Skip to content
top banner
ویگو سواپ (WIGOSWAP) چیست و چگونه ویگو سواپ را بخریم؟ لیست شده

ویگو سواپ (WIGOSWAP) چیست و چگونه ویگو سواپ را بخریم؟

اکوسیستم ویگو (WIGO) بر پایه بلاک چین فانتوم است و مجموعه‌ای از ابزارهای غنی را برای معامله، استیک کردن و کاوش در دنیای مالی غیرمتمرکز ارائه می‌کند. با توجه به شبکه فانتوم، ویگو برای سرعت و هزینه‌های کم ساخته شده است. در ادامه به تمام مواردی که نیاز است در خصوص این اکوسیستم و نحوه خرید و فروش آن بدانید را خدمت شما عزیزان توضیح می‌دهیم.

ویگو سواپ چیست؟

ویگو (Wigo) یک اکوسیستم جامع و بهم پیوسته غیرمتمرکز در بلاک چین فانتوم است. به طور هماهنگ دیفای، ان اف تی و بازی را در یک متاورس همه جانبه ترکیب می‌کند و یک اقتصاد دیجیتالی فراگیر، پویا و پرارزش را تقویت می‌کند. Wigo با داشتن پلتفرم‌های قوی مانند WigoSwap، WigoGalaxy، Bazaar و WigoPlay، طیف وسیعی از تجربیات متنوع و ارزشمند را ارائه می‌دهد که هر کدام را به صورت اجمالی توضیح می‌دهیم. البته توضیحات کامل در وایت پیپر این ارز موجود است.

پلتفرم‌های متنوع ویگو

ویگو در هسته خود چندین پلتفرم دارد که هر کدام برای تجربیات خاصی طراحی شده‌اند:

WigoSwap

یک پلتفرم دیفای در بلاک چین فانتوم، پایه اکوسیستم ویگو را تشکیل می‌دهد. WigoSwap برای علاقه‌مندانی که به دنبال یک تجربه معاملاتی یکپارچه هستند طراحی شده است و نقدینگی و سرعت بی‌نظیری را ارائه می‌دهد. در اصل مانند یک صرافی ارز دیجیتال عمل می‌کند که شما می‌توانید ارز دیجیتال فانتوم و دیگر ارزها را به ویگو، سواپ یا تبدیل کنید.
WigoSwapیک جزء اساسی از اکوسیستم Wigo است که به عنوان صرافی غیرمتمرکز (DEX) عمل می‌کند. ویگو سواپ با چشم اندازی برای ایجاد یک محیط منصفانه، ایمن و پایدار برای فارمینگ طراحی شده است. ویگو سواپ محیطی را ایجاد می‌کند که در آن کاربران می‌توانند توکن‌ها را به طور ایمن معامله کنند، در ییلد فارمینگ شرکت کرده و به رشد و پایداری اکوسیستم Wigo کمک کنند.
ویگو سواپ با استفاده از یک مدل بازارساز خودکار (AMM)، فرصت‌های منصفانه‌ای را برای همه شرکت‌کنندگان، بدون توجه به میزان مشارکت آنها، فراهم می‌کند. ویگو سواپ با تأکید بر پایداری بلندمدت، شیوه‌های ییلد فارمینگ را ترویج می‌کند که بازدهی سودآور را با انعطاف‌پذیری اقتصادی متعادل می‌کند.

WigoGalaxy

جلوه‌ای از دیدگاه تکامل یافته ویگو، WigoGalaxy جایی است که امور مالی با داستان تلاقی می‌کند. کاربران ماموریت‌هایی دارند که می‌توانند آن‌ها را انجام دهند و توکن دریافت کنند.
بازار: بازاری پر جنب و جوش برای معامله دارایی‌ها است. از NFTهای منحصر به فرد گرفته تا کلکسیون‌های دیجیتال و یک بازار برای سازندگان و مجموعه‌داران است که افراد می‌توانند در آن خرید و فروش انجام دهند.

WigoPlay

می‌توانید در قلمرو بازی‌های غیرمتمرکز وارد شوید. در دنیایی از بازی‌ها رقابت کنید، همکاری کنید و پیروز شوید، همه اینها در حالی است که جوایزی به دست می‌آورید.

ارز WIGO: قلب اکوسیستم ویگو

سوخت رسانی این اکوسیستم ، توکن اصلی دیفای آن یعنی WIGO است. این ارز بیش از یک ارز دیجیتال ساده است. ارزش آن توسط Galaxy Burn Module به اختصار GBM، یک مکانیزم خلاقانه که توکن‌های WIGO را در فعالیت‌های مختلف کاربر می‌سوزاند، تقویت می‌شود و تعادلی بین عرضه و تقاضا ایجاد می‌کند.
توکن WIGO دارایی اساسی اکوسیستم ویگو است. به عنوان ابزار اصلی و توکن حاکمیتی و استیک، نه تنها به پلتفرم‌های مختلف در اکوسیستم Wigo کمک می‌کند، بلکه به دارندگان یا هولدرهای آن قدرت می‌دهد تا در توسعه آینده ویگو نظر خود را بیان کنند. توکن WIGO برای ایجاد یک اقتصاد خودپایدار و غیرمتمرکز کلیدی است و درها را برای مشارکت کاربران در یک اکوسیستم ییلد فارمینگ عملکرد عادلانه و پایدار ایجاد می‌کند.

 

ارز دیجیتال ویگو چیست؟

فانتوم: ستون فقرات ویگو

در حالی که اکوسیستم ویگو در پلتفرم‌های متنوعی گسترده شده است، قلب آن همگام با بلاک چین فانتوم می‌تپد. فانتوم که به دلیل سرعت، امنیت و مقیاس‌پذیری شهرت دارد، پایه محکمی است که رویاهای Wigo بر روی آن بنا شده است.
همچنین این اکوسیستم بخش‌های مختلفی دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید و جوایزی به دست بیاورید.

در اختیار داشتن توکن‌های WIGO چیزی فراتر از دسترسی به مکانیزم‌های دیفای و فارمینگ را ارائه می‌دهد. همچنین به دارندگان توکن حق رای در سازمان غیرمتمرکز خودمختار ویگو (DAO) را می‌دهد. این امر به جامعه قدرت می‌دهد تا فعالانه در تصمیم‌گیری‌های کلیدی شرکت کرده و تعهد ویگو به آینده‌ای غیرمتمرکز و جامعه محور را تقویت کند. از تغییر خط مشی گرفته تا اجرای پروژه، دارندگان توکن WIGO می‌توانند مسیر اکوسیستم را شکل دهند.
همچنین کاربرد توکن WIGO فراتر از ییلد فارمینگ و حاکمیت است. همچنین یک دارایی اساسی در WigoGalaxy است که کاربران می‌توانند از آن برای بازی، معامله و موارد دیگر استفاده کنند. WIGO با ارائه موارد استفاده متنوع، جریان پویا ارزش را در اکوسیستم تضمین می‌کند که زیربنای پلتفرم‌های مختلف است.

مزایا و ویژگی‌های اصلی WIGO

WIGO، توکنی که پلتفرم ویگو سواپ را تامین می‌کند، با چند مزیت کلیدی متمایز است:

مجموعه دیفای غنی از ویژگی‌ها: ویگو سواپ فراتر از یک DEX است. این پلتفرم استیک، فارمینگ، پیش‌بینی، بازار NFT و موارد دیگر را ارائه می‌دهد.
رابط کاربر پسند: چه یک حرفه‌ای باشید و چه به تازگی شروع به کار کرده‌اید، پلتفرم WigoSwap برای سهولت استفاده طراحی شده است و باعث می‌شود مخاطبان بیشتری در دسترس باشند.
سرعت‌های استثنایی: تراکنش‌های سریع در دیفای بسیار مهم هستند. ویگو سواپ دارای سرعت‌های چشمگیر برای تجربه کاربری روان است.
کارمزد رقابتی: با کارمزد تراکنش ۰.۱۹ درصدی، WigoSwap هزینه‌های شما را هنگام معامله در DEX پایین نگه می‌دارد.
پتانسیل کسب درآمد: استیک و فارمینگ توکن‌های WIGO به شما امکان می‌دهد درآمد غیرفعال داشته باشید.
اکوسیستم در حال رشد: تیم WigoSwap به طور مداوم در حال نوآوری و اضافه کردن ویژگی‌های جدید است.

توکنومیکس WIGO

توکنومیکس WIGO

WIGO توکن حاکمیتی اکوسیستم ویگ. سواپ است. حداکثر عرضه (Hard-Cap) تعیین شده برای توکن ویگو ۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ است.

تامین اولیه

۸ درصد از حداکثر عرضه (Max Supply) برای مینت اولیه در نظر گرفته شده است که توسط تیم ویگو سواپ در زمان استقرار مینت شده است.

تخصیص درصد عرضه تعداد توکن‌ها
مقدار سرمایه ۳ درصد ۶۰۰۰۰۰۰۰
ایردراپ جامعه ۳ درصد ۶۰۰۰۰۰۰۰
IDO 2 درصد ۴۰۰۰۰۰۰۰
کل ۸ درصد ۱۶۰۰۰۰۰۰۰

IDO

۲٪ از حداکثر عرضه ویگو (۴۰,۰۰۰,۰۰۰ WIGO)، به همراه ۵۰,۰۰۰ دلار FTM، به پیشنهاد اولیه DEX اختصاص داده شده است. بنابراین، قیمت اولیه WIGO در ابتدای IDO حدود ۰.۰۰۱۲۵ دلار خواهد بود. توکن‌های LP تولید شده از طریق ایجاد استخر اولیه و دریافت شده توسط تیم اصلی ویگو سواپ به مدت ۳۶۵ روز قفل خواهند شد.
ادامه مبلغ نیز طی برنامه زمانی به بخش‌های مختلف تخصیص می‌یابد.

چگونه ویگو سواپ WIGO بخریم؟

همانطور که در جریانید، بعضی از ارزهای دیجیتال به علت ماهیت بنیادی و ساختاری که دارند رفته رفته مورد مقبولیت بیشتر قرار می‌گیرند و در صرافی‌های ارز دیجیتال لیست می‌شوند، ارز ویگو نیز یکی از این ارزهاست. صرافی تبدیل نیز به علت پیشرو بودن در صنعت ارزهای دیجیتال برای استفاده شما عزیزان این ارز را لیست کرده که بتوانید راحت‌تر و سریع‌تر ارز ویگو را خریداری کنید. در ادامه مراحل گام به گام خرید ارز ویگو را خدمت شما دوستان عزیز توضیح می‌دهیم.

لازم به ذکر است این ارز یعنی ویگو را می‌توانید از بخش تی‌دکس یا همان صرافی غیرمتمرکز صرافی تبدیل خریداری کنید.

اگر می‌خواهید بدانید تی‌دکس چیست و چگونه می‌توانید از آن استفاده کنید به این مقاله مراجعه کنید.

ولی در ادامه نیز نحوه خرید ارز ویگو را از صرافی تبدیل توضیح می‌دهیم. خرید ارز ویگو از صرافی تبدیل درست مانند صرافی‌ غیرمتمرکز است:

۱.وارد تی‌ دکس صرافی تبدیل شوید.

برای خرید ارز ویگو باید ابتدا ارز دیجیتال فانتوم در کیف پول خود داشته باشید. می‌توانید به راحتی ارز فانتوم را از صرافی تبدیل خریداری کرده و به کیف پول خود منتقل کنید.

  1. یک کیف پول ارز دیجیتال انتخاب کنید:

برای ذخیره توکن‌های WIGO خود به یک کیف پول ارز دیجیتال نیاز دارید. یک کیف پول معتبر سازگار با شبکه فانتوم انتخاب کنید.

  1. کیف پول خود را به تی‌دکس متصل کنید.

کافی در ابتدا در صرافی تبدیل ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید، مقداری که می‌خواهید خرید کنید را وارد کرده و در نهایت ثبت درخواست را انجام دهید. به همین سادگی!!!

نتیجه‌گیری

تمام مواردی که نیاز بود در خصوص این ارز بدانید را خدمت شما عزیزان بیان کردیم. به صورت کلی می‌توان گفت WIGO یک اکوسیستم در فضای دیفای ارائه می‌دهد. ویژگی‌های زیادی دارد ولی یکی از مهمترین‌ ویژگی WigoSwap است که با پلتفرم کاربر پسند، ویژگی‌های متنوع و تمرکز بر نوآوری، در حال ایجاد یک اکوسیستم قوی است. در حالی که قیمت توکن در حال حاضر متغیر است، پتانسیل رشد WIGO بر توسعه مداوم پلتفرم WigoSwap و پذیرش گسترده‌تر دیفای وجود دارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و مقالات به خبرنامه بپیوندید.

عکس مجله خبرنامه