اتمیک والتکیف پول

آموزش تصویری نصب اتمیک والت

با آموزش نصب اتمیک والت (Atomic Wallet) در صرافی ارز دیجیتال تبدیل در خدمت شما هستیم.

آموزش نصب اتمیک والت

  1. در گام اول شما باید اپلیکیشن اتمیک والت را دانلود نمایید. وارد نرم افزار google play شوید و عبارت atomic wallet را جست‌و‌جو نمایید. لطفا دقت بفرمایید که عبارتی که سرچ می کنید دقیقا مانند تصویر ۱-۱ باشد. و سپس دکمه install ۱-۲ را بزنید.
  2. پس از اینکه دانلود به پایان رسید، مطابق شکل گزینه open را بزنید.
  3. در گام بعدی اگر می خواهید کیف پول جدیدی را ایجاد نمایید گزینه ی ۱-۳ و اگر می خواهید کیف پول قد‌یم‌تان را ریکاوری (بازیابی) نمایید یا روی دستگاه جدیدی نصب کنید گزینه ۲-۳ را انتخاب نمای

  4. در گام بعدی در قسمت ۴-۱ پسوردی را باید انتخاب نمایید. توجه بفرمایید برای هر انتقال وجهی نیاز دارید تا از این پسورد در آینده استفاده نمایید پس آن را به دقت به یادداشته باشین. پس از تعیین پسورد. دکمه ۴-۲ را بزنید.
  5. در مرحله بعدی برای تایید پسورد انتخابی دکمه confirm یا تایید را بزنید.
  6. در گام ۶ اتمیک والت به شما ۱۲ کلمه امنیتی می دهد تا زمانی که به هر دلیلی دسترسی شما به اتمیک والت قطع شد یا اتمیک والت از روی گوشی شما پاک شد یا بخواهید بر روی گوشی جدیدی اتمیک والت را نصب نمایید، با استفاده از این کلمات به اتمیک والت خود دسترسی پیدا نمایید. این ۱۲ کلمه را حتما بر روی کاغذ نوشته و در محلی امن نگهداری نمایید و تحت هیچ شرایطی در اختیار هیچ فردی قرار ندهید چرا که هر فردی با در اختیار داشتن این ۱۲ کلمه مالک کیف پول شما می شود.پس از یادداشت ۱۲ کلمه ای که در قسمت ۶-۱ مشخص شده است، دکمه ۶-۲ را بزنید تا نصب کیف پول به پایان برسد.
  7. در این مرحله نصب اتمیک والت به پایان رسیده و می توانید از کیف پول خود استفاده نمایید.

سخن آخر

امیدواریم این آموزش نصب اتمیک والت از راهنمای تبدیل، مورد پسند شما قرار گرفته‌باشد.

اگر علاقه‌مند به یادگیری نحوهٔ واریز به اتمیک والت و برداشت از اتمیک والت و گرفتن TXID یا هش (Hash) در اتمیک والت هستید، به این مقالات مراجعه بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.