stmxicon

خرید و فروش استورم ایکس

STMX /  StormX
IRTicon تومان
STMXicon استورم ایکس
خرید آسان  استورم ایکس
حجم ۲۴ ساعته (STMX) 71,241,956.23
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 308,776.34
تغییرات ۱ روزه +2.34 %
قیمت آخرین معامله 0.004378 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0.004409 $
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0.004243 $

امروزه بازار ارز دیجیتال بسیار داغ شده است و بیش از 2000 رمزارز اخیرا معرفی شده است که هر یک ویژگی و هدف جداگانه‌ای دارد. در این مقاله از صرافی تبدیل به توضیح و بررسی خرید استورم ایکس و روند شکل‌گیری آن خواهیم پرداخت. این ارز را می‌توان باعث تغییر در روند تجاری و اقتصادی در حوزه فریلنسری دانست. زیرا شرکت استورم با ایجاد پلتفرمی به فریلنسر‌ها این امکان را می‌دهد که با انجام میکرو تسک‌ها، درآمد بالایی داشته باشند.

استورم ایکس (StormX) چیست؟

یکی از کاربردی‌ترین ارز‌های دیجیتال برای ورود به بازار بین‌المللی ارز دیجیتال است. پلتفرم استورم بر روی گوشی‌ها یا مرورگر قابل‌نصب است. بازپرداخت اکثر خرید‌های آنلاین به‌صورت این ارز دیجیتال به کاربران داده می‌شود. همچنین ارز StormXامکان استیک کردن و کسب درآمد از این راه را دارد. این شرکت می‌خواهد با همکاری برخی از برند‌های معروف مانند لگو، سامسونگ و غیره تمام بازپرداخت‌ها را به‌صورت ارز دیجیتال در اختیار افراد قرار دهد.

تاریخچه پیدایش استورم ایکس (STMX)

اگر بخواهیم به تاریخچه استورم ایکس نگاهی بیندازیم باید به سال 2014 بازگردیم، زمانی که سیمون یو از دانشگاه واشینگتن فارغ‌التحصیل شد و همراه کالویش سیه تیم خود را تشکیل دادند. شرکت استورم ایکس در سال 2015 تأسیس شد و هم اکنون این برنامه، بیش از 1.5 میلیون کاربر اندرویدی دارد و بسیار محبوب است.

استورم ایکس (STMX) چگونه معروف و محبوب شد؟

استورم ایکس ویژگی‌های مختلفی دارد که از آن طریق توانسته نظر کاربران را به خود جلب کند. اما اگر بخواهیم دلیل اصلی محبوبیت این رمزارز را بیان کنیم باید به ویژگی رمزنگاری شده آن اشاره می‌کنیم. این امر برای کاربران این امکان را فراهم می‌کند تا برای خرید فیات رمزارز دریافت کنند. این شرکت با ترکیب شبکه بلاکچین خود با خرید‌های کاربران، باعث می‌شود ارز دیجیتال وارد سیستم مالی شود. حتی گامی فراتر برداشته و علاوه بر بازگشت نقدی، برای کاربران علاقه‌مند راهی برای افزایش سرمایه از طریق انجام کار‌های روزمره را نیز فراهم کرده است؛ در این راه فروشگاه‌های آنلاین بزرگ بسیاری از آن حمایت می‌کنند.

هدف از خلق استورم ایکس (StormX)

این ارز دیجیتال اهداف بلندپروازانه‌ای را در سر می‌پروراند که بزرگ‌ترین آن ایجاد تحول در آینده مشاغل است. به‌طوری‌که در هر حوزه‌ای به‌جای استخدام افراد به طور تمام‌وقت از افراد متخصص استفاده شود و این به‌گونه‌ای تمرکززدایی به شمار می‌آید. در این پلتفرم افراد متخصص و فریلنسر می‌توانند کار تخصصی خود را انجام داده و در عوض آن، رمزارز دریافت کنند.

ارزش استورم ایکس چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش ارز دیجیتال STMXبر اساس تعداد کاربرانی که از این برنامه استفاده می‌کنند، مشخص می‌شود. هم اکنون 1.5 میلیون کاربر از نسخه اندرویدی آن استفاده کرده و این نشان از ارزش بالای این توکن در بازار دارد. البته نباید تأثیر عرضه و تقاضای ارز را در ارزش‌گذاری توکن بی‌تأثیر دانست. اگر عرضه بیشتر از تقاضا باشد، قیمت و ارزش توکن STMX کاهش‌یافته؛ اما اگر تقاضا بیشتر از عرضه باشد قیمت و ارزش نهایی ارز دیجیتال افزایش خواهد یافت.

قابلیت‌ها و مزایای استورم ایکس

تا این قسمت با ویژگی‌های زیادی از این ارز دیجیتال محبوب آشنا شدید، حال نوبت آن رسیده است در مورد مزایای این ارز اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم.

 • این ارز باعث تعامل مستقیم و بدون واسطه خریدار و فروشنده می‌شود.
 • همچنین با استفاده از این پلتفرم می‌توان در هزینه‌ها نیز صرفه‌جویی کرد.
 • ریسک انجام برخی قوانین در قرارداد‌های هوشمند را پایین می‌آورد.
 • پاداش خوبی در ازای انجام کار‌های میکرو و کوچک به کاربران ارائه می‌دهد.
 • فرصت شغلی و سرمایه‌گذاری خوبی برای کاربران خود فراهم می‌کند.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال STMX چه کسانی هستند؟

شرکت استورم ایکس در ابتدا توسط سایمون یو و کالوین سیه تأسیس شد. این دو نفر در دانشگاه واشنگتن تحصیل می‌کردند. یو، مدیر اجرایی شرکت استورم ایکس است، او به‌عنوان کارآفرین، سرویس دلیوری غذای پنگوئن را در سطح دانشگاه واشنگتن تأسیس کرد. بعد از موفقیت در این پروژه به‌عنوان کارآموز در شرکت آمازون مشغول فعالیت شد و سپس به‌عنوان تحلیل‌گر در کی بانک، کار خود را آغاز کرد. در نهایت تیم خود را انتخاب کرده و شرکت استورم ایکس را تأسیس کرد.

کالوین سیه مدیر تکنولوژی این شرکت و یکی از بنیان‌گذاران اصلی آن محسوب می‌شود. او در رشته مهندسی کامپیوتر درس خود را پایان داد و در شرکت بمبا فوسیون شروع به فعالیت کرد. در نهایت شرکت استورم ایکس را همراه یو تأسیس کردند، حال این شرکت بیش از 30 کارمند دارد و به‌عنوان یکی از شرکت‌های بزرگ و موفق شناخته می‌شود.

امنیت شبکه استورم ایکس چگونه است؟

این ارز دیجیتال توسط مکانیسم سهام PoSایمن شده است. این مکانیسم بر اساس اعتبارسنجی کاربران فعالیت کرده و همان نقطه متمایز آن با اجماع اثبات سهام PoW است. PoS بسیار متنوع بوده و می‌تواند به طور گسترده قابل توزیع و مبادله باشد، زیرا نیازی به قدرت الکتریکی و محاسباتی ندارد.

چه تعداد توکن استورم ایکس در گردش است؟

این شرکت قصد دارد در حدود 10 میلیارد رمزارز عرضه کند که اکنون 8412333047 آن به بازار معاملاتی وارد شده است. یک‌چهارم از این ارز‌ها بین اعضای شرکت پخش شده، 23% آن نیز برای پشتیبانی از شبکه بلوکه شده است. مابقی ارز‌ها در بین کاربران توزیع شده است.

خرید ارز دیجیتال استورم ایکس

این ارز دیجیتال باتوجه‌به مزایا و ویژگی‌هایی که دارد موردتوجه کاربران زیادی قرار گرفته است. کاربران برای خرید ارز دیجیتال استورم ایکس می‌توانند از دو طریق صرافی‌ها یا بازار معاملاتی اقدام کنند. به دلیل تحریم‌های موجود علیه ایران، صرافی‌های داخلی گزینه مناسبی برای خرید استورم ایکس هستند.

فروش ارز دیجیتال استورم ایکس

فروش ارز دیجیتال استورم ایکس همانند خرید از طریق بازار معاملاتی و صرافی‌ها امکان‌پذیر است. برای دسترسی آسان به سرمایه‌تان و اطمینان داشتن، می‌توانید از طریق صرافی‌های داخلی به فروش ارز دیجیتال استورم ایکس بپردازید.

نحوه خرید استورم ایکس از صرافی تبدیل

همان گونه که توضیح دادیم، خرید از صرافی‌ها یکی از بهترین راه‌ها برای خرید ارز دیجیتال به شمار می‌روند. صرافی تبدیل یکی از مطمئن‌ترین صرافی‌های داخلی است که قابلیت‌های بسیاری برای کاربران خود فراهم کرده است. کاربران می‌توانند از دو طریق به خرید استورم ایکس بپردازند.

 • در روش اول کاربران با تحلیل بازار و آگاهی از محدوده ارز؛ قیمت، تعداد و واحد ارز را مشخص کرده و سفارش‌گذاری می‌کنند. سپس سفارش در صورتی انجام می‌شود که فروشنده‌ای با قیمت پیشنهادی موفق باشد.
 • در روش دوم که به‌عنوان خرید آسان نیز شناخته می‌شود، کاربران تنها تعداد دلخواه خود را وارد می‌کنند و معامله با بهترین قیمت انجام می‌گیرد. در این روش معاملاتی دیگر نیازی به تحلیل بازار و تعیین قیمت ارز نیست.

روش نگهداری استورم ایکس

بعد از خرید استورم ایکس، چند روش برای نگهداری آن دارید. برخی از افراد بعد از خرید، رمزارز را بر روی حساب کاربری خود در صرافی یا بازار معاملاتی ذخیره می‌کنند. این شیوه امنیت بالایی ندارد، زیرا ممکن است در این شیوه کلاهبرداری‌هایی صورت بگیرد. در روشی دیگر کاربران می‌توانند ارز‌های خریداری شده خود را در داخل کیف پول‌ها نگهداری کنند. کیف پول‌ها نیز انواع مختلفی دارند که کیف پول‌های دیجیتالی و سخت‌افزاری جز معروف‌ترین آن‌ها هستند. در میان این دو، کیف پول‌های سخت‌افزاری از امنیت بالایی برخوردارند. البته بهتر است این نکته را نیز در نظر داشته باشید که کیف پول‌هایی را برای نگهداری کردن ارز انتخاب کنید که از ارز استورم ایکس پشتیبانی کنند.

انواع کیف پول استورم ایکس

توکن STMXرا می‌توان در کیف پول‌های دیجیتالی و سخت‌افزاری که از این ارز پشتیبانی می‌کنند، نگهداری کرد. در ادامه چند مورد از معتبرترین کیف پول‌های مناسب برای نگهداری رمزارز استورم ایکس را به شما معرفی خواهیم کرد.

 • تراست والت یکی از معتبرترین کیف پول‌هایی است که به‌عنوان سرمایه‌گذار این پروژه نیز شناخته شده است و گزینه مناسبی برای نگهداری رمزارز استورم ایکس به شمار می‌رود.
 • کیف پول متامسک نیز گزینه ایده‌آلی برای ذخیره رمزارز محسوب می‌شود.
 • کیف پول سخت‌افزاری لجر نیز یکی دیگر از کیف پول‌های امن پشتیبانی‌کننده از رمزارز استورم ایکس به شمار می‌آید.
 • صرافی تبدیل برای رفاه حال کاربران خود کیف پول مطمئن و امنی را تدارک دیده است که کاربران می‌توانند با خیالی آسوده از آن استفاده کنند.

کارمزد خریدوفروش استورم ایکس

در هنگام خریدوفروش ارز‌های دیجیتال کاربران باید مبلغی را به‌عنوان کارمزد به صرافی‌ها بپردازند. البته این مبلغ از هزینه نهایی معاملات کسر می‌شود که بر اساس میزان مبلغ معاملات و صرافی‌ها، می‌تواند متفاوت باشد. در این قسمت کارمزد‌های صرافی تبدیل را بررسی می‌کنیم، این صرافی یکی از صرافی‌های مطمئن برای امر خریدوفروش به شمار می‌آید و کارمزد‌های بسیار مناسب و مقرون به صرفه‌ای دارد. برای بازارهای تتری صرافی ارز دیجیتال تبدیل، این مبلغ برابر 0.2 درصد از حجم معامله است و برای بازارهای تومانی، از 0.4 تا 0.15 درصد متغیر است. برای مشاهدۀ جزئیات، به صفحۀ کارمزدهای صرافی ارز دیجیتال تبدیل مراجعه کنید.

مزایای خریدوفروش STMX در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل یکی از صرافی‌های معتبر و مورد اطمینان است که می‌توانید باتکیه‌بر آن بر بسیاری از مشکلات پیش‌آمده در دنیای ارز دیجیتال غالب شوید. شما می‌توانید با استفاده از صرافی تبدیل بسیاری از خرید و فروش‌های خود را انجام دهید. این صرافی دارای مزیت‌های مختلفی است که در ادامه به توضیح و بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

 • تراکنش‌ها با سرعت بسیار بالایی انجام می‌شوند.

 • در این صرافی کاربران ICX زیادی وجود دارد، بنابراین شما با حجم معاملات بسیاری مواجه خواهید شد. این موضوع می‌تواند به شما کمک کند تا خریدی آسان و سریع داشته باشید.

 • کارمزد‌های این مجموعه پایین و مناسب هستند و شما دیگر نیاز ندارید برای خریدوفروش ارز دیجیتال موردنظر خود، مبالغ بالایی پرداخت کنید.

 • در این صرافی شما می‌توانید خریدی سریع و آسان داشته باشید.

 • در این صرافی مبلغ کارمزد به‌صورت کاملا مشخص به کاربران نشان داده می‌شود و کاربران می‌توانند از میزان این مبلغ به‌صورت کاملا شفاف و مشخص آگاه شوند.

 • شما می‌توانید بعد از خرید رمزارز، در سریع‌ترین زمان ممکن به ارز‌های دیجیتال خود دسترسی داشته باشید.

 • معاملات این صرافی دقیقا مطابق با تغییرات و معاملات بازار جهانی است، هر تغییر قیمتی در بازار جهانی می‌تواند بر روی مبلغ تراکنش‌های شما تأثیر بگذارد؛ همچنین نوسانات و عرضه و تقاضا نیز مطابق با بازار جهانی است.

 • شما می‌توانید ارز‌های دیجیتال خریداری شده را در حساب خود نگهداری کنید؛ زیرا از امنیت بالایی برخوردار است.

آیا خرید استورم ایکس بدون احراز هویت ممکن است؟

برای بالابردن امنیت، احراز هویت در صرافی‌های داخلی به یکی از ملزومات تبدیل شده است. این امر از کلاهبرداری‌ها و سو استفاده‌های مالی جلوگیری می‌کند. البته در برخی صرافی‌های خارجی این امر ضروری نیست؛ اما باید بدانید در این صورت شما می‌توانید به‌صورت محدود خرید کنید و همچنین ممکن است به دلیل تحریم‌های موجود، حساب شما بلوکه شده و دسترسی به سرمایه‌تان نداشته باشید.

آینده استورم ایکس چگونه است؟

بر اساس آخرین نقشه راه منتشر شده توسط این شرکت، تغییرات گسترده‌ای در ظاهر و تجربه کاربری اپلیکیشن‌ها و افزونه‌های مرتبط به این پروژه رخ خواهد داد. همچنین خدمات دیگری همچون کارت نقدی، خدمات VIPبرای مشتریان دائمی و امکان رای‌گیری و تصمیم‌گیری برای کاربران فراهم خواهد شد. تمامی این موارد نشان از اهداف بلندپروازانه و آینده روشن این شرکت دارد. به همین دلیل می‌توان گفت سرمایه‌گذاری بر روی این ارز می‌تواند مناسب باشد.

خرید ارز دیجیتال
پرطرفدارترین‌ها
نماد تغییرات قیمت
BTCicon
BTC  بیت کوین
+0.76%
27,294.40 USDT
1,412,956,307 تومان
USDTicon
USDT  تتر
-0.15%
51,990 تومان
1 USDT
ETHicon
ETH  اتریوم
+0.61%
1,902.57 USDT
98,494,039 تومان
DOGEicon
DOGE  دوج کوین
+1.07%
0.0729200 USDT
3,772 تومان
SHIBicon
SHIB  شیبا
+1.52%
0.00000864 USDT
0.447 تومان
BABYDOGEicon
BABYDOGE  بیبی دوج
+1.56%
0.00000000190 USDT
0.0000983 تومان
سوالات متداول
از کجا می‌توانیم استورم ایکس (STMX ) بخریم؟

شما می‌توانید از صرافی‌های مطمئن و معتبر که از این رمزارز پشتیبانی می‌کنند، ارز استورم ایکس را تهیه کنید. صرافی تبدیل یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید استورم ایکس به شمار می‌آید.

خرید سریع استورم ایکس (STMX) چطور امکان‌پذیر است؟

در این نوع خرید که یکی از قابلیت‌های صرافی تبدیل به شمار می‌آید، شما نیازی به واردکردن قیمت و تحلیل بازار ندارید. تنها با مشخص‌کردن تعداد و حجم معامله می‌توانید خرید خود را انجام دهید.

کارمزد خریدوفروش استورم ایکس (STMX) در صرافی تبدیل چقدر است؟

برای بازارهای تتری صرافی ارز دیجیتال تبدیل، این مبلغ برابر 0.2 درصد از حجم معامله است و برای بازارهای تومانی، از 0.4 تا 0.15 درصد متغیر است. برای مشاهدۀ جزئیات، به صفحۀ کارمزدهای صرافی ارز دیجیتال تبدیل مراجعه کنید.

در چه زمانی می‌توانیم برای خریدوفروش استورم ایکس (STMX) اقدام کنیم؟

زمانی که تحلیل‌های فاندامنتال و تکنیکال لازم را انجام داده و از روند صعودی یا نزولی بودن بازار مطمئن شدید، می‌توانید اقدام به خرید یا فروش ارز استورم ایکس کنید.

ارز دیجیتال استورم ایکس (STMX) چگونه نگهداری می‌‎شود؟

ارز استورم ایکس در داخل کیف پول‌های دیجیتالی و سخت‌افزاری موجود نگهداری می‌شود. صرافی تبدیل کیف پول اختصاصی برای کاربران خود در نظر گرفته است که می‌توانید از آن استفاده کنید.

آیا خرید استورم ایکس (STMX) می‌تواند سودآور باشد؟

باتوجه‌به برنامه‌ای که توسط این شرکت ارائه شده است، آینده این ارز بسیار روشن است. پس می‌توان به سودمند بودن خرید این ارز پی برد.

آیا می‌توان استورم ایکس (STMX) را استخراج کرد؟

خیر، این ارز یک توکن ERC-20 است که بر روی بلاکچین اتریوم فعالیت می‌کند. ازاین‌رو الگوریتم آن با الگوریتم اثبات سهام یکی نبوده و امکان استخراج را ندارد.

چرا تبدیل؟
start-support-icon
24/7 پشتیبانی
whyus-24h-auth-icon
+0.5 M کاربر فعال
start-pro-tools-icon
+120 بازار معاملاتی
whyus-many-crypto-icon
+200 ارز دیجیتال
wire_board_background
generating_tokens_icon
با حداقل سرمایه وارد بازار ارز دیجیتال شوید. تنها با ۱۰۰ هزارتومان شروع کنید.
آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله