌انداز کسب درآمد ملموس از ارزهای دیجیتال با فروش توکن‌های همستر کامبت در آینده را ارائه می‌کند.

کانال تلگرام همستر کامبت چیست؟

همستر کامبت (HMSTR)، بازی جدید و هیجان‌انگیز در تلگرام، با جامعه‌ای متشکل از ۶۰ میلیون بازیکن در اوایل ژوئن ۲۰۲۴ به خود می‌بالد. در این بازی شما قدم به کفش یک همستر می‌گذارید و یک صرافی مجازی را به‌عنوان مدیرعامل هدایت می‌کنید. همستر کامبت سرگرمی را با استراتژی ترکیب می‌کند و هیجان راه‌اندازی توکن و ایردراپ را در شبکه باز تون (TON) ارائه می‌کند. همچنین جذابیت بازی را با وعده پاداش‌های واقعی ارزهای دیجیتال افزایش می‌دهد.

مینی برنامه تلگرام همستر کامبت (TMA) با تبلیغات ترکیبی روزانه خود می‌درخشد و به بازیکنان ۵ میلیون سکه همستر درون بازی برای ارتقای هدفمند هدیه می‌دهد. این چالش روزانه شما را ترغیب می‌کند که سه عنصر تبادل خاص را تقویت یا به دست آورید. مشارکت در این تبلیغات می‌تواند به‌طور قابل‌توجهی سرمایه‌های درون بازی شما را افزایش دهد و درآمد غیرفعال شما را تقویت کند.

کانال تلگرامی همستر کامبت با آدرس https://t.me/hamster_kombat برای کاربران قابل دسترسی است. این کانال هم اکنون در حدود ۳۳ میلیون کاربر عضو دارد. در حال حاضر بزرگ‌ترین چالش کاربران ایرانی نحوه عضو شدن در این کانال است. شما کاربران گرامی می‌توانید از طریق «این پوشه» در کانال همستر کامبت و کانال سایر بازی‌های تلگرامی مطرح عضو شوید.

کد مورس همستر کامبت

 

روش ورود به کانال تلگرام همستر کامبت چیست؟

با مراحل زیر وارد ماجراجویی همستر کامبت در تلگرام شوید و شروع به جمع‌آوری جوایز آن کنید.

 •       تنظیم حساب تلگرام – اپلیکیشن تلگرام را از اپ استور دستگاه خود دانلود کنید و اگر قبلا این کار را نکرده‌اید، حساب کاربری خود را ایجاد نمایید.
 •       استفاده از ربات همستر کامبت – ربات همستر کامبت را در تلگرام با استفاده از لینک ارائه شده یا با جستجو پیدا کنید. دکمه «play» را برای شروع بازی فشار دهید.
 •       ثبت نمایه خود – برای تکمیل ثبت نام و تنظیم نمایه بازیکن خود، به دستورات عمل کنید.
پیش فروش و پیش خرید همستر کامبت آغاز شد
پیش فروش همستر کامبت

مبانی بازی کانال تلگرام همستر کامبت

مبانی بازی همستر کامبت در کانال تلگرامی و کسب جوایز رایگان آن به شرح زیر است.

 •       کسب کوین با ضربه زدن – درست مانند نات کوین Notcoin، روی همستر مجازی ضربه بزنید تا سکه‌ها را جمع‌آوری کنید.
 •       ارتقای صرافی مجازی خود – سکه‌های همستر خود را برای ارتقای صرافی ارز دیجیتال مجازی خود سرمایه‌گذاری کنید. با این کار ظرفیت کسب درآمد خود را افزایش می‌دهید و قابلیت‌های اضافی صرافی را باز می‌کنید.
 •       تکمیل ماموریت – ماموریت‌هایی از ساده تا پیچیده را انجام بدهید تا سکه‌های بیشتری جمع‌آوری کنید.
 •       برنامه بوست – برای افزایش راندمان ضربه زدن و افزایش سقف انرژی خود از بوست‌ها استفاده کنید و جمع‌آوری سکه‌های خود را تسریع بخشید.
 •       کسب پاداش روزانه – با ورود به سیستم و انجام فعالیت‌های خاص می‌توانید جوایز روزانه کسب کنید.
 •       مشارکت در معرفی کانال تلگرامی همستر کامبت – دوستان را وارد بازی کنید و از مزایای اضافی بهره‌مند شوید تا ذخایر سکه خود را افزایش دهید.

جوایز کامبو روزانه کانال تلگرام همستر کامبت

شما می‌توانید کامبوهای خاص روزانه همستر کامبت را هدف قرار دهید تا پاداش‌های سنگینی مانند ۶ میلیون سکه HMSTR رایگان به‌دست آورید. برای این کار باید از کامبوهای در حال تغییر روزانه همستر کامبت مطلع باشید.

خوشبختانه کانال تلگرام و بخش اخبار فوری آکادمی تبدیل، هرروز کامبوی روزانه و کد مورس بازی را قرار می‌دهد. بنابراین با عضویت در کانال تلگرام تبدیل و اطلاع از کامبو روزانه می‌توانید روزانه ۶ میلیون سکه بازی را به‌راحتی کسب کنید.

تبدیل جوایز در کانال تلگرام همستر کامبت چگونه است؟

تبدیل سکه‌های کسب شده در کانال تلگرامی همستر کامبت به توکن‌های HMSTR قابل معامله در طول ایردراپ با روند زیر امکان‌پذیر است.

 •   اتصال کیف پول به TON – کیف پول سازگار با TON خود را به نمایه همستر کامبت خود در تلگرام پیوند دهید. اگر کیف پول صرافی تبدیل را انتخاب می‌کنید، اپ موبایل آن از طریق وب سایت صرافی قابل دانلود و نصب است.
 •       تبادل سکه با توکن – برای تعویض سکه‌های خود با توکن‌های HMSTR، دستورالعمل‌های درون بازی را انجام دهید. اطمینان یابید که کیف پول شما برای دریافت توکن‌ها همگام و تایید شده باشد.
 •   برداشت توکن – سکه‌های HMSTR خود را از طریق یک کیف پول مبتنی بر TON مدیریت و برداشت کنید. به یاد داشته باشید، برای پرداخت هزینه گس شبکه به مقدار کمی ارز TON نیاز دارید.
 •   فروش توکن – پس از ثبت و فهرست شدن ارز دیجیتال همستر کامبت در صرافی‌ها می‌توانید توکن‌های HMSTR خود را بفروشید. برای کسب سود از هر‌گونه افزایش قیمت فوری پس از فهرست شدن توکن همستر کامبت آشنا شوید.

از به‌روزرسانی‌های بازی در کانال تلگرام تبدیل مطلع شوید تا زمان دقیق و دستورالعمل‌های مربوط به تبادل ایردراپ و توکن را دریافت کنید. به این ترتیب، می‌توانید دستاوردهای بازی خود را به ارز دیجیتال واقعی تبدیل کنید.

همستر کامبت

ایردراپ کانال تلگرام همستر کامبت چیست؟

همستر کامبت برای یک ایردراپ هیجان‌انگیز در شبکه باز (TON) آماده می‌شود که تاریخ‌های خاص آن هنوز اعلام نشده است. این رویداد قرار است سکه‌هایی که بازیکنان در بازی جمع‌آوری کرده‌اند را به توکن‌های ارز دیجیتال واقعی و قابل فروش تبدیل کند. این حرکت برای تشکر از شرکت‌کنندگان اختصاصی بازی و تشویق مشارکت بیشتر است.

شما هم می‌توانید یک حساب تلگرامی راه‌اندازی کنید و ربات Hamster Kombat را برای شروع بازی پیدا نمایید. سپس در فعالیت‌های روزانه، ماموریت‌ها و سیستم معرفی کانال تلگرامی همستر کامبت مشارکت کنید تا حجم سکه خود را به حداکثر برسانید.

هرچقدر تعداد سکه‌های بیشتری جمع‌آوری کنید، تعداد توکن‌هایی که در طول ایردراپ همستر کامبت به دست می‌آورید، بیشتر می‌شود. بازی فعال و استفاده استراتژیک از بوست‌ها و کامبوهای روزانه می‌تواند سکه‌های شما را به میزان قابل‌توجهی افزایش دهد.

جمع بندی

عضویت در کانال تلگرامی همستر کامبت و شروع بازی با استفاده از ربات آن آغاز کسب سکه‌های جدید خواهد بود. کانال تلگرامی صرافی تبدیل یک مکان معتبر برای آگاه ماندن از خبرهای جدید، کامبوهای روزانه و زمان ایردراپ همستر کامبت است. پس همین امروز در کانال تلگرامی صرافی تبدیل عضو شوید تا تلاش‌های شما در کسب سکه‌های همستر کامبت به هدر نرود.

 

منابع:

 1.    t.me/hamster_kombat
 2.     www.kucoin.com

 

دیدگاه‌ها (2)

 1. سلام.
  من از کانال همستر لفت دادم و خارج شدم.
  چطور میتونم دوباره وارد کانال همستر بشم؟
  چون هر کاری کردم نشده.
  لطفا راهنمایی کنید.

  1. سلام دوست عزیز وقت بخیر
   این مشکل عضو شدن در کانال های تلگرام ایردراپ ها برای خیلی کاربران وجود داره و متاسفانه راهی وجود نداره

مقالات مرتبط

جهت دریافت آخرین اخبار و مقالات به خبرنامه بپیوندید.

عکس مجله خبرنامه