خرید همستر کامبت | فروش همستر کامبت - Hamster kombat

به زودی در تبدیل

ارز دیجیتال همستر کامبت

همستر کامبت در واقع یک بازی تلگرامی بسیار ساده است که هر کسی می‌تواند به‌راحتی وارد آن شود و همستر کامبت فارم (استخراج) کند. فارم کردن همستر کامبت به‌راحتی فشاردادن یک دکمه است و همین مسئله باعث جذابیت این بازی برای بسیاری از علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال شده است. اما همستر کامبت یک تفاوت اصلی با دیگر بازی‌های تلگرامی دارد که در ادامه توضیح داده می‌شود.17833

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

اگر می‌خواهید بدون معطلی و در صف ماندن به محض لیست شدن ارز دیجیتال همستر کامبت در تبدیل به خرید و فروش این ارز بپردازید همین حالا اپ را نصب کنید. برای نصب اپلیکیشن اسکن کنید.

دانلود اپلیکیشن
app hand

همستر کامبت چیست

همستر کامبت(Hamster Kombat) مانند دوج کوین، پپه (Pepe) و نات کوین به عنوان یک میم کوین معرفی شده است. در حقیقت همستر کامبت پروژه جدید تلگرامی است که در آن کاربران می‌توانند، با بازی کردن، توکن این پلتفرم را به دست آورند. برای آشنایی کامل با این بازی تلگرامی، پیشنهاد می‌کنیم تا آخر این مقاله از صرافی تبدیل همراه ما باشید.

ارز دیجیتال همستر کامبت

آشنایی با 0 تا 100 توکن همستر کامبت

همستر (Hamster)‌ به معنای موش بزرگ و کامبت (Kombat = Combat) به معنای نبرد است. دلیل انتخاب این نام توسط توسعه دهندگان، ساده بودن بازاریابی آن است، چرا که میم کوین‌های محبوبی چون پپه با نماد قورباغه، دوج کوین با نماد سگ ژاپنی و باب (Bob) با نماد وزغ، سریعا در دنیای کریپتوکارنسی مشهور شده‌اند.

در حقیقت، همستر کامبت در ۱۸ مارس ۲۰۲۴ به طور رسمی معرفی و رونمایی شد. معامله گران می‌توانند این ارز دیجیتال را به واسطه بازی تلگرامی و ربات آن، استخراج کنند. در حال حاضر تعداد استخراج کنندگان این ارز از ۷۰ میلیون نفر عبور کرده و تا لیست شدن این ارز چند ماه وقت مانده است. از این رو فرصت کافی برای استخراج آن وجود دارد.

فروش همستر کامبت

همنطور که گفته شد زمان لیست شدن این ارز مشخص نشده اما در آخرین آپدیت این برنامه تلگرامی شما می‌توانید کیف پول تلگرامی خود مثل Ton keeper را به آن متصل کنید و هر زمان که این ارز در صرافی‌هل لیست شد، ارز بازی خود را از کیف پول متصل کرده به صرافی تبدیل واریز کنید و آن را به فروش برسانید و معادل ریالی آن را برداشت کنید.

ویژگی های ارز دیجیتال همستر کامبت

اکوسیستم همستر کامبت توسط صرافی آنلاین بینگ ایکس ایجاد شده و برخلاف بازی نات کوین، این بازی قابلیت‌های ویژه‌ای دارد که در این بخش از مقاله به آن‌ها می‌پردازیم.

  • به واسطه توسعه و خلاقیت همستر کامبت، امکان لیست شدن آن در صرافی‌های مختلف وجود دارد.
  • ارز همستر دارای جامعه بسیار بزرگتری بوده و میزان فعالیت بیشتری نسبت به نات کوین دارد.
  • این ارز دیجیتال در صرافی‌های غیرمتمرکز پذیرفته شده و در ابتدای راه قرار دارد.
  • همچنین، معامله گران با فعال کردن قابلیت «Road Map» می‌توانند، میزان استیکینگ روزانه خود را در پلتفرم تلگرام، مشاهده کنند.

آشنایی با استخراج همستر کامبت

استخراج این ارز دیجیتال بسیار آسان است و شامل موارد زیر می‌شود:

  • برای استخراج همستر کامبت، به ربات تلگرامی آن بروید و ثبت نام خود را تکمیل نمائید؛ سپس روی گزینه شروع (Start) کلیک کنید.
  • در این هنگام، با ضربه زدن روی گزینه اسکرین تپ، می‌توانید استخراج و ماینینگ همستر کامبت را آغاز کنید.
  • همچنین، با معرفی دوستان خود به این بازی می‌توانید امتیازات بیشتری جذب کرده و سود خود را افزایش دهید.
  • علاوه بر آن، سرعت استخراج این ارز را می‌توان با گزینه مولتی تپ (Multi tap) و فول انرژی (Full energy) افزایش داد.
  • در بخش تبادل «Exchange» با پیغامی که در آینده نزدیک، امکان لیست شدن همستر وجود دارد، برخورد می‌کنید. اما به طور کلی این بخش در آینده راه اندازی می‌شود و در حال حاضر تیم توسعه دهنده همستر کامبت، اطلاعاتی در رابطه با این بخش منتشر نکرده است.

خرید همستر کامبت

نحوه کسب سود در ایرداراپ همستر کامبت

در این ایردراپ، وظایف و ماموریت‎هایی برای بازیکنان ایجاد شده است که با انجام هر یک از آن‌ها می‌توانید کوین‌های بیشتری دریافت کنید. البته بهترین و ساده‌ترین راه برای کسب سود در ایردراپ همستر کامبت، بازی کردن آن و ضربه زدن روی اسکرین تپ است. یکی از راه‌های کسب درآمد از همستر را می‌توان ارسال کد رفرال دانست. شما می‌توانید با دعوت دوستان خود به این بازی، سکه‌های بیشتر دریافت کنید. برای دعوت هر کاربر به این ربات ۲۰۰۰ سکه دریافت می‌کنید و برای هر کاربری که از نسخه پریمیوم تلگرام استفاده کند، ۲۵۰۰ سکه تعلق می‌گیرد.

قابلیت‌های همستر کامبت

با استفاده از سکه‌های استخراج شده، می‌توان یک سری از قابلیت‌های موجود در بازی را خرید. این ویژگی‌ها به استخراج بیشتر ارز همستر کمک می‌کنند. به عنوان مثال، در این بازی معامله گران می‌توانند با خرید بخش «ارتقا سطح»، امتیاز بیشتر گرفته و به طبع آن، میزان کوین‌های خود را افزایش دهند‌. همچنین، با ضربه زدن روی گزینه « شخصیت بازی» امکان استخراج دو برابر ارز فراهم می‌شود.

علاوه بر آن، برخی اوقات در هنگام بازی، ربات به بازیکنان کدهای هدیه ارائه می‌دهد. با دریافت این کدها، بازیکنان می‌توانند توکن رایگان دریافت کنند. علاوه بر آن، شما می‌توانید با فعال کردن گزینه «Check in» همستر کوین‌های بیشتری دریافت کنید.

گزینه چک روزانه نیز موجب افزیش استخراج کوین‌ها می‌شود. هر روز این گزینه را فعال کنید تا کوین‌های شما چند برابر شوند. البته اگر یک روز این گزینه را فراموش کنید، دریافت کوین‌های شما از اول شروع می‌شود.

همچنین، معامله گران می‌توانند هر ۳ ساعت یک بار فرآیند استخراج را انجام دهند و ظرفیت مخزن استخراج بازی همستر را پر کنند. البته به جای استخراج کم سرعت، برای کاهش زمان استخراج، روی آیکون بوست (Boost) کلیک کنید، با این کار زمان استخراج کمتر می‌شود.

از گزینه انرژی (Full energy) نیز می‌توانید به طور روزانه ۶ بار استفاده کنید. به طوری که هر یک ساعت باید روی این گزینه ضربه زده تا باتری و مخرن ماینینگ شما دوباره پر شود.

گزینه مولتی تپ (Multi tap) یا چندین تپ به شما امکان استخراج چندین همستر کامبت را می‌دهد. البته قیمت مولتی تپ، بعد از هر خرید افزایش می‌یابد.

گزینه محدودیت انرژی (Energy limit) ظرفیت باتری را بالا می‌برد. برای فعال کردن این گزینه، معامله گران باید از کوین‌های استخراج شده، برای خرید این آپشن استفاده کنند.

اگر بازیکنان حداقل دو نفر از دوستان خود را به بازی دعوت کنند، می‌توانند گزینه Legal را فعال کنند که در این صورت استخراج هر یک همستر به ده ارز تبدیل می‌شود.
فروش همستر کامبت

زمان لیست شدن همستر کامبت

تیم توسعه دهنده این پروژه، زمان لیست شدن همستر کامبت را ۲ ماه دیگر پیش بینی کرده‌اند. هر معامله‌گر می‌تواند هر ۳ ساعت یک بار عملیات استخراج همستر کامبت را انجام دهد. برخلاف نات کوین، سرعت استخراج این رمز ارز بالا است. چرا که بازیکنان می‌توانند با چندین انگشت خود روی بازی همستر ضربه بزنند و به طور همزمان ده‌ها واحد از همستر کامبت را استخراج کنند. یکی از مزیت‌های همستر کامبت نسبت به تپ سواپ استخراج هر ۳ ساعت یک بار آن است. در حالی که تپ سواپ را هر ۱۰ ساعت یکبار می‌توان استخراج نمود. گفتنی است، ارز همستر تا زمان لیست شدن قابل برداشت نیست. به احتمال قوی این رمز ارز پس از لیست شدن در صرافی بینگ ایکس، بدون هزینه و به عنوان توکن تشویقی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سخن پایانی

معامله گران می‌توانند ارز دیجیتال همستر کامبت را به واسطه بازی تلگرامی و ربات آن، استخراج کنند. اگر بازیکنان روی شکلک «همستر» بازی کلیک کنند، می‌توانند از توکن‌های آزاد شده سود به دست آورند. همچنین، با دعوت دوستان خود و اشتراک این بازی، می‌توانند کوین‌های بیشتری هدیه بگیرند.

منابع:

CoinScan

CoinSpeaker

بنر لندینگ