Skip to content
top banner

چهار فصل کریپتو ۱۵ – بیت کوین بی‌اعتنا به جریمه بایننس ادامه می‌دهد

چهار فصل کریپتو ۱۵
در
خواندن در ۵ دقیقه

در این هفته می‌خوانیم:

  • جریمه ۷ میلیارد دلاری بایننس
  • بیت کوین ۳۸ هزار دلاری
  •  میم کوین جدیدی به نام ربل ساتوشی (Rebel Satoshi)
  • کارمزد ۳ میلیون دلاری بیت کوین
  •  هوش مصنوعی و خوش اشتهایی نهنگ‌ها

اولین خبر پاییزی هفته: دعوای ادامه‌دار قانون‌گذاران آمریکایی و بایننس

بایننس

وزارت دادگستری ایالات متحده آمریکا بایننس را به پولشویی متهم کرده است و در همین راستا قصد دارد تحقیقات جامع و کاملی را در مورد گزارشات مالی این صرافی بزرگ به انجام برساند.

بیش از ۳۷ درصد از معاملات ارز دیجیتال جهان در صرافی بایننس انجام می‌شود. از این رو هرگونه تهدیدی نسبت به این بازار کل بازار ارز دیجیتال را تحت تاثیر قرار می‌دهد درست مانند ماجرای شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا از بایننس و کوین بیس که ترس را در بازار به جریان انداخت.

این بار نیز بایننس اتهامات را تکذیب کرده است اما به نظر می‌رسد وزارت دادگستری ایالات متحده آمریکا جریمه سنگینی را برای این صرافی در نظر گرفته باشد.

اولین خبر تابستانی هفته: ۳۸ هزار دلار برای یک بیت کوین

خرید بیت کوین

روزهای اول آذر ماه ۱۴۰۲ را در حالی آغاز می‌کنیم که بیت کوین با موفقیت قیمت ۳۸ هزار دلار را به ثبت رسانده است. حالا بازار در انتظار قیمت ۴۰ هزار دلاری است.

آمریکایی‌ها برای جشن شکرگزاری آماده می‌شوند کمتر از همیشه به بیت کوین توجه می‌کنند. با این همه حجم معاملات بیت کوین کاهش پیدا نکرده است.

همانطور که در خبر قبلی مطرح شد هفته گذشته شاهد پرداخت جریمه ۷ میلیارد دلاری بایننس به وزارت دادگستری آمریکا بودیم، با این وجود گاوها با قدرت کنترل بازار را در دست دارند و به دنبال افزایش قیمت این ارز هستند.

این در حالی است که بازار در انتظار شنیدن خبر تایید صندوق قابل معامله بیت کوین به سر می‌برد. در این میان این سوال مطرح می‌شود که آیا باید در انتظار ادامه روند صعودی باشیم و در این صورت چه قیمتی در انتظار بیت کوین است؟

روز به روز به هاوینگ نزدیک‌تر می‌شویم و از هر زاویه‌ای که به بازار نگاه کنیم خوشبینی موج می‌زند. به همین دلیل اگر همه چیز مطابق با انتظار گاوها پیش برود پس از تایید صندوق قابل معامله اتریوم شاهد قیمت ۴۸ هزار دلار نیز برای بیت کوین خواهیم بود.

اولین خبر بهاری هفته: سولانا و تازه وارد

سولانا

سولانا در روزهای گذشته با افزایش قیمت توجه زیادی را به خود جلب کرد اما افزایش قیمت سولانا به تنهایی برای سرمایه‌گذاران کافی نبوده است و بازار میم کوین جدیدی را هدف قرار می‌دهد.

اما چرا سرمایه‌گذاران باید سولانا را به خاطر یک میم کوین ترک کنند؟

سولانا در هفته منتهی به ۱۶ نوامبر با ۳۲ درصد افزایش ۶۱.۵۷ دلار معامله شد. در همین حال تحلیلگران با پیش‌بینی‌های وسوسه برانگیز خود توجهات را به سمت سولانا جلب کردند و ادعا می‌کنند این ارز تا پایان سال قیمت ۷۲.۴۸ دلار را نیز به ثبت می‌رساند.

در همین حال یک تازه‌وارد در ۴۸ ساعت اول ۱۰۰ میلیون توکن را به فروش رساند. دارندگان توکن RBLZ به امکانات گسترده‌ای از جمله استیکینگ و بازار خرید و فروش NFT دسترسی خواهند داشت.

عرضه اولیه این توکن با قیمت ۰.۰۱۰ دلار آغاز می‌شود. با رسیدن قیمت این ارز به ۰.۰۲۵، سرمایه‌گذاران اولیه ۱۵۰ درصد سود را از آن خود می‌کنند. در این حالت سرمایه‌گذاری روی سولانا عاقلانه به نظر نمی‌رسد.

چکیده دنیای کریپتو در سکه‌نامه تبدیل
چکیده دنیای کریپتو در سکه‌نامه تبدیل معاملات شما با مطالعه ماهنامه اختصاصی تبدیل، سکه می‌شود.
دانلود رایگان سکه‌نامه
پرسشنامه آکادمی تبدیل لطفا با شرکت در پرسشنامه زیر، دیدگاه خود درباره آکادمی تبدیل و کیفیت مقاله‌ها را با ما در میان بگذارید.
شرکت در پرسشنامه

اولین خبر زمستانی هفته: کارمزد سرسام آور بیت کوین 

کارمزد خرید بیت کوین

یک استخر استخراج ۳.۱ میلیون دلار بیت کوین را به عنوان کارمزد انتقال ۱۳۹.۴۲ بیت کوین پرداخت کرد! آن وقت ما مدام به کاربران تبدیل می‌گوییم ۰.۰۱ درصد بیت کوین بخرید و آینده خود را تضمین کنید!

حالا یک استخر ۸۳ بیت کوین یا همان ۳.۱ میلیون دلار بیت کوین کارمزد پرداخت می‌کند. این رقم در تاریخ ارزهای دیجیتال بی‌سابقه است. .

کسانی که با شنیدن این اعداد و رقم دچار ناراحتی قلبی شده‌اند خود را با این توجیه که فرد مورد نظر مرتکب خطای انسانی شده است آرام می‌کنند. جالب اینجاست که این اشتباه انسانی ۲۰ درصد به کارمزد بالای بیت کوین افزوده است.

آخرین خبر بهاری هفته: رفتار مشکوک نهنگ‌ها

نهنگ بیت کوین

در حالی که همه در انتظار افزایش قیمت بیت کوین هستند، نهنگ‌ها yPredict را خریداری می‌کنند. این توکن متعلق به یک پروژه هوش مصنوعی است که هنوز در صرافی‌ها لیست نشده است. جالب اینجاست که تا همین لحظه نهنگ‌ها ۸۰ درصد این توکن‌ها را خریداری کردند.

پروژه yPredict سود سالانه ۱۲ تا ۱۵ درصد را برای استیکینگ در نظر گرفته است و تخفیف‌های ویژه‌ای را به کاربران اختصاص می‌دهد.

قیمت این توکن در حال حاضر ۰.۱۱ دلار است. نهنگ‌ها همیشه بهترین آب را برای شنا کردن انتخاب می‌کنند. پروژه‌های مرتبط به هوش مصنوعی به تازگی توجه همه را به خود جلب کرده‌اند و از این رو پتانسیل بالایی برای رشد دارند.

به همین دلیل نهنگ‌ها به جای سرمایه‌گذاری روی ارزهای ثابت‌شده‌ای مانند بیت کوین، به دنبال پروژه‌هایی هستند که حتی در کوتاه‌مدت سود کلانی را در پی دارند. آنها برای لذت از روند صعودی خود را به یک ارز می‌رسانند و پس از اتمام روزهای خوب بازار پروژه مورد نظر را ترک می‌کنند. شما به کدام سمت شنا می‌کنید؟

دیدگاه‌ها

جهت دریافت آخرین اخبار و مقالات به خبرنامه بپیوندید.

عکس مجله خبرنامه