pythicon

قیمت و خرید پایت نتورک - PYTH

خرید ارز دیجیتال پایت نتورک Pyth Network

خرید ارز دیجیتال پایت نتورک (PYTH) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت پایت نتورک به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز پایت نتورک بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش پایت نتورک اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز پایت نتورک هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت پایت نتورک به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 PYTH = 22,848 IRT

pythicon

پایت نتورک

خرید آسان پایت نتورک
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت پایت نتورک

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، پایت نتورک می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

pythicon

pyth

پایت نتورک

تومان --

pythicon

pyth

پایت نتورک

قیمت دلاری

0.3759 USDT

قیمت تومانی

تومان 22,280

تغییرات 24 ساعت اخیر

-6.285 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
۷۷۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

شبکه‌های بلاک‌چین می‌توانند ابزارهای همه‌کاره فوق‌العاده‌ای باشند، اما قابل‌اطمینان بودن آنها فقط به داده‌هایشان بستگی دارد. تزریق داده‌های دقیق و قابل‌اعتماد به فناوری بلاک‌چین امری بسیار چالش‌برانگیز است. اما پایت نتورک ((Pyth Networkبر آن شده تا این مشکل را با استفاده از فناوری اوراکل برای تزریق داده‌های لحظه‌ای به بلاک‌چین حل کند. برای اینکه ببینید این تکنیک جالب چگونه کار می‌کند و چرا این‌قدر انقلابی است، در این مقاله همراه ما باشید.

پایت نتورک چیست؟

ارز پایت نتورک

Pyth Network سیستمی از اوراکل‌های بلاک‌چین است که داده‌های قیمتی ارزهای دیجیتال را از بازارهای مختلف گرفته و به شبکه‌های بلاک‌چین تزریق می‌کند. پایت نتورک این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا به‌راحتی بازارهای ارز دیجیتال را ردیابی کنند و قراردادهای هوشمندی را تنظیم کنند که به تغییرات قیمت رمزارزها پاسخ می‌دهند.

اوراکل یک ابزار بلاک‌چین است که داده‌ها را از مکان‌های دیگر جمع‌آوری می‌کند و آن‌ها را به اطلاعاتی تبدیل می‌کند که یک بلاک‌چین می‌تواند درک و دریافت کند. اوراکل‌های بلاک‌چین سیستم‌های شخص ثالثی هستند که به بلاک‌چین‌ها متصل می‌شوند و اساساً به عنوان پلی برای انتقال داده‌ها عمل می‌کنند.

تاریخچه پیدایش پایت نتورک (PYTH)

Pyth Network در سال ۲۰۲۱ توسط یک گروه بااستعداد از توسعه‌دهندگان، از جمله متخصصانی که در Jump Crypto و سایر پلتفرم‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) کار می‌کردند، تأسیس شد. این پروژه زمانی راه‌اندازی شد که تیم توسعه آن متوجه نیاز به داده‌های قیمتی دقیق‌تر در شبکه‌های بلاک‌چین شد. آنها در حین اینکه روی فناوری بلاک‌چین کار می‌کردند، متوجه شدند که اکثر کاربران به داده‌های قیمت لحظه‌ای در قراردادهای هوشمند خود دسترسی ندارند. آنها امیدوار بودند که سیستمی ایجاد کنند که بتواند فضای کریپتو را دموکراتیزه کرده و دیتا فیدهایی (Data Feed) در سطح حرفه‌ای را برای علاقه‌مندان به رمزارزها ارائه کند.

هدف از خلق PYTH

شبکه Pyth قصد دارد با جمع‌آوری داده‌های قیمتی ارزهای دیجیتال از مؤسسات مالی و سپس آوردن آن به شبکه‌های بلاک‌چینی مختلف، به عموم مردم دسترسی به داده‌های مالی دقیق آنچین بدهد. Pyth Network با خدمات خود امیدوار است داده‌های رایگان و دقیق را برای هر کسی که به آن نیاز دارد ارائه دهد.

پایت نتورک در تلاش است تا از روش انتشار داده‌ای data-publishing)) استفاده کند که توسط مؤسسات مالی بزرگ برای مواردی مانند سهام استفاده می‌شود. اگرچه در حال حاضر اوراکل‌های قیمت زیادی وجود دارد، بسیاری از آنها در قابلیت اطمینان داده‌ها شکست می‌خورند. آنها اغلب اطلاعات قیمت دست‌دوم را از فعالان بازار جمع‌آوری می‌کنند و به‌ندرت به‌روز می‌شوند. شبکه Pyth امیدوار است جایگزین دقیق‌تری باشد که قادر به جمع‌آوری یکپارچه داده‌ها و انتقال آنها به چندین بلاک‌چین و بازار باشد.

