egldicon

قیمت و خرید الروند - EGLD

خرید ارز دیجیتال الروند Elrond eGold

خرید ارز دیجیتال الروند (EGLD) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت الروند به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز الروند بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش الروند اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز الروند هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت الروند به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 EGLD = 2,233,322 IRT

egldicon

الروند

خرید آسان الروند
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت الروند

اطلاعات بازار الروند

حجم ۲۴ ساعته (EGLD) 1.0082
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 40.2135
تغییرات ۱ روزه +11.73 %
قیمت آخرین معامله 42.213 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 2,235,314 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 2,233,322 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، الروند می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

egldicon

egld

الروند

تومان --

egldicon

egld

الروند

قیمت دلاری

42.4083 USDT

قیمت تومانی

تومان 2,419,819

تغییرات 24 ساعت اخیر

11.725 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

در بازار ارزهای دیجیتال، موئلفه‌های زیادی برای رشد اقتصادی و ارزهای معاملاتی وجود دارد. درواقع مزیت‌ها و قابلیت‌های بسیار کاربردی که درون شبکه ارزهای دیجیتال وجود دارد باعث شده که بسیاری از مردم به سرمایه گذاری در این بازار علاقه‌مند شده و برای افزایش دارایی خود، در این بازار ثبت نام کنند. اما چه چیزی باعث شد که این بازار به یکی از پرسودترین بازارهای اقتصادی تبدیل شود؟

عوامل و موئلفه‌های زیادی در رشد بازار ارزهای دیجیتال تاثیرگذار بوده‌اند، عواملی مانند هوش، امنیت، سرعت، خلاقیت، توجه به نیازها و غیره از جمله نکاتی بودنند که بسیاری از برنامه‌نویسان عرصه ارزهای دیجیتال به آن توجه کرده و براساس آن پلتفرم‌ها یا برنامه‌ها و ارزهای کاربردی ارائه دادند.هرچند که توانایی برنامه‌نویسان این عرصه بسیار بیشتر از خلق یک پلتفرم یا برنامه یا ارز ساده است، به همین سبب آنها هرچند وقت یکبار، نسخه بهتر و کاربردی‌تری از پلتفرم‌ها و ارزهای خود ارائه می‌دهند.

همچنین اولین نکته‌ایی که آنها در خلق پلتفرم‌ها یا ارزهای خود به آن توجه می‌کنند رفع نیازهای کاربران و ایجاد نسخه‌های بهتر از هر ارز یا پلتفرم است. اما به عقیده شما این امر تا چه حدی قابل اجرا است؟ الروند یکی از پلتفرم‌ها یا ارزهای دیجیتال است که با قابلیت‌های بسیار خوبی که داشت، توانست چشم بسیاری از کاربران را به خود خیره کند. اما فکر می‌کنید این قابلیت‌ها چه بودند؟

الروند چیست؟

بسیاری از سرمایه‌گذارانی که در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت دارند، به بسیاری از عوامل توجه داشته و با رعایت آنها، به سوددهی می‌رسند. البته عواملی که می‌تواند در دستیابی به سوددهی تاثیر داشته باشد بسیار زیاد است. اما به صورت کلی سه عامل وجود دارد که اصلی‌ترین عوامل برای رشد بازارهای اقتصادی و دستیابی به سود هستند.درواقع حتی اگر شما مدت زمان کمی هم در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت کرده باشید، با سه عامل مقیاس پذیری، امنیت و سرعت آشنایی دارید.

همچنین بسیاری از عوامل دیگر مانند کاهش هزینه، استفاده کاربردی از پلتفرم‌ها و غیره هم در این دستیابی به سود موثرند. اما الروند پلتفرمی است که دقیقا این سه مقیاس اصلی را نشانه گرفته و به هدف بهبود این عوامل ارائه شده است. این پلتفرم که با نام اختصاری ELGD و نام اصلی Elrond در عرصه ارزهای دیحیتال شهرت یافته، یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های بازار ارزهای دیجیتال است.

الروند چگونه کار می کند؟

همانطور که گفته شد الروند سه عامل مقیاس پذیری، سرعت و امنیت را مورد توجه قرار داده است. درواقع این پلتفرم به منظور ارتقا سیستم این سه عامل ارائه شده و بسیاری از عوامل دیگر را هم بهبود بخشیده است. همچنین با استفاده از قابلیت‌ها و سیستم داخلی که دارد، بسیاری از قراردادهای هوشمند را اجرا می‌کند.

