برداشت ارز دیجیتال از صرافی کوینکس

آموزش گام به گام برداشت ارز دیجیتال از صرافی ارز دیجیتال کوینکس

در این مطلب از راهنمای تبدیل، قرار است قدم‌به‌قدم بیاموزیم چگونه صرافی کوینکس، ارز دیجیتال برداشت کنیم.

ابتدا به سایت کوینکس به آدرس coinex.com رفته و پس از ورود از نوار بالا سایت بر روی بخش دارایی ها ۱-۱ کلیک کرده و سپس بخش ۲-۱ یعنی برداشت withdraw را انتخاب می کنیم.

صرافی کوینکس

در گام بعدی از بخش ۱-۲ ارزی را که می‌خواهید برداشت کنید را انتخاب نمایید (ما در این مثال با ارز تتر پیش می‌رویم). در گام بعدی شبکه جابجایی را از بخش ۲-۲ انتخاب نمایید. دقت بفرمایید این شبکه با شبکه مقصد یعنی سایت یا کیف پولی که می خواهید واریز به آن انجام شود یکی باشد. ما در این نمونه با شبکه trc20 پیش می‌رویم. سپس در بخش ۳-۲ آدرس مقصد که می‌خواهید واریز به آن انجام شود را وارد نمایید و در بخش ۴-۲ مقدار برداشتی را وارد کرده و سپس دکمه ۵-۲ را بعد از چک کردن همه جزییات بزنید.

برداشت از صرافی کوینکس

در گام بعدی کد یکبار مصرف را از نرم افزار google authenticator وارد نمایید.

کوینکس و رمز دوم

در مرحله بعد با این پیام روبرو می‌شوید که درخواست شما با موفقیت ثبت شده است و جزییات درخواست را می‌توانید مشاهده نمایید و برای تایید نهایی باید به ایمیل خود رفته و تایید نهایی را انجام دهید.

ثبت درخواست واریزدر کوینکس

پس از ورود به ایمیل برای تایید نهایی دکمه ۵ را بزنید و در صورتی که دکمه کار نکرد بر روی لینک کلیک نمایید.

تایید ایمیل

پس از زدن دکمه در و یا کلیک کردن بر روی لینک به صفحه ای بر روی سایت منتقل می‌شوید که با زدن دکمه ۶ برداشت شما نهایی می‌شود.

برداشت ارز دیجیتال از کوینکس

صرافی ارز دیجیتال تبدیل با پشتیبانی بیش از ۶۰ ارز دیجیتال و ابزار مدیریت ریسک حدضرر و OCO پیشرو در صنعت ارزهای دیجیتال است که شما می‌توانید همین حالا به این خانواده بپیوندید. فرصت را از دست ندهید و همین حالا ثبت‌نام کنید.

پیشنهاد مطالعه: شما همچنین می‌توانید آموزش واریز و برداشت ارزدیجیتال از صرافی بایننس را در راهنمای گام به گام تبدیل بخوانید.

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید