آموزش تصویری برداشت از کیف پول کوینومی (Coinomi)

آموزش برداشت از کیف پول کوینومی

قبل از اینکه واریز و برداشت از کیف پول کوینومی را آموزش بدهیم به یک نکته مهم در مورد کیف پول کوینومی دقت فرمایید. در کیف پول‌های داخل صرافی ها برای جابجایی ارزها ابتدا ارز را انتخاب می‌نمایید و سپس شبکه مورد نظر برای انتقال را انتخاب می‌نمایید اما در کوینومی شبکه‌های مختلف ارزها از یکدیگر جدا هستند.

برای اضافه کردن ارز یا شبکه جدید اگر ارز یا شبکه مورد نظر خودتان را در لیست اولیه مشاهده نکردین مطابق تصویر بر روی دکمه پایین راست کلیک نمایید

نکته‌ی بعدی این است که بر خلاف کیف پول‌های صرافی که کارمزد شبکه برای جابجایی از ارزی که در حال جابجایی آن هستید کسر می‌شود. در کیف پول کوینومی کارمزد جابجایی بر حسب شبکه‌ای که جابجایی را بر روی آن انجام می‌دهید از ارز پایه‌ی آن شبکه کسر می‌شود. مگر اینکه شبکه‌ای که ارز را بر روی آن جابجا می نمایید متعلق به خود ارز باشد.

آموزش برداشت از کیف پول کوینومی

  1. برای برداشت ابتدا ارز مورد نظر را انتخاب نمایید.
  2. سپس بر روی دکمه send کلیک نمایید، توجه نمایید دکمه send معادل همان دکمه withdraw یا برداشت در داخل اکسچنج ها می‌باشد.
  3. سپس در قسمت ۳-۱ آدرس مقصد یعنی آدرسی که می خواهید ارز دیجیتال به آن ارسال نمایید را وارد کنید و سپس در قسمت ۳-۲ مقداری که می خواهید جابجا نمایید را وارد نمایید. توجه بفرمایید که شبکه آدرسی که وارد می نمایید و شبکه ارزی که انتخاب کرده اید یکی باشد.
  4. سپس گزینه ادامه که در پایین سمت راست تصویر فعال می‌شود را انتخاب نمایید.
  5. برای رفتن به مرحله بعد باید دکمه تایید (confirm) را بزنید.
  6. در این مرحله تایید نهایی تراکنش از شما دریافت می‌شود. در صورتی که از انجام تراکنش اطمینان دارید،‌تراکنش را تایید نمایید.
  7. تراکنش‌های انجام شده در صفحه هر ارزی قابل مشاهده می‌باشد.

یک پاسخ

  1. سلام خسته نباشید من به یه آدرسی فرستادم ۱۰ دلار و چند روزه فقط نوشته منتظر تایید الان باید چیکار کنم

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید