لیست نشده در تبدیل
ویگو

ارز دیجیتال ویگو سواپ (WIGOSWAP) چیست و چگونه ویگو سواپ را بخریم؟

اکوسیستم ویگو (WIGO) بر پایه بلاک چین فانتوم است و مجموعه‌ای از ابزارهای غنی را برای معامله، استیک کردن و کاوش در دنیای مالی غیرمتمرکز ارائه می‌کند. با توجه به شبکه فانتوم، ویگو برای سرعت و هزینه‌های کم ساخته شده است. در ادامه به تمام مواردی که نیاز است در خصوص این اکوسیستم و نحوه خرید و فروش آن بدانید را خدمت شما عزیزان توضیح می‌دهیم.

WIGO چیست؟

ویگو (Wigo) یک اکوسیستم جامع و بهم پیوسته غیرمتمرکز در بلاک چین فانتوم است. به طور هماهنگ دیفای، ان اف تی و بازی را در یک متاورس همه جانبه ترکیب می‌کند و یک اقتصاد دیجیتالی فراگیر، پویا و پرارزش را تقویت می‌کند. Wigo با داشتن پلتفرم‌های قوی مانند WigoSwap، WigoGalaxy، Bazaar و WigoPlay، طیف وسیعی از تجربیات متنوع و ارزشمند را ارائه می‌دهد که هر کدام را به صورت اجمالی توضیح می‌دهیم. البته توضیحات کامل در وایت پیپر این ارز موجود است.

پلتفرم‌های متنوع ویگو

ویگو در هسته خود چندین پلتفرم دارد که هر کدام برای تجربیات خاصی طراحی شده‌اند:

WigoSwap

یک پلتفرم دیفای در بلاک چین فانتوم، پایه اکوسیستم ویگو را تشکیل می‌دهد. WigoSwap برای علاقه‌مندانی که به دنبال یک تجربه معاملاتی یکپارچه هستند طراحی شده است و نقدینگی و سرعت بی‌نظیری را ارائه می‌دهد. در اصل مانند یک صرافی ارز دیجیتال عمل می‌کند که شما می‌توانید ارز دیجیتال فانتوم و دیگر ارزها را به ویگو، سواپ یا تبدیل کنید.
WigoSwapیک جزء اساسی از اکوسیستم Wigo است که به عنوان صرافی غیرمتمرکز (DEX) عمل می‌کند. ویگو سواپ با چشم اندازی برای ایجاد یک محیط منصفانه، ایمن و پایدار برای فارمینگ طراحی شده است. ویگو سواپ محیطی را ایجاد می‌کند که در آن کاربران می‌توانند توکن‌ها را به طور ایمن معامله کنند، در ییلد فارمینگ شرکت کرده و به رشد و پایداری اکوسیستم Wigo کمک کنند.
ویگو سواپ با استفاده از یک مدل بازارساز خودکار (AMM)، فرصت‌های منصفانه‌ای را برای همه شرکت‌کنندگان، بدون توجه به میزان مشارکت آنها، فراهم می‌کند. ویگو سواپ با تأکید بر پایداری بلندمدت، شیوه‌های ییلد فارمینگ را ترویج می‌کند که بازدهی سودآور را با انعطاف‌پذیری اقتصادی متعادل می‌کند.

WigoGalaxy

جلوه‌ای از دیدگاه تکامل یافته ویگو، WigoGalaxy جایی است که امور مالی با داستان تلاقی می‌کند. کاربران ماموریت‌هایی دارند که می‌توانند آن‌ها را انجام دهند و توکن دریافت کنند.
بازار: بازاری پر جنب و جوش برای معامله دارایی‌ها است. از NFTهای منحصر به فرد گرفته تا کلکسیون‌های دیجیتال و یک بازار برای سازندگان و مجموعه‌داران است که افراد می‌توانند در آن خرید و فروش انجام دهند.

WigoPlay

می‌توانید در قلمرو بازی‌های غیرمتمرکز وارد شوید. در دنیایی از بازی‌ها رقابت کنید، همکاری کنید و پیروز شوید، همه اینها در حالی است که جوایزی به دست می‌آورید.

ارز WIGO: قلب اکوسیستم ویگو

سوخت رسانی این اکوسیستم ، توکن اصلی دیفای آن یعنی WIGO است. این ارز بیش از یک ارز دیجیتال ساده است. ارزش آن توسط Galaxy Burn Module به اختصار GBM، یک مکانیزم خلاقانه که توکن‌های WIGO را در فعالیت‌های مختلف کاربر می‌سوزاند، تقویت می‌شود و تعادلی بین عرضه و تقاضا ایجاد می‌کند.
توکن WIGO دارایی اساسی اکوسیستم ویگو است. به عنوان ابزار اصلی و توکن حاکمیتی و استیک، نه تنها به پلتفرم‌های مختلف در اکوسیستم Wigo کمک می‌کند، بلکه به دارندگان یا هولدرهای آن قدرت می‌دهد تا در توسعه آینده ویگو نظر خود را بیان کنند. توکن WIGO برای ایجاد یک اقتصاد خودپایدار و غیرمتمرکز کلیدی است و درها را برای مشارکت کاربران در یک اکوسیستم ییلد فارمینگ عملکرد عادلانه و پایدار ایجاد می‌کند.

 

ارز دیجیتال ویگو چیست؟

فانتوم: ستون فقرات ویگو

در حالی که اکوسیستم ویگو در پلتفرم‌های متنوعی گسترده شده است، قلب آن همگام با بلاک چین فانتوم می‌تپد. فانتوم که به دلیل سرعت، امنیت و مقیاس‌پذیری شهرت دارد، پایه محکمی است که رویاهای Wigo بر روی آن بنا شده است.
همچنین این اکوسیستم بخش‌های مختلفی دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید و جوایزی به دست بیاورید.

در اختیار داشتن توکن‌های WIGO چیزی فراتر از دسترسی به مکانیزم‌های دیفای و فارمینگ را ارائه می‌دهد. همچنین به دارندگان توکن حق رای در سازمان غیرمتمرکز خودمختار ویگو (DAO) را می‌دهد. این امر به جامعه قدرت می‌دهد تا فعالانه در تصمیم‌گیری‌های کلیدی شرکت کرده و تعهد ویگو به آینده‌ای غیرمتمرکز و جامعه محور را تقویت کند. از تغییر خط مشی گرفته تا اجرای پروژه، دارندگان توکن WIGO می‌توانند مسیر اکوسیستم را شکل دهند.
همچنین کاربرد توکن WIGO فراتر از ییلد فارمینگ و حاکمیت است. همچنین یک دارایی اساسی در WigoGalaxy است که کاربران می‌توانند از آن برای بازی، معامله و موارد دیگر استفاده کنند. WIGO با ارائه موارد استفاده متنوع، جریان پویا ارزش را در اکوسیستم تضمین می‌کند که زیربنای پلتفرم‌های مختلف است.

مزایا و ویژگی‌های اصلی WIGO

WIGO، توکنی که پلتفرم ویگو سواپ را تامین می‌کند، با چند مزیت کلیدی متمایز است:

مجموعه دیفای غنی از ویژگی‌ها: ویگو سواپ فراتر از یک DEX است. این پلتفرم استیک، فارمینگ، پیش‌بینی، بازار NFT و موارد دیگر را ارائه می‌دهد.
رابط کاربر پسند: چه یک حرفه‌ای باشید و چه به تازگی شروع به کار کرده‌اید، پلتفرم WigoSwap برای سهولت استفاده طراحی شده است و باعث می‌شود مخاطبان بیشتری در دسترس باشند.
سرعت‌های استثنایی: تراکنش‌های سریع در دیفای بسیار مهم هستند. ویگو سواپ دارای سرعت‌های چشمگیر برای تجربه کاربری روان است.
کارمزد رقابتی: با کارمزد تراکنش 0.19 درصدی، WigoSwap هزینه‌های شما را هنگام معامله در DEX پایین نگه می‌دارد.
پتانسیل کسب درآمد: استیک و فارمینگ توکن‌های WIGO به شما امکان می‌دهد درآمد غیرفعال داشته باشید.
اکوسیستم در حال رشد: تیم WigoSwap به طور مداوم در حال نوآوری و اضافه کردن ویژگی‌های جدید است.

توکنومیکس WIGO

توکنومیکس WIGO

WIGO توکن حاکمیتی اکوسیستم ویگ. سواپ است. حداکثر عرضه (Hard-Cap) تعیین شده برای توکن ویگو 2,000,000,000 است.

تامین اولیه

8 درصد از حداکثر عرضه (Max Supply) برای مینت اولیه در نظر گرفته شده است که توسط تیم ویگو سواپ در زمان استقرار مینت شده است.

تخصیص درصد عرضه تعداد توکن‌ها
مقدار سرمایه 3 درصد 60000000
ایردراپ جامعه 3 درصد 60000000
IDO 2 درصد 40000000
کل 8 درصد 160000000

IDO

2٪ از حداکثر عرضه ویگو (40,000,000 WIGO)، به همراه 50,000 دلار FTM، به پیشنهاد اولیه DEX اختصاص داده شده است. بنابراین، قیمت اولیه WIGO در ابتدای IDO حدود 0.00125 دلار خواهد بود. توکن‌های LP تولید شده از طریق ایجاد استخر اولیه و دریافت شده توسط تیم اصلی ویگو سواپ به مدت 365 روز قفل خواهند شد.
ادامه مبلغ نیز طی برنامه زمانی به بخش‌های مختلف تخصیص می‌یابد.

 

چگونه WIGO بخریم؟

از طریق صرافی‌های زیر می‌توانید ارز WIGO را تهیه کنید که یکی از پلتفرم‌هایی که نقدینگی خوبی هم دارد، خود WIGOswap است.
چگونه WIGO بخریم؟
در ادامه روش تهیه و خرید ارز ویگو را خدمت شما توضیح می‌دهیم.
شما می‌توانید WIGO را مستقیماً در WigoSwap خریداری کنید زیرا این توکن بومی پلتفرم است. مراحل تهیه آن نیز به صورت زیر است:

پیش نیازها

کیف پول کریپتو: برای ذخیره توکن‌های WIGO خود به یک کیف پول رمزنگاری سازگار با شبکه فانتوم نیاز دارید. گزینه‌های محبوب عبارتند از متامسک یا تراست ولت. اطمینان حاصل کنید که کیف پول شما روی شبکه فانتوم تنظیم شده است.
ارز پایه: ویگو سواپ در شبکه فانتوم عمل می‌کند، بنابراین برای تعویض یا سواپ WIGO به کوین‌های FTM در کیف پول خود نیاز دارید. شما به راحتی می‌توانید ارز دیجیتال فانتوم را از صرافی ارز دیجیتال تبدیل تهیه کنید و به کیف پول خود منتقل کنید.

 

ارز دیجیتال فانتوم ارز دیجیتال فانتوم را در بازارهای تومانی و تتری تبدیل معامله کنید
خرید فانتوم

 

 

پیش نیازهای خرید ارز ویگو

خرید WIGO در ویگو سواپ

وبسایت ویگو سواپ: به وب سایت WigoSwap بروید.
کیف پول خود را متصل کنید: روی دکمه “Connect” کلیک کنید و ارائه دهنده کیف پول خود را انتخاب کنید (به عنوان مثال متامسک).

خرید WIGO در ویگو سواپ
رفتن به سواپ: پس از اتصال، بخش “Swap” را در WigoSwap پیدا کنید.
توکن را انتخاب کنید: در صفحه، FTM را از منوی کشویی “Select a Token” انتخاب کنید (با فرض اینکه FTM برای معامله دارید). در قسمت «انتخاب توکن» زیر، WIGO را جستجو کرده و انتخاب کنید.
البته به تازگی این پلتفرم ویژگی کراس چین را اضافه کرده است که می‌توانید به جای فانتوم از ارزهای دیگر نیز استفاده کنید.

خرید ارز دیجیتال ویگو (wigo)

مقدار معامله را وارد کنید: مقدار FTM را که می‌خواهید با WIGO مبادله کنید وارد کنید. ویگو سواپ به طور خودکار مقدار تخمینی WIGO را که دریافت می‌کنید نمایش می‌دهد.
بررسی و تأیید: قبل از ادامه، جزئیات مبادله (مقدار FTMو ویگو را دوباره بررسی کنید). ممکن است لازم باشد هزینه FTM را از طریق کیف پول متصل خود تأیید کنید.
تأیید سواپ: هنگامی که همه چیز خوب به نظر می‌رسد، روی دکمه “Swap” کلیک کنید تا معامله آغاز شود. در صورت درخواست، تراکنش را در کیف پول متصل خود تأیید کنید.
در نهایت مقدار خریداری شده وارد کیف پول شما می‌شود.

نگهداری ارز دیجیتال ویگو در کیف پول

ویگو سواپ 0.19٪ کارمزد تراکنش در هر سواپ دریافت می‌کند. این هزینه به طور خودکار از مبلغی که در WIGO دریافت می‌کنید کسر می‌شود.
هزینه گس در شبکه فانتوم ممکن است بسته به ترافیک شبکه اعمال شود. هنگام تعیین مقدار WIGO دریافتی، این مورد را در محاسبات خود لحاظ کنید.

نتیجه‌گیری
تمام مواردی که نیاز بود در خصوص این ارز بدانید را خدمت شما عزیزان بیان کردیم. به صورت کلی می‌توان گفت WIGO یک اکوسیستم در فضای دیفای ارائه می‌دهد. ویژگی‌های زیادی دارد ولی یکی از مهمترین‌ ویژگی WigoSwap است که با پلتفرم کاربر پسند، ویژگی‌های متنوع و تمرکز بر نوآوری، در حال ایجاد یک اکوسیستم قوی است. در حالی که قیمت توکن در حال حاضر متغیر است، پتانسیل رشد WIGO بر توسعه مداوم پلتفرم WigoSwap و پذیرش گسترده‌تر دیفای وجود دارد.