چکیده

صرافی‌هایی وجود دارند که احراز هویت را برای کاربران خود الزامی نمی‌دانند و شما با یک جست‌وجوی ساده می‌توانید آنها را پیدا کنید. معمولاً در صورتی خود را نیازمند خرید تتر بدون احراز هویت احساس می‌کنید که در مضیقه زمانی قرار داشته باشید و نتوانید منتظر تأیید اطلاعات هویتی خود باشید یا به هر دلیلی بخواهید هویت خود را پنهان نگه دارید و پولی که از راه‌های متفاوت به دست آورده‌اید را در بازار ارزهای دیجیتال پاک کنید. در تبدیل احراز هویت به سرعت انجام می‌شود و در کمتر از ۲۴ ساعت به پایان می‌رسد. کافی است پس از تأمین مدارک موردنیاز، در خصوص تأیید اطلاعات با پشتیبانی ۲۴ ساعته صرافی در ارتباط باشید.

درست است که تتر از پشتوانه دلار آمریکا برخوردار است، اما برای خرید این ارز نیز درست مانند دیگر ارزها باید احراز هویت شوید. چرا که این استیبل کوین نیز یک ارز دیجیتال به حساب می‌آید و برای نقل‌وانتقال این ارز در اکثر صرافی‌های معتبر به احراز هویت نیاز دارید. البته بااین‌وجود همیشه راه‌هایی برای خرید تتر بدون احراز هویت نیز وجود دارد؛ اما این روش‌ها به اندازه‌ای پیچیده و پرخطر هستند که بهتر است آنها را در نظر نگیرید. در ادامه نگاه عمیق‌تری به روش‌های خرید تتر بدون احراز هویت می‌اندازیم. با ما همراه باشید.

آیا خرید تتر بدون احراز هویت ممکن است؟

احراز هویت برای خرید USDT

بله با وجود تقاضای بسیار زیاد برای خرید تتر بدون احراز هویت، بازارهای متعددی نیز روی کار آمده‌اند که بدون نیاز به احراز هویت به شما اجازه معامله می‌دهند. میزان امنیت و امکانات موجود در این صرافی‌ها از نظر ظاهری تفاوتی با صرافی‌های قانونمند ندارد بااین‌حال میزان واریز و برداشت شما در این صرافی‌ها محدود است و همیشه خطر در کمین دارای شماست.

برای پیداکردن این صرافی‌ها کافی است اندکی در گوگل جست‌وجو کنید تا با شمار زیادی از گزینه‌های موجود آشنا شوید. از آنجایی‌که پیداکردن این دست صرافی‌ها کار بسیار ساده‌ای است اجازه دهید برای پاسخ به این سؤال که آیا خرید تتر بدون احراز هویت ممکن است به همین پاسخ کوتاه بسنده کنیم.

ثبت نام با موفقیت انجام شد

عکس خبرنامه
چکیده دنیای کریپتو در یک ایمیل

با عضویت در خبرنامه تبدیل از جدیدترین مقالات آموزشی و تاثیرگذارترین اتفاقات ارزهای دیجیتال در یک ایمیل مطلع شوید.

چرا هویت شما باید احراز شود؟

خرید تتر بدون KYC

تراکنش‌های رمزارز به صورت کاملاً ناشناس انجام می‌شوند و معمولاً بدون اتلاف وقت و بلافاصله نهایی می‌شوند. به همین دلیل انتقال ارز از این طریق برای مجرمان بسیار سودمند است چرا که هویت آنها را پنهان نگه می‌دارد.

رمزارز عمر زیادی ندارد و از سال ۲۰۱۹ احراز هویت به یک اصل در صرافی‌ها تبدیل شد. KYC یا Know Your Customer پروتکلی است که به صرافی‌ها اجازه می‌دهد مشتریان خود را شناسایی کنند. از آن زمان تاکنون هر کاربر برای افتتاح حساب در صرافی‌ها باید احراز هویت شود تا صرافی به‌درستی بداند که چه کسی در حال استفاده از خدمات آن است.

لازم است بدانید که احراز هویت به معنای افشای هویت معامله‌گر نیست و شما همچنان معاملات را به‌صورت ناشناس انجام می‌دهید؛ اما صرافی به‌خوبی می‌داند که شما چه کسی هستید و در صورت ارتکاب به جرم حساب شما قابل‌پیگیری خواهد بود.

با تبدیل بلافاصله و امن معامله کنید

آیا احراز هویت ضروری است؟

بسیاری از افرادی که عبارت خرید تتر بدون احراز هویت را در گوگل وارد می‌کنند به دنبال پنهان‌کردن هویت و یا منبع درآمد خود نیستند. این افراد باید هرچه سریع‌تر وارد معامله شوند و به یک پلتفرم برای انجام معاملات نیاز دارند. ممکن است نیاز داشته باشید در سریع‌ترین حالت ممکن برای عزیزان خود در خارج از کشور تتر ارسال کنید یا بخواهید هزینه خدمات و محصولاتی که روبه‌اتمام هستند را با انتقال بین‌المللی پول و در سریع‌تر زمان بپردازید. درهرصورت اگر به انتقال سریع دارایی نیاز داشته باشید، ممکن است ایده معامله بدون احراز هویت به ذهن شما خطور کند.

اما اگر بدانید که در یک صرافی معتبر و ایمن نیز می‌توانید با سرعت برای عزیزان خود تتر جابه‌جا کنید نیز به فکر تراکنش بدون احراز هویت می‌افتید؟ ما این‌طور فکر نمی‌کنیم.

در همین راستا در تبدیل شرایطی را فراهم کرده‌ایم که کاربران بتوانند در کمتر از ۲۴ ساعت احراز هویت شوند و معاملات خود را آغاز کند. به‌این‌ترتیب شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن تتر را جابه‌جا کنید.

کافی است همین حالا وارد صرافی تبدیل شوید و حساب کاربری خود را ایجاد کنید. در ادامه مدارک لازم برای احراز هویت را آماده و در سامانه وارد کنید. در قدم بعدی باید منتظر تأیید اطلاعات هویتی خود باشید. برای پی‌بردن به نتیجه احراز هویت می‌توانید با پشتیبانی تبدیل در تماس باشید.

کارشناسان تبدیل در تمام ساعات شبانه‌روز و تمام روزهای هفته آماده خدمت‌رسانی به شما هستند. پس از تأیید اطلاعات هویتی، می‌توانید برای خرید تتر یا انتقال آن وارد عمل شوید.

وبینار یادگیری روش‌های سفارش‌گذاری با یادگیری انواع روش‌های سفارش‌گذاری در صرافی تبدیل به بهترین شکل ممکن از پتانسیل سوددهی محصولات نوین صرافی مانند معاملات اهرم‌دار، ربات نوسان‌گیر، سبد برنده و … بهره‌مند شوید.
ثبت‌نام رایگان

ریسک خرید تتر بدون احراز هویت

چرا باید برای خرید تتر احراز هویت کنیم؟

سرمایه‌گذاری در بازار پرتلاطم و جوان کریپتو همواره با خطراتی همراه است. حال اگر خرید تتر بدون احراز هویت را انتخاب کنید ریسک معامله در این بازار را افزایش می‌دهید. چرا که امنیت بازارهایی که اجازه خرید تتر بدون احراز هویت را به شما می‌دهند پایین است. از طرفی دارایی شما در این صرافی‌ها همواره در معرض سرقت و تقلب قرار دارد.

احراز هویت در واقع مانند یک فیلتر عمل می‌کند. فیلتری که مانع از ورود مجرمان به صرافی موردنظر می‌شود. اگر احراز هویت را یک درب در نظر بگیریم، صرافی همواره چهره‌هایی که وارد می‌شوند را می‌شناسد؛ اما اگر صرافی درب نداشته باشد چه؟ در این صورت هر کسی که به دنبال پنهان‌کردن دارایی یا دست‌درازی به اموال دیگران است به صورت ناشناس وارد صرافی می‌شود و در کمین دارایی دیگران به دنبال فرصتی برای سرقت یا فروختن ارزهای خود است.

چه کسانی به دنبال خرید بدون احراز هویت ارز دیجیتال هستند؟

باتوجه‌به توضیحاتی که تا به اینجا در اختیار شما قرار دادیم اکنون شما به‌خوبی پاسخ این سؤال را می‌دانید.

کسانی که از عبور از درب‌ها واهمه دارند و ترجیح می‌دهند در خفا و مخفیانه معامله کنند همیشه چیزی برای پنهان‌کردن دارند. صرافی‌هایی که اجازه خرید و انتقال تتر بدون احراز هویت را به چنین کاربرانی می‌دهند بدون درب و دیوار بنا شده‌اند و اهمیتی به هویت حقیقی افراد نمی‌دهند.

بنابراین، اصولاً دو دسته از معامله‌گران به دنبال خرید تتر بدون احراز هویت هستند:

  1. معامله‌گرانی که اطلاعات چندانی از بازار ارزهای دیجیتال ندارند:

این دسته از معامله‌گران به دنبال راه‌ ساده‌ای برای معامله و خرید تتر در این بازار هستند. این افراد ممکن است با هدف انتقال بین‌المللی پول یا خرید تتر وارد بازار شوند.

  1. دسته دوم افرادی هستند که صرف‌نظر از میزان دانش عمومی از بازار ارزهای دیجیتال تنها به دنبال راهی برای معامله ناشناس در این بازار هستند:

این افراد با شناسایی صرافی‌هایی که احراز هویت را الزامی نمی‌دانند دارایی‌های خود را به ارزهای دیجیتال تبدیل و وارد معامله می‌شوند. ممکن است معاملاتی که در این دسته انجام می‌شود مربوط به قاچاق دارو، کالا و اسلحه یا دیگر اقدامات غیرقانونی باشد. در برخی از موارد نیز معامله‌گران این دسته به دنبال تمیزکردن پولی هستند که از راه غیرقانونی به‌دست‌آمده است. احراز هویت راهی برای مبارزه با پول‌شویی چنین افرادی است؛ لذا معامله بدون احراز هویت راه ساده‌ای برای پول‌شویی این افراد است.

با انتخاب صرافی معتبر تبدیل خود را از زمره این دسته از سرمایه‌گذاران جدا کرده و به شیوه‌ای ایمن تتر را خریداری و انتقال می‌دهید. اگر در خصوص فرایند احراز هویت سؤالی ذهن شما را درگیر کرده است کافی است همین حالا به پشتیبانی آنلاین تبدیل پیام دهید و در کسری از ثانیه پاسخ را دریافت کنید.

منابع:

veriff.com

worldcoin.org

guru99.com

changelly.com

دیدگاهتان را بنویسید