NEARicon

قیمت و خرید نیر - NEAR

خرید ارز دیجیتال نیر NEAR Protocol

خرید ارز دیجیتال نیر (NEAR) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت نیر به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز نیر بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش نیر اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز نیر هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت نیر به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 NEAR = 322,107 IRT

NEARicon

نیر

خرید آسان نیر
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت نیر

اطلاعات بازار نیر

حجم ۲۴ ساعته (NEAR) 1,364.7456
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 7,277.6260
تغییرات ۱ روزه +0.1 %
قیمت آخرین معامله 5.2595 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 322,107 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 303,816 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، نیر می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

NEARicon

NEAR

نیر

تومان --

NEARicon

NEAR

نیر

قیمت دلاری

5.2695 USDT

قیمت تومانی

تومان 315,012

تغییرات 24 ساعت اخیر

0.104 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
770 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

در دنیای امروز و با بروز و پیشرفت تکنولوژی، ارزهای زیادی به بازارهای اقتصادی عرضه شدند که هرکدام از آنها مزیت‌ها و ویژگی‌های هاصی داشته و به نوعی برای سرمایه‌گذاران مفید بودنند. ارزهای دیجیتال علاوه بر سوددهی مناسب، باید ارائه دهنده فضای مناسب برای سرمایه‌گذاری و امنیت قابل توجه باشند.

اما سوالی که برای بسیاری از سرمایه‌گذاران رخ می‌دهد این است که چگونه می‌توانند ارز مناسب را خریداری کنند؟ یا اصلا چگونه می‌توانند تشخیص دهند که کدام ارز برای سرمایه‌گذاری مناسب است؟ دستیابی به پاسخ این سوالات نیازمند اطلاعات موثقی است که سرمایه‌گذاران پیش از انجام سرمایه‌گذاری خود، باید کسب کنند.

اما کسب این اطلاعات هم کار آسانی نیست و نیازمند تحقیق و جست‌و‌جو است. در این مقاله، به بررسی ماهیت یکی از کاربردی‌ترین ارزهای بازار اقتصادی، یعنی ارز دیجیتال نیر می‌پردازیم. این ارز علاوه بر سوددهی بسیار خوبی که دارد، مزیت‌های بسیار جالبی هم دارد که در ادامه با آن آشنا خواهید شد.
near3.jpg

ارز دیجیتال نیر چیست؟

ارز دیجیتال نیر که با نام (Near) یا (near protocol) شناخته می‌شود. یکی از معروف‌ترین رمز ارزهای موجود در بازار ارزهای دیجیتال است. این ارز در 2018 ارائه شد و به دلیل قابلیت‌های مختلفی که داشت، مورد توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران قرار گرفت.

این پلتفرم به صورت کلی دو روند را دنبال می‌کند. به زبان ساده‌تر این پلتفرم یا رمزارز به کاربران خود اجازه می‌دهد که فضای مناسبی را برای حفظ و نگه‌داری ارزهای خود خلق کنند و هزینه تراکنش‌ها را پشتیبانی می‌کند. درواقع هم نوعی از اطمینان را برای کاربران خود ایجاد می‌کند، و هم فضایی امن برای حفظ دارایی و ارزهای آنان فراهم می‌کند.

پروتکل نیر چگونه کار می کند؟

پروتکل نیر دو قابلیت اصلی و کاربردی دارد که باعث رشد آن شده است. در واقع این پروتکل به توسعه دهندگان نرم افزارهای عرصه ارزهای دیجیتال فضای مناسبی برای خلق برنامه‌های جدید و نوین را می‌دهد. همچنین دست آنها را برای استفاده از قابلیت‌های کاربردی باز می‌گذارد و باعث می‌شود که آنها نرم افزارها و سخت افزارهای بسیار مهمی را خلق کنند.

همچنین این پروتکل به حفظ و نگه‌داری ارزهای دیجیتال کمک کرده و با ایجاد یک فضای امن و پشتیبانی از نودها(که خودشان به نوعی ایجاد امنیت می کنند) فضای امنی را برای ارزها ایجاد می‌کند. این امر باعث می‌شود که دسترسی کلاهبرداران به ارزهای دیجیتال غیرممکن باشد.

تاریخچه ارز دیجیتال نیر پروتکل

همانظور که گفته شد این ارز در سال 2018 به بازار ارزهای دیجیتال عرضه شد. اما پشتِ عرضه‌ی این ارز پرکاربرد، داستانی نهفته بود. موسسان این ارز دو شخص به نام‌های الکساندر اسکیدانو و ایلیا پولوسخین بودند که در سال 2017 و در یکی از پروژه‌های ارزی با یکدیگر آشنا و در نهایت همکار شدند.

آنها پس از ارائه نام near protocol، تیم تحقیقاتی خود را گسترده‌تر کرده و اعضای آن را به 10 نفر رساندند. پس از ارائه این ارز به بازار ارزهای دیجیتال و به دلیل قابلیت‌های بسیار خوبی که داشت، این ارز توانست یکی از محبوب‌ترین ارزهای بازار اقتصادی لقب بگیرد.

این ارز در ابتدا تحت نظر و کنترل سازمان near foundation بود، اما پس از گذشت مدتی و تغییر قابلیت‌هایی که در ابتدا برای ارز نیر در نظر گرفته شده بود، این ارز قابلیت غیرمتمرکزی به خود گرفت و در نهایت از حمایت این سازمان جدا شد.

ارز نیر پروتکل چگونه معروف و محبوب شد؟

قطعا تمامی کسانی که درون بازار ارزهای دیجیتال فعالیت دارند به دنبال سرمایه‌گذاری روی ارزی هستند که اطمینان و امنیت زیادی داشته باشد و بتوانند در مدت زمان کمی به سوددهی برسند. اولویت بسیاری از سرمایه‌گذاران امنیت و حفظ سرمایشان است، چیزی که خالقان ارز نیر به آن توجه کردند و باتوجه به همان، این ارز را خلق کردنند.

درواقع ارز نیر به سبب قابلیت‌های بسیار خوب، و ایجاد فضای کاربردی برای سرمایه‌گذاران، محبوبیت خاصی در میان سرمایه‌گذاران پیدا کرد. این پلتفرم علاوه بر اینکه دارایی سرمایه‌گذاران را حفظ می‌کند، از دسترسی اشخاص غیر و سرقت توسط اشخاص کلاهبردار هم جلوگیری می‌کند، خب! مسلما سرمایه‌گذاران به دنبال همین هستند و همین موضوع باعث می‌شود که به سمت خرید یک ارز تشویق شوند.

هدف از ساخت نیر چیست؟

گردهم آوری مزیت‌ها و ویژگی‌های بسیار کاربردی ارز نیر پروتکل، تنها به سبب دستیابی به دو هدف اصلی بود. این دو هدف عبارتند از: ایجاد فضای مناسب برای نگه‌داری دارایی اشخاص و ایجاد سهولت کار توسعه دهندگان و ایجاد نرم‌افزارهای ساده و کاربردی.

درواقع نیر پروتکل می‌تواند به صورت یک پلتفرم متن باز و سازگار عمل کرده و فضایی را برای اشخاص تولید کند که بتوانند نرم‌ افزارهای کاربردی خود را ساخته و آن را توسعه دهند. این دو موضوع، از جمله مشکلات عمده‌ایی بود که سرمایه‌گذاران و کاربران بازار ارزهای دیجیتال عمدا با آن درگیر بودنند.

ارز نیر پروتکل چگونه پشتیبانی می شود؟

همانطور که در قسمت‌های قبل گفته شد، ارز نیر به صورت غیرمتمرکز فعالیت می‌کند. این بدین معناست که توسط هیچ نهاد یا سازمان خاصی کنترل نمی‌شود، همچنین هیچ شخص خاصی روی آن کنترل ندارد. از سمتی دیگر، این ارز بر روی فناوری بلاک چین فعالیت کرده و تا حدی به آن وابسته است.

البته اگر بخواهیم به صورت کلی درمورد پشتیبان‌های ارز نیر سخن بگوییم، باید بگوییم که اصلی‌ترین پشتیبان‌های این ارز صرافی‌ها هستند. درواقع ارز نیر به دلیل اعتباری که دارد، نزد بسیاری از صرافی‌های معتبر(مانند صرافی تبدیل) محبوب بوده و توسط آنها پشتیبانی می‌شود.

ارزش ارز نیر چگونه تعیین می شود؟

برای تعیین ارزش یک ارز شیوه‌های مختلفی وجود دارد، اما اصلی‌ترین و قابل اعتماد‌ترین راهی که باعث می‌شود میزان ارزش و بهاء یک ارز را بفهمیم توجه به عرضه و تقاضا آن است. به زبان ساده‌تر، هنگامی که ما با میزان عرضه و تقاضای سرمایه‌گذاران نسبت به یک ارز مواجه شویم، آنوقت می‌توانیم بفهمیم یک ارز چقدر ارزش دارد.

درواقع هرچه که میزان تقاضا یک ارز، در برابر عرضه آن بیشتر باشد، می‌توان گفت که ارزش یک ارز بسیار بالا بوده و مورد معامله بسیاری از سرمایه‌گذاران قرار گرفته است. اما اگر میزان تقاضا سرمایه‌گذاران نسبت به عرضه آن بسیار کمتر باشد، می‌توان نتیجه گرفت که ارز مورد نظر محبوبیتی میان مردم ندارد و سرمایه‌گذاران علاقه‌ایی به خرید آن ندارند.

مزایا و معایب ارز نیر

از آنجایی که عمده‌ترین فعالیت ارز نیر در حوزه ساخت نرم افزار‌های ساده و حفظ و نگه‌داری دارایی‌ها است، یکی از مناسب‌ترین استیبل کوین‌هایی است که اشخاص مبتدی می‌توانند با آن کار کنند. بنابراین سهولت کار با آن برای اشخاص مبتدی، اولین مزیت این ارز است.

دومین مزیت این استیبل کوین این است که می‌تواند فضای مناسبی را برای توسعه دهندگان ایجاد کند که بتوانند نرم‌افزارهای خود را توسعه دهند. همچنین می‌تواند مقیاس پذیری آنها را بیشتر کند و نسبت به ارزهای دیگر، کارمزد بسیار کمتری دارد. همچنین، میزان امنیت بسیار بالای این ارز، یکی دیگر از مزیت‌های بسیار سودمند نیر پروتکل است که مورد توجه سرمایه‌گذاران قرار گرفته است.

اما نکته بسیار مهمی که قابل ذکر است، این است که این ارز هم مانند بسیاری از ارزهای دیگر که در بازارهای اقتصادی فعالیت دارند، دارای معایبی هم هست. اگر بخواهیم معایب این ارز را بیان کنیم، تنها به یک نکته می‌رسیم. آنهم رقابت ارزهای باسابقه و کاربردی همچون اتریوم و دیگر ارزهای تازه تاسیس و پرقدرت است. درواقع رقبای این ارز، با ارائه بهترین ویژگی‌های خود، سعی در اشغال جایگاه این استیبل کوین خواهند داشت.
near2.jpg

قابلیت های ارز نیر پروتکل

ارز نیر پروتکل دارای قابلیت‌های بسیار ساده و کاربردی است. درواقع یکی از دلایلی که باعث محبوبیت این ارز شد، همین کاربردهای بسیار ساده آن است.

تجهیز برنامه نویسان

اصلی‌ترین قابلیت ارز نیر پروتکل ایجاد فضای مناسب برای خلق نرم‌افزارهای جدید است. درواقع این استیبل کوین به توسعه دهندگان نرم افزارها اجازه می‌دهد که برنامه‌ها و نرم افزارهای مورد نظر خود را، با تمامی قابلیت‌های مدنظر توسعه دهند. به همین دلیل برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان اهمیت و محبوبیت زیادی دارد.

حفظ دارایی

یکی دیگر از قابلیت‌های این ارز حفظ و نگه‌داری ارزها است. درواقع این پلتفرم برای نگه‌داری از ارزهای دیجیتال و محافظت از آنها در برابر نوسان‌ها خلق شد. همچنین به دلیل امنیت بسیار خوبی که دارد، می‌تواند از دارایی‌های سرمایه‌گذاران در برابر تغییرات بازار ارز دیجیتال مراقبت کند.

پشتیبانی نودها

یکی دیگر از قابلیت‌های ارز نیر که بسیار کمتر به آن توجه شده، پشتیبانی از نودها است. درواقع بسیاری از نودهایی که درون فناوری بلاک چین فعالیت دارند، گاهی به دلایل مختلف نیازمند پشتیبان هستند، در چنین شرایطی این استیبل کوین، به کمک آنها شتافته و از این نودها پشتیبانی می‌کند.

بنیان گذاران نیر چه کسانی هستند؟

همانطور که در قسمت‌های قبل گفته شد، دو شخص از نوابغ عرصه بازارهای اقتصادی، الکساندر اسکیدانو و ایلیا پولوسخین به عنوان پایه‌گذاران نیر پروتکل شناخته شده‌اند. این اشخاص در یک پروژه که تحت عنوان سهولت زندگی برای برنامه‌نویسان بود با یکدیگر آشنا شده و فعالیت خود را با خلق این ارز آغاز کردنند.

همچنین اریک تراتمن یکی دیگر از اعضا بود که در سال‌های بعد به این تیم اضافه شد و مدیریت near foundation را بر عهده گرفت. این اشخاص پس از مدت زمان کمی که با یکدیگر کار کردند، تیم سه نفره خود را گسترش داده و آن را به یک تیم 10 نفره تبدیل کردنند. همچنین در طی سال‌های بعد، از مشاوره‌های نوابغ و اساتید زیادی بهره برداری کردنند.

امنیت شبکه نیر پروتکل چگونه است؟

اکثر ارزها و استیبل کوین‌هایی که مبتنی بر فناوری بلاک چین هستند، به صورت غیرمتمرکز فعالیت می‌کنند. این فعالیت غیرمتمرکز باعث می‌شود که هیچ نهاد یا سازمان یا حتی شخص خاصی بر این شبکه تسلط نداشته باشد. همچنین از سویی دیگر باعث ایجاد امنیت برای شبکه شده و از دسترسی اشخاص غیر جلوگیری می‌کند.

از سویی دیگر، وجود نودهای حاضر در شبکه، باعث می‌شود که تمامی تراکنش ها و معاملات به درستی انجام شده و حتی در شمارش و ثبت آنها هیچ اشتباهی رخ ندهد. هنگامی که این تراکنش‌ها و معاملات به درستی ثبت و تایید شوند، میزان مانیت شبکه افزایش یافته و امکان تقلب و کلاهبرداری در آن به صفر می‌رسد. همچنین وجود پاداش‌های مختلف برای نودها و پشتیبانی از آنها، یکی دیگر از عواملی است که باعث بهبود روند کار نودها می‌شود.

تراکنش ها و گردش مالی نیر پروتکل چقدر است؟

نیر پروتکل با توجه به سابقه‌ایی که دارد، میزان فروش و گردش مالی بسیار خوبی را تاکنون تجربه کرده است. در سال 2018 و برای اولین بار در حدود 12.1 میلیون دلار فروش کرد، پس از آن در سال 2020 در حدود 21.6 و نهایتا در آگوست همان سال، در کمتر از دوساعت تمامی ارزهای خود را به فروش رساند.

البته که باتوجه به تغییرات و نوسان‌های بسیار متفاوتی که در بازارهای اقتصادی رخ می‌دهد، نمی‌توان گردش مالی هیچ ارزی را به صورت دقیق پیش بینی کرد، اما انتظار می‌رود که این ارز در صورت دوری از نوسان‌ها و رشد معامله‌های ارزی، در ماه‌های آینده چیزی در حدود 40 درصد از سهم بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص دهد.

خرید ارز نیر

برای کسانی که به دنبال خرید ارز دیجیتال هستند انتخاب یک روش مناسب با کمترین میزان کارمزد و البته بالاترین میزان سرعت اهمیت بسیار زیادی دارد. برای خرید ارز دیجیتال نیر نیز این موارد جایگاه خاص خود را داشته و کاربران همیشه در صدد ایجاد بهترین شرایط در این زمینه برای خود هستند. در حال حاضر روش‌های مختلفی برای خرید ارز دیجیتال نیر پیش روی کاربران قرار دارد که شما می‌توانید از هر کدام از این روش‌ها به فراخور شرایط خود استفاده کنید.

در روش اول شما می توانید برای خرید مستقیم ارز دیجیتال نیر اقدام کنید که در این روش می‌بایست در پلتفرم‌های مختلف به دنبال فروشنده این رمز ارز باشید. اصلی‌ترین مزیت خرید مستقیم ارز دیجیتال نیر عدم نیاز به پرداخت کارمزد‌ها است و همچنین عیب بزرگ این روش نیز وجود کلاهبرداری‌های بسیار زیاد و زمان بر بودن پیدا کردن فروشندگان این رمز ارز در پلتفرم‌های مختلف است.

در نهایت شما می‌توانید برای خرید ارز دیجیتال نیر از خدمات صرافی تبدیل نیز استفاده نمایید. خدمات تبدیل در این زمینه می‌تواند کمترین هزینه را برای شما به دنبال داشته باشد و در عین حال بدلیل اینکه تبدیل یک صرافی معتبر و شناخته شده است، می‌توانید سرعت بسیار بالایی را نیز برای خرید نیر تجربه کنید.

فروش ارز دیجیتال نیر

فرایند فروش ارز دیجیتال نیر در پلتفرم‌های مختلف با شرایط متفاوتی در دستور کار قرار می‌گیرد. به عنوان مثال ممکن است در یک صرافی به دلیل تعداد پایین کاربران و حجم پایین معاملات شما مجبور به صبر زیاد برای خرید این رمز ارز باشید. در صورتی که اگر از خدمات صرافی‌ تبدیل در این باره استفاده نمایید به دلیل حجم بسیار بالای خرید و فروش ارز دیجیتال نیر امکان دسترسی سریع شما به این رمز ارز وجود خواهد داشت.
near1.jpg

نحوه خرید ارز نیر از صرافی تبدیل

خرید ارز نیر از صرافی تبدیل روندی بسیار ساده دارد. در این فرایند شما می‌توانید به صرافی مراجعه کرده و پس از تعیین حجم ارز مورد نظر، معامله خود را انجام دهید. همچنین پس از تعیین حجم ارز مورد نظر توسط شما، قیمت‌ها و کارمزد‌های مختلف توسط هر فروشنده اعلام شده و شما می‌توانید با انتخاب یکی از آنها، معامله خود را به صورت نهایی انجام دهید. در سویی دیگر، بسیاری از فروشندگان نیز می‌توانند با مشاهده مقدار ارزی که نیاز دارید، اقدام به فروش ارز خود کنند.

چگونه می توانیم ارز نیر را نگه داری کنیم؟

نگه‌داری ارزهای دیجیتال به واسطه کیف پول‌های ارزی امکان پذیر است. درواقع شما می‌توانید با مراجعه به یک صرافی معتبر، کیف پول دیجیتال خود را ایجاد کنید. برای نگه‌داری از ارزهای دیجیتال کیف پول‌های مختلفی ارائه شده که هرکدام از آنها بسته به ارز مورد نظر، قابل تغییر است.

درواقع شما می‌توانید براساس ارزی که خریداری کرده‌اید، کیف پول نرم افزاری یا سخت افزاری خود را انتخاب کرده و از آن برای حفظ و نگه‌داری ارز مورد نظر استفاده کنید. استفاده از کیف پول‌های دیجیتال تنها راه و امن‌ترین راه‌ برای نگه‌داری ارزهای دیجیتال است.

انواع کیف پول نیر

نگه‌داری ارز نیر توسط دو دسته از کیف پول‌های دیجیتال امکان پذیر است. از آنجایی که هرکدام از این کیف پول‌ها کارکرد مثبتی دارند، میزان محبوبیت آنها نزد سرمایه گذاران بسیار زیاد است.

 • کیف پول لجر Ledger(سخت افزاری)
 • کیف پول اختصاصی نیر Near(نرم افزاری موبایل و دسکتاپ)
 • کیف پول تراست والتTrust wallet (موبایلی)
 • کیف پول مث والتMath wallet(موبایلی)

کارمزد خرید و فروش ارز نیر

معامله نیر در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش ارز نیر در صرافی تبدیل

مجموعه تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانیانی است که سابقه درخشانی در معاملات ارزی دارد. این صرافی سعی دارد مجموعه‌ایی از بهترین کادر و اقتصاددانان را گردهم آورده و با استفاده از علم و هوش آنها، مشاوره‌های درست و بجایی را به سرمایه‌گذاران ارائه دهد. سرمایه‌گذاری از طریق این صرافی دارای مزیت‌های بسیار مختلفی است:

 • کارمزد بسیار کم در مقایسه با دیگر صرافی‌ها
 • امکان انتقال آسان و سریع ارز خریداری شده
 • مشاوره‌های پیش از خرید و فروش
 • قابلیت انجام معامله‌های بین المللی در بازارهای جهانی و بورس
 • پشتیبانی از تمام ارزهای دیجیتال
 • ارائه بهترین کیف پول‌های دیجیتال
 • ایجاد امنیت برای معامله و انتقال دارایی
 • امکان برداشت دارایی و تبدیل آن به تومان یا ریال در کمترین زمان
 • ثبت و مشاهده کارمزد برای دو طرف معامله
 • سرعت بالا در انجام معامله و تراکنش‌ها
 • انجام تراکنش‌ها باتوجه به نوسان‌ها و رخداد‌های لحظه‌ایی بازار ارزهای دیجیتال

خرید ارز نیر بدون فرایند احراز هویت

برخی از سرمایه گذاران بر این باورند که می‌توانند بسیاری از معاملات ارزی خود را بدون انجام فرایند احراز هویت انجام دهند. اما این یک باور کاملا غلط است. دستور کار اعمال شده برای تمامی صرافی‌های ایرانی بدین صورت است که شخص سرمایه گذار باید پیش از هر معامله ارزی، و حتی در زمان ثبت نام درون صرافی، فرایند احراز هویت را به صورت کامل انجام دهد.

درواقع هنگامی که شخصی بخواهد حتی برای اولین بار در صرافی ثبت نام کرده و ارز موردنظر را خریداری کند یا به فروش برساند، باید تمامی اطلاعات شخصی و فرایند احراز هویت را به صورت کامل طی کند. سپس می‌تواند معاملات ارزی خود را انجام دهد.

البته لازم به ذکر است که در صرافی‌های خارجی، امکان انجام معاملات ارزی بدون احراز هویت وجود دارد و سرمایه‌گذاران می‌توانند برخی از معاملات ارزی را به صورت محدود و بدون انجام فرایند احراز هویت انجام دهند.

چشم انداز آینده نیر

رمز ارز نیر یکی از پلتفرمهای بسیار کاربردی است که علاوه بر سوددهی بسیار خوبی که دارد، فضای مناسبی را هم برای بسیاری از توسعه دهندگان فراهم می‌کند که بتوانند نرم افزارهای خود را توسعه دهند. به همین سبب یکی از محبوب‌ترین استیبل کوین‌های بازار دیجیتال است. هرچند که هیچگاه نمی‌توان بازارهای اقتصادی را پیش‌بینی کرد، زیرا این بازارها به صورت لحظه‌ایی با نوسان‌ها و تغییرات مختلف رو به‌رو هستند.

اما به صورت کلی و باتوجه به محبوبیتی که نیر در میان سرمایه‌گذاران دارد، می‌توان آینده بسیار خوبی را برای نیر در نظر گرفت. این ارز می‌تواند علاوه بر سوددهی و مزیت‌های خوبی که دارد، راهکار خوبی هم برای افزایش سطح نرم افزارهای دیجیتال باشد.

منابع:

near.org

سوالات متداول خرید نیر

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید نیر

آیا ارز نیر ارزش سرمایه‌گذاری دارد؟

باتوجه به رشد روزافزون و روند صعودی این ارز، بسیاری از سرمایه‌گذاران بر این باورند که نیر می‌تواند آینده درخشانی داشته باشد. همچنین گردش مالی میلیونی و گاها میلیاردی این ارز باعث شده که سرمایه گذاران و اقتصاددانان بر این عقیده باشند که نیر یکی از باارزش‌ترین ارزهای دنیای دیجیتال است.

آیا می‌توان ارز نیر را در ایران خریداری کرد؟

وجود صرافی‌های معتبر مانند صرافی تبدیل یکی از اصلی‌ترین راهکارهایی است که به سرمایه گذاران کمک می‌کند که ارز نیر را در کشور ایران خریداری کنند. البته خرید ارز نیر نیازمند یک صرافی معتبر و قابل اطمینان است.

خرید سریع نیر چطور امکان پذیر است؟

علاوه بر بازار معاملاتی تبدیل، میتوانید تنها با چند کلیک، خرید آسان نیر را انجام دهید.

آیا ارز نیر ایمن است؟

کارکرد اصلی پلتفرم نیر حفظ و نگه‌داری از ارزهای مختلف است و با استفاده از ویژگی‌ها و قابلیت فعالیت بر فناوری بلاک چین، قدرت مراقبت از ارزهای مختلف را دارد. به همین سبب یکی از امن‌ترین پلتفرم‌ها است.

چه کسانی بر ارز نیر تسلط دارند؟

ارز نیر در ابتدا تحت نظارت سازمان near foundation بود، اما پس از مدتی فعالیت خود را به صورت غیرمتمرکز ادامه دارد و پس از آن تحت سلطه هیچ نهاد یا سازمانی نبود.

کارمزد خرید و فروش نیر (NEAR) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله نیر در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

سیدتقی ح

113 روز قبل

5

تبدیل یکی از معتبرترین و مطمئن ترین صرافی در داخل کشور که با کمکش میشه ارزش سرمایه خودمون رو حفظ کنیم.

سیدتقی ح

113 روز قبل

5

با سلام تبدیل یکی از بهترین اپ ها برای معاملات آنلاین رمز ارزها میباشد...

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله