قیمت و خرید زبک پروتکل - ZBC

به زودی

خرید ارز دیجیتال زبک پروتکل Zebec

خرید ارز دیجیتال زبک پروتکل (ZBC) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت زبک پروتکل به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز زبک پروتکل بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش زبک پروتکل اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز زبک پروتکل هستند.

ارز دیجیتال زبک پروتکل چیست و آیا می‌توانیم برای سرمایه‌گذاری و به دید بلندمدت روی این توکن فکر کنیم یا خیر؟ برای خرید یک ارز دیجیتال در بازار باید نکات مختلفی را در نظر بگیرید. صرف خرید رمزارزها به این دید که بازار ارز دیجیتال روند صعودی دارد، نمی‌تواند تضمین‌کننده موفقیت شما در معاملات بازار ارز دیجیتال باشد. بسیاری از توکن‌های ناشناخته ممکن است خیلی زود از بین بروند و رمزارزهایی هم هستند که مانند توکن پپه می‌توانند در کوتاه‌مدت سودهای میلیاردی برای شما رقم بزنند. تنها با مطالعه ساختار و شرایط و ویژگی‌های توکن‌های تعریف شده در بازار است که می‌توانید به نقطه‌نظر مناسب درباره آینده آنها برسید. در این مقاله در تبدیل به دنبال معرفی تمام‌وکمال نکات و ویژگی‌ها درباره ارز زبک هستیم و اگر به فکر خرید و سرمایه‌گذاری روی این رمزارز هستید، توصیه می‌کنیم که هرگز این مقاله را از دست ندهید.

زبک پروتکل(ZBC) چیست؟

ارز دیجیتال زبک پروتکل یک دارایی دیجیتال است که برای اولین بار بر روی شبکه سولانا و برای ارائه خدمات تسهیل پرداخت‌های سولانا راه‌اندازی شد. این رمزارز را می‌توانید در بازار با نماد ZBC مشاهده کنید که دارای کاربردهای مختلفی در حوزه وب ۳ و پرداخت‌ها است و برای هدف و ویژگی بسیار خاصی تولید شده است. رمزارزهای تعریف شده در بازار ارز دیجیتال را می‌توانید به سه دسته بدون هدف و کاربرد، با اهداف و کاربردهای بسیار متنوع و با اهداف و کاربردهای خاص و متمرکز دسته‌بندی کنیم که در این صورت ارز دیجیتال ZBC در دسته سوم قرار می‌گیرد. در ادامه با معرفی ویژگی‌ها و کاربردهای زبک پروتکل بهتر می‌توانید تصمیم بگیرید که آن را برای سرمایه‌گذاری در لیست سبد خود قرار دهید یا برای همیشه این رمزارز را فراموش نمایید.

تاریخچه پیدایش زبک پروتکل(ZBC)

ارز زبک پروتکل

تاریخچه پیدایش ارز زبک پروتکل به سال ۲۰۲۱ برمی‌گردد و خیلی مدت زیادی نیست که وارد بازار شده و این رمزارز سابقه خیلی طولانی ندارد. در آن زمان سولانا یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های توسعه‌یافته در بازار بود و اصلی‌ترین ویژگی آن یعنی بالاترین سرعت مقیاس‌پذیری و انتقال توکن‌ها باعث شد تا پروژه‌های زیادی برای ایجاد شرایط بهتر پرداخت، بستر خود را روی این شبکه ایجاد کنند. یکی از این توکن‌ها نیز همین توکن زبک بود.

زبک پروتکل (ZBC) چگونه معروف و محبوب شد؟

برای کسانی که به دنبال خرید بیت کوین هستند، نحوه معروف شدن اهمیت خیلی زیادی ندارد، زیرا همه می‌دانیم که بیت کوین چرا معروف شده است؛ اما برای سایر توکن‌ها مانند ZBC این چالش وجود دارد. نکته جالب‌توجه درباره زبک که اتفاقاً خیلی موردتوجه ما نیز قرار گرفته، این است که این رمزارز دقیقاً به دلیل هدف و کاربردی که برای آن تعریف شده مشهور و محبوب شده است. ارائه خدمات عالی برای پرداخت‌های مستمر و سریع و انجام تراکنش‌های مالی برای پرداخت حقوق یا سرمایه‌گذاری به صورت غیرمتمرکز باعث شده تا پلتفرم Zebec یک پلتفرم کاملاً خاص و منحصربه‌فرد باشد.

هدف از خلق زبک پروتکل (ZBC)

در ابتدای ورود به بازار ارزهای دیجیتال، هدف اصلی توسعه این پلتفرم ایجاد بستری مناسب برای پرداخت‌های مختلف با سولانا بود و بر روی پلتفرم همین رمزارز نیز توسعه پیدا کرد. اما کم‌کم شاهد گسترش ارائه خدمات توسط پلتفرم ارز زبک بودیم و ورود آن به سایر بلاک‌چین‌ها از جمله بایننس چین و NEAR پروتکل را نیز شاهد بودیم. در همین راستا این پلتفرم امکان پرداخت‌های خیلی سریع و مستمر را با کارت‌های پرداخت در این شبکه‌ها فراهم کرده است. ارائه خدمات پرداخت حقوق در بستر وب ۳ و به صورت کاملاً غیرمتمرکز کاربرد و هدف ویژه‌ای است که Zebec برای آن توسعه پیدا کرده است.

ارزش زبک پروتکل چگونه تعیین می‌شود؟

اصلی‌ترین نقش را در تعیین ارزش ارز زبک شرایط عرضه و تقاضا دارد. هر چقدر عرضه این ارز کمتر شده و شاهد افزایش تقاضا برای خرید آن باشیم، می‌توانیم انتظار رسیدن به قیمت‌های بسیار بالاتر را نیز برای زبک در نظر بگیریم.

قابلیت‌ها و مزایای زبک پروتکل

قابلیت‌ها و ویژگی‌های مختلفی را می‌توانیم برای پروژه زبک تعریف کنیم. هدف اصلی این پلتفرم ایجاد بستری برای حرکت آزادانه‌تر پول در سطح جهان است. برای پرداخت حقوق به صورت مستمر و در لحظه این شبکه کارکرد بسیار عالی دارد. فناوری پیشرفته در نظر گرفته شده برای آن باعث شده تا کم‌کم دیگر روش‌های پرداخت حقوق سنتی برچیده شوند و حتی بسیاری دیگر از پلتفرم‌ها نیز در حال ایده گرفتن از آن هستند. همچنین از جمله خدمات فین‌تک شبکه زبک می‌توانیم به مدیریت سرمایه، کارت‌های پرداخت و پرداخت دستمزدهای آنی اشاره کنیم. اولین کارت پرداخت مبتنی بر سولانا با استفاده از این پلتفرم توسعه پیدا کرد که امکان استفاده از آن در ۲۶ کشور مختلف وجود داشت. با استفاده از این کارت‌ها کاربران می‌توانند در لحظه پول خود را به ارز دیجیتال و یا برعکس تبدیل کنند.

بنیانگذاران ارز دیجیتال ZBC چه کسانی هستند؟

خرید ZBC

مجموعه Zebec Labs بنیان‌گذار اصلی این پروژه است، اما نکته بسیار مهمی دیگری که درباره توسعه این رمزارز در سال ۲۰۲۱ وجود دارد، حضور سرمایه‌گذاران بسیار پرقدرت برای سرمایه‌گذاری روی این ارز است. در همان روزهای ابتدایی ورود سرمایه‌گذاری ۳۵ میلیون دلاری شرکت‌های برجسته‌ای مانند Circle، Coinbase، Solana Ventures، Breyer Capital، Republic و Lightspeed Venture Partners باعث شد تا این ارز دیجیتال مسیری بسیار عالی را طی کند. در ادامه نیز سرمایه‌گذاران بزرگ دیگری به شبکه آن اضافه شدند. آقای Sam Thapalia که مدیریت یک شرکت ارائه خدمات هوش مصنوعی را به عهده دارد، از سال ۲۰۱۷ توسعه ارز زبک و پلتفرم آن را در سر داشته و در نهایت آن را در سال ۲۰۲۱ به بازار معرفی کرده است.

امنیت شبکه زبک پروتکل چگونه است؟

پروژه‌هایی مانند زبک که روی بلاک‌چین سایر رمزارزها ایجاد می شوند، امنیت خود را از دو موضوع یعنی امنیت شبکه اصلی و شرایط خود پلتفرم خواهند داشت. از این نظر باتوجه‌به قرارگرفتن زبک در پلتفرم‌های سولانا، بایننس چین و NEARپروتکل شرایط خوبی را برای آن انتظار داریم. در باره خود پلتفرم ZBC نیز همه چیز به تعداد کاربران آن بستگی دارد. هر چقدر تعداد کسانی که توکن حاکمیتی این شبکه را داشته باشند بیشتر باشد، امنیت شبکه آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

چه تعداد توکن زبک پروتکل در گردش است؟

تعداد توکن‌های تعریف شده برای رمزارزها اهمیت بسیار زیادی در آینده قیمتی آنها دارد. دراین‌بین برخی از رمزارزها باید به دلیل نوع کاربرد و هدفی که دارند، تعداد توکن‌های زیادی داشته باشند. ارز دیجیتال Zebec نیز دقیقاً شرایط مشابهی دارد و باتوجه‌به نوع کاربردهای تعریف شده برای آن، شاهد عرضه قابل‌توجهی برای آن هستیم. تعداد کل توکن‌های تعریف شده برای زبک در حدود ۱۰ میلیارد توکن است که ازاین‌بین حدود ۳٫۲ میلیارد توکن در بازار در گردش هستند و کم‌کم سایر توکن‌های آن نیز آزاد شده و وارد بازار خواهند شد. افزایش عرضه می‌تواند دلیلی بر کاهش قیمت یک توکن در بازار باشد. البته ۵۰ درصد از توکن‌های زبک برای مدیریت قیمت این رمزارز سوزانده خواهند شد و این پروسه به مرور در دستور کار تیم پشتیبان آن قرار می‌گیرد.

خرید ارز دیجیتال زبک پروتکل

خرید و فروش زبک پروتکل

برای خرید ارز دیجیتال زبک پروتکل نیاز است تا از خدمات صرافی‌های معتبر استفاده کنید. باتوجه‌به اینکه این رمزارز خیلی شناخته شده نیست و معمولاً افراد زیادی آن را هولد نمی‌کنند، برای خرید و فروش توکن zbc باید از خدمات صرافی‌هایی استفاده کنید که این رمزارز را در لیست خود قرار داده‌اند. برای خرید ارز دیجیتالzbc در میان صرافی‌های داخلی می‌توانید از خدمات تبدیل استفاده نمایید. این خدمات برای رفاه هر چه بیشتر کاربران ایرانی فراهم آمده و شما می‌توانید در صورت نیاز به خرید ۲۷۰ ارز دیجیتال مختلف از جمله توکن زبک پروتکل از این خدمات استفاده نمایید.

فروش ارز دیجیتال زبک پروتکل

شرایط فروش ارز دیجیتال زبک دقیقاً مشابه با شرایط خرید آن است. برای فروش این توکن نیاز به استفاده از یک پلتفرم معاملاتی دارید و این مهم برای شما در صرافی‌های داخلی و خارجی که زبک را لیست کرده باشند، وجود دارد. در تبدیل می‌توانید با حجم معاملات بالا برای فروش این رمزارز در کمترین زمان ممکن اقدام کنید. همچنین امکان فروش آن را در خدمات خرید آسان با سرعت بسیار بالا را نیز خواهید داشت. حتی در این خدمات می‌توانید توکن زبک را به سایر رمزارزهای موجود در بازار نیز تبدیل کنید و از این بابت نیز هیچ چالشی پیش روی شما قرار نخواهد گرفت.

نحوه خرید زبک پروتکل از صرافی تبدیل

برای خرید ارز زبک در صرافی تبدیل پس از ثبت‌نام و احراز هویت آسان دو راه حل پیش روی خود خواهید داشت که بسته به استراتژی ترید و معامله‌گری روی این توکن می‌توانید از هر یک از آنها استفاده کنید. درصورتی‌که به فکر نگهداری طولانی‌مدت از توکن زبک هستید و یا سعی دارید بدون هیچ دغدغه‌ای و خیلی سریع این توکن را بخرید، می‌توانید از خدمات خرید آسان در تبدیل استفاده کنید که این شرایط راحت برای شما فراهم می‌آورد. در بازار حرفه‌ای نیز می‌توانید برای نوسان‌گیری در بازه‌های زمانی کوتاه‌مدت و یا خرید توکن زبک در قیمت‌های دلخواه موردنظر اقدام کنید.

روش نگهداری زبک پروتکل

برای نگهداری از توکن زبک پروتکل می‌توانید سراغ انواع کیف پول ارز دیجیتال بروید. این رمزارز بر روی شبکه بلاکچین بایننس اسمارت چین توسعه پیدا کرده و دارای استاندارد BEP20 است. ازاین‌رو شما می‌توانید از کیف پول‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری که امکان ذخیره‌سازی این دسته از توکن‌ها را برای شما فراهم می‌آورند، برای نگهداری از توکن ZBC استفاده نمایید. همچنین ارز زبک را می‌توانید در حساب صرافی‌های معتبر داخلی نیز نگهداری کرده و از این طریق هم امنیت بالایی را برای معاملات و سرمایه‌گذاری خود ایجاد کنید و هم خود را از هزینه‌های نقل‌وانتقال رمزارزها نیز بی‌نیاز سازید.

انواع کیف پول زبک پروتکل

برای نگهداری از ارز زبک می‌توانید سراغ کیف پول‌های نرم‌افزاری مانند متامسک یا تراست والت بروید که هم شناخته شده و مشهور هستند و هم امنیت بالایی دارند. البته برای جستجوی این رمزارز و اضافه‌کردن توکن آن به این کیف پول‌ها باید از آدرس عمومی معرفی شده برای آن استفاده کنید.

کارمزد خرید و فروش زبک پروتکل

معامله زبک پروتکل در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش ZBC در صرافی تبدیل

در صرافی تبدیل تمام تلاش ما فراهم‌کردن بستری کامل و عالی برای انجام معاملات بازار ارز دیجیتال برای کاربران ایرانی است و سعی داریم تا تمام استانداردهای بین‌المللی را در این راستا برای شما فراهم آوریم. ازاین‌جهت شما می‌توانید مزیت‌های زیر را در خرید توکن ZBC در اختیار داشته باشید:

 • دسترسی به طیف گسترده‌ای از ارزهای دیجیتال با بیش از 270 ارز مختلف
 • امکان معامله در ۱۴۰ بازار حرفه‌ای تومانی و ۱۴۰ بازار حرفه‌ای تتری
 • برداشت آنی و لحظه‌ای تومانی به حساب 12 بانک مختلف
 • امکان انجام فرایند خرید ارز ZBC در کمتر از چند دقیقه و با هر حجمی
 • خرید توکن ZBC با قیمت جهانی
 • استفاده از یک پلتفرم با حجم معاملات بسیار بالا
 • امکان پرداخت هزینه خرید ارز ZBC هم به تومان و هم به تتر
 • امکان تبدیل سایر رمزارزها به توکن زبک پروتکل
 • امکان فروش ارز ZBC در صرافی در کمتر از چند دقیقه
 • به‌صرفه‌ترین کارمزدها برای خرید
 • در اختیار داشتن حساب کاربری کاملاً ایمن برای نگهداری طولانی‌مدت از توکن‌ها
 • امکان انجام خریدوفروش ارز دیجیتال ZBC از طریق اپلیکیشن تبدیل
 • احراز هویت سریع برای کاربران تازه‌وارد
 • مشاهده تحلیل‌های تکنیکال مربوط به بیت کوین و خود ارز ZBC در کانال تلگرامی سیگنال‌دهی رایگان تبدیل
 • برداشت توکن‌ها با استفاده از شبکه‌های مختلف انتقال و در کمترین زمان ممکن

آیا خرید زبک پروتکل بدون احراز هویت ممکن است؟

شرایط خرید ارز دیجیتال بدون احراز هویت در صرافی‌های داخلی به دلیل قوانین وضع شده از سوی دولت وجود ندارد. البته صرافی‌های خارجی معتبر نیز برای مبارزه با پول‌شویی و جلوگیری از کلاهبرداری‌های به وجود آمده، در حال حاضر در حال ارائه خدمات خود با احراز هویت هستند و ازاین‌رو حتی کاربران خارجی هم در این باره ملزم به ارائه خدمات شناسایی خود خواهند بود.

آینده زبک پروتکل چگونه است؟

معامله ZBC

آینده ارز زبک پروتکل و رمزارزهایی مشابه با آن به شدت به نوع کاربرد و کارکرد آنها بستگی دارد. این رمزارز به دلیل کاربرد خاصی که در شبکه سولانا دارد معروف شده و افزایش قیمت آن در آینده نیز تحت تأثیر نوع ارائه خدمات در همین راستا خواهد بود. با این حساب رفتار تیم توسعه‌دهنده و پشتیبان را باید عامل بسیار مهمی در آینده قیمتی زبک بدانیم. البته لازم به ذکر است که استقبال از بیت کوین و سایر رمزارزها نیز می‌تواند باعث افزایش قیمت زبک در آینده شود. ازاین‌رو به این نکته نیز باید دقت کافی داشته باشید. با همه این اوصاف برای میان‌مدت می‌توانیم آینده خوبی را برای ارز Zebec در نظر بگیریم؛ با این وجود در همه بازارهای مالی باید رعایت جانب احتیط را در نظر داشته باشید.

منابع:

zebec.io

Coinmarketcap.com

سوالات متداول خرید زبک پروتکل

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید زبک پروتکل

از کجا می‌توانیم زبک پروتکل (ZBC) بخریم؟

برای خرید ارز دیجیتال ZBC می‌توانید از صرافی‌های خارجی و داخلی مختلفی استفاده کنید. اما استفاده از صرافی‌های خارجی به خاطر شرایط تحریم با ریسک بالای مسدود شدن دارایی‌ها همراه است. استفاده از صرافی‌های معتبر داخلی می‌تواند خیال شما را از این بابت راحت‌ کند. صرافی ارز دیجیتال تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های داخلی است کخ امکان خرید توکن زبک را برای شما فراهم کرده‌ایم. البته همراه با Zebec امکان خرید بیش از 270 توکن دیگر در تبدیل برای کاربران ایرانی با کمترین کارمزدها وجود دارد.

خرید سریع زبک پروتکل (ZBC) چطور امکان پذیر است؟

در سایت تبدیل می‌توانید با ورود به ‌بخش خرید آسان، برای خرید سریع تمام توکن‌های تعریف شده در تبدیل از جمله ارز ZBC اقدام نمایید. با جستجوی این توکن و انتخاب آن در مرحله بعدی لازم است تا حجم موردنظر برای خرید آن را در نظر گرفته و در نهایت روی گزینه خرید کلیک کنید تا خرید شما نهایی شود.

کارمزد خرید و فروش زبک پروتکل (ZBC) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله زبک پروتکل در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت زبک پروتکل را پیش‌بینی کنیم؟

برای پیش‌بینی قیمت ارز زبک پروتکل باید دانش تحلیل تکنیکال داشته باشید. کاربرانی که به دانش تحلیلی رمزارزها مسلط نیستند، می‌توانند از کانال تلگرامی ما یعنی الگوریتم تحلیل https: //t.me/algotahlil برای مشاهده پیش‌بینی قیمت رمزارزهای مختلف مانند توکن ZBC استفاده نمایند. استفاده از این کانال کاملاً رایگان است.

ارز دیجیتال زبک پروتکل (ZBC) چگونه نگهداری می‌شود؟

برای نگهداری از ارز دیجیتال زبک پروتکل هم می‌توانید از کیف پول‌های نرم‌افزاری مانند متامسک و تراست والت استفاده کنید و هم امکان نگهداری از آن در حساب صرافی تبدیل را نیز با امنیت بسیار بالا خواهید داشت.

آیا خرید زبک پروتکل (ZBC) می‌تواند سودآور باشد؟

پیش‌بینی آینده قیمت توکن زبک پروتکل به این سادگی‌ها نیست و نمی‌توانیم اظهار نظر دقیق درباره آینده آن برای طولانی‌مدت داشته باشیم؛ اما در میان‌مدت می‌توانیم انتظار رسیدن به سود جذابی را برای آن تعریف کنیم.

آیا می‌توان زبک پروتکل (ZBC) را استخراج کرد؟

خیر این رمزارز از سازوکار اجماع اثبات سهام استفاده نمی‌کند و قابلیت استخراج ندارد.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

یونس د

83 روز قبل

4

بهترین راه فرستادن پول برای خانواده‌م با تتر از طریق تبدیله. هر وقت بخوان بلافاصله می‌تونن دریافت کنن

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله