mboxicon

قیمت و خرید موباکس - MBOX

خرید ارز دیجیتال موباکس MOBOX

خرید ارز دیجیتال موباکس (MBOX) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت موباکس به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز موباکس بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش موباکس اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز موباکس هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت موباکس به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 MBOX = 19,963 IRT

mboxicon

موباکس

خرید آسان موباکس
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت موباکس

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، موباکس می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

mboxicon

mbox

موباکس

تومان --

mboxicon

mbox

موباکس

قیمت دلاری

0.3518 USDT

قیمت تومانی

تومان 20,052

تغییرات 24 ساعت اخیر

0.211 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

با پیشرفت ارزهای دیجیتال و جهانی شدن آن‌ها، صنایع بسیاری فعالیت‌های خود را به این سمت برده‌اند. صنعت گیمینگ یکی از این صنایع است که اخیرا برخی از فعالیت‌های خود را با دنیای بلاکچین ادغام کرده است. مسئولین و مدیران صنعت گیمینگ می‌خواهند گیمرها علاوه بر تجربه کردن هیجان و سرگرمی، تجربه کسب درآمد را در هنگام بازی نیز داشته باشند. ارز موباکس از ارزهای دیجیتال حوزه گیمینگ در صنعت بلاکچین است. اگر شما هم به این زمینه علاقه‌مند هستید و می‌خواهید اطلاعات زیادی درباره خرید موباکس کسب نمایید تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

موباکس(MBOX) چیست؟

ارز موباکس

این پروژه را می‌توان ترکیبی از سه حوزه گیمینگ، بلاکچین و توکن‌های NFTدانست. این پروژه که یکی از کاربردی‌ترین و مهم‌ترین پروژه‌های شرکت GAMEFI به شمار می‌آید این اجازه را به کاربر می‌دهد که از 3 طریق کسب درآمد داشته باشد. به عبارتی کسب درآمد تنها به بازی کردن محدود نمی‌شود، بلکه کاربران می‌توانند با فروش توکن‌های NFT و همچنین استیک کردن درآمد داشته باشند. شعار این پروژه "انجام بازی رایگان و کسب درآمد از بازی" مشخص شده است. در ادامه توضیحات کامل‌تری در مورد ویژگی‌ها و قابلیت‌های این ارز در اختیار شما قرار می‌دهیم.

تاریخچه پیدایش موباکس (MOBOX)

اگر بخواهیم به تاریخ پیدایش این پروژه و ارز دیجیتال اشاره کنیم باید به سال 2020 بازگردیم که این پروژه افتتاح شد. در ابتدا این مجموعه درگیر راه‌اندازی کیف پول‌ بود به همین دلیل اولین ارائه بازی و پروژه را می‌توان به 3 ماه آخر سال 2020 نسبت داد. در اوایل سال 2021 تغییرات بسیاری در روند پروژه ایجاد شد و بازی‌های متنوع و جذابی به این پروژه اضافه شدند. تمام این امکانات باعث شد که کاربران به سمت این بازی جذب شوند و بازی موباکس شناخته شود. در این زمان برای قابل معامله شدن ارزهای به دست آمده از این بازی، توکن بومی به نام موباکس نیز اضافه شد که امروزه قیمت بالایی داشته و طرفداران زیادی دارد.

موباکس (MBOX) چگونه معروف و محبوب شد؟

همان‌طور که گفتیم این پروژه ترکیبی از سه حوزه بلاکچین، توکن‌های NFTو گیمینگ است. این پروژه بازی‌های متنوع و جذابی دارد و از آن طریق توانسته است در میان افراد از محبوبیت بالایی برخوردار باشد. اما نمی‌توان تنها دلیل محبوبیت آن را بازی‌های سرگرم کننده آن دانست، بلکه کسب درآمد از راه‌های مختلف ارز دیجیتال را می‌توان دلیل معروف و محبوب بودن این پروژه دانست.

هدف از خلق موباکس (MBOX)

ارز MBOX خلق شده است تا بتواند آرزوی دیرینه افراد بازی‌دوست را به واقعیت تبدیل کند. در گذشته بازی کردن جز سرگرم شدن و اتلاف وقت ثمر دیگری نداشت. اما با خلق این پروژه و ارز MOBOX دیگر بازی کردن هدفمند و برای کسب درآمد انجام می‌شود. این ارز باعث شده است افراد بسیاری که در حوزه گیمینگ فعال بودند و آشنایی با حوزه بلاکچین نداشتند نیز وارد دنیای ارز دیجیتال شوند. به عبارتی می‌توان گفت باعث گسترده شدن بازار معاملاتی شده است و از سویی بازی‌ کردن را به امری هدفمند تبدیل کرده است.

ارزش موباکس چگونه تعیین می‌شود؟

ارز موباکس را می‌توان بر اساس عرضه و تقاضای آن در بازار معاملاتی مشخص کرد. هرچقدر تعداد تقاضا کننده خرید این ارز بیشتر از عرضه کننده آن باشد ارزش ارز موباکس افزایش یافته و قیمت آن نیز روند صعودی به خود می‌گیرد. در حالی که اگر بر اساس جو جامعه و برخی مسائل سیاسی و اقتصادی جامعه روند فروش بر روند عرضه غلبه کند، قیمت و ارزش نهایی محصول با سقوط مواجه می‌شود. تعداد کاربران پروژه در این موضوع بی‌اهمیت نبوده و نشان از طرفداران و فعالان این بازی است که هرکدام می‌توانند در ارزش‌دهی به ارز MOBOXتاثیرگذار باشند.

قابلیت‌ها و مزایای موباکس

این پروژه دارای مزایا و قابلیت‌های متنوعی است که در این بخش به چند مورد از این موارد اشاره می‌کنیم.

 • از ارز دیجیتال موبوکس علاوه برای استیک کردن برای دادن رای حاکمیت نیز استفاده می‌کنند.
 • در این پروژه کاربران امکان بازی رایگان را دارند، همچنین می‌توانند در طول بازی درآمد بالایی کسب کنند.
 • کاربران می‌توانند با پرداخت توکن‌های بومی موباکس، پاداش دریافت کنند.
 • کاربران فعال این مجموعه می‌توانند با استیک کردن در استخرها پاداش دریافت کنند.
 • این پروژه در حوزه بایننس انجام شده است بنابراین قیمت پایین و سرعت بالایی دارد.
 • در این پلتفرم بازی‌های متنوعی وجود دارد که می‌توان گفت مطابق با سلیقه هر شخصی است و می‌تواند راه سرگرم کردن و کسب درآمد گروه زیادی باشد.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال MBOX چه کسانی هستند؟

این بازی بنیان‌گذاران بین‌المللی از سراسر جهان دارد، بنابراین نمی‌توان به صورت مشخص از آن‌ها نام برد. بنیان‌گذاران این پروژه از سال 2018 در برنامه DAPP فعالیت می‌کردند و تجربه خوب و مفیدی در این زمینه کسب کرده بودند. از این رو با نگاهی متفاوت و تجربه‌ای عالی گروه 30 نفره خود را تشکیل داده و اقدام به تاسیس پروژه و ارز موباکس کردند.

امنیت شبکه موباکس چگونه است؟

خرید MBOX

پروژه و ارز موباکس علاوه بر قابلیت‌ها و مزایای بسیاری که دارند، دارای امنیت بالایی هستند زیرا از روش PoSیا اثبات سهام برای حفظ امنیت خود استفاده کرده است. همچنین بسیاری از بخش‌های این برنامه به صورت غیرمتمرکز هستند که این خود نشان از امنیت بالا و عدم دسترسی کلاه‌برداران به بخش‌های مهم و اساسی آن است.

چه تعداد توکن موباکس در گردش است؟

ارز موباکس حاصل یکی از پروژه‌های نوین گیمینگ و بایننس است بنابراین بخش زیادی از ارزها هنوز عرضه نشده است. می‌توان گفت از 1 میلیارد واحدی که برای عرضه مشخص شده بود تنها 79853075 توکن عرضه شده است.

خرید ارز دیجیتال موباکس

خرید ارز دیجیتال موباکس به دو صورت از طریق بازارهای معاملاتی و همچنین از طریق صرافی‌های آنلاین صورت می‌گیرد. با توجه به شرایط و محدودیت‌های موجود برای کاربران ایرانی استفاده از صرافی‌های ایرانی توصیه می‌شود. زیرا تحریم‌ها امکان استفاده از بازار معاملاتی به صورت مستقیم را نمی‌دهند. همچنین در صرافی‌های خارجی امکان بلوکه شدن حساب و از دست رفتن سرمایه نیز وجود دارد. یکی دیگر از مشکلات موجود برای استفاده از صرافی‌های بین‌المللی نحوه شارژ کردن آن‌ها است که ممکن است زمان زیادی را طلب کند و باعث از بین رفتن فرصت‌های طلایی ورود به بازار و خرید ارز دیجیتال MOBOX شود.

فروش ارز دیجیتال موباکس

فروش ارز دیجیتال نیز از طریق صرافی‌ها آنلاین انجام می‌گیرد که بنا بر دلایل توضیح داده شده و همچنین امکان دسترسی آسان به سرمایه‌تان صرافی‌های داخلی پیشنهاد می‌شوند. در هنگام انتخاب صرافی‌ها باید این مورد را در نظر داشته باشید که علاوه بر معتبر بودن از رمز ارز دلخواه شما نیز پشتیبانی داشته باشد. در ادامه چند مورد از معروف‌ترین صرافی‌هایی که به خرید و فروش ارز دیجیتال MBOX می‌پردازند را ذکر می‌کنیم. Binance، Dcoin، MEXC Global، Hotbit و غیره را می‌توان از صرافی‌های معتبر برای خرید و فروش ارز موباکس معرفی کرد. علاوه بر این موارد صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌هایی است که می‌توانید برای خرید و فروش ارز دیجیتال موباکس از آن کمک بگیرید.

نحوه خرید موباکس از صرافی تبدیل

همان‌طور که گفتیم، صرافی تبدیل یکی از پرکاربردترین و بهترین صرافی‌های داخلی ایران است که می‌توانید ارز دیجیتال موباکس را از آنجا تهیه کنید. صرافی تبدیل قابلیت‌های بسیاری برای کاربران خود ارائه می‌دهد، دو روش خرید از جمله این موارد است.

 • روش اول- خرید آسان: در این روش کاربران بدون تحلیل بازار می‌توانند به خرید بپردازند. تنها موردی که در این روش خرید نیاز است وارد کردن مقدار ارز دیجیتال مورد نیاز است. این معامله با بهترین قیمت روز خریداری می‌شود، می‌توان گفت این روش مناسب افرادی است که مشغله کاری زیادی دارند و همچنین اطلاعات کافی در این زمینه ندارند.
 • روش دوم- خرید از بازار معاملاتی: در این روش کاربران می‌توانند با تحلیل بازار به خرید بپردازند. در این روش نیاز است کاربران قیمت، واحد و مقدار ارز دیجیتال دلخواه خود را وارد کنند. این معامله زمانی انجام می‌شود که فروشنده با قیمت پیشنهادی شما موافقت کند.

روش نگهداری موباکس

روش نگهداری ارز دیجیتال موباکس چندین مورد دارد. شما می‌توانید بعد از خرید ارز دیجیتال را در حساب خود نگهداری کنید که این روش به دلیل امنیت پایین توصیه نمی‌شود. روش بعدی استفاده از کیف پول‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری است که از امنیت بالایی برخوردار هستند. فقط باید در هنگام انتخاب کیف پول به اعتبار و پشتیبانی آن از ارز موباکس توجه کنید.

انواع کیف پول موباکس

کیف پول‌های مختلفی برای نگهداری رمز ارز موباکس وجود دارد که در ادامه چندین مورد را ذکر می‌کنیم.

 • کیف پول موباکس: این کیف پول بومی این مجموعه است و از امنیت بالایی برخوردار است.
 • کیف پول متامسک: یکی از کیف پول‌های امن دنیا که از ارز دیجیتال MBOX نیز پشتیبانی می‌کند، کیف پول متامسک است.
 • کیف پول تراست: این کیف پول به عنوان امن‌ترین و معتبرترین کیف پول شناخته می‌شود و از نوع نرم افزاری است.
 • کیف پول لجر: یکی از کیف پول‌های سخت‌افزاری محبوب در حوزه بلاکچین، کیف پول لجر نانو ایکس است. این کیف پول از امنیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است.
 • کیف پول تبدیل: صرافی تبدیل برای حفظ امنیت کاربران خود کیف پول اختصاصی تدارک دیده است. شما می‌توانید از این کیف پول برای نگهداری ارز دیجیتال دلخواه خود مانند ارز موبوکس استفاده کنید.

کارمزد خرید و فروش موباکس

کارمزد هزینه‌ای است که در هر معامله خرید و فروش از حساب کاربر کم می‌شود. این مبلغ می‌تواند با توجه به صرافی و مبلغ کل معامله متفاوت باشد.
معامله موباکس در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش MBOX در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل یکی از صرافی‌های معتبر و مورد اطمینان است که می‌توانید با تکیه بر آن بر بسیاری از مشکلات پیش‌آمده در دنیای ارز دیجیتال غالب شوید. شما می‌توانید با استفاده از صرافی تبدیل بسیاری از خرید و فروش‌های خود را انجام دهید. این صرافی دارای مزیت‌های مختلفی است که در ادامه به توضیح و بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

 • تراکنش‌ها با سرعت بسیار بالایی انجام می‌شوند.

 • در این صرافی کاربران MBOX زیادی وجود دارد، بنابراین شما با حجم معاملات بسیاری مواجه خواهید شد. این موضوع می‌تواند به شما کمک کند تا خریدی آسان و سریع داشته باشید.

 • کارمزدهای این مجموعه پایین و مناسب هستند و شما دیگر نیاز ندارید برای خرید و فروش ارز دیجیتال موردنظر خود مبالغ بالایی پرداخت کنید.

 • در این صرافی شما می‌توانید خریدی سریع و آسان داشته باشید.

 • در این صرافی مبلغ کارمزد به صورت کاملا مشخص به کاربران نشان داده می‌شود و کاربران می‌توانند از میزان این مبلغ به صورت کاملا شفاف و مشخص آگاه شوند.

 • شما می‌توانید بعد از خرید رمز ارز، در سریع‌ترین زمان ممکن به ارزهای دیجیتال خود دسترسی داشته باشید.

 • معاملات این صرافی دقیقا مطابق با تغییرات و معاملات بازار جهانی است، هر تغییر قیمتی در بازار جهانی می‌تواند بر روی مبلغ تراکنش‌های شما تاثیر بگذارد؛ همچنین نوسانات و عرضه و تقاضا نیز مطابق با بازار جهانی است.

 • شما می‌توانید ارزهای دیجیتال خریداری شده را در حساب خود نگهداری کنید زیرا از امنیت بالایی برخوردار است.

آیا خرید موباکس بدون احراز هویت ممکن است؟

امکان خرید از صرافی‌های ایرانی تنها با احراز هویت ممکن است، زیرا این کار امنیت معاملات را بالا می‌برد. در حالی که در صرافی‌های خارجی امکان معامله بدون احراز هویت نیز وجود دارد که با ریسک بلوکه شدن حساب و از دست رفتن سرمایه همراه است.

آینده موباکس چگونه است؟

معامله MBOX

در حالی که نمی‌توان پیش‌بینی کاملی در مورد ارزهای دیجیتال داشت؛ اما به دلیل استقبال بی‌نظیر از این پلتفرم بازی، آینده درخشانی برای این ارز پیش‌بینی می‌شود.

سوالات متداول خرید موباکس

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید موباکس

از کجا می‌توانیم موباکس (MBOX) بخریم؟

امکان خرید ارز دیجیتال موباکس از صرافی‌های داخلی و خارجی وجود دارد. صرافی تبدیل یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید ارز موباکس است.

خرید سریع موباکس (MBOX) چطور امکان پذیر است؟

خرید آسان از صرافی تبدیل به این صورت است که شما تنها مقدار ارز را وارد می‌کنید و دیگر نیازی به تحلیل بازار وجود ندارد.

کارمزد خرید و فروش موباکس (MBOX) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله موباکس در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمانی می‌توانیم برای خرید و فروش موباکس (MBOX) اقدام کنیم؟

شما می‌توانید با در نظر گرفتن روند بازار و تحلیل‌های فاندامنتال و تکنیکال اقدام به خرید ارز دیجیتال موباکس کنید.

ارز دیجیتال موباکس (MBOX) چگونه نگهداری می‌شود؟

ارز MBOX در کیف پول‌های دیجیتالی و سخت افزاری نگهداری می‌شود. صرافی تبدیل برای کاربران خود کیف پول اختصاصی تدارک دیده است تا امنیت آن‌ها به خوبی حفظ شود.

آیا خرید موباکس ( MBOX) می‌تواند سودآور باشد؟

با توجه به استقبال کاربران از این ارز و تحلیل‌های انجام شده روند صعودی برای این ارز پیش‌بینی می‌شود، بنابراین می‌توان گفت این ارز سودآور است.

آیا می‌توان موباکس (MBOX) را استخراج کرد؟

بله، امکان استخراج این ارز بر اساس الگوریتم آن وجود دارد.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

سودابه د

11 روز قبل

5

بیت‌کوین، دوج و SUI ارزهایی هستن که رشدشون رو به زودی شروع می‌کنن

نجوا ک

11 روز قبل

1

سلام. وقت بخیر. بازار تتری و تومانی چه فرقی با هم دارن؟ من میخوام حجم بالا معامله کنم کدومش برام بهتره؟

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله