Skip to content
top banner
چگونه تتر بخریم؟ آموزش خرید و معامله تتر لیست شده

چگونه تتر بخریم؟ آموزش خرید و معامله تتر

چکیده

تتر نسخه دیجیتالی برای دلار است و در بسیاری موارد برای خرید ارزهای دیجیتال به آن نیاز داریم. برای خرید تتر باید مراحلی را طی کنیم: ابتدا بهترین و امن‌ترین روش را پیدا کنیم، صرافی مطمئن و معتبری را انتخاب کنیم، ثبت نام و احراز هویت کنیم، به صرافی پول انتقال دهیم و تتر بخریم و در کیف پول خود نگهداری کنیم.


تتر
به عنوان دلار دیجیتالی از آن دسته ارزهایی است که حتی اگر قصد خرید دیگر ارزهای دیجیتال را نداشته باشید باید با نحوه خرید آن آشنا شوید. تتر دلار مجازی است و بالاخره روزی فرا می‌رسد که به آن نیاز پیدا کنید. این ارز دیجیتال بهترین ابزار برای پرداخت هزینه‌های برون‌مرزی و حتی درون‌مرزی است که با کارمزد پایین و سرعت بالای پردازش، تجربه متفاوتی را برای شما رقم می‌زند.

از سوی دیگر شما می‌توانید این ارز را برای خرید دیگر ارزهای دیجیتال به کار بگیرید و تا حدی از نوسانات رایج در این بازار بکاهید. حتی اگر هیچ علاقه‌ای به بازار ارز دیجیتال ندارید؛ اما شیفته خرید و فروش دلار هستید نیز می‌توانید به سبک جدید دلار مجازی یا همان تتر را خرید و فروش کنید و دیگر برای خرید دلار به روش‌های سنتی عمل نکنید. تتر، استیبل‌کوینی است که مشابه ارزهای دیجیتال رفتار نمی‌کند و همیشه ارز ثابتی دارد. این ثبات از آن دسته ویژگی‌هایی است که در بازار ارز دیجیتال از اهمیت بالایی برخوردار است. با ما در ادامه این مقاله در تبدیل روش‌های متفاوتی خرید تتر را می‌آموزید.

بهترین و امن ترین روش خرید چیست؟

چطور تتر بخریم

برای خرید تتر به یک گوشی تلفن همراه هوشمند یا کامپیوتر نیاز دارید که به اینترنت متصل باشد. در ادامه باید آماده باشید تا از خودتان عکس بگیرید و هویتتان را تأیید کنید. البته بهتر است یک کارت بانکی و رمز خرید اینترنتی را نیز در اختیار داشته باشید تا بتوانید هزینه خرید تتر را پرداخت کنید.

اکنون که مواد اولیه برای خرید تتر را در اختیار دارید زمان آن است که دست‌به‌کار شوید و بهترین صرافی را برای خرید تتر انتخاب کنید. قدم‌های بعدی به انتخاب صرافی بستگی دارد؛ بنابراین بهتر است قدم‌به‌قدم پیش برویم. آماده هستید؟

چطور صرافی مطمئن پیدا کنیم؟

صرافی آنلاین معتبر شریک تجاری شما خواهد بود. انتخاب این شریک را بادقت انجام دهید. شریک شما باید ۲۴ ساعت شبانه‌روز در دسترس شما باشد و به سؤالات احتمالی شما پاسخ دهد. بازار ارز دیجیتال پر است از مفاهیم و ارزهای جدیدی که ممکن است شما را سردرگم کند، صرافی را با درنظرگرفتن سرعت پاسخگویی تیم پشتیبانی انتخاب کنید.

در قدم بعدی باید مطمئن شوید که صرافی با ادعای کذب با شما همکاری نمی‌کند. صرافی‌هایی مانند تبدیل خدمات گسترده‌ای از جمله برداشت آنی، معامله تعهدی، بازار اسپات و معامله با ربات را در اختیار شما می‌گذارند. مسلماً صرافی باید با دریافت کارمزد، در سود شما از معاملات شریک باشد تا بتواند به ارائه خدمات ادامه دهد.

این کارمزدها باید منصفانه و شفاف به شما اطلاع داده شوند تا بتوانید هزینه معاملات را به درستی محاسبه کنید. در این لینک همه‌چیز را در مورد کارمزدهای تبدیل با شما در میان می‌گذاریم. انتظارات خود را از یک صرافی مشخص کنید و با سوالاتی که از قبل آماده کرده‌اید برای انتخاب وارد عمل شوید. به عنوان مثال اگر می‌خواهید از معامله تعهدی و اهرم صرافی استفاده کنید باید بدانید که کمتر صرافی در ایران این گزینه را در اختیار شما قرار می‌دهد. بعد از این که صرافی را انتخاب کردید، ثبت نام کنید.

احراز هویت برای خرید تتر

برای ثبت‌نام باید روند صرافی موردنظر را دنبال کنید. در تبدیل باید با ورود به نسخه تحت وب یا اپلیکیشن صرافی تبدیل و واردکردن شماره تماس و انتخاب رمز عبور، داشبورد معاملاتی خود را دریافت کنید.

در قدم بعدی باید اطلاعات شخصی و بانکی خود را وارد کنید. بعد از تایید شماره تماس نوبت به بارگزاری تصویر مدارک شناسایی می‌رسد. تصویر را براساس ویژگی‌های قید شده تهیه و بارگزاری کنید. در این مرحله باید منتظر تایید هویت خود باشید. در تبدیل احراز هویت در کمتر از ۲۴ ساعت انجام می‌شود و نتیجه از طریق پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد. بعد از این که وارد داشبورد شدید برای مرحله بعد آماده شوید.

انتقال پول به صرافی و خرید تتر

خرید تتر

در این مرحله باید با استفاده از کارت بانکی مبلغ موردنظر را به صرافی تبدیل واریز کنید. شما می‌توانید با حداقل ۵۰ هزار تومان برای خرید تتر اقدام کنید.

برای واریز وجه از داشبورد در قسمت واریز وجه پس از واردکردن مبلغ موردنظر و آدرس والت (که در بخش بعدی به آن می‌پردازیم.) تتر را خریداری کنید. شما می‌توانید به چند روش تتر را خریداری کنید.

  • با استفاده از خرید آسان: در این حالت بدون نیاز به تعیین قیمت می‌توانید تتر را خریداری کنید. در این حالت ربات معامله‌گر تبدیل بهترین قیمت را برای خرید شما انتخاب می‌کند.
  • معامله اسپات: در روش دوم باید باتوجه‌به وضعیت بازار قیمتی را در بازار اسپات تعیین و خرید را انجام دهید.
  • خرید تعهدی: در روش سوم می‌توانید با استفاده از اهرم از تبدیل تتر خریداری کنید. در این حالت صرافی اعتباری را در اختیار شما می‌گذارد تا تتر بیشتری خریداری کنید.
  • تبدیل از ارزهای دیگر به تتر: در این روش شما می‌توانید دیگر ارزهای دیجیتالی که در والت شخصی خود دارید را به تتر تبدیل کنید. برای این منظور در بخش واریز باید ارز موردنظر و شبکه انتقال را انتخاب کنید. در مرحله بعدی تبدیل یک آدرس موقت در اختیار شما می‌گذارد که می‌توانید از آن برای واریز ارز به صرافی استفاده کنید.

همان‌طور که متوجه شدید مهم نیست چقدر با خرید تتر آشنا هستید، شما همواره می‌توانید بهترین راه را برای خرید تتر در تبدیل انتخاب کنید. درصورتی‌که در روند خرید با سؤالی روبه‌رو شدید مسئله را با پشتیبانی برخط تبدیل در میان بگذارید.

 

 

ارز دیجیتال تتر
خرید تتر

 

اهمیت کیف پول برای نگهداری تتر

تتر

پیش از خرید تتر باید یک والت برای نگهداری آن انتخاب کنید. شما پس از خرید تتر باید آن را به والت شخصی خود انتقال دهید. البته اگر در فواصل زمانی منظم و پیوسته در بازار معامله می‌کنید بهتر است ارزهای دیجیتال خود را در والت امن صرافی نگهداری کنید. به‌این‌ترتیب بدون نیاز به پرداخت کارمزد و بدون اتلاف زمان وارد معامله می‌شوید. این مسئله به سبک معاملاتی شما بستگی دارد. برای یک تریدر که در روز چندین معامله انجام می‌دهد، انتخاب والت صرافی بهترین گزینه است.

آیا خرید تتر قانونی است؟

در بیشتر نقاط دنیا قانونی در خصوص ارزهای دیجیتال ازجمله تتر وضع نشده است؛ بنابراین هیچ مرجعی نمی‌تواند تتر یا دیگر ارزهای دیجیتال را غیرقانونی قلمداد کند. مشکل زمانی آغاز می‌شود که فردی قصد داشته باشد با استفاده از ارز دیجیتال تتر، پول‌شویی کند یا هزینه اقدامات غیرقانونی را بپردازد. در این صورت فرد به دلیل فعلی که مرتکب آن شده است مؤاخذه خواهد شد نه به خاطر استفاده از تتر. عمل کلاهبرداری در همه جای دنیا با عواقبی همراه است. مادامی که با نیت سرمایه‌گذاری و خرید و فروش تتر را در یک صرافی معتبر خریداری می‌کنید، خطری دارایی شما را تهدید نمی‌کند.

سؤالات متداول

پشتوانه تتر چیست؟

استیبل‌کوین تتر از پشتوانه دلار آمریکا برخوردار است.

تتر چه کاربردهایی دارد؟

انتقال وجه، خرید ارز دیجیتال و پرداخت هزینه‌های بین‌المللی.

شرکت تتر چطور کسب درآمد می‌کند؟

از طریق دریافت کارمزدها و همین‌طور دریافت سود حاصل از سپرده‌گذاری پشتوانه ذخیره شده در حساب‌های بانکی.

آیا می‌توان تتر را استخراج کرد؟

خیر تنها را برای به‌دست‌آوردن تتر خرید یا معاوضه آن با دیگر ارزهای دیجیتال است.

 

جهت دریافت آخرین اخبار و مقالات به خبرنامه بپیوندید.

عکس مجله خبرنامه