daricon

قیمت و خرید ماینز آف دالارنیا - DAR

خرید ارز دیجیتال ماینز آف دالارنیا Mines of Dalarnia

خرید ارز دیجیتال ماینز آف دالارنیا (DAR) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت ماینز آف دالارنیا به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز ماینز آف دالارنیا بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش ماینز آف دالارنیا اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز ماینز آف دالارنیا هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت ماینز آف دالارنیا به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 DAR = 8,942 IRT

daricon

ماینز آف دالارنیا

خرید آسان ماینز آف دالارنیا
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت ماینز آف دالارنیا

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، ماینز آف دالارنیا می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

daricon

dar

ماینز آف دالارنیا

تومان --

daricon

dar

ماینز آف دالارنیا

قیمت دلاری

0.1546 USDT

قیمت تومانی

تومان 8,816

تغییرات 24 ساعت اخیر

-2.867 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

در چند سال گذشته بازی‌های ویدئویی حاضر در عرصه بلاکچین رشد بسیاری داشته‌اند و توانسته‌اند با توجه به ویژگی‌ها و خصوصیاتی که دارند توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کنند. یکی از این بازی‌های محبوب حوزه بلاکچین، ماینز آف دالارنیا است که توانسته با بازی نوستالژیک و لذت بخش بر روی گیمران و افراد فعال در حوزه بلاکچین تاثیر بگذارد.

در این مقاله از صرافی تبدیل به تعریف و توضیح این پروژه و ارز دیجیتال بومی آن یعنی ارز ماینز آف دالارنیا خواهیم پرداخت. اگر شما هم به این حوزه علاقمند هستید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

ماینز آف دالارنیا (DAR) چیست؟

ارز ماینز آف دالارنیا

یکی از آرزوی‌های دیرینه گیمران، بازی کردن و کسب در آمد بود که اکنون به کمک حوزه بلاکچین این رویا نیز به واقعیت تبدیل شده است. کاربران می‌توانند بازی ماینز آف دالارنیا را انجام داده و بر اساس فعالیت‌ها و ساعاتی که برای آن صرف می‌کنند، ارز دیجیتال بومی این بازی را به عنوان پاداش دریافت کنند. این ارز دیجیتال قابل معامله بوده و می‌تواند راه حل ایده آلی برای کسب درآمد باشد.

تاریخچه پیدایش ماینز آف دالارنیا (DAR)

اگر بخواهیم درباره تاریخچه این ارز سخن بگوییم، باید به نوامبر سال 2021 باز گردیم. زمانی که برای اولین بار این پروژه و ارز آن به بازار معاملاتی معرفی شدند. در آن زمان به دلیل تازگی و همچنین استقبال بالا از این ارز دیجیتال ارزش و قیمت آن بسیار بالا بود تا جایی که ارزش آن به 3.3 دلار می‌رسید. اما اکنون با توجه به روند نزولی کلی بازار ارز دیجیتال قیمت این ارز نیز کاهش یافته و به حدود 18 سنت رسیده است.

ماینز آف دالارنیا (DAR) چگونه معروف و محبوب شد؟

این ارز دیجیتال دارای ویژگی‌های زیادی است و از این رو توانسته بسیار معروف باشد؛ اما در این میان یکی از ویژگی‌های این ارز و پروژه بسیار محبوب و منحصر به فرد است که به تعریف و توضیح آن می‌پردازیم. این پروژه به دنبال حاکمیت دادن به کاربران خودش است و دارای سیستم چند لایه‌ای است که نقش هر یک از بازیکنان را نشان می‌دهد و از سویی دیگر امکان رای دهی در تصمیمات محدودی را به کاربران فعال می‌دهد. این پلتفرم برای کسب تجربه مستقل و متعلق به بازیکنان بسیار مفید است.

هدف از خلق ماینز آف دالارنیا

این پروژه و ارز، برای اهداف مختلفی خلق شده‌اند که مهم‌ترین آن را می‌توان تحقق بخشی به آرزوی دیرینه گیمرها یعنی کسب درآمد از طریق انجام بازی دانست. همچنین، برنامه‌ای متفاوت است که می‌تواند کاربرانی که در حوزه بازی فعال هستند را به بازار ارز دیجیتال وارد کند، به عبارتی می‌توان گفت به کمک آن، تعداد کاربران این مجموعه گسترش می‌یابد که آن هم باعث افزایش ارز دیجیتال ماینز آف دالارنیا می‌شود.

ارزش ماینز آف دالارنیا چگونه تعیین می‌شود؟

علاوه بر اینکه نحوه تقاضا و عرضه بر قیمت و ارزش ارز DARتاثیرگذار است، تعداد بازیکنان این گیم نیز می‌تواند تعداد عرضه این ارز را افزایش دهد. از سویی دیگر می‌توان گفت ارزش این ارز را تعداد گیمرها و کاربران این مجموعه مشخص می‌کنند و تعداد افراد این بازی ارتباط مستقیمی با ارزش ارز DAR دارند.

قابلیت‌ها و مزایای ماینز آف دالارنیا

تا این قسمت با برخی از ویژگی‌ها و قابلیت‌های ارز دیجیتال ماینز آف دالارنیا آشنا شدید، حال به توضیح و بررسی برخی از ویژگی‌های این ارز دیجیتال خواهیم پرداخت.

  • این ارز حاکمیت غیر متمرکز را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد که کاربران می‌توانند در برخی از رای دهی‌های مجموعه شرکت کنند.
  • این پلتفرم امکان استیکینگ را برای کاربران فراهم می‌کند. در این روش کاربران می‌توانند دارایی‌های درون بازی خود را میزبانی کرده و در استیکینگ سیاره حضور داشته باشند.

بنیانگذاران ارز دیجیتالDAR چه کسانی هستند؟

بنیانگذار اصلی این ارز و پروژه را نمی‌توان به یک شخص یا گروه نسبت داد. مالک این بازی یکی از بزرگترین شرکت‌های سازنده بازی ویدئویی یعنی ورکین من است. این شرکت یکی از معتبرترین شرکت‌ها در حوزه بازی است و مشتریان بسیاری نظیر آتاری، دیزنی و غیره دارد. این شرکت با همکاری استودیو کرومیا توانسته بستری امن و مطمئن برای بازی ماینز آف دالارنیا در دنیای بلاکچین در نظر بگیرند.

امنیت شبکه ماینز آف دالارنیا چگونه است؟

خرید DAR

امنیت این ارز را می‌توان پشتوانه‌ها و حمایت‌های شرکت‌های بزرگی همچون ورکین من دانست. این بازی زیر مجموعه‌ای از فعالیت‌های شرکت بوده و از نظر امنیت و کاربری بسیار با ارزش و مطمئن است.

چه تعداد توکن ماینز آف دالارنیا در گردش است؟

ارز Mines of Dalarniaیکی از ارزهای محبوب و کاربردی در حوزه بلاکچین است. بیشینه مقداری که برای عرضه این ارز دیجیتال در نظر گرفته شده است، مقداری در حدود ۸۰۰۰۰۰۰۰۰ DAR است در حالی که تنها ۱۲۳۲۰۰۰۰۰ DAR هم اکنون رد حال گردش در بازار معاملاتی است.

خرید ارز دیجیتال ماینز آف دالارنیا

حال که با این ارز دیجیتال آشنا شدید وقت آن رسیده است درباره نحوه خرید آن نیز اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم. این رمز ارز به دو شیوه قابل خریداری است. در شیوه اول ارز دیجیتال را می‌توان از بازار معاملاتی به طور مستقیم خریداری کرد؛ اما به دلیل وجود تحریم‌ها علیه ایران این روش برای کاربران ایرانی امکان پذیر نیست.

در شیوه دوم می‌توان از صرافی‌های ایرانی و خارجی برای خرید ارز دیجیتال ماینز آف دالارنیا استفاده کرد که به دلیل امنیت بیشتر توصیه می‌شود صرافی‌های ایرانی معتبر مانند تبدیل در اولویت قرار داشته باشند. از دیگر صرافی‌هایی که از این رمز ارز پشتیبانی می‌کنند می‌توان به مواردی همچون بایننس، کوکوین، کوینکس، گیت و غیره اشاره کرد.

فروش ارز دیجیتال ماینز آف دالارنیا

فروش ارز دیجیتال ماینز آف دالارنیا همانند شیوه خرید آن به دو روش انجام می‌گیرد. اما به دلیل وجود تحریم‌ها و محدودیت کاربران ایرانی روش بازار معاملاتی را توضیح نمی‌دهیم. شما می‌توانید برای فروش ارز DAR از صرافی‌های معتبری که از رمز ارز دیجیتال ماینز آف دالارنیا پشتیبانی می‌کنند استفاده کنید. البته بهتر است در هنگام خرید و فروش ارز دیجیتال، صرافی را پیدا کنید که کارمزد کمتری داشته باشد.

نحوه خرید ماینز آف دالارنیا از صرافی تبدیل

برای توضیح نحوه خرید ارز دیجیتال ماینز آف دالارنیا از صرافی تبدیل دو روش اصلی وجود دارد. در روش اول که به خرید آسان نیز معروف است، هیچ نیازی به وارد کردن قیمت ارز و واحد آن وجود ندارد. تنها چیزی که برای خرید نیاز است وارد کردن مقدار ارز دلخواهی است که قصد خرید آن را دارید.

روش دوم کمی پیچیده‌تر از روش اول است، زیرا در این روش نیاز است شما در مورد ارز تحقیق کرده و تحلیل‌های تکنیکال و فاندامنتال آن را انجام دهید. در نهایت همراه با مقدار، قیمت و واحد ارز دیجیتال را نیز وارد کنید. این معامله زمانی انجام می‌گیرد که فروشنده‌ای با قیمت پیشنهادی شما موفق باشد.

روش نگهداری ماینز آف دالارنیا

بعد از خرید ارز دیجیتال ماینز آف دالارنیا شما نیاز به نگهداری از این ارز دیجیتال در جایی امن و مطمئن دارید. برخی از افراد بعد از خرید ارز DARآن را در حساب کاربری خود نگهداری می‌کنند که روش مطمئنی نیست. برخی دیگر ارزهای خریداری شده خود را در کیف پول‌های آنلاین یا آفلاین ذخیره می‌کنند. البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که کیف پول مدنظرتان از ارز دیجیتال DAR پشتیبانی کند.

انواع کیف پول ماینز آف دالارنیا

همانطور که گفتیم کیف پول‌های موردی امن و مطمئن برای نگهداری از ارزهای دیجیتال به شمار می‌آیند. کیف پول‌های متعددی در بازار وجود دارد که از این رمز ارز پشتیبانی می‌کنند، در ادامه چند کیف پول معتبر و مطمئن را برای امر نگهداری ارز ماینز آف دالارنیا پیشنهاد می‌کنیم.

کیف پول‌های کوینومی، متامسک، تراست والت، اتمیک و لجر از بهترین کیف پول‌ها برای نگهداری رمز ارز Mines of Dalarnia هستند. در این میان صرافی تبدیل کیف پول ویژه‌ای را برای استفاده کاربران خود اختصاص داده است که بسیار امن و مطمئن شناخته شده است.

کارمزد خرید و فروش ماینز آف دالارنیا

معامله ماینز آف دالارنیا در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروشDAR در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل یکی از صرافی‌های معتبر و مورد اطمینان است که می‌توانید با تکیه بر آن بر بسیاری از مشکلات پیش آمده در دنیای ارز دیجیتال غالب شوید. شما می‌توانید با استفاده از صرافی تبدیل بسیاری از خرید و فروش‌های خود را انجام دهید. این صرافی دارای مزیت‌های مختلفی است که در ادامه به توضیح و بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

  • تراکنش‌ها با سرعت بسیار بالایی انجام می‌شوند.

  • در این صرافی کاربران ICX زیادی وجود دارد، بنابراین شما با حجم معاملات بسیاری مواجه خواهید شد. این موضوع می‌تواند به شما کمک کند تا خریدی آسان و سریع داشته باشید.

  • کارمزدهای این مجموعه پایین و مناسب هستند و شما دیگر نیاز ندارید برای خرید و فروش ارز دیجیتال موردنظر خود مبالغ بالایی پرداخت کنید.

  • در این صرافی شما می‌توانید خریدی سریع و آسان داشته باشید.

  • در این صرافی مبلغ کارمزد به صورت کاملا مشخص به کاربران نشان داده می‌شود و کاربران می‌توانند از میزان این مبلغ به صورت کاملا شفاف و مشخص آگاه شوند.

  • شما می‌توانید بعد از خرید رمز ارز، در سریع‌ترین زمان ممکن به ارزهای دیجیتال خود دسترسی داشته باشید.

  • معاملات این صرافی دقیقا مطابق با تغییرات و معاملات بازار جهانی است، هر تغییر قیمتی در بازار جهانی می‌تواند بر روی مبلغ تراکنش‌های شما تاثیر بگذارد؛ همچنین نوسانات و عرضه و تقاضا نیز مطابق با بازار جهانی است.

  • شما می‌توانید ارزهای دیجیتال خریداری شده را در حساب خود نگهداری کنید زیرا از امنیت بالایی برخوردار است.

آیا خرید ماینز آف دالارنیا بدون احراز هویت ممکن است؟

احراز هویت در صرافی‌های داخلی جز ملزومات ثبت نام به حساب می‌آید، زیرا از این طریق امنیت معاملات را بالا می‌برند. اما در برخی صرافی‌های خارجی این امر ضروری نیست، با این حال خطرات بزرگی در پیش دارد. برای مثال کاربران نمی‌توانند به میزان دلخواه خود ارز تهیه کنند و همچنین امکان بلوکه شدن سرمایه و حساب کاربری در این صرافی‌ها نیز امکان پذیر است.

آینده ماینز آف دالارنیا چگونه است؟

معامله DAR

به دلیل گسترش حوزه گیمینگ در بلاکچین، امکان رشد و شکوفایی بسیاری برای این بازی‌های ویدئویی پیش بینی می‌شود. از این رو آینده‌ای روشن برای پروژه ماینز آف دالارنیا پیش بینی شده است و به همین دلیل می‌توان گفت در انتها قیمت و ارزش این ارز نیز افزایش می‌یابد.

سوالات متداول خرید ماینز آف دالارنیا

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید ماینز آف دالارنیا

از کجا می‌توانیم ماینز آف دالارنیا (DAR) بخریم؟

از صرافی‌های داخلی و خارجی می‌توانید نسبت به خرید ارز دیجیتال DAR اقدام کنید. در این میان صرافی تبدیل یکی از مطمئن‌ترین صرافی‌ها برای خرید این ارز به شمار می‌آید.

خرید سریع ماینز آف دالارنیا (DAR) چطور امکان پذیر است؟

صرافی تبدیل بخشی را به عنوان خرید آسان در نظر گرفته است که می‌توانید از آن بخش نسبت به خرید سریع ارز اقدام کرده و تنها با وارد کردن مقدار دلخواه، خرید خود را انجام دهید.

کارمزد خرید و فروش ماینز آف دالارنیا (DAR) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله ماینز آف دالارنیا در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمانی می‌توانیم برای خرید و فروش ماینز آف دالارنیا (DAR) اقدام کنیم؟

بعد از تحلیل تکنیکال و فاندامنتال بازار و بعد از مطمئن شدن حرکت صعودی و نزولی بازار می‌توان اقدام به خرید و فروش ارز DAR کنید.

ارز دیجیتال ماینز آف دالارنیا (DAR) چگونه نگهداری می‌شود؟

این ارز را می‌توان در کیف پول‌های آنلاین و آفلاین نگهداری کرد. البته صرافی تبدیل کیف پولی اختصاصی برای کاربران خود در نظر گرفته است که می‌توانید از آن نیز بهره مند شوید.

آیا خرید ماینز آف دالارنیا (DAR) می‌تواند سودآور باشد؟

بله، با توجه به آینده و پیش بینی‌های انجام شده این ارز در آینده پیشرفت زیادی خواهد کد، در نتیجه ارزش و قیمت آن نیز افزایش یافته و معامله سودآورد خواهد بود.

آیا می‌توان ماینز آف دالارنیا (DAR) را استخراج کرد؟

خیر، با توجه به الگوریتم این مجموعه امکان استخراج آن وجود ندارد.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

محمود ر

11 روز قبل

2

وقت بخیر من چطوری می‌تونم مطمئن بشم کیف پولم امنه؟ میشه نوع کیف پولی که در اختیار کاربرا قرار میدین رو بگین؟

کیارش ع

11 روز قبل

4

همه ارزای اکوسیستم اتریوم دارن روز به روز چیزای جدید لانچ می‌کنن. تعجبم چرا خودش انقدر اروم اروم داره پیش میره. ایشالا روزای خوبشو ببینیم.

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله