رشد سولانا، چین لینک، نیر پروتکل و تتا

بیت کوین در حال استراحت است، سولانا، لینک، نیر پروتکل و تتا نتورک صعودی می‌شوند.

قیمت بیت‌کوین چند روزی است که بالای ۳۵۰۰۰ دلار تثبیت شده است، اما گاوها نتوانستند روند صعودی را تا بالای ۳۸۰۰۰ دلار برسانند. این روند قیمتی نشان‌دهنده تردید معامله‌گران برای خرید بیت‌کوین در سطوح بالاتر است. مایک بلشی، مدیرعامل BitGo، در مصاحبه اخیر با بلومبرگ گفت احتمال رد درخواست‌های صندوق معامله‌شده در بورس بیت‌کوین (ETF) قبل از تایید نهایی وجود دارد.

بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که بیت‌کوین در کوتاه‌مدت وارد یک روند اصلاحی می‌شود و ممکن است قیمت آن به ۳۰،۰۰۰ دلار کاهش پیدا کند. با این حال، بعید است که فصل جدید را  با یک روند خرسی آغاز کند.

همان‌طور که بیت‌کوین در حال استراحت است، چندین آلت‌کوین نیز عقب‌نشینی کردند، اما برخی علائم، از سرگیری روند صعودی آنها را نشان می‌دهند. آیا بیت‌کوین می‌تواند قیمت ۳۵ هزاردلاری خود را حفظ کند؟ آیا فصل رشد آلت‌کوین‌ها فرا رسیده است؟‌

تجزیه‌وتحلیل قیمت ارزهای دیجیتال

بیت‌کوین با مقاومت سختی در ۲۸۰۰۰ دلار مواجه است، اما یک نشانه مثبت این است که گاوها اجازه نداده‌اند قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA) در ۳۵۶۶۶ دلار برسد.

میانگین متحرک شیب‌دار و شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه مثبت نشان می‌دهد که بازار دست گاوها قرار دارد. اگر قیمت از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه بازگردد، گاوها یک بار دیگر تلاش خواهند می‌کنند تا با موانع موجود در ۳۸۰۰۰ دلار غلبه کنند.

سولانا در ۱۶ نوامبر به زیر سطح ۵۹ دلار سقوط کرد، اما خرس ها نتوانستند از این مزیت استفاده کنند. این نشان می دهد که فروش در سطوح پایین تر کاهش می‌یابد. قیمت سولانا ممکن است به  ۶۸.۲۰ دلار برسد. اگر این سطح شکسته شود، سولانا روند صعودی را از سر می‌گیرد. هدف بعدی ۷۷ دلار و ۹۵ دلار است.

میانگین متحرک نمایی چین لینک نشان می‌دهند که در سطوح پایین‌تر همچنان خریدار وجود دارد. گاوها سعی دارند قیمت لینک را به بالاترین سطح یعنی ۱۶.۶۰ دلار برسانند. اگر موانع برطرف شود مرحله بعدی روند صعودی تا ۲۰ دلار ادامه پیدا می‌کند.

قیمت نیر پروتکل افزایش‌یافته و از مقاومت ۱.۷۲ دلاری عبور کرد. این حرکت نشان‌دهنده تغییر روند کوتاه‌مدت این ارز است. گاوها (خریداران) در راس کار قرار دارند و اگر موانع برداشته شوند، ممکن است قیمت نیر پروتکل تا ۲.۴۰ دلار افزایش یابد.

تتا نتورک نیز پس از انجام اصلاحات در چند روز اخیر با قیمت ۰.۹۶ دلار معامله می‌شود. این نشان می‌دهد احساسات بازار مثبت باقی می‌ماند و معامله‌گران این افت قیمت را به‌عنوان یک فرصت خرید می‌بینند.

کاربران تبدیل در چند روز اخیر توانستند از طریق معامله‌های اهرم‌دار تبدیل، سود چندبرابری از خرید سولانا کسب کنند.

 

ثبت نام با موفقیت انجام شد

چکیده دنیای کریپتو در یک ایمیل

با عضویت در خبرنامه تبدیل از جدیدترین مقالات آموزشی و تاثیرگذار ترین اتفاقات ارز های دیجیتال در یک ایمیل مطلع شوید

عضویت

نویسنده : سید موسی علوی

تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۸/۲۹

منبع : Cointelegraph

اخبار فوری

اصلاح بیت کوین و بازار سهام آمریکا

نزول بیت‌کوین هم‌زمان با اصلاح بازار سهام در آمریکا

بیت‌کوین دوشنبه را با نزول دو درصدی قیمت آغاز کرد و هم‌زمان با ریزش بازار سهام در ایالات متحده وارد فاز اصلاحی شد. روز دوشنبه شاخص داوجونز در بازار سهام کاهشی ۰.۱ درصدی داشت و S&P 500 اصلاحی ۰.۳ درصدی را تجربه کرد. نزدیک نیز با کاهش ارزش ۰.۳ درصدی روز خود را به پایان […]

ویتالیک بوترین درباره تغییرات شبکه اتریوم

تغییرات بزرگ در اتریوم از زبان ویتالیک بوترین

ویتالیک بوترین هم‌بنیان‌گذار مشهور شبکه اتریوم در مصاحبه‌ با پلتفرم NFT ترکیه‌ای Defiant از برنامه‌های خود برای تغییرات آینده اتریوم پرده برداشت. بوترین تمرکز بر حل مسائل مربوط به حوزه‌های تمرکز در استیکینگ، مقیاس‌پذیری و بهبود امنیت را از جمله مهم‌ترین چالش‌های آینده اتریوم برشمرد. به گفته هم‌بنیان‌گذار اتریوم، ایجاد استخرهای استیکینگ سالم‌تر یکی از […]

توقف حرکت صعودی بیت کوین

وقفه در رالی بیت‌کوین؛ فروشندگان حمایت ۳۷۰۰۰ دلار را تست می‌کنند

بیت‌ کوین چند روزی است در محدوده کوچکی در حال نوسان است و برای ادامه راه باید با شکست این محدوده از سمت بالا یا پایین راه آینده خود را انتخاب کند. بااین‌حال بیشتر کارشناسان معتقدند بیت‌کوین وارد روند صعودی شده است و این ریزش‌های کوچک تنها به منزله اصلاح محسوب‌ می‌شود. نمودار روزانه در […]