Skip to content
top banner

پول هوشمند ۱۴۳ میلیارد توکن پپه خرید؛ منتظر جهش قیمت باشیم؟

‌پول هوشمند وارد پپه شد
در
خواندن در ۱ دقیقه

با وجود نوسانات شدید قیمت طی ۲۴ ساعت گذشته برای رمز ارز پپه، اقدام استراتژیک یک سرمایه گذار بزرگ برای خرید انبوه توکن های پپه (PEPE)، موجی از خوش بینی را نسبت به آینده این توکن با تم قورباغه ایجاد کرده است. در حالی که پپه سوار بر موج صعودی بازار است و تقریبا ۲۰ درصد در یک هفته گذشته رشد داشته، زمینه ساز حدس و گمان های فراوانی شده است، از جمله این پیش‌بینی‌ها رسیدن پپه به سطح بسیار خوش‌بینانه ۰.۰۰۰۰۱ دلار در آینده نزدیک است.

با وجود عوامل متعدد صعودی در افق بازار کریپتو برای توکن پپه، این توکن با تم قورباغه با خوش بینی فراوان همراه بوده و نویدبخش سودهای بالقوه برای سرمایه گذاران است.

انباشت گسترده PEPE و تزریق خوش بینی به بازار

براساس اطلاعات به دست آمده از Lookonchain، پلتفرم مطرح تحلیل بلاکچین، یک سرمایه گذار هوشمند اقدام به اختصاص ۱.۲۶ میلیون دلار برای خرید خیره‌کننده ۱۴۲.۹۶ میلیارد توکن PEPE با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۸۸۳۱ دلار در تاریخ ۶ مه (۱۷ اردیبهشت) کرده است. این سرمایه گذار هوشمند به دلیل استراتژی های معاملاتی موفق خود با نرخ برد (وین ریت) ۸۵.۷% توجه زیادی را به خود جلب کرده است. خریدهای قبلی او از پپه منجر به کسب سود بیش از ۹۱۵ هزار دلار شده و خرید امروز، هیجان خوش‌بینانه بیشتری را نسبت به حرکات آتی قیمت این توکن ایجاد کرده است.

پیوستن نهنگ ها به جمع خریداران

گزارش‌های متعدد CoinGape Media به افزایش چشمگیر خرید توکن پپه از سوی نهنگ‌های بازار (سرمایه گذاران بزرگ) به عنوان بخشی از سرمایه گذاری های استراتژیک آنها اشاره می کند. این علاقه جمعی از بازیگران بزرگ، اعتماد آنها به پتانسیل این دارایی را نشان می دهد و نویدبخش یک روند صعودی بالقوه برای PEPE در آینده نزدیک است.

تداوم روند صعودی قیمت و سیگنال های صعودی

در حالی که قیمت پپه طی ۲۴ ساعت گذشته با نوساناتی روبرو بوده است و در بالاترین سطح به ۰.۰۰۰۰۰۸۸۱۷ دلار و در پایین ترین سطح به ۰.۰۰۰۰۰۸۲۸۵ دلار رسیده است، اما در مجموع طی ۲۴ ساعت گذشته ۰.۸۲ درصد رشد کرده است.

تحلیل تکنیکال انجام شده توسط CoinGape Media بر تشکیل الگوی “سر و شانه معکوس” در نمودار PEPE که یک الگوی صعودی است، تأکید می کند. این موضوع، همراه با انباشت سرمایه گذار هوشمند و علاقه نهنگ‌ها، نشان می دهد که پپه به طور بالقوه می تواند در آینده نزدیک به سطح خوش‌بینانه ۰.۰۰۰۰۱ دلار برسد. با این حال، همچنان انتظار نوسانات کوتاه مدت وجود دارد که تحت تأثیر روندهای کلی بازار است.

نگاهی به آینده: رالی پس از هاوینگ بیت کوین و تقلید از بیت کوین

رالی بالقوه پس از هاوینگ بیت کوین  هنوز محقق نشده است. پپه که یکی از میم کوین های شناخته شده برای تقلید از حرکات قیمت بیت کوین است، می تواند در صورت وقوع این رالی، سود قابل توجهی را تجربه کند.

در نتیجه، در حالی که قیمت پپه به تازگی نوساناتی داشته است، اما مجموعه ای از عوامل همچون انباشت سرمایه گذار هوشمند، علاقه نهنگ ها و شاخص های تکنیکال صعودی خوش بینی شدیدی را نسبت به آینده این توکن ایجاد کرده است. پتانسیل رالی پس از هاوینگ بیت کوین این خوش بینی را بیشتر تقویت می کند. با این حال، نوسانات کوتاه مدت همچنان یک احتمال است و سرمایه گذاران باید به روندهای کلی بازار توجه داشته باشند.