Skip to content
top banner

فروش همستر کامبت نزدیک است؛ همین حالا کیف پول خود را بسازید!

همستر کامبت
در
خواندن در ۶ دقیقه

مدتی است که همستر کامبت (Hamster Kombat) و ارز دیجیتال مربوط به آن در میان کاربران محبوبیت زیادی پیدا کرده است. تیم توسعه‌دهنده قدرتمند، محبوبیت بالا و نوآوری از دلایلی هستند که همستر را به پلتفرمی جذاب تبدیل کرده‌اند.

مدت زمان چندانی تا لیست شدن و قیمت‌گذاری اولیه توکن‌های این پلتفرم باقی نمانده. برای این که توانایی انتقال و فروش توکن‌های همستر را داشته باشید باید ربات آن را به یک کیف پول مناسب متصل کنید.

به دلیل محدودیت‌هایی که برای کاربران ایرانی وجود دارد، از میان چندین گزینه بهترین انتخاب کیف پول تون کیپر (Tonkeeper) است. در صورت استفاده از این کیف پول نیازی به تغییر IP وجود ندارد.

در ادامه به‌صورت گام‌به‌گام آموزش اتصال تون کیپر به بازی همستر کامبت را ارائه کرده‌ایم.

اگر می‌خواهید جزو اولین نفراتی باشید که از لیست شدن ارز همستر کامبت مطلع می‌شوید در این صفحه شماره خود را وارد کنید تا زودتر از بقیه متوجه شوید
همستر کامبت

اتصال تون کیپر به همستر کامبت

در اولین مرحله باید وارد ربات Hamster Kombat شوید و به بخش Airdrop مراجعه کنید. سپس گزینه Connect your TON wallet را انتخاب کنید.

در مرحله بعد نیاز است که کیف پول خود را به ربات متصل کنید.

در صورتی که از قبل کیف پولی مناسب داشته باشید امکان انتخاب آن از لیستی که نمایش داده می‌شود وجود دارد. در غیر این صورت نیاز است که در یکی از گزینه‌های زیر حساب کاربری ایجاد کنید. پیشنهاد ما تون کیپر است.

پس از انتخاب کیف پول (در صورتی که از قبل آن را نصب و راه‌اندازی نکرده باشید) وارد صفحه دریافت این نرم‌افزار می‌شوید. لینک دانلود مستقیم و دانلود از گوگل پلی در این صفحه وجود دارد. در بخش پایینی آن نیز امکان ثبت‌نام اینترنتی فراهم شده است.

پس از نصب نرم‌افزار دو گزینه پیش روی کاربران قرار می‌گیرد. یکی از آن‌ها ساخت حساب کاربری جدید (Create New Wallet) و گزینه دیگر استفاده از حساب کاربری پیشین (Import Existing Wallet) است. با انتخاب ایجاد حساب کاربری جدید باید رمز ورود تعیین کنید. با انتخاب حساب کاربری پیشین باید رمز تعیین شده آن را وارد کنید.

پس از این بخش باید دوباره وارد ربات همستر شده و از قسمت Airdrop گزینه Connect your TON wallet و در نهایت Tonkeeper را انتخاب کنید. پس از انتخاب، کیف پول به‌طور خودکار باز می‌شود و برای اتصال به Hamster Kombat درخواست مجوز می‌کند. برای ایجاد اتصال باید گزینه Connect Wallet را انتخاب کنید.

در نهایت یک تیک آبی در کنار گزینه Connect your TON wallet ظاهر می‌شود که نشان از انجام صحیح فرایند دارد.

جمع بندی

توکن‌های Hamster Kombat در آینده‌ای نه‌چندان دور قابل معامله می‌شوند. برای بهره‌مندی از کوین‌های این بازی بیش از هر چیز باید یکی از کیف پول‌های مناسب پلتفرم را به آن متصل کنید. یکی از بهترین گزینه‌ها Tonkeeper است.

کافی است این کیف پول را دانلود کرده و در بخش Connect your TON wallet ربات همستر اتصال به آن را انتخاب کنید.

دیدگاه‌ها

جهت دریافت آخرین اخبار و مقالات به خبرنامه بپیوندید.

عکس مجله خبرنامه