لیست نشده در تبدیل
پینت سواپ

ارز دیجیتال پینت سواپ (BRUSH) چیست؟ چگونه پینت سواپ (BRUSH) بخریم؟

پینت سواپ (PaintSwap) یک بخش مالی غیرمتمرکز است که یک بازار NFT را با یک بازار اختصاصی NFT ترکیب می‌کند. در پینت سواپ فعالیت‌های زیادی می‌توانید انجام دهید که آن‌ها عبارتند از:

هزاران NFT را در بازار آزاد بخرید و یا پیشنهاد خرید در حراجی بدهید.

NFT خود را ایجاد کنید و آن را برای فروش قرار دهید.

توکن BRUSH خود را برای کسب توکن بیشتر در استخر نقدینگی قرار دهید.

به صورت کلی و ساده این پلتفرم یک بازار غیرمتمرکز است که بر روی بلاک چین فانتوم (Fantom) ساخته شده است و به طور خاص برای خرید، فروش، معامله و حراج NFT (توکن‌های غیرقابل تعویض) طراحی شده است که آثار هنری دیجیتال را نشان می‌دهند. این پلتفرم ویژگی‌هایی مانند ابزارهای مینت، قراردادهای مینت اجتماعی و تمرکز بر تجربه کاربر برای هنرمندان و مجموعه‌داران را ارائه می‌دهد.

توکن آن نیز BRUSH نام دارد و از آن برای حاکمیت و هزینه‌های مختلف در بازار استفاده می‌شود. می‌توانید توکن‌های BRUSH را در برخی از صرافی‌های ارزهای دیجیتال بخرید، بفروشید و معامله کنید که SpookySwap محبوب‌ترین گزینه است که در ادامه به نحوه خرید از این صرافی غیرمتمرکز می‌پردازیم.

BRUSH چیست؟

BRUSH توکن اصلی پلتفرم Paint Swap است. در این بخش به کاربردهای این توکن می‌پردازیم:

حاکمیت: دارندگان BRUSH می‌توانند در رای‌گیری در مورد پیشنهادهایی که بر مسیر آینده پلتفرم پینت سواپ تأثیر می‌گذارد شرکت کنند. این مورد به جامعه اجازه می‌دهد تا در مورد چگونگی تکامل بازار نظر داشته باشد.

کارمزد: BRUSH برای پرداخت هزینه‌های مختلف مرتبط با استفاده از Paint Swap، مانند هزینه‌های تراکنش برای خرید یا فروش NFT، لیست کارمزد برای قرار دادن آثار هنری شما برای حراج و احتمالاً حق امتیاز برای هنرمندان در فروش ثانویه NFTها آنها استفاده می‌شود.

معامله و ترید: خود توکن‌های BRUSH را می‌توان در برخی از صرافی های ارزهای دیجیتال خرید، فروخت و معامله کرد. SpookySwap یک گزینه محبوب برای معامله BRUSH است، اما توجه به این نکته مهم است که BRUSH ممکن است در همه صرافی‌ها لیست نشده باشد.

سرمایه گذاری: مانند هر ارز دیجیتال، ارزش BRUSH می‌تواند در نوسان باشد. برخی از افراد ممکن است BRUSH را به عنوان یک سرمایه گذاری انتخاب کنند، به این امید که ارزش آن در آینده افزایش یابد. با این حال، مهم است که به یاد داشته باشید که ارز دیجیتال یک سرمایه گذاری سوداگرانه است و خطرات ذاتی دارد.

به طور خلاصه، BRUSH رگ حیاتی بازار پینت سواپ است که به عنوان یک توکن حاکمیتی، یک توکن کاربردی برای کارمزدها و یک دارایی قابل معامله عمل می‌کند.

پینت سواپ چیست؟ چگونه BRUSH بخریم؟

توکنومیکس BRUSH

BRUSH همچنین به عنوان توکن درون بازی Estfor Kingdom استفاده می‌شود. برای خرید اقلام از فروشگاه درون بازی از این توکن استفاده می‌شود که 25 درصد آن رایت می‌شود، 25 درصد به DAO و 50 درصد به گنج درون بازی اختصاص داده می‌شود.

حداکثر عرضه این توکن: 450,000,000 BRUSH

توزیع: 70٪ ییلد فارمینگ، 10٪ ایردراپ، 10٪ تخصیص تیم (90٪ واگذار شده، 10٪ مینت اولیه)، 5٪ صندوق براش دائو، 5٪ پیشنهاد فارمینگ اولیه.

چگونه BRUSH بخریم؟

از طریق صرافی‌های زیر می‌توانید ارز دیجیتال BRUSH را تهیه کنید که یکی از پلتفرم‌هایی که نقدینگی خوبی هم دارد، اسپوکی سواپ است.

پینت سواپ چیست؟ چگونه BRUSH بخریم؟

در ادامه روش تهیه و خرید ارز BRUSH را خدمت شما توضیح می‌دهیم.

شما می‌توانید BRUSH را در Spookyswap خریداری کنید. مراحل تهیه آن نیز به صورت زیر است:

یک کیف پول ارز دیجیتال نصب کنید

برای ذخیره توکن‌های BRUSH به یک کیف پول ارز دیجیتال سازگار با بلاک چین فانتوم نیاز دارید که یکی از محبوب‌ترین آن‌ها متامسک است.

واریز ارز دیجیتال

اگر ارز دیجیتال فانتوم ندارید، باید مقداری از آن را خریداری کنید و به کیف پول خود منتقل کنید تا بتوانید BRUSH را مبادله کنید. به سادگی می‌توانید ارز دیجیتال فانتوم را از صرافی تبدیل خریداری کرده و به کیف پول خود منتقل کنید.

 

ارز دیجیتال فانتوم ارز دیجیتال فانتوم را در بازارهای تومانی و تتری تبدیل معامله کنید
خرید فانتوم

 

یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) را انتخاب کنید

صرافی SpookySwap محبوب‌ترین DEX برای ترید BRUSH است.

پینت سواپ چیست؟ چگونه BRUSH بخریم؟

کیف پول خود را به DEX متصل کنید

دکمه “اتصال کیف پول (Connect)” روی DEX وجود دارد. روی آن کلیک کنید.

جفت ارز معاملاتی خود را انتخاب کنید

در رابط DEX، به دنبال انتخاب جفت ارز معاملاتی باشید. ارز پایه خود را فانتوم انتخاب و ارز مقابل را ارز BRUSH انتخاب کنید.

مبادله را آغاز کنید

مقدار ارز دیجیتالی را که می‌خواهید مبادله کنید را مشخص کنید. قبل از تایید سواپ، نرخ ارز و کارمزدها را دوباره بررسی کنید.

نهایی کردن معامله

کیف پول شما از شما می‌خواهد که تراکنش را تأیید کنید. جزئیات را به دقت بررسی کنید، از جمله مقدار BRUSH که دریافت می‌کنید و سپس تراکنش را در کیف پول خود تأیید کنید.

نتیجه‌گیری

تمام مواردی که نیاز بود در خصوص این ارز بدانید را خدمت شما عزیزان بیان کردیم.Paint Swap دورازه‌ای پر جنب و جوش به دنیای NFTها ایجاد می‌کند و یک پلتفرم اختصاصی برای تعامل هنرمندان و مجموعه‌داران با هنر دیجیتال ارائه می‌دهد. تمرکز آن بر تجربه کاربر، ابزارهای هنرمند پسند و ایجاد جامعه، راه را برای یک بازار پر رونق هموار می‌کند. توکن BRUSH به عنوان ستون فقرات این اکوسیستم است و کاربران را از طریق حاکمیت، تسهیل تراکنش‌ها و یک ذخیره ارزش کمک می‌کند.

چه از علاقه‌مندان باتجربه NFT باشید و چه هنرمندی که تازه وارد عرصه دیجیتال می‌شود، Paint Swap و BRUSH فرصتی برای کشف دنیای هیجان انگیز هنر NFT ارائه می‌دهند. با این حال، به یاد داشته باشید که مانند هر سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال، BRUSH شامل ریسک‌های ذاتی است. همیشه قبل از هر گونه تصمیم‌گیری مالی تحقیقات خود را انجام دهید.