قیمت لحظه‌ای کوانتوم

قیمت کوانتوم را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

qtumicon
QTUM
Qtum کوانتوم
۲۴ ساعت اخیر
+ 4.87 %
2.734
USDT
142,165.266
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
NaN میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
2.73 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 4.87 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 143,361 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 135,093 تومان
می‌دهید
qtumicon QTUM
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار کوانتوم

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت کوانتوم را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی کوانتوم (Qtum) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان کوانتوم را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن کوانتوم (Qtum) QTUM علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل کوانتوم خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج کوانتوم هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت کوانتوم می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی کوانتوم، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج کوانتوم سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش کوانتوم در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت کوانتوم را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت کوانتوم (Qtum) QTUM را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای کوانتوم را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت کوانتوم را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله