Skip to content
top banner

چه طور روزانه ۵،۰۰۰،۰۰۰ سکه رایگان در همستر کامبت بگیرم؟

۵ میلیون سکه رایگان همستر کامبت
در
خواندن در ۴ دقیقه

بازیکنان بازی ارز دیجیتال همستر کامبت روز به روز افزایش پیدا می‌کند و حالا راهی وجود دارد که هر روز ۵ میلیون سکه رایگان به دست آورید و سود خود را افزایش دهید. راهنمای دقیق کسب درآمد از همستر کامبت را در ادامه بخوانید.

همستر کامبت چیست؟

همستر کامبت یک بازی تلگرامی است که قرار است ارز دیجیتال مخصوص خود را بر روی بلاک چین TON مرتبط با پیام رسان تلگرام منتشر کند. این بازی از نات کوین الهام گرفته است و با کلیک بر روی سکه می‌توانید سکه‌های بیشتری به دست آورد.

بازی «همستر کامبت» جدیدترین پدیده بازی‌های تلگرامی است که با الهام از بازی «نات‌ کوین» و با وعده‌ راه‌اندازی توکن و توزیع رایگان آن در شبکه‌ی «TON»، طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

در این بازی علاوه بر کلیک کردن و گرفتن سکه، شما در نقش مدیرعامل همستر یک صرافی ارز دیجیتال تخیلی، وظیفه دارید تا استارت‌آپ نوپای خود را به صدر این صنعت برسانید. برای رسیدن به این هدف، در بخش‌هایی مانند بازاریابی، مجوزها، جذب نیروی کار متخصص، محصولات جدید و موارد دیگر سرمایه‌گذاری خواهید کرد.

گرفتن روزانه ۵،۰۰۰،۰۰۰ سکه رایگان در همستر کامبت

بازی تلگرامی «همستر کامبت» یک جایزه روزانه‌ی کلان به شکل سکه‌های درون بازی ارائه می‌کند. در این راهنما نحوه‌ی دریافت روزانه‌ این جایزه را شرح می‌دهیم.

برای بازیکنانی که به‌صورت روزانه بازی می‌کنند، یک مزیت فوق‌العاده وجود دارد که نباید آن را از دست بدهند: «کمبوی روزانه»، کارکردی است که به شما ۵ میلیون سکه رایگان را به صورت روزانه هدیه می‌دهد. این یک بازی برد-برد است که خزانه‌ درون بازی شما را تقویت می‌کند و در عین حال درآمد غیرفعال شما را افزایش می‌دهد و در نهایت در زمان توزیع نهایی توکن به نفعتان خواهد بود و سود بسیاری از آن خواهید برد.

در اینجا آنچه را که در مورد «کمبوی روزانه‌ی همستر کامبت» نیاز دارید، بیان می‌کنیم:

کمبوی روزانه همستر کامبت یا کارت‌ های برنده چیست؟

هر روز، «همستر کامبت» یک «کمبوی روزانه» جدید معرفی می‌کند که به صورت مجموعه‌ای از سه ارتقا برای صرافی شما است که به شما ۵ میلیون سکه رایگان درون بازی هدیه می‌دهد. در واقع این سه کارت است که باید آنها را شناسایی کنید و پاداش را دریافت کنید.

برای دریافت سکه‌ها، باید هر سه ارتقای مورد نظر را خریداری کنید یا سطح آن‌ها را بالا ببرید. برای مثال، «کمبوی روزانه» روز ۱۴ خرداد شامل سه کارت «مدیرعامل»، «رتبه‌ ۱۰ برتر جهانی» و «مجوز ژاپن» بود. اگر قبل از شروع «کمبوی روزانه» بعدی، این آیتم‌ها را خریداری کنید یا سطح خود را در آنها بالا ببرید، ۵ میلیون سکه در حساب شما واریز خواهد شد.

کمبوی همستر کامبت

تمام این اتفاقات در زبانه «mining» در بازی همستر کامبت رخ می‌دهد و با کارت‌هایی که در این بخش ذیل دسته‌بندی‌های مختلفی مثل «بازارها»، «روابط عمومی و تیم»، «حقوقی» و «ویژه» فهرست شده‌اند می‌توانید به این ترکیب برسید. برخی از این آیتم‌ها تنها پس از دعوت دوستانتان به بازی قابل باز شدن هستند، در حالی که برخی دیگر را می‌توانید مستقیماً با سکه‌های استخراج‌شده‌ خود درون بازی خریداری کنید.

برخی از کارت‌های «ویژه» پیشنهاداتی با زمان محدود هستند که دیگر قابل دسترسی نخواهند بود، بنابراین اگر در زمان موجود بودن آن‌ها را خریداری نکرده‌ باشید، در آن روز بدشانس بوده‌اید و احتمالاً در آن روز خاص نمی‌توانید پاداش ۵،۰۰۰،۰۰۰ سکه را برنده شوید.

چکیده دنیای کریپتو در یک ایمیل با عضویت در خبرنامه دیجیتال از جدیدترین مقالات آموزشی و تاثیرگذار ترین اتفاقات ارزهای دیجیتال در یک ایمیل مطلع شوید.

چه طور کمبوی روزانه همستر کامبت یا ترکیب کارت های همستر کامبت را پیدا کنم؟

سوال خوبی است! بازی «همستر کامبت» به شما نمی‌گوید که کدام کارت‌ها را باید داشته باشید، بنابراین دو راه پیش رو دارید:

می‌توانید با آزمون و خطا آیتم‌ها و کارت‌ها را خریداری و ارتقاء دهید.

یا اینکه به کانال تلگرام صرافی تبدیل مراجعه کنید. همکاران ما در کانال تلگرام تبدیل از این پس تلاش می‌کنند تا هر روز ترکیب سه کارت برنده یا کمبوی روزانه همستر کامبت را به شما معرفی کنند.

با وجود میلیون‌ها بازیکن روزانه که برای راه‌اندازی این ارز دیجیتال در آینده هیجان‌زده هستند، شما با استفاده از این ترکیب می‌توانید خیلی از بقیه جلو بیفتید و سود خوبی را به جیب بزنید.

کانال تلگرامی صرافی تبدیل ترکیب روزانه کارت های برنده همستر کامبت را هر روز، زودتر از همه در کانال تلگرام صرافی تبدیل ببینید
مشاهده ترکیب کارت های برنده

پاسخ به سوالات شما درباره همستر کامبت

آیا همستر کامبت واقعا سود ده است؟

هر چند به طور قطع نمی‌توان درباره پروژه‌های ارز دیجیتالی که هنوز منتشر نشده‌اند اظهار نظر کرد، اما همستر کامبت نمونه نات کوین را پیش روی خود دارد که در زمانی اندک توانست قیمت هر توکن خود را به ۱۸۰۰ تومان برساند و از نظر کارشناسان هنوز جای رشد بسیاری دارد. بسیاری از هم‌وطنانمان با استفاده از نات کوین سود بسیار خوبی را کسب کرده‌اند بنابراین اعتماد و امید به موفقیت همستر کامبت افزایش یافته است. ضمن اینکه این بازی کاربران بسیار بیشتری را نسبت به نات کوین جمع کرده است و همچنان در مسیر رشد و صعودی است.

طراحی همستر کامبت حرفه‌ای تر از نات کوین است و می‌توان به رشد این بازی و ارز دیجیتال آن امید داشت.

آیا همستر کامبت کلاهبرداری است یا معتبر؟

به نظر می‌رسد بازی همستر کامبت و ارز دیجیتال آن تا حد زیادی قابل اعتماد هستند زیرا پروژه تون (TON) وابسته با تلگرام حمایت خود را از این بازی اعلام کرده و حتی جلسات مشترک آنلاینی در شبکه اجتماعی X با حضور بنیان‌گذارن همستر کامبت و اعضای اداره کننده شبکه تون برگزار شده است. بنابراین می‌توان با درصد بالایی این بازی را موجه و قابل اعتماد دانست.

پرسشنامه آکادمی تبدیل لطفا با شرکت در پرسشنامه زیر، دیدگاه خود درباره آکادمی تبدیل و کیفیت مقاله‌ها را با ما در میان بگذارید.
شرکت در پرسشنامه

چه طور می‌توانم بازی همستر کامبت را نصب کنم؟

هیچ احتیاجی به نصب بازی نیست. اگر در تلگرام عضو هستید کافی است به ربات تلگرامی این بازی مراجعه کنید و بازی را شروع کنید.

از لینک زیر می‌توانید کار را آغاز کنید.

کارت‌های من قفل است چه کار باید بکنم؟

معمولا هر یک از کارت‌ها برای باز شدن قفلش به تعدادی سکه احتیاج دارد و سکه‌ها را می‌توانید با کلیک یا انجام دادن تسک‌هایی همچون دعوت دوستان جدید به بازی، عضو شدن در کانال تلگرام، یوتیوب و دیگر کارهایی که در بازی گفته شده است به دست آورید. توجه داشته باشید که همیشه باید دخل و خرج سکه‌ها را حساب و کتاب کنید که آیا گرفتن پاداش ارزش خرج کردن آن تعداد سکه را دارد یا نه.

چرا در زمان پر کردن جاهای خالی از سکه‌هایم کم شد؟

همان طور که توضیح دادیم هر کاری در بازی همستر کامبت ممکن است تعدادی سکه هزینه و تعدادی سکه پاداش داشته باشد. همیشه مطمئن شوید که پاداش بالاتر از سکه‌ای است که خرج می‌کنید و نگران کم شدن مقطعی سکه‌ها در زمان دریافت پاداش بزرگ‌تر نباشید.

بازی همستر کامبت وارد بازی همستر کامبت شوید و برنده سکه های روزانه شوید
ورود به بازی همستر کامبت

دیدگاه‌ها (1)

  1. از ساعت ۳ ببعد دیگه بار گیری نمیشه نمی دونم چرا ولی فکر کنم بشه ازش استفاده کرد هم فالِ هم تماشا

جهت دریافت آخرین اخبار و مقالات به خبرنامه بپیوندید.

عکس مجله خبرنامه