ارزش توکن PYTH چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش توکن PYTH در درجه اول بسته به میزان عرضه و تقاضا در صرافی‌های ارز دیجیتال و در درجه دوم به واسطه استفاده از اوراکل پایت نتورک توسط پروتکل‌های دیفای تعیین می‌شود.

قابلیت‌ها و مزایای پایت نتورک (PYTH)

ارز دیجیتال PYTH ویژگی‌های متعددی را به فعالان صنعت مالی و دنیای ارزهای دیجیتال ارائه می‌دهد، ازجمله:

فید قیمت Pythnet

فید قیمت Price feed)) سرویس اصلی است که پایت نتورک با داده‌های دقیق و قابل‌اعتماد خود از ارزهای دیجیتال، مبادلات خارجی، فلزات و انواع دارایی‌های دیگر ارائه می‌دهد. هر فید قیمت، قیمت فعلی دارایی را به کاربران اعلام می‌کند و همچنین تاریخچه قیمت را به آنها ارائه می‌دهد. از فیدهای داده Pyth می‌توان برای بررسی مواردی مانند اینکه کدام رمزارزها در حال ترند شدن هستند یا اخیراً ارزش خود را ازدست‌داده‌اند استفاده کرد. نکته جالب‌توجه اینکه بیش از ۳۷۰ فید قیمت برای استفاده در قرارداد هوشمند در دسترس است.

مدل به‌روزرسانی قیمت Pull Price

هنگامی که مردم می‌خواهند از شبکه Pyth در بلاک‌چین خود استفاده کنند، می‌توانند سیستم به‌روزرسانی Pull Price را پیاده‌سازی کنند، مکانیزمی که به مشتریان اجازه می‌دهد به جای اینکه دائماً به‌روزرسانی‌ها را در بلاک‌چین خود دریافت کنند، به درخواست خودشان این اطلاعات را دریافت کنند. با استفاده از مدل Pull Price Update پلتفرم‌های دیفای (Defi) پیامی را به بلاک‌چین Pythnet ارسال می‌کنند و قیمت یک دارایی خاص را استعلام می‌گیرند و Pyth Network آخرین اطلاعات را به زنجیره آنها ارسال می‌کند. این امر تا حد زیادی میزان ذخیره‌سازی اطلاعات و تراکنش را کاهش می‌دهد.

بنیانگذاران PYTH چه کسانی هستند؟

پایت نتورک توسط کیاران رونین Ciarán Cronin)) و جایانت کرشنامورتی در سال ۲۰۲۱ تأسیس شد که از متخصصان و توسعه‌دهندگان مطرح حوزه کریپتو به شمار می‌روند.

امنیت توکن PYTH چگونه است؟

خرید PYTH

امنیت توکن PYTH به کمک بلاک‌چین سولانا تأمین می‌شود که از ترکیبی از مکانیزم‌های اجماع اثبات تاریخچه (POH) و اثبات سهام (POS) استفاده می‌کند.‌

توکن PYTH چیست؟

توکن‌ PYTH نقش مهمی در عملکرد شبکه Pyth network ایفا می‌کند. اعضای کامیونیتی از این توکن برای پرداخت هزینه داده‌های دنیای واقعی که در فیدهای قیمت خود منتشر می‌کنند استفاده می‌کنند. توکن PYTH علاوه بر تسهیل پرداخت کارمزد و اجرای قراردادهای هوشمند، به حاکمیت دائو ((DAO نیز کمک می‌کند و می‌تواند برای رأی‌دادن به مواردی مانند به‌روزرسانی نرم‌افزار و تغییرات ساختار کارمزد استفاده شود.

حداکثر عرضه توکن PYTH 10 میلیارد و عرضه اولیه در گردش آن ۱.۵ میلیارد است. شبکه Pyth از یک طرح اعطای توکن استفاده می‌کند که به موجب آن ۸۵٪ از توکن‌های PYTH به‌تدریج طی ۴۲ ماه پس از راه‌اندازی اولیه توکن آزاد می‌شوند. شبکه Pyth می‌خواهد توکن‌های خود را طبق برنامه زیر توزیع کند:

  • پاداش ناشر: ۲۲%
  • رشد اکوسیستم: ۵۲%
  • توسعه پروتکل: ۱۰%
  • فروش خصوصی: ۱۰%
  • کامیونیتی و راه‌اندازی توکن: ۶٪

چند توکن PYTH‌ در گردش وجود دارد؟

در حال حاضر (۱۶ آذر ۱۴۰۲)، ۱.۵ میلیارد توکن PYTH از مجموع عرضه ۱۰ میلیارد واحدی آن وارد گردش شده است.

خرید ارز دیجیتال پایت نتورک (PYTH)

ارز PYTH در حال حاضر در صرافی‌های بایننس، کوکوین، پنکیک سواپ و یونی‌سواپ قابل درسترس است، اما شما همچنین می‌توانید به‌راحتی توکن PYTH‌ را از صرافی ارز دیجیتال تبدیل خریداری کنید و نگران مسدودشدن دارایی‌هایتان به دلیل تحریم‌های بین‌المللی نباشید. صرافی تبدیل به خاطر حداقل اختلاف قیمتی با بازارهای جهانی، ارائه بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال برای ترید و پشتیبانی ۲۴ ساعته خود یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید توکن PYTH‌ است.

فروش ارز دیجیتال پایت نتورک

فروش ارز دیجیتالPYTH از طریق صرافی‌های خارجی معرفی‌شده در بالا امکان‌پذیر است. اما شما می‌توانید به سادگی این رمزارز را در بازارهای ریالی و تتری صرافی تبدیل به فروش برسانید. ضمن اینکه احراز هویت سریع و امکان شروع معامله ارز دیجیتال بدون نیاز به احراز هویت در صرافی تبدیل کار را برای کاربران ایرانی آسان‌تر کرده است.

نحوه خرید توکن پایت نتورک از صرافی تبدیل

شما می‌توانید ارز دیجیتال PYTH را از طریق صرافی تبدیل خرید کنید. پس از طی مراحل ثبت‌نام و انجام احراز هویت در تبدیل ابتدا باید مبلغ موردنظرتان را به حساب کاربری خودتان در صرافی واریز کنید. سپس می‌توانید از این طریق ارز دیجیتال ای آر کی را به‌صورت تومان یا حتی با استفاده از ارز تتر خریداری کنید.

کارمزد خرید و فروش پایت نتورک

برای اینکه میانگین کارمزد خرید و فروش ای آر کی را به دست بیاورید، لازم است به صرافی که قصد خرید یا فروش در آن را دارید مراجعه کنید؛ چراکه ممکن است در برخی صرافی‌ها دریافت کارمزد از کاربران باتوجه‌به امتیازات ویژه در نظر گرفته شود.

روش نگهداری پایت نتورک

پس از خرید توکن PYTH، رمزارزهای شما مستقیماً به کیف پول امن شما ارسال می‌شود. صرافی تبدیل به طور خودکار یک کیف پول منحصربه‌فرد، امن و رایگان برای هر کاربر در پلتفرم ایجاد می‌کند.

با استفاده از این ویژگی می‌توانید ارزهای دیجیتال مختلف را در تبدیل خرید و فروش، ارسال، سپرده‌گذاری و نگهداری کنید.

برای ذخیره ارز PYTH، سه راه‌حل اصلی وجود دارد:

برخط

هنگامی که PYTH را خریداری می‌کنید، آن‌ها مستقیماً به کیف پول تبدیل شما فرستاده می‌شوند.

کیف پول روی کامپیوتر یا لپ‌تاپ

چندین راه‌حل و نرم‌افزار برای ذخیره توکن PYTH شما در رایانه شما در دسترس است. برای مثال تراست والت ( Trust wallet )، متامسک ( Metamask )، OKX Wallet و TokenPocket در دسترس است. این یک راه‌حل میانی است که به شما امکان می‌دهد توکن‌های خود را داشته باشید تا در معرض خطر سرقت قرار نگیرند.

کیف پول آفلاین: کیف پول سرد

کیف پول سرد در واقع کیف پول‌هایی هستند که اصلاً به اینترنت متصل نیستند. پس از اتصال به رایانه، امکان انجام تراکنش وجود دارد، اما در هیچ زمانی وجوه در معرض اینترنت قرار نخواهد گرفت.

انواع کیف پول پایت نتورک (PYTH)

شما می‌توانید ارزPYTH را در تراست والت، متامسک،‌ والت OKX و کیف پول صرافی تبدیل ذخیره کنید.

آیا خرید پایت نتورک بدون احراز هویت ممکن است؟

چنانچه در ایران ساکن هستید، باید برای خرید و فروش ارز دیجیتال PYTH ازطریق صرافی‌های ایرانی اقدام کنید. اولین شرط ورود به این صرافی‌ها نیز ثبت‌نام و احراز هویت است.

آینده پایت نتورک

معامله PYTH

ارز دیجیتال PYTH توسط یک پروژه امیدوارکننده پشتیبانی می‌شود و علاقه زیادی را در بین فعالان حوزه ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است. فضای دیفای نیاز شدیدی به داده‌های قابل‌اعتماد دارد و ابزارهای جمع‌آوری داده Pyth آماده ارائه قیمت‌های سریع، دقیق و مقرون‌به‌صرفه هستند. اگر به دنبال یک سرمایه‌گذاری جدید هستید، مطمئناً PYTH ارزش بررسی دارد.

اگرچه توکن PYTH نمی‌تواند جایگزین توکن‌های برتر مانند بیت کوین شود، برای فعالان بازار که دوست دارند در پروژه‌های جدید سرمایه‌گذاری کنند، ایدئال است. فقط به یاد داشته باشید که این هنوز یک پروژه نسبتاً جدید است و همیشه باید مراقب باشید که بیش از حد پول وارد یک توکن نکنید و بیش از آنچه که می‌توانید از دست بدهید، سرمایه‌گذاری نکنید.

منابع:

learn.bybit.com

coinmarketcap.com

سوالات متداول خرید پایت نتورک

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید پایت نتورک

از کجا می‌توانیم پایت نتورک (PYTH) بخریم؟

شما می‌توانید ارز پایت نتورک را از صرافی‌های چون کوکوین، کراکن و بای بیت خریداری کنید. اما صرافی‌های خارجی، برای کاربران ایرانی با دشواری‌هایی همراه هستند، چراکه امکان مسدودشدن حساب کاربران در آنها به دلیل تحریم‌های بین‌المللی بالا است. به همین دلیل، توصیه ما به شما این است که از یک صرافی‌ ایرانی معتبر خرید کنید. تبدیل، یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران است و از بیش از ۲۷۰ رمزارز مختلف ازجمله PYTH پشتیبانی می‌کند.

خرید سریع پایت نتورک (PYTH) چطور امکان‌پذیر است؟

شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن، از طریق بخش خرید آسان ارز پایت نتورک تبدیل، به خرید و فروش این ارز بپردازید.

چگونه قیمت پایت نتورک را پیش‌بینی کنیم؟

شما می‌توانید خود اقدام به تحلیل وضعیت پایت نتورک و یافتن زمان مناسب خرید و فروش کنید. علاوه بر این می‌توانید با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (https://t.me/algotahlil) از تحلیل‌های ساده و کاربردی بهره‌مند شوید. در گام آخر، می‌توانید از سایر کانال‌های آموزشی یا سیگنال‌دهی استفاده کنید.

کارمزد خرید و فروش پایت نتورک (PYTH) در صرافی تبدیل چقدر است؟

کارمزد خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی تبدیل، بر حسب حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر در بازارهای تومانی و تتری، به‌صورت پله‌ای محاسبه می‌شود. چنانچه شما در یک سطح کارمزدی قرار داشته باشید و ارزش کل ماهانة معاملات شما در طول یک ماه اخیر کمتر از مقدار مشخص‌شده در سطح کارمزدی‌تان باشد، سطح کارمزدی شما یک پله به عقب برمی‌گردد و چنانچه بیشتر از مقدار مشخص‌شده باشد، سطح کارمزدی شما یک پله بالا می‌رود. کارمزد معاملات بر حسب مبلغ معامله از ۰.۰۳ درصد تا ۰.۳۵ درصد متغیر است.

ارز دیجیتال پایت نتورک (PYTH) چگونه نگهداری می‌شود؟

شما در حال حاضر می‌توانید ارز PYTH را در کیف پول‌ موبایل تراست والت، متامسک و همچنین کیف پول صرافی تبدیل ذخیره‌سازی کنید.

آیا خرید ای پایت نتورک (PYTH) می‌تواند سودآور باشد؟

خرید ارز دیجیتال پایت نتورک در صورت مدیریت ریسک درست و استفاده از استراتژی مناسب می‌تواند در بلندمدت سودآور باشد. از طرفی، پیوستن پروتکل‌های دیفای به این اوراکل در آینده تأثیر زیادی بر موفقیت این توکن دارد.

آیا می‌توان پایت نتورک (PYTH) را استخراج کرد؟

خیر، توکن PYTH قابلیت استخراج را ندارد؛ چراکه این یک توکن بر پایه الگوریتم اجماع POW‌ ساخته نشده است و بر روی شبکه سولانا میزبانی می‌شود.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

سپیده م

34 روز قبل

4

سلام. من از صفحه اینستاگرامتون امدم دوج کوین بخرم میخواستم ببینم از خرید آسان بخرم به صرفه تره یا از بازار تتری؟

سپیده م

34 روز قبل

4

سلام. من از صفحه اینستاگرامتون امدم دوج کوین بخرم میخواستم ببینم از خرید آسان بخرم به صرفه تره یا از بازار تتری؟

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله