در حالی که اولین سوز پاییزی از راه رسیده است بازار کریپتو گرمای موتور فراری را احساس می‌کند. در هفته‌ای که گذشت در بازار ارز دیجیتال میزبان تیلور سویفت بودیم و نهنگ‌ها شیرجه‌هایی به‌یادماندنی را به نمایش گذاشتند.

اولین خبر تابستانی هفته – با کریپتو فراری بخرید

خرید فراری با کریپتو

 

درست است که تسلا به عنوان یک خودروی تمام الکترونیکی بسیار جذاب است اما یک راننده واقعی هرگز فرمان فِراری را با یک تسلای رباتی عوض نمی‌کند. این روزها فِراری گوشه چشمی به بازار کریپتو انداخته و این ارزها را برای فروش خودروهای خود در ایالات متحده آمریکا می‌پذیرد. فراری اعلام کرده است که به زودی در اروپا نیز مشتریان می‌توانند با استفاده از ارزهای دیجیتال خودروهای این کمپانی را خریداری کنند.

البته جلب توجه فراری به بازار کریپتو را باید تا حد زیادی مدیون تسلا بدانیم که در ۲۰۲۱ برای اولین بار به عنوان یک کمپانی خودروسازی بیت کوین را پذیرفت.

مسئولان فراری می‌گویند بیت کوین به محیط زیست کمک می‌کند و از سوی دیگر مشتریان مدام از آنها می‌خواهند که ارز دیجیتال را بپذیرند. هرچه باشد بسیاری از ثروتمندانی که به دنبال سواری گرفتن از فراری هستند، بیت‌کوین را در لیست دارایی‌های خود جا داده‌اند.

ثبت نام با موفقیت انجام شد

عکس خبرنامه
چکیده دنیای کریپتو در یک ایمیل

با عضویت در خبرنامه تبدیل از جدیدترین مقالات آموزشی و تاثیرگذارترین اتفاقات ارزهای دیجیتال در یک ایمیل مطلع شوید.

دومین خبر تابستانی به لطف تیلور سوییفت

تیلور سویفت

تیلور سویفت خواننده محبوب پاپ به هواداران خود اجازه می‌دهد با استفاده از ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین، اتریوم، ریپل، دوج کوین، بیت کوین کش، لایت کوین و شیبا اینو بلیط فیلم The Eras Tour را خریداری کنند.

این فیلم به صورت همزمان در سینماهای ایالات متحده آمریکا، کانادا، برزیل، ژاپن، استرالیا، سنگاپور، فرانسه، انگلستان و بسیاری از دیگر کشورها روی پرده می‌رود.

این فیلم تا همین لحظه ۱۰۰ میلیون دلار پیش فروش داشته است و هواداران می‌توانند با مراجعه به وب  AMC بلیط خود را با پرداخت کریپتو خریداری کنند. AMC نقش مهمی در فرایند تولید این فیلم داشته و تیلور سویفت را راضی کرده که مراسم افتتاحیه فیلم خود را در سینمای AMC برگزار کند. AMC با کوتاه کردن دست مافیای سینمای هالیوود از معامله قرارداد خوبی را با سوئیفت بست و سوئیفت نیز در ازای موافقت خود ۵۷ درصد از سود حاصل از فروش بلیط‌ها را به دست می‌آورد.

اولین خبر بهاری هفته: MoonPay وارد می‌شود

خرید ارز دیجیتال

MoonPay شرکتی است که در زمینه پرداخت ارز دیجیتال فعالیت دارد و به تازگی از اپلیکیشن جدیدی رونمایی کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد ارز دیجیتال مورد نظر خود را با دیگر ارزها سواپ کنند. این شرکت در ماه می از این اپلیکیشن رونمایی کرده و به کاربران اجازه داد که مدیریت ارزهای دیجیتال و والت‌های متفاوت خود را در محیط اپ انجام دهند. در رونمایی جدید کاربران قادر به معامله در فضای همان اپ خواهند بود.

این اپلیکیشن به جای استفاده از قراردادهای هوشمند از ۲ ارسال مجزا استفاده می‌کند: یک ارسال برای دریافت وجه واریزی و دیگری برای ارسال حجم معامله. به این ترتیب کارمزد سواپ کاهش پیدا می‌کند و معامله با کمترین هزینه انجام می‌شود. این شرکت به ۱۶ میلیون کاربر در سراسر جهان خدمات می‌دهد و ارائه چنین خدماتی آن هم در محیط یک اپلیکیشن ساده توجه سرمایه‌گذاران خرد و کلان بسیاری را به خود جلب می‌کند.

پرسشنامه آکادمی تبدیل لطفا با شرکت در پرسشنامه زیر، دیدگاه خود درباره آکادمی تبدیل و کیفیت مقاله‌ها را با ما در میان بگذارید.
شرکت در پرسشنامه

سومین خبر تابستانی هفته راز مگوی نهنگ ها

همیشه نهنگ‌ها در بازار کریپتو طوری رفتار می‌کنند انگار از چیزی خبر دارند که بقیه بازار از آن بی‌خبر است! به تازگی نهنگ‌ها در پیش فروش ارز دیجیتال مربوط به پروژه  Launchpad XYZمشارکت داشتند. این پروژه روی معامله به کمک هوش مصنوعی بر بستر ارز دیجیتال تمرکز دارد.

نهنگ‌ها هرگز بدون دلیل به یک پروژه توجه نشان نمی‌دهند بنابراین به نظر می‌رسد این پروژه پتانسیل بالایی برای رشد داشته باشد. جالب اینجاست که کمتر کسی اطلاعات خاصی در مورد این پروژه دارد و بنیانگذاران سعی دارند با ارائه یک برنامه آموزشی به نام LearnWithLaunchpad  اطلاعات کاملی در خصوص چند و چون پروژه را با تازه‌کارهای بازار ارز دیجیتال در میان بگذارند.

توکن بومی این شبکه LPX نام دارد. این شبکه دسترسی کاربران به دنیای از دانش مرتبط با هوش مصنوعی و ارز دیجیتال را میسر می‎‌کند. این پروژه سعی دارد با مشارکت در فضای وب 3 و ارائه یک بازار NFT نیاز کاربران بیشتری را برطرف کند. از ما می‌شنوید رد پای نهنگ‌ها را نادیده نگیرید!

آخرین خبر تابستانی هفته: نهنگ‌های شیبا خور

خرید شیبا توسط نهنگ ها

در حالی که تب و تاب خرید شیبا اینو در هفته‌های گذشته اندکی آرام گرفته است یک نهنگ از همه جا باخبر از کاهش قیمت این ارز به نفع خود استفاده کرده و ۴.۶ تریلیون توکن شیبا اینو به ارزش ۳۱ میلیون دلار را در 11 اکتبر یعنی همین 4 روز پیش خریداری کرده است.

در همان روز یک نهنگ دیگر 2.5 میلیارد شیبا را خریداری کرد. فراموش نکنید که نهنگ‌ها بی‌دلیل در بازار نزولی دست به چنین خریدهای بزرگی نمی‌زنند، مگر آنکه از آینده خبر داشته باشند. نهنگ‌ها به خوبی به حرف وارن بافت (Warren Buffett) میلیونر برجسته گوش دادند:

وقتی همه با ترس پا پس می‌کشند شما با طمع بتازید.

 

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید