fxsicon

قیمت و خرید فرکس شیر - FXS

خرید ارز دیجیتال فرکس شیر Frax Share

خرید ارز دیجیتال فرکس شیر (FXS) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت فرکس شیر به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز فرکس شیر بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش فرکس شیر اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز فرکس شیر هستند.

معامله فرکس شیر

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت فرکس شیر به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 FXS = 323,350 IRT

fxsicon

فرکس شیر

خرید آسان فرکس شیر
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت فرکس شیر

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، فرکس شیر می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

fxsicon

fxs

فرکس شیر

تومان --

fxsicon

fxs

فرکس شیر

قیمت دلاری

4.8531 USDT

قیمت تومانی

تومان 322,830

تغییرات 24 ساعت اخیر

-4.626 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۶۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

بازار ارزهای دیجیتال از گذشته تاکنون همیشه به عنوان یکی از پرهیاهو‌ترین بازارهای اقتصادی شناخته شده است. درواقع وجود کاربران زیاد و خرید و فروش ارزهای دیجیتال در حجم بسیار بالا، از مواردی است که به رشد این بازار و افزایش و کاهش قیمت ارزهای دیجیتال کمک می‌کند. درنتیجه صعود و نزول قیمت ارزهای دیجیتال، نوسان‌ها و تغییرات زیادی هم در این بازار رخ می‌دهد.

بسیاری از برنامه‌نویسان و فعالان عرصه بازار ارزهای دیجیتال در تلاش‌اند که برنامه یا پلتفرم‌هایی را خلق کنند که بتواند از نوسان‌های موجود در بازار ارزهای دیجیتال جلوگیری کند، یا دست‌کم مقاومت بالایی در برابر این تغییرات داشته باشد. به همین سبب امروزه خلق پلتفرم یا ارزهای دیجیتال مقاوم یکی از اصلی‌ترین نیازهای سرمایه‌گذاران در بازار ارزهای دیجیتال است.

به عقیده شما اصلی‌ترین هدف برنامه‌نویسان و اقتصاددانان از فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال چیست؟ طبیعتا آنها به دنبال راهکارهایی هستند که بتواند جتی بخش کوچکی از نیازها و درخواست‌های کاربران را رفع کند. آنها با استفاده از قابلیت‌های بازار ارزهای دیجیتال و هوش و خلاقیت خود، ارزها و پلتفرم‌های مختلفی را تهیه می‌کنند که در برابر نوسان‌ها و تغییرات بازار ارزهای دیجیتال مقاوم بوده و سرمایه‌گذاران را به سود برساند.

ارز دیجیتال یا استیبل کوین فرکس شیر دقیقا همان ارز و پلتفرمی بود که توانست در برابر بسیاری از نوسان‌ها مقاومت کرده و ارز مناسبی را جایگزین ارزهای دیگر کند. اما این امر چگونه ممکن بود، در این مقاله به بررسی ماهیت فرکس شیر و قابلیت‌های آن می‌پردازیم:

فرکس شیر (FXS) چیست؟

ارز فرکس شیر

بیان مفهوم فرکس شیر یکی از راحت‌ترین موضوعاتی است که در سال‌های اخیر به سرمایه‌گذاران یا علاقه‌مندان بازار ارزهای دیجیتال گفته شده است. درواقع فارکس شیر یک سیستم استیبل کوین است که بر پایه بلاک چین و به صورت متن باز فعالیت دارد. این سیستم یا پلتفرم به صورتی است که از نوسان‌ها و تغییراتی که در بازار ارزهای دیجیتال رخ می‌دهد جلوگیری می‌کند.

یا به زبان ساده‌تر، فرکس شیر یک ارز دیجیتال است که تلاش می‌کند یک ثبات قیمتی را در بازار ارزهای دیجیتال ایجاد کند از رشد یا نزول شدید ارزهای دیجیتال جلوگیری کند.

تاریخچه پیدایش فرکس شیر (Frax Share)

یکی از جالب‌ترین و البته جذاب‌ترین نکاتی که درمورد تاریخچه ارز دیجیتال فرکس شیر وجود دارد این است که خالق اصلی آن شخصی نیست جز یک دورگنه ایرانی_آمریکایی، سم کاظمیان(سام کاظمیان) یکی از نوابغ و فعالان عرصه ارزهای دیجیتال است که از سال‌ها پیش در این عرصه فعالیت داشت.

او در سال 2014 و برای اولین بار با استخراج دوج کوین و بیت کوین وارد دنیای پرهیاهوی ارزهای دیجیتال شد، چندی بعد با تحقیق و جست‌و‌جو در مورد نیازهای کاربران ارزهای دیجیتال و چگونگی خلق یک ارز، در نهایت در سال 2019، ارز دیجیتال و پلتفرم فرکس شیر را به سرمایه‌گذاران بازار ارزهای دیجیتال ارائه کرد.

فرکس شیر (FXS)چگونه محبوب و معروف شد؟

در دنیای ارزهای دیجیتال که هرکدام از ارزها و پلفترم‌های مختلف دارای نقش‌ها و عملکردهای خاصی هستند، ارز و پلتفرمی موفق‌تر است که بتواند نیازهای اساسی کاربران را رفع کرده و آنها را به سوددهی برساند، قابلیتی که دقیقا درون ارز دیجیتال و پلتفرم فرکس شیر وجود داشت.

درواقع فرکس شیر به دلیل قابلیت و کارکرد خوبی که در بازار ارزهای دیجیتال داشت، در مدت زمان کمی پس از ارائه توجه بسیاری از کاربران و سرمایه‌گذاران بازار ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرد. ادامه عملکرد دقیق و بی‌نقص فرکس شیر باعث شد که میزان رضایت سرمایه‌گذاران از این ارز افزایش یافته و در نتیجه آن را به یکی از محبوب‌تبین و معروف‌ترین پلتفرم‌های دیجیتال تبدیل کند.

هدف از خلق فرکس شیر (FXS)

همانطور که گفتیم نوسان‌ها و تغییراتی که در بازار ارزهای دیجیتال رخ می‌داد یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های سرمایه‌گذاران بود. به همین سبب آنها به دنبال راهی بودنند که بتوانند این نوسان‌ را کنترل کنند. اما خلق فرکس شیر ایده خلاقانه‌تری را به آنها نشان داد.

همانطور که گفتیم فرکس شیر یک سیستم استیبل کوین است که در برابر نوسان‌های بازار ارزهای دیجیتال مقاومت می‌کند. البته اگر بخواهیم تعریف دقیق‌تری از هدف این ارز بیان کنیم، باید بگوییم که فرکس شیر یک ارز دیجیتال است که با استفاده از یک دارایی یا پول الگوریتمی غیرمتمرکز را به عنوان جایگزینی برای ارزهای دیگر ارائه می‌دهد. این ارز یا دارایی دارای ثبات کامل بوده و از دو توکن فرکس و فرکس شیر تشکیل شده است.

پشتوانه فرکس شیر (FXS) چیست؟

همانطورکه گفتیم فرکس شیر به صورت غیرمترمکز فعالیت دارد، این امر بدان معناست که هیچ نهاد یا سازمان خاصی بر آن کنترل ندارد، اما اینکه هیچ نهادی بر این ارز و پلتفرم کنترل ندارد بدین معنا نیست که هیچگونه پشتوانه یا حامی ندارد، بلکه کاربران و سرمایه‌گذارانی که این ارز دیجیتال را خریداری کرده‌اند به نوعی حامی این ارز شناخته می‌شوند.

علاوه بر آن از آنجایی که این ارز محبوبیت زیادی نزد کاربران و سرمایه‌گذاران بازار ارزهای دیجیتال دارد، بسیاری از صرافی‌های معتبر ایران و خارجی آن را در لیست خود قرار داده و از آن حمایت می‌کنند.

پروتوکل فراکس(FRAX) چیست؟

پرتوکل فراکس اصلی‌ترین عملکرد را در پلفترم فرکس شیر داردف در واقع این پلتفرم به صورت یک سیستم جامع عمل کرده و با بکارگیری قابلیت وثیقه‌گذاری، میزان قیمت‌گذاری ارزهای دیجیتال خریداری شده و فروخته شده را یکسان می‌کند.

به زبان ساده‌تر، اگر در هنگام معامله ارز دیجیتال فرکس شیر، قیمت این ارز کمتر از یک دلار باشد، پروتکل فراکس میزان وثیقه را افزایش می‌دهد، اما اگر قیمت فراکس شیر بیشتر از یک دلار باشد، پروتکل میزان وثیقه را کاهش می‌دهد. این فرایند برای ایجاد نوعی از همسنی در خرید و فروش ارزهای دیجیتال انجام شده و به ثبات قیمتی این ارز کمک می‌کند.

ارزش فرکس شیر (FXS) چگونه تعیین می شود؟

تعیین میزان ارزش و قیمت ارز frax share امری است که باید از طریق توجه به درخواست‌های سرمایه‌گذاران و کاربران نسبت به ارائه این ارز انجام گیرد. هرگاه که میزان خرید و فروش این ارز نسبت به میزان عرضه آن افزایش یابد می‌توان نتیجه گرفت این ارز دارای ارزش صعودی است. همچنین هرگاه که معاملات مربوط به این ارز و پلتفرم کاهش یابد و کمتر کسی برای انجام معاملات ارزی خود به سراغ این ارز برود، باید نتیجه گرفت که محبوبیت این ارز با کاهش و نزول رو‌برو است.

قابلیت ها و مزایای فرکس شیر (FXS)

برنامه‌نویسان یا طراحانی که در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت می‌کنند باید برای ارائه ارز یا پلتفرم خود، قابلیت‌ها و مزیت‌های چشمگیری را بکار گیرند که مورد توجه کاربران و سرمایه‌گذاران بازار ارزهای دیجیتال قرار گیرد. ارز دیجیتال یا پلتفرم فارکس شیر از جمله کاربردی‌ترین پلتفرم‌های دیجیتال است که دارای قابلیت‌های محدود اما کاربردی است:

استفاده از دو کوین

ارز دیجیتال Frax برای نگه‌داری قیمت و ارزش ارز دیجیتال و استیبل کوین خود از دو کوین استفاده کرده است. درواقع استفاده از دو کوین باعث می‌شود که میزان استیبل کوین و ارز دیجیتال فرکس دارای ثبات باشد و در برابر نوسان‌ها یا تغییراتی که در بازار ارزهای دیجیتال رخ می‌دهد مقاومت کند.

عرضه حجم زیادی از ارز فرکس شیر

افزایش سوددهی ارز دیجیتال فارکس باعث شد که کاربران و سرمایه‌گذاران زیادی به خرید و سرمایه‌گذاری در این پلتفرم جذاب ترغیب شوند. به همین دلیل این پلتفرم در حدود 60 درصد از توکن ابزاری خود را به صورت مستقیم به کاربران و سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال ارائه می‌دهد.

کنترل و هدایت توسط کاربران

نحوه فعالیت و عملکرد ارز دیجیتال و پلتفرم فارکس به صورت غیرمتمرکز است. این سبک از فعالیت بدان معناست که هیچ نهاد یا سازمانی بر این پلتفرم و نحوه کار آن تسلط ندارد، اما کاربران و سرمایه‌گذارانی که در این پلتفرم ثبت نام کرده یا ارزهای آن را خریداری کرده اند، قابلیت هدایت و کنترل این پلتفرم را دارند. این امر سبب شد که توجه بسیاری از کاربران به این پلتفرم جذب شده و آن را یکی از ساده‌ترین ارزها و پلتفرم‌های دیجیتال بدانند.

بنیانگذاران ارز دیجیتال FXS چه کسانی هستند؟

سم کاظمیان (سام کاظمیان) اولین و اصلی‌ترین بنیان‌گذار ارز دیجیتال فرکس شیر است. او یکی از دانشجویان دورگه ایرانی-آمریکایی بود که در سال 2014 برای اولین بار در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت کرد. پس از مدتی وی با تراویس مور که مدیر ارشد فناوری فرکس است و جیسون هوان ملاقت کرده و با همراهی آنها ارزFrax Share را خلق کرد.

امنیت شبکه فرکس شیر چگونه است؟

خرید FXS

حفظ امنیت شبکه فرکس شیر یکی از اصلی‌ترین نکاتی است که کاربران بازار ارزهای دیجیتال باید به آن توجه کنند. از آنجایی که این پلتفرم به صورت غیرمتمرکز و برپایه بلاک‌ چین فعالیت دارد، توسط ماینرهای موجود در شبکه امن می‌شود. همچنین این شبکه دارای سک سیستم امنیتی درونی است که به افزایش امنیت کاربران و شبکه کمک می‌کند.

چه تعداد توکن فرکس شیر در گردش است؟

بروز قابلیت‌های کاربردی و مفید ارز FXS باعث شد که سرمایه‌گذاران زیادی به خریداری این ارز و سرمایه‌گذاری در این پلتفرم ترغیب شوند. امروزه و در زمان نوشتار این مقاله عرضه کل ارز دیجیتال فارکس شیر حدود 2،093،225،294 بوده و در حدود 2،093،225،294 واحد از آن به صورت مستقیم در حال گردش است.

خرید ارز دیجیتال فرکس شیر

خرید ارز دیجیتال فرکس شیر از طریق صرافی‌های معتبر ایرانی و خارجی قابل انجام است. البته برای بسیاری از کاربران و سرمایه‌گذارانی که بیشتر دارایی خود را در بازار ارزهای دیجیتال صرف می‌کنند، توصیه می‌شود که از طریق صرافی‌های ایرانی به خرید ارز دیجیتال فرکس شیر اقدام کنند. زیرا کشورهای دیگر شرایط تحریمی را علیه کشور ایران قرار داده‌اند و دسترسی به صرافی‌های خارجی برای کاربران ایرانی را کمی دشوار کرده‌اند. به همین سبب توصیه می‌شود که کاربران برای خرید ارز دیجیتال استیم به صرافی‌های ایرانی مراجعه کنند.

همچنین یکی دیگر از راه‌های خرید ارز دیجیتال فرکس شیر مراجعه مستقیم به دارندگان این ارز است، در این روش( که البته چندان مورد اطمینان نیست) کاربران می‌توانند به صورت مستقیم به دارندگان این ارز مراجعه کرده و بدون پرداخت کارمزد ارز موردنظر را خریداری کنند. البته خرید ارز دیجیتال فرکس شیر از طریق این راه چندان توصیه نمی‌شود، زیرا شخص خریدار هیچ اطلاعاتی از شخص فروشنده نداشته و به همین سبب چندان اطمینانی به او ندارد.

فروش ارز دیجیتال فرکس شیر

فروش ارز دیجیتال فرکس شیر یکی دیگر از شیوه‌های کسب درآمد است. به زبان ساده‌تر از آنجایی که ارز دیجیتال Frax محبوبیت زیادی در بین کاربران بازار ارزهای دیجیتال دارد سرمایه‌گذاران زیادی قصد خرید این ارز و پلتفرم دیجیتال را دارند. به همین سبب دارندگان این ارز می‌توانند به صرافی‌های معتبر ایرانی مراجعه کرده و پس از تعیین میزان ارز فرکس شیر برای فروش، ارز خود را در لیست فروشی‌های ارز دیجیتال قرار دهند.

پس از آن فروشنده‌های ارز دیجیتال باید منتظر بمانند که خریداران مختلف با مشاهده میزان کارمزد و قیمت ارز فرکس شیر، اقدام به خرید ارزهای آنان کنند.

نحوه خرید ارز دیجیتال Frax Share از صرافی تبدیل

صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که با بکارگیری کادر مجرب و سال‌ها فعالیت در عرصه ارزهای دیجیتال، شیوه‌های آسان خرید و فروش و سود خوبی را برای خود و کاربرانش ایجاد کرده است. کاربرانی که قصد خرید ارز دیجیتال فرکس شیر از طریق صرافی تبدیل را دارند می‌توانند به صورت حضوری به این صرافی مراجعه کرده و پس از انجام فرایند احراز هویت، میزان ارز مورد نظر و بهترین پلتفرم برای خرید را انتخاب کرده و نهایتا ارز مورد نظر را به کیف پول خود منتقل کنند.

همچنین این صرافی برای سرمایه‌گذارانی که تجربه چندانی در خرید و فروش ارزهای دیجیتال ندارند قابلیت خرید آسان را ایجاد کرده است که به واسطه آن کاربران می‌توانند در راحت‌ترین حالت ممکن ارز دیجیتال فرکس شیر را خریداری کنند. این قابلیت برای کسانی که تجربه چندانی در خرید ارزهای دیجیتال ندارند، بهترین گزینه است.

نحوه نگه داری ارز دیجیتال فرکس شیر

حفظ و نگه‌داری ارز دیجیتال فرکس شیر یکی از اصلی‌ترین کارهایی است که کاربران و دارندگان ارز دیجیتال فرکس شیر باید آن را انجام دهند. اما اینکه چگونه این کار را انجام دهند، امری است که کمتر کسی درمورد آن اطلاعات داشت.

برنامه‌نویسان و فعالان عرصه ارزهای دیجیتال با طراحی کیف پول‌های نرم افزاری و سخت‌ افزاری و قالب نسخه‌های موبایلی، دسکتاپ و کروم اقدام به حفظ و نگه‌داری ارز دیجیتال فرکس شیر کردنند. کاربران می‌توانند با مراجعه به صرافی‌های دیجیتال این کیف پول‌ها را خریداری کنند.

کیف پول های ارز دیجیتال فرکس شیر

برنامه‌نویسان بازار ارزهای دیجیتال برای حفظ و نگه‌داری ارز دیجیتال FRX سه کیف پول کاربردی و بسیار قوی را به کاربران این ارز ارائه دادنند:

هرکدام از این کیف پول‌ها در نسخه‌های مختلفی ارائه شده و با استفاده از قابلیت‌های خوبی که دارد، اقدام به حفظ و نگه‌داری از ارز دیجیتال فرکس شیر می‌کند.

کارمزد خرید و فروش فرکس شیر در صرافی تبدیل

معامله فرکس شیر در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش فرکس شیر در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل یکی از قدیمی‌ترین صرافی‌های ایرانی است که با ایجاد قابلیت‌های خوب، سعی در جلب رضایت مشتریان خود داشته است. در قسمت زیر به بیان برخی از مزایای خرید و فروش در صرافی تبدیل اشاره می‌کنیم:

 • انجام سریع تراکنش‌ها
 • پشتیبانی از تمامی ارزها
 • انتقال سریع دارایی
 • پشتیبانی از تمام پلتفرم‌های ارائه شده
 • انجام مشاوره پیش از معامله
 • انجام معامله در بازارهای بین المللی
 • خرید ارز در هر حجم مورد تمایل
 • ارائه انواع کیف پول‌های دیجیتال
 • افزایش امنیت معاملات
 • پشتیبانی از سیستم‌های تایید اعتبار
 • مشاهده میزان کارمزد

آیا خرید فرکس شیر بدون احراز هویت امکان پذیر است؟

انجام فرایند احراز هویت یکی از اصلی‌ترین شرایطی است که دولت ایران برای سرمایه‌گذاران و کاربران حاضر در بازار ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است. درواقع کاربران ایرانی باید پیش از اقدام به خرید و فروش در صرافی، ابتدا تمامی اطلاعات شخصی خود را در صرافی ثبت کرده و از بروز کلاهبرداری جلوگیری کنند. به همین سبب انجام خرید و فروش فرکس شیر بدون فرایند احراز هویت در ایران امکان‌پذیر نیست.

آینده فرکس شیر چگونه است؟

معامله FXS

از آنجایی که پلتفرم Frax Share یکی از کاربردی‌ترین پلتفرم‌های کنترل نوسان است، با گذشت زمان تعداد اشخاصی که سرمایه خود را در این پلفترم صرف کنند رشد خواهد یافت. به همین سبب اقتصاددانان بر این باورند که فرکس شیر در آینده رشد چشمگیری خواهد داشت.

منابع
frax.finance

سوالات متداول خرید فرکس شیر

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید فرکس شیر

از کجا میتوانیم فرکس شیر ( FXS ) بخریم؟

خرید ارز دیجیتال فرکس شیر از طریق صرافی‌های معتبر ایرانی امکان‌پذیر است.

خرید سریع فرکس شیر ( FXS ) چطور امکان پذیر است؟

کاربرانی که قصد خرید سریع ارز فرکس شیر را دارند می‌توانند به صرافی‌های معتبری مانند تبدیل مراجعه کرده و با انتخاب گزینه (خرید آسان) در کمترین زمان ممکن ارز فرکس را به کیف پول خود منتقل کنند.

کارمزد خرید و فروش فرکس شیر ( Frax Share ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله فرکس شیر در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمانی میتوانیم برای خرید و فروش فرکس شیر ( FXS ) اقدام کنیم؟

کاربران و سرمایه‌گذاران بازار ارزهای دیجیتال می‌توانند در هر زمان، برای خرید این ارز اقدام کنند.

ارز دیجیتال فرکس شیر ( FXS ) چگونه نگهداری میشود؟

با استفاده از کیف پول‌های نرم افزاری و سخت افزاری

آیا خرید فرکس شیر ( FXS ) میتواند سودآور باشد؟

نمایش عالی کارکردها و قابلیت‌های ارز دیجیتال فرکس شیر نشان‌دهنده این است که خرید فرکس شیر یکی از سودآورترین ارزهای دیجیتال است.

آیا میتوان فرکس شیر ( FXS ) را استخراج کرد؟

خیر

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon
برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 382 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله