آموزش تصویری واریز به کیف پول کوینومی (Coinomi)

قبل از اینکه واریز و برداشت از کیف پول کوینومی را آموزش بدهیم به یک نکته مهم در مورد کیف پول کوینومی دقت فرمایید. در کیف پول‌های داخل صرافی ها برای جابجایی ارزها ابتدا ارز را انتخاب می‌نمایید و سپس شبکه مورد نظر برای انتقال را انتخاب می‌نمایید اما در کوینومی شبکه‌های مختلف ارزها از یکدیگر جدا هستند.

برای اضافه کردن ارز یا شبکه جدید اگر ارز یا شبکه مورد نظر خودتان را در لیست اولیه مشاهده نکردین مطابق تصویر بر روی دکمه پایین راست کلیک نمایید

واریز به کوینومی

نکته‌ی بعدی این است که بر خلاف کیف پول‌های صرافی که کارمزد شبکه برای جابجایی از ارزی که در حال جابجایی آن هستید کسر می‌شود. در کیف پول کوینومی کارمزد جابجایی بر حسب شبکه‌ای که جابجایی را بر روی آن انجام می‌دهید از ارز پایه‌ی آن شبکه کسر می‌شود. مگر اینکه شبکه‌ای که ارز را بر روی آن جابجا می نمایید متعلق به خود ارز باشد.

آموزش واریز به کیف پول کوینومی

  1. ابتدا ارز مورد نظر را که می‌خواهید به کوینومی واریز نمایید را از لیست اولیه انتخاب نمایید.واریز به کوینومی
  2. در گام بعدی مانند تصویر بر روی گزینه دریافت یا receive کلیک نمایید. این گزینه معادل کلمه deposit یا دریافت در اکسچنج‌ها می‌باشد.واریز به کوینومی
  3. در این صفحه آدرس کیف پولتان که باید در سایت یا کیف پول مبدا که می‌خواهید انتقال را از آن انجام دهید، را دریافت می‌نمایید.

می توانید از گزینه copy  ۳-۱ برای کپی کردن آدرس و یا برای به اشتراگ گذاری از گزینه ۳-۲ استفاده نمایید.

واریز به کوینومی

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید