orbsicon

قیمت و خرید اربز - ORBS

خرید ارز دیجیتال اربز Orbs

خرید ارز دیجیتال اربز (ORBS) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت اربز به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز اربز بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش اربز اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز اربز هستند.

معامله اربز

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه

قیمت اربز به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 ORBS = 2,275 IRT

orbsicon

اربز

خرید آسان اربز
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت اربز

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، اربز می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

orbsicon

orbs

اربز

تومان --

orbsicon

orbs

اربز

قیمت دلاری

0.0398 USDT

قیمت تومانی

تومان 2,277

تغییرات 24 ساعت اخیر

6.077 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۶۳۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۶۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
پیوستن به تبدیل

ارز دیجیتال ORBSارز بومی بلاک‌چینOrbs است که یک بلاک چین هیبریدی به شمار می‌رود. منظور از هیبریدی در این بلاک چین این است که این سیستم از دو مکانیزم اجماع استفاده می‌کند. سازندگان این بلاک چین از مکانیزم اثبات سهام در یک زنجیره منحصربه فرد مجازی استفاده کرده‌اند.

این پروتکل خدمات و محصولات متنوعی را در ارائه می‌دهد به عنوان مثال پروتکل‌های dTWAP و dLIMIT، مسئول ارسال اعلانات، دسترسی به سیستم رای‌گیری برخی از محصولات این پروتکل هستند. این زنجیره دسترسی کسب‌وکارها به تکنولوژی بلاک‌چین را میسر می‌کند و می‌تواند بلاک چین را برای انجام فعالیت‌های روزمره در دنیای واقعی به کار بگیرد. با ما در تبدیل همراه باشید و پیش از خرید اربز با این ارز آشنا شوید.

اربز چیست؟

ارز اربز

ارز دیجیتال اربز در سال 2017روانه بازار شده و توجهات بسیاری را به خود جلب کرد. این پلتفرم در سازگاری کامل با اتریوم بنا شده است و از این رو می‌تواند مزایای بسیاری را برای برنامه‌نویسانی که بر بستر اتریوم دست به تولید اپلیکیشن می‌زنند به همراه داشته باشد.

این شبکه با هدف تجهیز اتریوم و رفع مشکل مقیاس‌پذیری در این شبکه روی کارآمده است. توکن ORBSابزارهای تحلیلی را در اختیار دارندگان این ارز قرار می‌دهند. از سوی دیگر کاربران می‌توانند در این شبکه به امکان استیکینگ نیز دسترسی داشته باشند.

تمام کسب‌وکارهایی که می‌خواهند با استفاده از اتریوم، اپلیکیشن‌های انحصاری ایجاد کنند و از قراردادهای هوشمند بهره ببرنند می‌توانند از پلتفرم اربز استفاده کنند.

مزایا و ویژگی های اصلی اربز

این شبکه سعی دارد با ارائه SDKها یا Software development kits یا همان کیت‌های نرم‌افزاری توسعه به کسب‌وکارها و برنامه‌نویسان کمک کند تا ارزان‌تر و کارآمدتر از هر زمان دیگری اپلیکیشن بسازند.

تفاوت اصلی این شبکه با دیگر شبکه‌هایی که از قراردادهای هوشمند استفاده می‌کنند دراین است که این شبکه زنجیره‌های مجازی را به صورت ایزوله مدیریت می‌کنند تا درگاه‌های بیشتری وجود داشته باشد و میزان تاخیر در شبکه به حداقل برسد. به این ترتیب ترافیک شبکه تاثیری روی عملکرد اپلیکیشن نخواهد داشت. این شبکه سعی دارد با ارائه اصولی خدمات گفته شده، به جایگزینی برای اتریوم و شبکه هوشمند بایننس تبدیل شود.

خرید اربز با تومان در ایران چطور ممکن است؟

برای خرید توکن اربز در ایران روش‌های متفاوتی پیش رو دارید.

 1. شما می‌توانید به صرافی‌های خارجی که این ارز را در فهرست خود جای داده‌اند مراجعه و این ارز را خریداری کنید. البته در این صورت باید ریسک مسدود شدن حساب را در نظر بگیرید. چرا که صرافی‌های خارجی به کاربران ایرانی خدمات نمی‌دهند.
 2. شما همچنین می‌توانید ارز ORBSرا از دوستان خود خریداری کنید. در این صورت باید به فرد موردنظر اعتماد داشته باشید و مطمئن باشید که او در ازای دریافت هزینه ارز اربز را در اختیار شما می‌گذارد.
 3. در روش سوم بهتر است به یک صرافی معتبر داخلی همچون تبدیل مراجعه کنید. شما می‌توانید اپلیکیشن صرافی را نصب کنید و خرید ارز دیجیتال با موبایل را امتحان کنید یا از نسخه‌های تحت وب استفاده کنید و به سادگی وارد معامله شوید. البته قبل از معامله باید در صرافی احراز هویت کنید و بعد از دریافت حساب معاملاتی ارز دیجیتال اربز را به سبد ارز دیجیتال خود بیفزایید. برای این منظور باید حساب معاملاتی خود را استفاده از آموزش واریز تومانی به صرافی شارژ کنید و سپس ارز دیجیتال ORBS را خریداری کنید. شما همواره می‌توانید برای خرید این ارز از دیگر ارزهای دیجیتالی که در کیف پول ارز دیجیتال خود نگهداری می‌کنید نیز استفاده کنید.

چگونه باید اربز بخریم؟ ۳ قدم برای خرید سریع تتر ( معرفی خرید آسان تبدیل )

برای خرید ارز دیجیتال اربز باید تومان یا تتر را در اختیار داشته باشید.

 1. اگر برای خرید تومان را در نظر گرفته‌اید، باید حساب معاملاتی خود را در صرافی با تومان شارژ کنید و سپس هزینه خرید ارز اربز را بپردازید.
 2. اگر برای خرید تتر را در نظر گرفته‌اید نیز دو راه پیش رو دارید. یا باید این ارز را با پراخت تومان در صرافی خریداری کنید یا آن را از والت به صرافی انتقال دهید.
 3. برای خرید تتر می‌توانید با بررسی نمودار قیمت دلار آنلاین و اطلاع از قیمت لحظه‌ای تتر، از یکی از بازارهای اسپات یا تعهدی تتر را خریداری کنید. در بازار اسپات باید قیمت را براساس تحلیل‌های شخصی خود تعیین کنید. در بازار تعهدی می‌توانید از اهرم صرافی استفاده کنید و با هزینه کمتر تتر بیشتر بخرید.

در روش آخر نیز می‌توانید برای خرید تتر و البته برای خرید توکن اربز از گزینه «خرید آسان» استفاده کنید. در این حالت ربات معامله‌گر صرافی تبدیل بهترین قیمت را برای بستن سفارش شما انتخاب می‌کنید. در این حالت شما می‌توانید با استفاده از قابلیت سواپ بدون پرداخت کارمزد ارز اربز را به سبد خود بیفزایید.

بعد از خرید اربز، چطور آن را نگهداری کنیم؟ | کیف پول اربز

اکنون که توکن ORBS را خریداری کرده‌اید باید به فکر محلی برای ذخیره آن باشید. شما همواره می‌توانید ارز دیجیتال اربز را در والت امن صرافی نگهداری کنید، در این صورت به سادگی و در کمترین زمان برای معاملات آماده می‌شوید و نیازی به پرداخت کارمزد انتقال ارز از والت شخصی به صرافی نخواهید داشت. تبدیل با استفاده از والت‌های سخت افزاری امنیت دارایی را تضمین می‌کند.

اما اگر قصد دارید شخصا اربز را نگهداری کنید. باید به فکر تهیه یک کیف پول ارز دیجیتال باشید. اگر والت سخت‌افزاری را برای نگهداری از ارز دیجیتال اربز در نظر گرفته‌اید باید یکی از نمونه‌های لجر (Ledger) یا ترزور (Trezor) را برای خرید انتخاب کنید.

اما اگر نمونه‌های نرم‌افزاری را در نظر دارید می‌توانید از اتمیک والت، تراست والت یا متا مسک برای نگهداری این ارز استفاده کنید.

خرید اربز از تبدیل چه مزایایی دارد؟

خرید ORBS

کاربرانی ایرانی که قصد سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال را دارند، باید برای انجام این کار به سراغ صرافی‌های معتبر ایرانی بروند. صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که با بیش از ۵۱۰ بازار معاملاتی تتری و تومانی مزایای بسیاری را برای کاربران به همراه دارد:

 • امکان خرید و فروش بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته و آنلاین
 • امکان معامله اهرم‌دار (مارجین) در ۳۰ بازار مختلف ارز دیجیتال مختلف با اهرم‌های ۵ و ۱۰
 • ارائه ربات‌های معاملاتی: سفارش‌گذاری و کسب درآمد خودکار به کمک هوش مصنوعی
 • ارائه بهترین بازار خرید و فروش تتر در بین صرافی‌های ایرانی
 • انتقال داخلی تبدیل
 • صفحه سود و زیان: کاربران می‌توانند تغییرات ارزش دارایی خود را به صورت کلی یا جزئی، ظرف ۷ روز یا ۳۰ روز اخیر از طریق این پنل بررسی کنند.
 • تضمین امنیت دارایی کاربران با استفاده از کیف پول‌های سرد
 • احراز هویت سریع کاربران
 • انجام سریع تراکنش‌ها
 • پشتیبانی از سیستم‌های تایید اعتبار
 • پشتیبانی از تمام پلتفرم‌های ارائه شده
 • امکان شروع معامله ارز دیجیتال بدون نیاز به احراز هویت
 • کانال سیگنال‌دهی الگوریتم تحلیل
 • امکان انجام کمک‌های خیریه (تبدیل به نیکی)
 • حداقل اختلاف قیمتی با بازارهای جهانی
 • عمق بازار و حجم معاملات بالا
 • ارائه کیف پول اختصاصی برای کاربران
 • امکان مبادله‌ی دو ارز دیجیتال (swa )
 • استفاده از اپلیکیشن اختصاصی تبدیل
 • امکان برداشت آنی تومان از طریق ۱۳ بانک (سامان - ملی - ملت - تجارت - صادرات - آینده - پاسارگاد - پارسیان - شهر - مسکن - رسالت - سپه - کشاورزی)
 • کارمزد رقابتی
 • حضور در رسانه‌های خبری معتبر

فروش ارز اربز در تبدیل چطور انجام می‌شود؟

برای فروش اربز در تبدیل می‌توانید از گزینه فروش آسان استفاده کنید تا بلافاصله ارز اربز را بفروشید یا به دیگر ارزها تبدیل کنید. اگر قیمت خاصی را برای فروش در نظر دارید از بازار اسپات سفارشی را برای فروش اربز در نظر بگیرید.

اگر هم قصد معاوضه اربز با دیگر ارزها را دارید می‌توانید ارز مورد نظر را انتخاب و معامله را انجام دهید. شما همچنین می‌توانید با فروش اربز ودریافت تومان و با وجود قابلیت برداشت آنی در تبدیل بلافاصله معادل تومانی اربز را در حساب بانکی دریافت کنید.

حداقل سرمایه برای خرید اربز با تومان چقدر است؟

زمانی در تبدیل برای خرید این ارز اقدام می‌کنید می‌توانید با سرمایه ۱ تتر یا معادل آن به تومان یعنی ۵۰ هزار تومان اربز را خریداری کنید. اگر برای خرید تتر از بازار تعهدی استفاده کنید می‌توانید با اهرم ۱۰ تتر دریافت کنید و با بودجه کمتر اربز بیشتری خریداری کنید.

کارمزد معامله اربز در تبدیل

 • کارمزد معامله در صرافی تبدیل برای هر کاربر جداگانه محاسبه می‌شود. میزان کارمزد با توجه به تعداد معاملات کاربر مشخص می‌شود. معیار تعیین کارمزد نیز حجم معاملات کاربر در ۳۰ روز گذشته است. به عنوان مثال اگر در ماه گذشته کمتر از ۱۰۰۰ تتر معامله کرده باشید، به عنوان تیکر (کسی که از سفارش‌های موجود استفاده می‌کند) باید کارمزد ۰.۰۳۵ و به عنوان میکر (کسی که سفارش جدید ایجاد می‌کند) باید ۰.۰۳۳ کارمزد بپردازید.
 • همانطور که گفته در بخش خرید آسان کارمزدی از شما کسر نمی‌شود.
 • برای برداشت و واریز ارز دیجیتال نیز در تبدیل کارمزدی از شما دریافت نمی‌شود. کارمزدهای دریافتی مربوط به شبکه انتقال هستند و از سوی تبدیل تعیین نمی‌شوند.
 • برای برداشت و واریز تومانی نیز کارمزد از شما کارمزدی دریافت نمی‌کند. کازمردهای تعیین شده از سوی نظام بانکی تعیین می‌شوند. برای اطلاع از جزئیات کارمزدهای صرافی تبدیل روی این لینک کلیک کنید.

معامله اربز در بازار تبدیل چه مزایایی دارد؟

زمانی که تبدیل را برای معامله اربز انتخاب می‌کنید، کافی است در اپلیکیشن یا نسخه وب روی گزینه خرید و فروش کلیک کنید و وارد صفحه ترید شوید. در این صفحه می‌توانید با تتر یا تومان ارز اربز را خریداری کنید. در این بخش قیمت‌ سفارش‌هایی که از قبل ایجاد شده‌اند را مشاهده کنید و برای معامله تصمیم‌گیری کنید. شما می‌توانید از بین سفارش‌ها قیمتی را انتخاب کنید یا سفارش جدید را در بخش اسپات و با تعیین قیمت ایجاد کنید.

شما در صفحه تریدر می‌توانید نوع معامله تعهدی یا اهرمی را نیز انتخاب کنید. قبل از معامله مطمئن شوید که آیا ارز دیجیتال اربز در زمره ارزهایی که قادر به استفاده از اهرم هستند قرار گرفته است یا خیر.

نکته جالب توجه درمورد خرید اربز از تبدیل دسترسی به نمودارهای قیمت است. در صفحه تریدر می‌توانید قیمت لحظه‌ای اربز، حجم معاملات این ارز و تغییرات ۲۴ ساعته ارز اربز را مشاهده کنید.

سود سرمایه گذاری اربز به چه صورت است؟

معامله ORBS

برای بررسی سود سرمایه‌گذاری در اربز باید نگاهی به گذشته این ارز داشته باشیم. این ارز با آغاز روند صعودی در سال ۲۰۲۱ رشد قابل توجهی را تجربه کرد. در آن زمان شرکت میکرواستراتژی (Microstrategy) ۱ میلیارد دلار دیگر و شرکت گری اسکیل (Grayscale) در کل ۱۰ میلیارد در بیت کوین سرمایه‌گذاری کردند. این روند قیمت تمام ارزها را تحت تاثیر قرار داد.

در این مدت شرکت‌هایی مانند PauPal و Square نیز به این بازار وارد شده‌اند. ورود این بازارها توجه کسب‌وکارهای بیشتری را به فرصت‌های موجود در این بازار جلب می‌کند. بنابراین دیری نمی‌پاید که شرکت‌های بیشتری به استفاده از خدمات اربز برای ایجاد اپلیکیشن‌های انحصاری روی بیاورند. این شبکه با کارمزد کمتر و سرعت بالاتر رقیب سرسختی برای اتریوم خواهد بود.

چه کسی بنیان گذار اربز است؟

ارز اربز در سال ۲۰۱۷ توسط تل کول (Tal Kol)، دنیل پلد (Daneil Peled)، یوریل پلد (Uriel Peled) و نتا کورین (Netta Korin) ایجاد شد. تل کول یک مهندس با تجربه و کارآفرین موفق است که مدیریت فناوری اربز را برعهده دارد.

دنیل پلد رئیس اربز و متخصص قانون، تکنولوژی و اقتصاد است که پیش از این اپلیکیشن موفق Paykey را روانه بازار کرده است. نتا کورین با بیش از ۱۵ سال سابقه در شرکت‌های آمریکایی در کنار این تیم است و پیش از این مشاور وزارت دفاع آمریکا بوده است. در نهایت یوریل پلد مدیر عامل شرکت Moment Capita و سرپرست استراتژی اربز است. در کنار این ۴ نفر، تیمی متشکل از ۳۰ نفر نیز در این پروژه همکاری دارند.

چه عواملی بر قیمت اربز تاثیر می گذارد؟

درست مانند هر دارایی دیگری قیمت اربز نیز براساس عرضه و تقاضا تعیین می‌شود. موجودی کل اربز 10 میلیارد است و تا کنون چیزی در حدود ۳،۱۶۷،۷۲۰،۳۵۹ اربز روانه بازار شده است. اگر این شبکه بتواند در رقابت با اتریوم موفق عمل کند، توجه کسب‌وکارهای سراسر جهان را به خود جلب کرده و به پلتفرم محبوبی برای ساخت اپلیکیشن غیرمتمرکز تبدیل می‌شود.

تبدیل قیمت اربز به تومان چگونه انجام می‌شود؟

قیمت ORBS

برای این منظور باید قیمت لحظه‌ای اربز را در صرافی تبدیل بررسی کنید. توجه داشته باشید که قیمت درج شده در این صرافی کمترین اسپرد یا کمترین اختلاف را با سایت‌های معتبری مانند کوین مارکت کپ دارد. شما می‌توانید قیمت ارز دیجیتال اربز را به تومان و تتر از صرافی تبدیل استعلام بگیرید.

نمودار قیمت لحظه‌ای اربز چه کاربردی دارد؟ ( چطور از نمودار استفاده کنیم )

همانطور که گفته شد در صفحه تریدر تبدیل نمودارهای قیمت لحظه‌ای اربز در اختیار شما گذاشته می‌شود. برای اینکه‌ بتوانید از این نمودارها به درستی استفاده کنید باید با الگوهای متداول آشنا باشید. در این صورت است که قادر به شناسایی الگوها و موقعیت‌های مناسب برای خرید و فروش اربز خواهید بود. الگوهایی مانند برگشتی یا دوطرفه تنها نمونه‌هایی از الگوهای رایجی هستند که در نمودار لحظه‌ای مشاهده می‌شود.

قیمت اربز به تومان امروز

اربز با ۱۳۶،۷۹۹،۶۷۶ میلیون دلار ارزش کل در رتبه ۱۳۲ ام کوین مارکت کپ واقع شده است. قیمت اربز در زمان نگارش این مقاله ۰.۰۴۳۱۸ دلار است. همانطور که مشاهده می‌کنید این ارز کمتر از ۱ دلار قیمت دارد و در صورت افزایش قیمت، سود کلانی را برای شما در پی خواهد داشت.

منابع

Orbs.com

Messari.io

Coinmarketcap.com

Phemex.com

سوالات متداول خرید اربز

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید اربز

چگونه باید اربز بخریم؟

برای این خرید ارز اربز می‌توانید به وب‌سایت یا اپلیکیشن صرافی تبدیل مراجعه کنید.

حداقل سرمایه برای خرید اربز چقدر است؟

در تبدیل شما می‌توانید با 1 تتر یا 50 هزار تومان اربز بخرید.

ارز دیجیتال اربز چیست؟

اربز توکن بومی شبکه‌ ORBS است که برای رقابت با اتریوم و با هدف ساخت اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز سریع و ارزان روی کار آمده است.

قیمت لحظه ای اربز را از کجا ببینیم؟

در صرافی تبدیل قیمت لحظه‌ای اربز درج می‌شود برای اطمینان می‌توانید این قیمت را با سایت جهانی کوین مارکت کپ مقایسه کنید.

چگونه ارزهای دیگر را به اربز تبدیل کنیم؟

برای این منظور باید ارز موردنظر را از والت به صرافی انتقال دهید و در صفحه ترید با انتخاب بازار اسپات یا خرید آسان ارز موردنظر را به اربز تبدیل کنید.

کارمزد خرید اربز در تبدیل چقدر است؟

معامله اربز در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

آیا ارز دیجیتال اربز را می‌توان استخراج کرد؟

خیر، امکان استخراج این ارز وجود ندارد.

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

1 میلیون بیبی دوج

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است از طریق سرچ عبارت «خرید اربز» در مرورگر خود، وارد صفحه مربوط به وب‌سایت تبدیل شوید.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 327 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله