الروند/ ایگلد چیست ؟ چقدر با این اسامی آشنایی دارید؟ زمانی که فناوری بلاک چین و متعلقات آن معرفی شدند، همه چیز تمام‌وکمال و بی‌نقص نبود اما این فناوری آن‌قدر بزرگ و حیرت‌انگیز بود که بتواند انقلابی جدید ایجاد کند. نسل‌های بعدی و فناوری‌های جدیدی که متولد شدند تلاش کردند تا محدودیت‌ها و ایرادات نسل قبلی را برطرف و تکامل هرچه بیشتری را نصیب بلاک چین کنند. ارز دیجیتال الروند هم یکی از همین شبکه‌های بلاک چین محور جدید بود که سعی می‌کند مشکلات بلاک چین‌های قبلی را برطرف کند. این مطلب از آکادمی تبدیل قرار است اطلاعات کاملی درباره این کسب کنیم که رمز ارز الروند ایگلد چیست ، هدف پروژه ارز دیجیتال الروند ایگلد چیست و چه آینده‌ای میان رقبای سرسخت و قوی خود دارد. همراه ما بمانید.

ارز دیجیتال الروند/ ایگلد چیست ؟

الروند چیست

ارز دیجیتال الروند یک شبکه بلاک چین نسل جدید است که از طریق مکانیسم الگوریتم اثبات سهم به‌صورت غیرمتمرکز فعالیت می‌کند. یک بستر بلاک چین بسیار مقیاس‌پذیر، سریع و ایمن که برای مقیاس‌پذیری بیشتر اینترنت ساخته شده است. الروند هم مثل پروژه‌های دیگری مثل پولیژون، پولکادات، الگوراند و کاردانو برای مقیاس‌گذاری و ایمن‌سازی معاملات انجام شده روی بلاک چین و دادن پاداش GAS بیشتر به سهام‌داران کاربرد دارد.

الروند یک بلاک چین با بهره‌وری بالا و متمرکز بر تأمین امنیت، کارایی، مقیاس‌پذیری و قابلیت همکاری با تکیه به دو عنصر اصلی وضعیت تطبیقی و سازوکار اجماع جدید اثبات ایمن سهام (SPoS) است.

ثبت نام در تبدیل

الروند فقط یک پروتکل بلاک چین نیست که باعث بشود تراکنش با کارایی بالا انجام شود بلکه یک اکوسیستم کامل تشکیل شده ازDefi ،Fintech و IoT است. همچنین می‌تواند یک بستر مقیاس‌پذیر و امن برای ساخت برنامه‌های توزیع‌شده به نام DappS فراهم کند.

تاریخچه ارز الروند/ ایگلد چیست ؟

الروند در اواخر سال ۲۰۱۷ برای حل مشکل مقیاس‌پذیری سایر پروژه‌های بلاک چین تأسیس شد. خالق ارز الروند برادران بنیامین و لوسیان مینکو در کنار فردی به نام لوسیان تودئا بودند. قبل از تأسیس الروند برادران مینکو یک صندوق سرمایه‌گذاری دارایی دیجیتال با نام MetaChain Capital را راه‌اندازی کردند که بنیامین مدیرعامل و لوسیان مدیر ارشد فناوری این مؤسسه بود.

زمانی که الروند کار خود را آغاز کرد با توکن ERD که یک توکن ERC – 20 تحت بلاک چین اتریوم است معرفی شد. اما طولی نکشید که با راه‌اندازی شبکه اصلی الروند، فرایند انتقال ERD به EGLD انجام شد و درنهایت EGLD را به‌عنوان رمزارز اختصاصی شبکه الروند شناختند.

بعدازاین تمام توکن‌‌های الروند به اسم توکن ایگلد شناخته شد. به‌جز نام و شبکه بلاک چین آنها، هیچ تفاوتی در اعتبار بین ایگلد و الروند وجود ندارد. هر ۱۰۰۰ توکن الروند (ERD) یک توکن (EGLD) را می‌سازد. همچنین نرخ تبدیل ERD با EGLD به نسبت ۱۰۰۰ به یک است، یعنی جهت دریافت ۱ واحد توکن EGLD باید ۱۰۰۰ توکن ERD پرداخت شود.

اهداف پروژه الروند/ ایگلد چیست ؟

الروند چیست

الروند هنوز مراحل آزمایشی و اولیه خود را طی می‌کند تا بتواند درنهایت بعد از قبولی در آزمون‌ها و بررسی‌های مختلفی که تیم توسعه‌دهنده آن در نظر دارد، به طور رسمی وارد بازار شود اما بااین‌وجود آن را آینده اقتصاد دیجیتال باز، بدون مرز و جهانی می‌دانند.

الروند با هدف ارائه مقیاس‌گذاری خطی و عملکرد معاملاتی فوری ایجاد شد که تیم توسعه‌‌دهنده آن تلاش می‌کند این هدف، سایر ویژگی‌های مهم آن را تحت تأثیر قرار ندهد.

سیستم‌عامل الروند باید بتواند ۱۰ هزار تراکنش در ثانیه را با کمترین تأخیر و هزینه‌های شبکه پردازش کند و درعین‌حال با تولید و اتصال گره‌های بیشتر به شبکه از مقیاس‌گذاری خطی همراه بیشتر پشتیبانی کند.

ارز ایگلد چگونه کار میکند ؟

در دنیای رمزنگاری برخی رمزارزهای معروف و برتر وجود دارند که قدرت اول جهان کریپتوکارنسی‌ها هستند. سه رتبه برتر این جهان شامل بیت کوین، اتریوم، سولانا است. (البته در این بازه زمانی)

الروند پروژه رمز‌نگاری منحصر‌به‌فردی است که قدرت هر سه رتبه‌ی برتر بازار را در خود گنجانده است و ویژگی‌های مهم این سه سیستم‌عامل را با هم ترکیب می‌کند؛ به همین خاطر الروند را خاص می‌دانند.

برخی از ویژگی‌های شگفت‌انگیز الروند که باعث می‌شود یک پروژه آینده‌نگر و منحصر‌به‌فرد باشد را باهم مرور کنیم تا دیدگاه بهتری نسبت به روش کار الروند داشته باشید و بدانید که ارز الروند چگونه کار میکند.

اکوسیستم شگفت‌انگیز

الروند یک اکوسیستم قدرتمند را برای توسعه اقتصاد اینترنتی جدید به توسعه‌دهندگان، اعتبارسنجان، مبادلات Defi و مشاغل ارائه می‌دهد.

سرعت بالا

پروتکل بلاک چین الروند برای قراردادهای هوشمند و DApps می‌تواند بیش از ۱۰ هزار تراکنش در ثانیه را با زمان بلوک پنج ثانیه‌ای، هزینه معاملات ناچیز و تأیید نهایی سریع پردازش کند.

حق امتیاز

یکی دیگر از ویژگی‌های کلیدی الروند حق امتیاز هوشمند است. این ویژگی ۳۰ درصد هزینه‌ها را می‌توان به نویسنده قرارداد هوشمند اختصاص دهد.

این توضیحات و اطلاعات درباره اینکه ارز ایگلد چگونه کار میکند ، ما را برای بررسی درباره آینده ارز ایگلد و چگونگی روند آن راهنمایی می‌کند. بخش بعدی خواهیم فهمید که آینده ارز الروند/ ایگلد چیست و چشم‌انداز آن تا کجا پیش خواهد رفت.

صرافی ارز دیجیتال تبدیل یکی از پلتفرم‌های بزرگی است که این رمز ارز را ارائه می‌کند.

آینده ارز ایگلد

ایگلد چیست

پیش‌بینی‌های آینده توسعه‌دهنده می‌گوید پروژه شبکه الروند درنهایت بر ایجاد یک اکوسیستم مبتنی بر اینترنت و گسترش قابلیت‌های جهانی و دامنه موارد مورداستفاده تمرکز می‌کند تا درنهایت بستری یکپارچه بسازد. این یکپارچه‌سازی حول ارتقا معماری بلاک چین و بالابردن مقیاس‌پذیری و کارایی آن امکان‌پذیر است.

علاوه بر چنین چشم‌انداز موفقی، رقبای سرسخت و قدرتمند الروند هم از بازار عقب نمانده‌اند. آنها در تلاش‌اند با ایجاد یک فضای رقابتی شدید و پروژه‌های کاملاً ثابت و پیشرفته، جایگاه افزایش ارزش و رشد بیشتر را مال خود کنند. برای مثال اتریوم یکی از همین شبکه‌های مهمی است که ایگلد برای مقابله با آن باید تلاش کند تا نقاط ضعف‌‌های مختلف خود را از بین ببرد.

البته الروند از مزیت نظری پشتیبانی قوی‌تر برای همکاری بلاک چین بهره می‌برد که خود این موضوع می‌تواند نگاه‌های مثبت بیشتری را جلب کند. با وجود همه این تفاسیر و توضیحات، رشد و افزایش ارزش الروند چیز دور از انتظاری نیست.

اگرچه تا امروز سرمایه‌گذاران و معامله‌گران نماد ارز ایگلد سود و ضررهای مختلف و متعددی را پشت سر گذاشته‌اند اما هنوز هم یکی از ارزهای آینده‌دار بازار ارزهای دیجیتالی است. الروند در روندهای نزولی بازار ارزهای دیجیتال توانسته روندی صعودی در پیش گیرد که می‌تواند خبری خوش و آینده‌دار برای سرمایه‌گذاران بالفعل و معامله‌گران بالقوه این رمزارز باشد.

مناسب‌ترین کیف پول ارز EGLD چیست ؟

وب‌سایت پروژه بلاک چین الروند ساخت کیف پول برای جمع‌آوری و نگه‌داری نماد ارز ایگلد را هم از قلم نینداخته است و با معرفی رسمی کیف پول Maiar کار را برای کاربران خود راحت کرد. ساخت کیف پول الروند بسیار آسان است. به هیچ گذرواژه، کلید خصوصی یا عبارت عبور بازیابی نیاز ندارید و کافی است با ثبت شماره‌تلفن همراه خود در پنل کاربران آن ثبت‌نام کنید.

کیف پول لجر نانو S و لجر نانو X هم جزء معتبرترین کیف پول‌های سخت‌افزاری ادغام‌شده الروند است. کیف پول‌‌های دیگر الروند شامل موارد زیر است:

  • کیف پول وب الروند
  • کیف پول تراست
  • کیف پول موبایل Frontier

سخن آخر

الروند/ ایگلد چیست؟ این سؤالی بود که به بهانه‌ی آن سری به تاریخچه، اهداف چگونه عملکرد و آینده‌ی این رمزارز نسل جدید زدیم. اکنون می‌دانید که نسل جدید پروژه‌های بلاک چین بسیار جذاب و کارآمد هستند و تلاش می‌کند تا ضغف‌ها و مشکلات مختلف نسل‌های قبلی را پوشش دهند. الروند هم یکی از همین فناوری‌های مهم نسل جدید است.

الروند روی کار آمد تا سرعت و مقیاس‌پذیری کند شبکه‌های قبلی را بهبود ببخشد و اهداف دیگر و موثر دیگری را در شبکه‌های مالی مختلف واقعی و عملی کند. اگر چه میدان برای الروند خالی از رقیب نیست اما ظرفیت‌‌های مهم و گسترده‌ی الروند می‌تواند آن را به اهداف و مسیرهای مختلف خود برساند.

اگر شما هم برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خرید و فروش الروند و حضور در بازار آن مشتاق شده‌اید، همین حالا وارد سایت تبدیل شوید، حساب کاربری خود را بسازید و معاملات و سرمایه‌گذاری خود را آغاز کنید. همچنین برای آگاهی بیشتر می‌توانید به راهنمای تبدیل مراجعه کنید.

ثبت نام