به زبان ساده‌تر، پلفترم یا نرم افزار الروند با ارتقا مقیاس پذیری، سرعت و امنیت معاملات ارزی یا شبکه بلاک چین، بسیاری از قراردادهای هوشمندی که درون شبکه بلاک چین رخ داده را اجرا می‌کند. همچنین این پلتفرم به صورت غیرمتمرکز فعالیت کرده و فقط دارندگان آن، توانایی تسلط بر آن را دارند.

تاریخچه پیدایش الروند

در سال 2017، شرکتی در قلب مالت که با نام تجاری network مشغول به کار بود از الروند رونمایی کرد. دو سال بعد، یعنی در سال 2019 بسیاری از سرمایه‌گذاران برای توزیع این ارز سرمایه جمع‌آوری کردنند و در همان سال مبلغ 25/3 میلیون دلار برای این ارز جمع‌آوری شد.

این ارز در ابتدا با نام ERD فعالیت داشت، اما در سال 2020 نام آن به الروند تغییر پیدا کرد. یکی دیگر از نکات بسیار جالب این پلتفرم این است که در ابتدا بر پایه شبکه اتریوم فعالیت داشت. اما پس از تثبیت، به شبکه اصلی بلاک چین اختصاصی خود متقل شده و نام ELGD برای آن در نظر گرفته شد.

الروند چگونه محبوب و معروف شد؟

بسیاری از پلتفرم‌ها و ارزها و نرم افزارهایی که در شبکه بلاک چین فعالیت دارند، به سبب قابلیت‌ها و کاربردهای بسیار مختلفی که دارند، مورد توجه سرمایه‌گذاران و کاربران قرار می‌گیرند. الروند هم به سبب مزیت‌های بسیار خوبی که دارد، مورد توجه بسیاری از کاربران بود. این نرم افزار با ارتقا سطح سیستم‌ها و قابلیت‌های بلاک چین، دریچه جدیدی از امنیت و سرعت را برای کاربران ایجاد کرد و همچنین توانست بسیاری از هزینه‌های گس را کاهش دهد. به همین سبب در بین سرمایه‌گذاران شهرت زیادی پیدا کرد.

هدف از خلق الروند

از آنجایی که هر روزه معاملات زیادی در شبکه بلاک چین اتفاق می‌افتد، امکان دارد که گاهی سرعت انجام تراکنش‌ها یا امنیت آنها کاهش یابد، که البته این امر کاملا طبیعی است. اما الروند با استفاده از سیستم داخلی خود، تاثیر بسیار چشمگیری در ارتقا سطح سرعت و امنیت شبکه بلاک چین داشت.

همچنین گاهی در بسیاری از معمالات ارزی، میزان هزینه گس به حدی افزایش می‌یافت که برخی از سرمایه‌گذاران از انجام معاملات پشیمان می‌شدند، اما الروند این مشکل را هم حل کرد و بسیاری از هزین‌های گس را کاهش داد. به صورت کلی، هدف از خلق الروند، ارتقا سطح معاملات و حل ریز مشکلات سرمایه‌گذاران بود.

پشتوانه الروند

پلتفرم و نرم افزار الروند به صورت خودکار دارای یک سیستم امنیت داخلی است که علاوه بر افزایش امنیت معاملات ارزی، میزان امنیت خودش را هم افزایش می‌دهد. اما در کنار اینها، توسط بسیاری از نودهایی که در شبکه بلاک چین حضور دارند هم پشتیبانی شده و از این نظر هم دارای امنیت است.

همچنین بسیاری از صرافی‌‌های معتبر ایرانی و خارجی، از این نرم افزار پشتیبانی کرده و آنها یکی از پرسودترین و بهترین نرم افزارهای خود می‌دانند. به همین سبب الروند دارای حامیان زیادی است و توسط آنها پشتیبانی می‌شود.

ارزش الروند چگونه تعیین می شود؟

قطعا زمانی که یک نرم افزار یا ارز به بازار ارزهای دیجیتال ارائه می‌شود، کمتر کسی در مورد آن اطلاع دارد یا از کارکرد آن باخبر است. اما پس از گذشت مدتی کاربران با آن نرم افزار یا ارز آشنا شده و براساس کاربردهایی که دارد به آن توجه می‌کنند. تعیین ارز الرودن نیز به همین صورت است.

به زبان ساده‌تر، هرگاه میزان تقاضای مردم از ارائه این ارز، بیشتر از میزان عرضه آن باشد می‌توان گفت که این نرم افزار در میان مردم محبوب است. اما هرگاه که میزان عرضه این نرم افزار نسبت به تقاضای مردم درمورد ارائه آن بیشتر باشد، باید نتیجه گرفت که این نرم افزار چندان مورد توجه کاربران نبوده است.
eg2.jpg

قابلیت ها و مزایای الروند

پلتفرم الروند از آن دسته نرم افزارهای دیجیتال است که میزان کارکدهای بسیار خوب آن، باعث شد که میان مردم محبوبیت زیادی داشته باشد. قابلیت‌های این پلتفرم بسیار کاربردی بوده و برای حفظ دارایی سرمایه‌گذاران بسیار موثر است:

مقایس پذیری

مقیاس پذیری یکی از سه عامل اصلی است که برای سرمایه‌گذاران اهمیت بسیار زیادی دارد و در بسیاری از نسخه‌های نرم افزارهای مختلف، مورد توجه و بررسی قرار می‌گیرد. نرم افزار الروند با ارتقا این ویژگی سعی در جلب رضایت کاربران خود داشت و با ارائه آن، توانست تا حد زیادی در این امر موفق شود.

امنیت

یکی دیگر از سه عامل اصلی که برای کاربران اهمیت زیادی دارد امنیت است. درواقع مهم‌ترین امر در بازار ارزهای دیجیتال امنیت به شمار می‌رود. زیرا هنگامی که در معاملات ارزی امنیت وجود نداشته باشد، امکان خطا، تقلب، دیتاهای اشتباه، عدم انجام درست معامله و بسیاری از عوامل دیگر هم وجود دارد. به همین دلیل نرم افزار الروند میزان امنیت را افزایش داد که چنین اشتباهاتی رخ ندهد.

سرعت

افزایش سرعت تراکنش‌ها یکی دیگر از کارکردهای بسیار درجه یک الروند بود که مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفت. درواقع به دلیل حجم بالای معاملاتی که درون شبکه بلاک چین رخ می‌دهد، خیلی وقت‌ها میزان سرعت تراکنش‌ها کاهش یافته و این امر برای سرمایه‌گذاران ناخوشایند بود. اما نرم افزار الروند با ارتقا سطح سرعت خود، این دغدغه را برای کاربران خود از میان برد.

حق امتیاز

قطعا برنامه‌نویسان قراردادهای هوشمند یکی از دقیق‌ترین اشخاصی هستند که برای جلوگیری از اشتباهف به دقت و مهارت زیادی نیاز دارند. اما آنگونه که باید و شاید به آنها توجه نشده است. در این نرم افزار در حدود 30 درصد از امتیاز این پلتفرم به برنامه‌نویسان قراردادهای هوشمند تعلق گرفته و به عنوان پاداش به آنها عرضه می‌شود.

ارائه اکوسیستم قوی

نرم افزار الروند به بسیاری از برنامه‌نویسان، توسعه دهندگان، اقتصاددانان و کاربران خود، اجازه ایجاد یک اکوسیستم تازه و کاربردی را می‌دهد که بتوانند معاملات و قراردادهای خود را به صورت امن‌تر و جداگانه ثبت کنند.

بنیان گذاران الروند چه کسانی هستند؟

بنیامین مینکو، لوسیان مینکو و لوسیان تودا، سه موسس اصلی و بنیان‌گذار نرم افزار الروند بودنند که در ابتدا کار خود را در سکوت کامل خبری آغاز کردنند. هرکدام از آنها یکی از نوابغ عرصه ارزهای دیجیتال بودنند که توانستند در سال 2017 از این نرم افزار رونمایی کنند.

در ابتدا به دلیل عدم استفاده از قابلیت‌های درست، آنها مجبور شدند که ارز خود را به صورت متمرکز عرضه کنند. اما پس از مدتی الروند فعالیت خود را به صورت غیرمتمرکز ارائه داد و از زیر سلطه شرکت‌ و نهاد تولید کننده آن بیرون آمد.

امنیت شبکه الروند

قطعا تا اکنون متوجه شده‌اید که الروند یکی از امن‌ترین نرم افزارهای عرصه دیجیتال است. زیرا سه قابلیت اصلی آن ارتقا سطع سرعت، مقیاس پذیری و امنیت بود. پس می‌توان نتیجه گرفت که خودش هم از میزان امنیت بالایی برخوردار است.

درواقع الروند با استفاده از سیستم داخلی خود و پشتیبانی نودها، میزان امنیت بسیار بالایی را برای خود ایجاد کرده است که به هیچ عنوان برای اشخاص سودجو یا کلاهبردار قابل دسترسی نیست. این نرم افزار با استفاده از سیستم داخلی خود، باعث افزایش سطح امنیت خود و ارزها و پلتفرم‌های مختلف می‌شود.

چه تعداد الروند در گردش است؟

نرم افزار الروند به دلیل قابلیت‌ها و کاربردهای خوبی که دارد، همیشه برای کاربران و سرمایه‌گذاران مفید و قابل استفاده است. همچنین در بسیاری از معاملات و قراردادهای هوشمند مورد استفاده قرار گرفته و یکی از پربازدید‌ترین پلتفرم‌های بازار ارزهای دیجیتال است.

این پلتفرم در هر ثانیه در حدود 12500 تراکنش داشته و گردش آن در بازار ارزهای دیجیتال نیز به همین مقدار است. این امر باعث می‌شود که کاربران زیادی این نرم افزار را خریداری کرده و درواقع ارزش و بهاء این نرم افزار را افزایش می‌دهند.
eg1.jpg

خرید ارز الروند

برای کسانی که به دنبال خرید ارز دیجیتال هستند انتخاب یک روش مناسب با کمترین میزان کارمزد و البته بالاترین میزان سرعت اهمیت بسیار زیادی دارد. برای خرید ارز دیجیتال الروند نیز این موارد جایگاه خاص خود را داشته و کاربران همیشه در صدد ایجاد بهترین شرایط در این زمینه برای خود هستند. در حال حاضر روش‌های مختلفی برای خرید ارز دیجیتال الروند پیش روی کاربران قرار دارد که شما می‌توانید از هر کدام از این روش‌ها به فراخور شرایط خود استفاده کنید.

در روش اول شما می توانید برای خرید مستقیم ارز دیجیتال الروند اقدام کنید که در این روش می‌بایست در پلتفرم‌های مختلف به دنبال فروشنده این رمز ارز باشید. اصلی‌ترین مزیت خرید مستقیم ارز دیجیتال الروند عدم نیاز به پرداخت کارمزد‌ها است و همچنین عیب بزرگ این روش نیز وجود کلاهبرداری‌های بسیار زیاد و زمان بر بودن پیدا کردن فروشندگان این رمز ارز در پلتفرم‌های مختلف است.

در نهایت شما می‌توانید برای خرید ارز دیجیتال الروند از خدمات صرافی تبدیل نیز استفاده نمایید. خدمات تبدیل در این زمینه می‌تواند کمترین هزینه را برای شما به دنبال داشته باشد و در عین حال بدلیل اینکه تبدیل یک صرافی معتبر و شناخته شده است، می‌توانید سرعت بسیار بالایی را نیز برای خرید الروند تجربه کنید.

فروش ارز دیجیتال الروند

فرایند فروش ارز دیجیتال الروند در پلتفرم‌های مختلف با شرایط متفاوتی در دستور کار قرار می‌گیرد. به عنوان مثال ممکن است در یک صرافی به دلیل تعداد پایین کاربران و حجم پایین معاملات شما مجبور به صبر زیاد برای خرید این رمز ارز باشید. در صورتی که اگر از خدمات صرافی‌ تبدیل در این باره استفاده نمایید به دلیل حجم بسیار بالای خرید و فروش ارز دیجیتال الروند امکان دسترسی سریع شما به این رمز ارز وجود خواهد داشت.

نحوه خرید الروند از صرافی تبدیل

صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که با آماده‌سازی کادری مجرب، سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارد. سرمایه‌گذاران می‌توانند برای خریداری ارز یا نرم افزار الروند، به صرافی تبدیل مراجعه کرده و پس از ثبت نام و انجام فرایند احراز هویت، مقدار ارز الروند یا نرم افزار آن را انتخاب کرده و بهترین گذینه را برای خرید آن انتخاب کنند.

روش نگه داری الروند

برای نگه‌داری ارز یا نرم افزار الروند، کیف پول‌های دیجیتالی طراحی شده است که با میزان امنیت بالا و ایجاد رمز عبور توسط کاربران، اطمینان و اعتماد زیادی را برای سرمایه‌گذاران خود ایجاد می‌کند. کاربران بازارهای ارزهای دیجیتال می‌توانند با مراجعه به صرافی‌ها و ایجاد کیف پول نرم افزاری یا سخت افزاری(مناسب با ارز یا پلتفرم خریداری شده) فرایند حفظ و نگه‌داری دارایی خود را انجام دهند.

انواع کیف پول الروند

برای نگه‌داری الروند کیف پول‌های دیجیتال مختلفی در دو قالب نرم افزار و سخت افزار ارائه شده که به صورت موبایلی یا دسکتاپ یا حتی نسخه وب مورد استفاده قرار می‌گیرد:

 • کیف پول مایار (نسخه تحت وب)
 • کیف پول الروند وب(نسخه تحت وب)
 • کیف پول تراست والت(نسخه موبایلی)
 • کیف پول فرانتیر(نسخه موبایلی)
 • کیف پول سرد لجر نانو اس
 • کیف پول سرد لجر نانو ایکس

کارمزد خرید و فروش الروند

معامله الروند در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید..

مزایای خرید و فروش الروند در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل از جمله معتبر‌ترین صرافی‌های ایرانی است که معاملات ارزی و خرید و فروش‌های بسیار زیادی در آن رخ می‌دهد. همچنین انجام معاملات ارزی در این صرافی مزایای زیادی هم دارد:

 • انجام تراکنش‌ها با سرعت بالا
 • میزان امنیت بالا
 • ایجاد کیف پول‌های دیجیتال رمزدار
 • پشتیبانی از تمامی ارزها و نرم افزارها
 • امکان معامله در سطح بین المللی
 • امکان خرید ارزها در مقدار کم و با بودجه کمتر
 • قابلیت مشاهده کارمزد پیش از معامله

منابع:

elrond.com
thebalancemoney.com

سوالات متداول خرید الروند

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید الروند

بهترین زمان برای خرید الروند چیست؟

برای خرید نرم افزارها و پلتفرم‌ها زمان خاصی وجود ندارد، کاربران می‌توانند در هر لحظه‌ایی که نیاز به این نرم افزار داشتند آن را خریداری کنند.

چگونه کیف پول‌های الروند را بخریم؟

سرمایه‌گذاران می‌توانند از طریق مراجعه به صرافی‌ها، کیف پول الروند را در هر نوع خریداری کنند.

آیا خرید الروند بدون احراز هویت امکان دارد؟

امکان خرید ارز الروند بدون احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال تبدیل امکان‌پذیر نمی‌باشد.

آینده الروند چگونه است؟

نرم افزارهایی که باتوجه به نیازهای کاربران و برای ارتقا سطح بازارهای اقتصادی ارائه می‌شوند در مدت زمان طولانی محبوبیت بی سابقه‌ایی در میان سرمایه‌گذاران پیدا می‌کنند. مخصوصا اگر قابلیت‌ها و کارکردهای آنان مفید باشد و سرمایه گذاران به آن نیاز داشته باشند. به همین دلیل بسیاری از اقتصاددانان و فعالان عرصه ارزهای دیجیتال بر این باورند که پلتفرم و ارز الروند آینده بسیار درخشانی در میان مردم خواهد داشت و در سال‌های آینده میزان فروش چشمگیری را تجربه خواهد کرد. این نرم افزار باتوجه به کارکردهای بسیار مفیدی که دارد، به یکی از مشهورترین و محبوب‌ترین پلتفرم‌های دنیای دیجیتال تبدیل خواهد شد.

کامزد خرید و فروش الروند (EGLD) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله الروند در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

خرید الروند از واسطه دارای امنیت است؟

اصولا خرید از صرافی پیشنهاد بهتری برای دستیابی به الروند است، زیرا در روش خریداری از واسطه امکان تقلب و کلاهبرداری بیشتری وجود دارد.

خرید سریع الروند چطور امکان پذیر است؟

علاوه بر بازار معاملاتی تبدیل، میتوانید در قسمت [خرید آسان الروند ](https://tabdeal.org/swap?from-symbol=irt&to-symbol=egld"خرید آسان الروند ") در صرافی تبدیل، در سریعترین زمان ممکن، به خرید و فروش الروند بپردازید.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

احسان ص

11 روز قبل

1

استیکینگ و فیوچرز اضافه کنید

عرفان ب

11 روز قبل

5

سلام من دوج کوین دارم میخوام بفروشم به تتر تبدیل کنم. از بازار تتری انجام بدم یا از خرید آسان؟

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله