GODSicon

قیمت و خرید گادز آنچیند - GODS

خرید ارز دیجیتال گادز آنچیند Gods Unchained

خرید ارز دیجیتال گادز آنچیند (GODS) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت گادز آنچیند به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز گادز آنچیند بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش گادز آنچیند اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز گادز آنچیند هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت گادز آنچیند به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 GODS = 10,201 IRT

GODSicon

گادز آنچیند

خرید آسان گادز آنچیند
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت گادز آنچیند

اطلاعات بازار گادز آنچیند

حجم ۲۴ ساعته (GODS) 632.4876
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 111.0750
تغییرات ۱ روزه -2.57 %
قیمت آخرین معامله 0.1712 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 10,515 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 10,201 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، گادز آنچیند می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

GODSicon

GODS

گادز آنچیند

تومان --

GODSicon

GODS

گادز آنچیند

قیمت دلاری

0.1729 USDT

قیمت تومانی

تومان 10,342

تغییرات 24 ساعت اخیر

-2.573 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
770 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

ارز دیجیتال GODS Unchained که به GODS نیز معروف است، یک دارایی دیجیتال است که مانند تمام توکن‌های موجود در بازار ارز دیجیتال می‌توانید آن را نیز خرید و فروش کنید. توکن GODS در لیست رمز ارزهای دسته‌بندی گیمینگ قرار گرفته و می‌توان از کاربردهای مختلف آن در این زمینه استفاده کرد. در حوزه بازی‌های کامپیوتری ارزهای دیجیتال مختلفی مانند مانا و سندباکس را در تبدیل به شما معرفی کرده و امکان خرید و فروش آنها را هم در بازار تومانی و هم در بازار تتری تبدیل برای شما فراهم کرده‌ایم. اینک نوبت به ارز دیجیتال GODS می‌رسد تا در لیست صرافی تبدیل برای خرید و فروش قرار بگیرد.

GODS چیست؟

ارز گادز آنچیند
GODS Unchained قبل از اینکه یک ارز دیجیتال باشد، یک پلتفرم بسیار عالی برای بازی است. در این پلتفرم می‌توانید یک بازی برای کسب درآمد را دنبال کنید. بازی کارتی که در آن مالک تمام دارایی‌ها خود شما هستید و حالا این پلتفرم در شبکه بلاکچین اتریوم تنیده و شما با اتصال به بلاک‌چین اتریوم می‌توانید از دنیای ارز دیجیتال بازی را پیگیری نمایید.

در فرایند بازی به‌روز شده GODS Unchained کاربر می‌تواند توکن‌های GODS را در جریان بازی به دست آورد و مالکیت آنها را به عهده بگیرد. چه چیزی بهتر از اینکه هم می‌توانید بازی کنید و هم ارز دیجیتال به دست آورید.

مزایا و ویژگی‌‌های اصلی GODS

بازی GODS Unchained برای اولین بار در سال 2018 بر سر زبان‌ها افتاد. بازی که در طول این سال‌ها میلیون‌ها دلار سرمایه جمع‌آوری کرده و هر روز هم به جذابیت‌های آن اضافه می‌شود. این بازی همچنین پیوند کاملی با حوزه NFT دارد. اولین مزیت پلتفرم آن در حال حاضر امکان کسب درآمد بدون هیچ سرمایه‌ای و تنها با شرکت در بازی‌های GODS Unchained است. در این بازی شما می‌توانید توکن GODS به دست آورید و در نهایت این توکن‌ها را به تتر یا پول فیات تبدیل نمایید.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های شبکه ارز GODS که آن را نسبت به سایر بازی‌های سنتی متمایز می‌نماید، در مالکیت تمام دارایی‌های درون برنامه‌ای است. در بازی‌های سنتی وقتی شما آیتمی را می‌خرید، می‌توانید از آن استفاده کنی، اما مالکیت آن به شما نخواهد رسید. در فضای داخلی پلتفرم GODS Unchainedتمام دارایی‌ها به حالت NFT درآمده و در نتیجه با خرید آنها شما به عنوان مالک آنها شناخته خواهید شد. ضرب این NFT‌ها در لایه دوم اتریوم انجام می‌پذیرد.

گزارش‌ها نشان از این دارد که تنها ۱ سال بعد از بر سر زبان‌ها افتادن پلتفرم GODS Unchained در سال ۲۰۱۸، حجم معاملات درون برنامه‌ای این بازی به ۸۷ میلیارد دلار رسید که نشان از استقبال بالای کاربران از آن دارد. این مهم را می‌توانیم یکی از اصلی‌ترین دلایل منحصربه‌فرد بودن شبکه توکن گادز آنچیند آنچیند نیز در نظر بگیریم.

خرید GODS با تومان در ایران چطور ممکن است؟

برای خرید GODS با تومان چالش خاصی پیش رو نخواهید داشت. تنها کافی است این ارز دیجیتال را از بازار تومانی یکی از صرافی‌های داخلی خریداری نمایید. در حال حاضر چنین امکانی از طریق همین صرفه در صرافی تبدیل برای شما فراهم آمده است. می‌توانید با واریز پول تومانی به حساب کاربری خود و در بازار تومانی GODS برای خرید آن اقدام نمایید. همچنین امکان خرید GODS با تومان در ‌بخش خرید آسان تبدیل نیز بدون نیاز به پرداخت کارمزد برای شما فراهم آمده است.

چگونه باید گادز آنچیند آنچیند بخریم؟ ۳ قدم برای خرید سریع گادز آنچیند آنچیند

برای خرید ارز GODS خیلی مسیر پرپیچ‌وخمی پیش روی شما قرار ندارد و می‌توانید خیلی راحت این مسیر را سپری کنید. برای خرید سریع GODS:

۱- ابتدا باید وارد حساب کاربری خود در صرافی تبدیل شده و به مقدار حجم موردنظر برای خرید آن، پول به حساب خود وارد کنید.

۲- در قدم دوم باید وارد ‌بخش خرید آسان تبدیل شده و از میان توکن‌های تعریف شده در این ‌بخش ارز GODS را انتخاب نمایید.

۳- در قدم سوم تنها کافی است حجم موردنظر برای خرید را لحاظ کنید تا پلتفرم تبدیل خرید شما را در بهینه‌ترین قیمت موجود در بازار در کمتر از چند ثانیه انجام دهد.

به همین راحتی فرایند خرید توکن GODS برای شما به پایان خواهد رسید. در خرید آسان GODS هیچ کارمزدی پرداخت نخواهید کرد و ازاین‌گذشته امکان خرید هم با تومان و هم با تتر را نیز خواهید داشت.

بعد از خرید GODS، چطور آن را نگهداری کنیم؟ | کیف پول گادز آنچیند

یکی از مهم‌ترین اصطلاحات بازار کریپتوکارنسی کیف پول ارز دیجیتال است. کیف پول‌ها نرم‌افزارها یا سخت‌افزارهایی هستند که از آنها می‌توان برای نگهداری از توکن‌های مختلف استفاده کرد. البته این مهم در حساب صرافی تبدیل نیز با امنیت بالا وجود دارد به هر حال اگر به دنبال نگهداری از توکن GODS در کیف پول خود هستید، باید سراغ کیف پول‌هایی بروید که از شبکه اتریوم پشتیبانی کرده و توکن‌های ERC20 تعریف شده را در خود جای می‌دهند. بهترین نمونه‌ها برای این منظور کیف پول متامسک و کیف پول تراست والت هستند که هم امنیت بالایی دارند و هم اینکه از شبکه بلاکچین اتریوم پشتیبانی می‌نمایند.

خرید GODS از تبدیل چه مزایایی دارد؟

خرید GODS

در صرافی ارز دیجیتال تبدیل تمام تلاش ما فراهم‌کردن بستری کامل و عالی برای انجام معاملات بازار ارز دیجیتال برای کاربران ایرانی است و سعی داریم تا تمام استانداردهای بین‌المللی را در این راستا برای شما فراهم آوریم. ازاین‌جهت شما می‌توانید مزیت‌های زیر را در خرید توکن GODS در اختیار داشته باشید:

 • امکان انجام فرایند خرید ارز GODS در کمتر از چند دقیقه و با هر حجمی
 • خرید توکن GODS با قیمت جهانی
 • استفاده از یک پلتفرم با حجم معاملات بسیار بالا
 • امکان پرداخت هزینه خرید ارز GODS هم به تومان و هم به تتر
 • امکان تبدیل سایر رمزارزها به توکن گادز آنچیند
 • امکان فروش ارز GODS در صرافی در کمتر از چند دقیقه
 • به‌صرفه‌ترین کارمزدها برای خرید
 • در اختیار داشتن حساب کاربری کاملاً ایمن برای نگهداری طولانی‌مدت از توکن‌ها
 • امکان انجام خرید و فروش ارز دیجیتال GODS از طریق اپلیکیشن تبدیل
 • احراز هویت سریع برای کاربران تازه‌وارد
 • مشاهده تحلیل‌های تکنیکال مربوط به بیت کوین و خود ارز GODS در کانال تلگرامی سیگنال‌دهی رایگان تبدیل
 • برداشت توکن‌ها با استفاده از شبکه‌های مختلف انتقال و در کمترین زمان ممکن

فروش ارز GODS در تبدیل چطور انجام می‌شود؟

فروش ارز دیجیتال یکی از خدمات بسیار مهم صرافی‌ها است. باتوجه‌به خطرات بسیار زیادی که در فروش مستقیم توکن GODS هر ارز دیجیتال دیگری وجود دارد، توصیه می‌کنیم که حتماً در صورت نیاز به فروش ارز گادز آنچیند سراغ صرافی‌های معتبر بروید. در تبدیل، هم در‌ بخش خرید آسان و هم در بازار تتری و تومانی می‌توانید فرایند فروش این رمزارز را انجام دهید.

در ‌بخش خرید آسان تنها کافی است ارز GODS را انتخاب و با تعیین حجم موردنظر فرایند فروش را به پایان برسانید و در بازار تومانی و تتری نیز علاوه بر تعیین حجم با تعیین قیمت، عملیات فروش توکن GODS انجام خواهد پذیرفت.

حداقل سرمایه برای خرید GODS با تومان چقدر است؟

معامله GODS

حداقل سرمایه لازم برای شروع سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال در پلتفرم تبدیل ۵۰ هزار تومان یا ۱ تتر است. با همین مقدار سرمایه می‌توانید برای خرید ارز GODS نیز اقدام کنید. در بازار تومانی با پرداخت ۵۰ هزار تومان و در بازار تتری نیز با حداقل سرمایه ۱ تتر می‌توانید GODS بخرید و بفروشید.

کارمزد معامله گادز آنچیند در تبدیل

در صفحه کارمزدهای تبدیل می‌توانید کارمزدهای تعیین شده برای خرید و فروش توکن‌های مختلف را مشاهده کنید. در تبدیل کارمزد معاملات GODS بر اساس حجم خرید و فروش در یک ماه گذشته برای کاربران تعیین می‌شود. براین‌اساس کاربران در یک دسته‌بندی قرار می‌گیرند که هر چقدر حجم معاملات بیشتری داشته باشند، کارمزد خرید و معامله گادز آنچیند برای آنها کمتر خواهد شد. البته در بدترین وضعیت کارمزد خرید این توکن ۰.۰۰۳۵ از کل معامله و در بهترین حالت نیز این کارمزد ۰.۰۰۰۳ از معامله خواهد بود. درهرصورت کارمزد تبدیل کاملاً بهینه است و این مهم یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های تبدیل برای خرید و فروش رمزارزها است.

معامله گادز آنچیند در بازار تبدیل چه مزایایی دارد؟

یکی از جذاب‌ترین روش‌های سرمایه‌گذاری در بازار کریپتوکارنسی نوسان‌گیری یا ترید است. ترید به معنی خرید و فروش یک ارز دیجیتال برای رسیدن به سود در بازه‌های زمانی کوتاه‌مدت چندساعته تا چند روز است. در این فرایند شما می‌توانید از نوسانات شدید توکن‌هایی مانند گادز آنچیند در بازار به سودهای جذابی برسید، اما پیش از آن باید یک پلتفرم مناسب برای آن انتخاب کرده باشید. در تبدیل چنین شرایطی را برای شما فراهم کرده‌ایم. امکان ورود به معاملات با حجم دلخواه و نقدشوندگی بالا را می‌توانید از جمله اصلی‌ترین مزیت‌های پلتفرم صرافی تبدیل برای ترید GODS در نظر بگیریم.

در آینده همچنین با اضافه‌شدن توکن GODS به لیست ارزهای معاملات اهرم‌دار، امکان خرید و فروش آن با اهرم و چندبرابر دارایی به صورت حرفه‌ای نیز وجود خواهد داشت. در فرایند معاملات اهرم دار تبدیل شما می‌توانید رمزارزهای مختلف تا از ۵ تا ۱۰ برابر دارایی خود خرید و فروش کرده و هم از صعود قیمتی و هم از نزول قیمتی آنها به سود برسید.

سود سرمایه گذاری گادز آنچیند به چه صورت است؟

نوسانات در بازار ارز دیجیتال معمولاً شدید است و توکن GODS مانند سایر توکن‌های هم‌رده ممکن است در یک بازه زمانی چند هفته تا چند ماه نوسانات شدیدی را تجربه کند. اگر شما موفق به پیداکردن بهترین قیمت برای خرید GODS شده و آن را در قیمت‌های پایین بخرید، با رشد قیمت به سود خواهید رسید. برای این منظور نیاز به درک روش‌های تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال و تحلیل فاندامنتال آن خواهید داشت. البته در صورت عضویت در کانال تبدیل به آدرس الگوریتم تحلیل نیز می‌توانید سیگنال‌های تیم حرفه‌ای ما را دنبال کنید.

چه کسی بنیانگذار گادز آنچیند است؟

قیمت GODS

خود پلتفرم GODS Unchainedبه عنوان یک پلتفرم برای بازی‌های کامپیوتری برای اولین‌بار در سال ۲۰۱۵ با همکاری شبکه اتریوم توسط برادران جیمز و رابی فرگوسن به مرحله پیاده‌سازی رسید. اولین بازی مبتنی بر بلاکچین در پلتفرم GODS Unchained در سال ۲۰۱۵ به عنوان یک بازی بلاک‌چینی کارتی رونمایی شد و ازآن‌پس شاهد ارتقای شبکه این رمزارز هستیم. توسعه شبکه اصلی این بازی حتی به تیم گوگل و کارمندان سابق آن نیز برمی‌گردد. جیمز به عنوان فرد اصلی این پروژه فارغ‌التحصیل دانشگاه سیدنی است و در حال حاضر نیز مدیریت پروژه را به عهده دارد.

چه عواملی بر قیمت GODS تاثیر میگذارد؟

تأثیرپذیری قیمت GODSاز شرایط عرضه و تقاضای حاکم بر بازار آن است. به‌این‌ترتیب که اگر شاهد افزایش تقاضا برای خرید توکن گادز آنچیند باشیم، افزایش قیمت آن رقم خواهد خورد و در صورت افزایش عرضه توسط دارندگان توکن‌های GODS، قیمت آن روند نزولی به خود می‌گیرد. به صورت کلی این شرایط عرضه و تقاضا است که

تبدیل قیمت GODS به تومان چگونه انجام می‌شود؟

تبدیل قیمت GODSبه تومان بر اساس شرایط عرضه و تقاضای آن در بازار تومانی و همچنین بر اساس قیمت تتر است. GODS یک قیمت جهانی دارد که با استفاده از قیمت تتر در بازار ایران می‌توان آن را به تومان تبدیل کرد. البته قیمت گادز آنچیند ممکن است تفاوت کمی با این عدد داشته باشد که این موضوع به شرایط عرضه و تقاضای آن در بازار تومانی بستگی خواهد داشت. افزایش تقاضا برای خرید باعث افزایش قیمت GODS خواهد شد و افزایش عرضه آن توسط کاربران نیز می‌تواند دلیلی برای کاهش قیمت‌های آن باشد.

نمودار قیمت لحظه ‌ای GODS چه کاربردی دارد؟

برای تحلیل قیمت GODS و بررسی شرایط آن در بازار می‌توانید از نمودار قیمت لحظه ‌ای آن استفاده کنید. نمودار قیمت لحظه ‌ای GODS را می‌توانید در همین صفحه از تبدیل مشاهده کرده و با استفاده از ابزارهای تحلیل تکنیکال به دنبال ارزیابی آن بروید. از این نمودار می‌توان برای تعیین حداکثر قیمت تاریخی و کف قیمت GODS استفاده نمود. همچنین برای ارزیابی نحوه تغییرات قیمت نیز می‌توان از آن بهره جست.

قیمت GODS به تومان امروز

خرید و فروش GODS

قیمت GODS به تومان امروز را می‌توانید از طریق همین صفحه در تبدیل مشاهده کنید. دقت داشته باشید که باتوجه‌به وجود تعداد کاربران زیاد در تبدیل برای معاملات در ارزهایی مانند گادز آنچیند قیمت‌ها معمولاً بسیار نزدیک به قیمت در بازار جهانی است.

سوالات متداول خرید گادز آنچیند

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید گادز آنچیند

چگونه باید GODS بخریم؟

برای خرید GODS می‌توانید از طریق بازار تتری یا تومانی و یا‌ بخش خرید آسان در صرافی تبدیل اقدام کنید. هم امکان خرید با پرداخت تومان و هم امکان خرید با پرداخت تتر برای شما فراهم آمده است.

ارز دیجیتال GODS چیست؟

ارز دیجیتال GODS دارای یک پلتفرم باسابقه در ارائه بازی‌های کامپیوتری است. توکن بومی آن روی بلاکچین اتریوم سوار شده و دارای استاندارد ERC20 نیز است.

قیمت لحظه ‌‌ای GODS را از کجا ببینیم؟

برای دیدن قیمت لحظه‌ای توکن GODS می‌توانید از همین صفحه در تبدیل اقدام کنید.

چگونه ارزهای دیگر را به گادز آنچیند تبدیل کنیم؟

برای تبدیل سایر ارزها به گادز آنچیند آنچیند می‌توانید ابتدا آنها را به تتر یا تومان تبدیل کرده و سپس با تتر یا تومان GODS بخرید. همچنین در ‌بخش خرید آسان نیز می‌توانید به صورت مستقیم این فرایند را انجام دهید.

کارمزد خرید GODS در تبدیل چقدر است؟

کارمزد خرید ارز GODS در تبدیل بر اساس میزان حجم معاملات کاربر در هر ماه انجام می‌پذیرد. این مقدار از ۰.۰۰۳ تا ۰.۰۰۳۵ حجم معامله برای هر معامله متغیر است.

آیا ارز دیجیتال GODS را می‌توان استخراج کرد؟

خیر ارز دیجیتال GODS قابلیت استخراج ندارد.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

سارا م

44 روز قبل

3

اگه سرعت اپ یه کم بهتر بشه عالی می‌شه

کیارش ص

44 روز قبل

5

تبدیل قطعا بهترین صرافی ایرانه. هیچ صرافی دیگه‌ای نیست که هم مارجین و اهرم داشته باشه و هم بشه در لحظه ازش برداشت کرد.

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله