RSRicon

قیمت و خرید رزرو رایتس - RSR

خرید ارز دیجیتال رزرو رایتس Reserve Rights

خرید ارز دیجیتال رزرو رایتس (RSR) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت رزرو رایتس به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز رزرو رایتس بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش رزرو رایتس اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز رزرو رایتس هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت رزرو رایتس به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 RSR = 337.9 IRT

RSRicon

رزرو رایتس

خرید آسان رزرو رایتس
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت رزرو رایتس

اطلاعات بازار رزرو رایتس

حجم ۲۴ ساعته (RSR) 165,857.6724
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 964.0710
تغییرات ۱ روزه +1.37 %
قیمت آخرین معامله 0.005695 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 357 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 336.8 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، رزرو رایتس می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

RSRicon

RSR

رزرو رایتس

تومان --

RSRicon

RSR

رزرو رایتس

قیمت دلاری

0.005842 USDT

قیمت تومانی

تومان 347

تغییرات 24 ساعت اخیر

1.366 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
770 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

رزرو رایتس یا توکن RSR ( Reserve Rights Token) دارای مزایای بی‌شماری از نظر بازگشت سرمایه، ثبات مالی و امنیت است. توکن RSRبا هدف تمرکززدایی در سیستم مالی با ارائه جایگزینی برای پول سنتی طراحی شده است. توکن‌های رزرو رایتس ( ارز دیجیتال بومی پروتکل Reserve ) از زمان عرضه‌ در سال ۲۰۱۹ توجه سرمایه‌گذاران بسیاری را به خود جلب کرده‌اند. ارزش آن‌ها ارتباط نزدیکی با عملکرد پروتکل رزرو دارد که هنوز درحال‌توسعه است. آیا این ارز دیجیتال ارزش سرمایه‌گذاری دارد؟ آیا پشتیبانی قدرتمندی دارد و سودآور است؟

رزرو رایتس( RSR ) چیست؟

ارز رزرو رایتس

توکن رزرو رایتس دارایی دیجیتالی نوآورانه‌ای است که در دنیای ارزهای دیجیتال طوفانی برپا کرده است. توکن RSRتوکن بومی پروتکل رزرو است که شبکه استیبل‌کوین غیرمتمرکزی با پشتیبانی هوش مصنوعی محسوب می‌شود. ایده پشت این پروتکل انقلابی، ساخت یک اکوسیستم استیبل‌کوین است که پایدار، امن و غیرمتمرکز باشد.

تاریخچه پیدایش رزرو رایتس ( RSR)

رزرو رایتس اولین‌بار در سال ۲۰۱۹ در بازار ظاهر شد و با هدف حل برخی از مشکلات جامعه ارز دیجیتال ایجاد شد. هدف پروژه توکن Reserve Rights ارائه ارزی پایدار و قابل‌اعتماد است که می‌تواند برای معاملات در سراسر جهان استفاده شود. علاوه بر این، هدف آن ایجاد ثبات مالی و توانمندسازی اقتصادی در مناطق توسعه‌نیافته جهان است.

توکن RSRهمچنین توسط برخی از برجسته‌ترین نام‌ها در صنعت ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده است. برخی از حامیان برجسته این توکن عبارت‌اند از پیتر تیل ( Peter Thiel ) از بنیان‌گذاران PayPal، سم آلتمن (Sam Altman ) مدیرعامل OpenAIو دنیل گروس ( Daniel Gross ) بنیان‌گذار Pioneer.

این افراد همگی پتانسیل توکن RSRرا تشخیص داده‌ و با منابع و تخصص خود از آن حمایت کرده‌اند. پروتکل رزرو که توسط توکن RSRارائه می‌شود، بودجه قابل‌توجهی از شرکت‌های مختلف و سرمایه‌گذاران بزرگ دریافت کرده است. اکوسیستم این استیبل‌کوین بیش از ۱۸ میلیون دلار سرمایه خصوصی جمع‌آوری کرده است که شامل سرمایه‌گذاری ۵ میلیون‌دلاری شرکت VenturesCoinbaseنیز می‌شود.

رزرو رایتس ( RSR) چگونه معروف و محبوب شد؟

خرید رزرو رایتس

توکن رزرو رایتس ( RSR ) ارز دیجیتالی است که اخیراً محبوبیت زیادی به دست آورده است. یکی از دلایل اصلی محبوبیت توکن ReserveRightsاین است که توسط تیم معتبری از کارشناسان پشتیبانی می‌شود. این تیم متشکل از افرادی است که تجربه زیادی در زمینه‌های مختلف مانند مالی، فناوری و کارآفرینی دارند.

یکی دیگر از عوامل کلیدی در پشت رشد توکن ReserveRights، مفهوم ذخیره غیرمتمرکز است. ایده این است که دارندگان توکن به‌عنوان مالک مشترک ذخایر عمل می‌کنند. این به این معنی است که آن‌ها در تصمیمات اتخاذ شده این پروژه امکان ابراز نظر دارند و از سود آن بهره‌مند می‌شوند.

هدف از خلق رزرو رایتس ( RSR)

سازندگان توکن رزرو رایتس ارز باثبات را ارائه کردند که برای همه قابل‌دسترسی باشد. هدف پروژه توکن ReserveRightsارائه ارزی است که به‌راحتی می‌توان از آن برای تراکنش‌ها استفاده کرد و ایجاد یک سیستم مالی فراگیرتر است که به مردم امکان دسترسی به اعتبار و سایر خدمات مالی را می‌دهد. این امر آن‌ها را قادر می‌سازد تا کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کنند و از نظر مالی مستقل‌تر شوند و در نهایت منجر به رشد و توسعه اقتصادی شود.

ارزش رزرو رایتس چگونه تعیین می‌شود؟

خرید RSR

عوامل مؤثر بر ارزش توکن RSRموارد زیر هستند:

 1. هرچه افراد بیشتری از این پلتفرم استفاده کنند، تقاضا برای توکن‌های RSRبیشتر خواهد بود.

 2. توکن‌های RSRعملکردهای متعددی مانند سهام‌داری و تأمین نقدینگی را انجام می‌دهند و ارزش آنها به میزان عملکردشان مرتبط است.

 3. اگر بازار روند صعودی را تجربه کند، توکن‌های RSRاحتمالاً شاهد افزایش ارزش خواهند بود. از سوی دیگر، اگر بازار نزولی باشد، احتمالاً ارزش توکن‌های RSRکاهش می‌یابد.

 4. موفقیت پروتکل رزرو تحت‌تأثیر موفقیت رقبا از جمله USDTو USDCاست.

در ۲۵ مارس ۲۰۲۳، ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال ۱۷۴٫۴۰ میلیون دلار با -4.77٪ تغییر در ۲۴ ساعت گذشته است. قیمت فعلی ۰٫۰۰۳۸۰۳۸۳ دلار است و حجم معاملات ۲۴ ساعته آن ۸٫۷۳ میلیون دلار است.

قابلیت‌ ها و مزایای رزرو رایتس

معامله RSR

یکی از مزایای قابل‌توجه توکن RSR، بازده بالقوه سرمایه‌گذاری است. از زمان راه‌اندازی RSRدر می ۲۰۱۹، ارزش آن از کسری از یک سنت به حدود ۰٫۰۲ دلار افزایش‌یافته و آن را به یک فرصت سرمایه‌گذاری بسیار سودآور تبدیل کرده است.

تیم Reserve، دائماً اکوسیستم خود را به‌روز می‌کند و آن را برای سرمایه‌گذاران جذاب‌تر می‌کند. یکی دیگر از مزایای توکن RSRتمرکز آن بر ثبات مالی است. توکن RSRبه‌عنوان یک تثبیت‌کننده برای کشورهایی عمل می‌کند که به دلیل تورم فوق‌العاده دچار بحران اقتصادی شده‌اند. سرمایه‌گذاران می‌توانند با این توکن، ضرر ناشی از تورم در پول رایج کشورهای خود را کاهش دهند.

همچنین توکن RSRموارد استفاده مختلفی همچون استفاده به‌عنوان وثیقه برای توکن RSVو پرداخت حواله در اکوسیستم Reserveدارد.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال RSR چه کسانی هستند؟

توکن RSRتوسط تیمی از کارآفرینان آینده‌نگر راه‌اندازی شد که فرصتی را در بازار استیبل‌کوین دیدند. این تیم شامل نوین فریمن ( Nevin Freeman ) مدیرعامل، مت الدر ( Matt Elder ) مهندس باتجربه گوگل، متیو پیکوفسکی (Matthew Pirkowski) مدیر ارشد فناوری، فلاویو ماسکولو ( Flavio Mascolo ) و تیانگ ژانگ ( Taiyang Zhang ) می‌شود. ژانگ مدیرعامل شبکه Republic Blockchainنیز است.

فریمن پیشینه‌ای در زمینه اقتصاد و فناوری بلاک‌چین دارد. پیرکوفسکی تجربه زیادی در زمینه مهندسی نرم‌افزار دارد. از سوی دیگر، ماسکولو در مدیریت کسب‌وکار استعداد دارد و توانسته است تجارتی الکترونیکی را تأسیس و به فروش برساند. ژانگ که جوان‌ترین فرد تیم است، علاقه شدیدی به بلاک‌چین دارد و متخصص ساختن برنامه‌های غیرمتمرکز است.

امنیت شبکه رزرو رایتس چگونه است؟

توکن RSRاز بلاک‌چین برای شفافیت و امنیت استفاده می‌کند. فناوری بلاک‌چین تضمین می‌کند که تراکنش‌ها امن، شفاف و غیرقابل‌تغییر هستند و احتمال کلاهبرداری را کاهش می‌دهد. رزرو رایتس توسط الگوریتم‌ اجماع قوی اثبات کار ( POW ) ایمن شده است.

چه تعداد توکن رزرو رایتس در گردش است؟

رزرو رایتس دارای عرضه ثابت ۱۰۰ میلیارد توکن است. از این تعداد، حدود ۱۵ درصد در حال حاضر از مارس ۲۰۲۲ در گردش هستند.

حداکثر عرضه توکن قبلاً استخراج شده است. توکن Reserve Rights در ابتدا با عرضه گردشی ۶٫۸۵ میلیارد توکن راه‌اندازی شد که ۳ درصد آن بین شرکت‌کنندگان Huobi Prime IEO،2.85 درصد به‌عنوان توکن‌های پروژه و ۱ درصد برای سرمایه‌گذاران خصوصی توزیع شد.

خرید ارز دیجیتال رزرو رایتس

خرید Reserve Rights

برای خرید ارز دیجیتال رزرو رایتس، به صرافی‌های معتبر مراجعه کنید. قبل از خرید درجات امنیت، قابلیت اطمینان و نقدینگی بین پلتفرم‌ها را بررسی کنید. این ارز برای خرید و معامله در چندین پلتفرم مبادله ارزهای دیجیتال از جمله بایننس در دسترس است و می‌توان آن را در برابر ارزهای دیجیتال محبوب مختلف از جمله اتریوم (ETH) معامله کرد. شما به سه روش امکان خرید ارز دیجیتال رزرو رایتس را دارید:

 • فرد دیگری بدون واسطه، میزان رزرو رایتس را از کیف پول خود بهکیف شما انتقال دهد.
 • خرید از صرافی‌های معتبر خارجی مانند بایننس که البته به دلیل تحریم و خطر شناسایی IPایران توصیه نمی‌شود چرا که خطر مسدودشدن دارایی در کمین کاربران ایرانی است.
 • خرید ارز رزرو رایتس از صرافی داخلی معتبر مانند صرافی تبدیل که از بیش از ۲3۰ ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند.

فروش ارز دیجیتال رزرو رایتس

شما می‌توانید در صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر به خریدوفروش ارز دیجیتال رزرو رایتس بپردازید. کافی است کیف پول مناسب که از این رمزارز حمایت می‌کند را در اختیار داشته باشید و فروش رزرو رایتس را آغاز کنید. همانند بخش خرید شما به سه روش امکان فروش ارز رزرو رایتس را دارید. روش اول روش فروش مستقیم است که با خطراتی همراه است ممکن است خریدار هزینه‌ای به شما پرداخت نکند یا از معامله با شما برای پول‌شویی استفاده کند.

در روش دوم باید در صرافی‌های خارجی معتبر حساب کاربری داشته باشید؛ اما با وجود تحریم‌های علیه ایران این صرافی‌ها از ارائه خدمات به کاربران ایرانی خودداری می‌کنند و در صورت شناسایی، دارایی شما را مسدود می‌کنند؛ بنابراین بهترین راه برای فروش دارایی در صرافی معتبر داخلی مانند تبدیل است که از ارز دیجیتال رزرو رایتس را نیز پشتیبانی می‌کند.

نحوه خرید رزرو رایتس از صرافی تبدیل

RSR توکن محبوبی است که در حال حاضر نقدینگی بسیار خوبی دارد. صرافی تبدیل برای جلب رضایت مشتریان خود قابلیت‌ها و پلتفرم‌های مختلفی را به کاربران خود ارائه داده که به ساده‌ترین شیوه، خرید رزرو رایتس را انجام دهند. شما می‌توانید برای خرید RSR از صرافی تبدیل ابتدا در این صرافی ثبت‌نام خود را انجام دهند. پس از احراز هویت سریع و آسان میزان حجم ارز یا توکن رزرو رایتس را انتخاب و معامله را نهایی کنند.

می‌توانید با مراجعه به صفحه ( خرید آسان ) در کمترین زمان ممکن و به ساده‌ترین شیوه، ارز رزرو رایتس را خریداری کنید. این بخش برای کسانی که تجربه چندانی در خرید ارز توکن ندارند یا قصد خریداری RSR در حجم بالا را دارند گزینه مناسب‌تری است.

همچنین می‌توانید در صفحه صرافی تبدیل وارد حساب کاربری خود شوید و روی گزینه کیف پول کلیک کنید. در این قسمت می‌توانید دارایی‌ خود را ببینید. برای خرید رزرو رایتس از تبدیل با مراجعه به بخش داشبورد، از بین دو گزینه بازار تتری و بازار تومانی، بهترین پلتفرم برای خرید را انتخاب کنید.

همچنین با استفاده از گزینه آنی، بهترین معاملات برای خرید رزرو رایتس با کمترین قیمت به شما پیشنهاد داده می‌شود. در بخش جست‌وجو می‌توانید بودجه ریالی خود را به تتر تبدیل کنید و سپس ارز RSR را جست‌وجو کنید. اگر قصد خرید در لحظه را دارید روی خرید آنی بزنید و مقدار مدنظر را وارد کنید تا صرافی شما را به بهترین فروشنده معرفی کند. شما همچنین می‌توانید سفارش خریدوفروش در صرافی تبدیل قرار دهید.

روند خرید در بازار تتری کمی متفاوت است، در این بازار باید ابتدا ارز تتر را خریداری کنید. پس از آن دو گزینه سفارش آنی و تعیین قیمت را برای خرید ارز دیجیتال جدید پیش‌رو دارید.

روش نگهداری رزرو رایتس

ازآنجایی‌که RSRبر اساس استاندارد -20ERCاتریوم است که به طور گسترده پشتیبانی می‌شود، می‌توانید توکن را در تمام کیف پول‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری اصلی ذخیره کنید که ارزهای اتریوم را پشتیبانی می‌کنند. صرافی ارز دیجیتال تبدیل نیز به کاربران کیف پول امن ارائه می‌دهد.

انواع کیف پول رزرو رایتس

ارز دیجیتال RSR را می‌توانید در کیف‌ پول‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مختلفی نگهداری کنید. برخی از کیف پول‌های محبوب برای توکن‌های RSRعبارت‌اند از:

 • MyEtherWallet
 • MetaMask
 • Exodus
 • Ledger

کارمزد خریدوفروش رزرو رایتس

کارمزد خرید و فروش RSR در خرید آسان تبدیل با استفاده از تومان ۰.۲۵ درصد و با استفاده از تتر ۰.۲ درصد است. کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. در این صفحه می‌توانید درصد دقیق کارمزد خرید‌وفروش ارزهای دیجیتال در صرافی تبدیل را مشاهده کنید.

مزایای خرید و فروش Reserve Rights Token در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل یکی از بهترین انتخاب‌ها برای کاربران ایرانی‌ است که قصد خرید یا فروش رزرو رایتس را دارند. از مزایای صرافی تبدیل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • داشتن بیش از ۱۰۰ بازار معاملاتی تتری و ۲۰ بازار معاملاتی تومانی
 • امکان خریدوفروش بیش از ۲3۰ ارز دیجیتال
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته و آنلاین
 • انتقال داخلی تبدیل
 • تضمین امنیت دارایی کاربران با استفاده از کیف پول‌های سرد
 • احراز هویت سریع کاربران
 • کانال سیگنال‌دهی الگوریتم تحلیل
 • امکان انجام کمک‌های خیریه (تبدیل به نیکی)
 • حداقل اختلاف قیمتی با بازارهای جهانی
 • عمق بازار و حجم معاملات بالا
 • ارائه کیف پول اختصاصی برای کاربران
 • امکان مبادلة دو ارز دیجیتال (swap)
 • استفاده از اپلیکیشن اختصاصی تبدیل
 • امکان برداشت آنی تومان از طریق ۶ بانک
 • کارمزد رقابتی

آیا خرید رزرو رایتس بدون احراز هویت ممکن است؟

احراز هویت در صرافی یکی از مسائل امنیتی برای حفظ دارایی کاربران و جلوگیری از کلاهبرداری‌ها محسوب می‌شود‌. صرافی‌هایی وجود دارند که اقدام به خریدوفروش ارز بدون احراز هویت کنند؛ ولی این امر نشانه غیرقابل‌اعتماد بودن معاملات است.

پس از ساختن حساب کاربری در صرافی تبدیل می‌توانید فرایند احراز هویت را به سرعت انجام دهید و معاملات خود را با خیالی آسوده آغاز می‌کنید.

آینده رمزارز Reserve Rights چگونه است؟

خرید و فروش RSR

ازآنجایی‌که جهان به طور فزاینده‌ای به‌هم‌پیوسته است، وجود ارزهای قابل‌اعتماد و پایداری که بتوان از آن‌ها برای معاملات استفاده کرد بسیار مهم است. توکن Reserve Rights گامی در مسیر درست برای دستیابی به این هدف است و دیدن چگونگی تکامل آن در سال‌های آینده جالب خواهد بود.

در نتیجه، توکن RSRپتانسیل ایجاد انقلابی در بازار استیبل‌کوین را دارد. با پذیرش بیشتر پروتکل رزرو، انتظار می‌رود که توکن RSRهمچنان به افزایش ارزش خود ادامه دهد و آن را به سرمایه‌گذاری مناسبی برای آینده تبدیل کند.

منابع:

Bybit.com

Coinmarketcap.com

سوالات متداول خرید رزرو رایتس

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید رزرو رایتس

از کجا می ‌توانیم رزرو رایتس ( RSR ) بخریم؟

شما در بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی و داخلی می‌توانید اقدام به خریدوفروش این ارز کنید؛ اما استفاده از صرافی‌های خارجی برای کاربران ایرانی خطر بلوک شدن سرمایه را به همراه دارد؛ لذا پیشنهاد می‌شود از صرافی‌های ایرانی استفاده کنید. تبدیل، یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران است و از 230 رمزارز مختلف از جمله رزرو رایتس پشتیبانی می‌کند.

خرید سریع رزرو رایتس (RSR ) چطور امکان ‌پذیر است؟

شما می‌توانید در بخش خرید آسان صرافی ارزدیجیتال تبدیل خریدوفروش فوری خود را ثبت کنید. تبدیل این امکان را به شما می‌دهد که در سریع‌ترین زمان ممکن، ارز رزرو رایتس را معامله کنید.

کارمزد خرید و فروش رزرو رایتس ( RSR ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

کارمزد خرید و فروش رزرورایتس در خرید آسان تبدیل با استفاده از تومان ۰.۲۵ درصد و با استفاده از تتر ۰.۲ درصد است. کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت رزرو رایتس را پیش ‌بینی کنیم؟

شما می‌توانید خود اقدام به تحلیل وضعیت رزرو رایتس و یافتن زمان مناسب خریدوفروش کنید. علاوه بر این می‌توانید با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (https://t.me/algotahlil) از تحلیل‌های ساده و کاربردی بهره‌مند شوید. در گام آخر، می‌توانید از سایر کانال‌های آموزشی یا سیگنال‌دهی نیز استفاده کنید.

ارزدیجیتال رزرو رایتس ( RSR ) چگونه نگهداری می‌ شود؟

برای ذخیره ایمن توکن RSR، می‌توانید از کیف پول‌های سخت‌افزاری مانند Ledger یا Trezor استفاده کنند. این کیف پول‌ها نسبتاً امن‌تر هستند. کیف پول‌های نرم‌افزاری نیز وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید. همچنین می‌توانید با استفاده از کیف پول صرافی تبدیل دارایی خود را در فضایی امن نگهداری کنید و در سریع‌ترین زمان وارد معاملات شوید.

آیا خرید رزرو رایتس می‌تواند سودآور باشد؟

رزرو رایتس بر روی شبکه اتریوم قرار دارد که از قوی‌ترین شبکه‌های بلاکچینی است و شرکت‌های بزرگی از آن حمایت می‌کنند. با توجه به تحلیل‌های فاندامنتال و بازاری، آینده خوبی را پیش رو دارد اما هیچ‌چیز کاملا قابل پیش‌بینی نیست پس این احتمال را در نظر بگیرید که همواره احتمال شکست هر پروژه‌ای از جمله رزرو رایتس وجود دارد و باید در معاملات احتیاط لازم را به عمل آورید.

آیا می‌توان رزرو رایتس ( RSR ) را استخراج کرد؟

خیر توکن‌های RSR قابل‌استخراج نیستند و استخراج حداکثری آنان توسط تیم پروتکل رزرو و از قبل انجام شده است.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

رویا ت

41 روز قبل

4

بیت‌کوین تا دو ماه دیگه می‌ترکونه. خرید توی این قیمتا رویا می‌شه فرصت خریده فقط

رضا م

41 روز قبل

1

سلام. ویدیو آموزشی نحوه خرید ارز دیجیتال رو از کجا می‌تونم پیدا کنم؟ تازه با تبدیل آشنا شدم یه مقدار تنوع زیاده نمی‌دونم از کجا شروع کنم.

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله