GTCicon

قیمت و خرید گیت کوین - GTC

خرید ارز دیجیتال گیت کوین Gitcoin

خرید ارز دیجیتال گیت کوین (GTC) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت گیت کوین به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز گیت کوین بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش گیت کوین اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز گیت کوین هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت گیت کوین به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 GTC = 57,829 IRT

GTCicon

گیت کوین

خرید آسان گیت کوین
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت گیت کوین

اطلاعات بازار گیت کوین

حجم ۲۴ ساعته (GTC) 12.0637
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 12.0500
تغییرات ۱ روزه -0.96 %
قیمت آخرین معامله 0.9980 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، گیت کوین می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

GTCicon

GTC

گیت کوین

تومان --

GTCicon

GTC

گیت کوین

قیمت دلاری

0.9796 USDT

قیمت تومانی

تومان 58,580

تغییرات 24 ساعت اخیر

-0.958 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
770 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

ارز دیجیتال Gitcoin با نماد GTC که با نام ارز دیجیتال GTC نیز شناخته می‌شود تلفیقی از یک سیستم پرداخت کریپتو و یک پروژه برنامه‌نویسی متن‌باز است. برنامه‌ها و نرم‌افزارهای متن‌باز قلب فعالیت‌های سازمانی هستند و کاربرد زیادی دارند. GTC قابلیت‌های متفاوتی را در اختیار کاربر می‌گذارد که در ادامه به شرح آنها می‌پردازیم. اگر قابلیت‌های جدید پاسخگوی نیاز کاربران باشند به خوبی می‌توانند مسیر رشد را طی کرده و سود خوبی را برای سرمایه‌گذاران در پی داشته باشد. این ارز با عملکرد متفاوت خود تا به امروز توانسته است توجه افراد زیادی را به خود جلب کند. در این مقاله این ارز را از زوایای متفاوت بررسی می‌کنیم. پس از مطالعه این مقاله در می‌یابید که آیا گیت کوین باید جایی در سبد سرمایه شما داشته باشد یا خیر. با ما همراه باشید.

گیت کوین (Gitcoin) چیست؟

خرید و فروش GTC

گیت کوین پلتفرمی برای کدنویس‌ها، توسعه‌دهندگان و برنامه‌نویسان است. برنامه‌نویسان می‌توانند با حضور در این پلتفرم روی نرم‌افرازهای اپن‌سورس کار کنند و در ازای مشارکت خود در راستای تکمیل نرم‌افزار دستمزد بگیرند. برنامه‌نویسان در این فضا به زبان‌های برنامه‌نویسی متفاوتی مسلط هستند و ازاین‌رو به خوبی می‌توانند نرم‌افزارهای متن بازی که به آنها واگذار می‌شود را تکمیل کنند.

از سوی دیگر اگر کاربری ایده‌ای برای طراحی یک نرم‌افزار در سر داشته باشد؛ اما بودجه کافی برای اجرای آن را در اختیار نداشته باشد نیز می‌تواند ایده خود را در این پلتفرم مطرح کرده و از بودجه اهداکنندگانی که حاضر به سرمایه‌گذاری روی ایده او هستند بهره‌مند شود.

روی‌هم‌رفته باید گفت گیت کوین پلتفرمی است که برای ایجاد و توسعه برنامه‌های متن‌باز کاربردی ایجاد شده است و علایق سرمایه‌گذاران و برنامه‌نویسان را در یک راستا قرار می‌دهد.

تاریخچه پیدایش گیت کوین (GTC)

ارز دیجیتال GTC در نوامبر سال 2017 معرفی شد. هدف اصلی از خلق این ارز ایجاد فضایی برای مشارکت سرمایه‌گذاران و برنامه‌نویسان است تا برنامه‌های اپن‌سورس با سرعت بالاتری تکمیل شوند. برنامه‌نویسانی که در پروژه‌ها مشارکت می‌کنند در ازای مشارکت خود پاداش دریافت می‌کنند.

پیش از روی کار آمدن گیت کوین، برنامه‌نویسان بدون استفاده از یک پلتفرم خاص و تنها با مشاهده یک ارور یا مشکل در برنامه‌های اپن‌سورس دست‌به‌کار می‌شدند و کدهای آن برنامه را اصلاح می‌کردند. اما گیت کوین فضایی را ایجاد کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد به صورت فعال و در ازای دریافت پاداش روی تکمیل برنامه‌های اپن‌سورس ارزشمند همکاری کنند.

اکثر نرم‌افزارهایی که در گیت کوین پیش روی برنامه‌نویسان قرار می‌گیرند برای استفاده عموم مردم طراحی شده‌اند و هدف از ساخت آنها رقابت با دیگر برنامه‌های مشابه نبوده است. به عنوان مثال نرم‌افزارهایی که به بررسی راهکارهایی برای داشتن هوای آزاد می‌پردازند، برنامه‌هایی که زیرساخت‌های لازم برای دیگر اقدامات عمومی را فراهم می‌کند و برنامه‌هایی که امنیت کاربران را تامین می‌کنند. اکثر پروژه‌هایی که در فضای گیت کوین ایجاد و تکمیل می‌شوند مربوط به نرم‌افزارها و برنامه‌هایی می‌شوند که روی بلاک چیناتریوم راه‌اندازی شده‌اند. برای مثال روی شبکه اتریوم برنامه‌هایی برای ترجمه راه‌اندازی شده است که منابع موجود را به زبان‌های متفاوت ترجمه می‌کند. چنین پروژه‌هایی دامنه خدمات گیت کوین را افزایش می‌دهند و پلتفرم گیت کوین را به طور کامل غیرمتمرکز می‌کنند. با وجود چنین نرم‌افزارهایی در فضای اتریوم به زودی گیت کوین خدمات ارزنده‌ای را در راستای حمایت از تولیدکنندگان محتوای آموزشی ارائه می‌دهد.

گیت کوین (GTC)چگونه معروف و محبوب شد؟

گیت کوین یک دائو (DAO) است که با هدف ایجاد انگیزه برای کدنویس‌ها و توسعه‌دهنده‌ها فعالیت خود را آغاز کرد. هدف اصلی مشارکت روی ساختن زیرساخت‌های حیاتی برای فضای دیجیتال بود. این پلتفرم دریافت که نرم‌افزارها و پروژه‌های عمومی غالباً از کمبود منابع مالی و علمی رنج می‌برند و در همین راستا با ایجاد فضایی، دسترسی چنین پروژه‌هایی به سرمایه‌گذاران را امکان‌پذیر کرد. پروژه‌های گیت کوین عمومیت دارند و به فرد یا ارگان خاصی تعلق ندارند. پروژه‌هایی مانند آب تمیز، هوای پاکیزه و غیره که در فضای ارزهای دیجیتال کمتر دیده شده‌اند.

برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگانی که تا پیش از روی کار آمدن این پلتفرم به صورت داوطلبانه روی چنین نرم‌افزارهای اپن‌سورسی کار می‌کردند اکنون می‌توانند با استفاده از بودجه‌ای که از سوی سرمایه‌گذاران تأمین می‌شود با دقت روی برنامه‌ها کار کنند و آنها را بهبود ببخشند. ازاین‌گذشته این برنامه‌نویسان در ازای مشارکت خود در شبکه پاداش دریافت می‌کنند.

هدف از خلق گیت کوین (GTC)

ارز گیت کوین

مؤسسان این پروژه با هدف ایجاد جامعه‌ای متشکل از برنامه‌نویسان، سازندگان و پروتکل‌‌ها فعالیت خود را آغاز کردند. هدف اصلی نیز طراحی و توسعه افق اینترنت در آینده است. این پروژه با هدف ایجاد جامعه‌ای که به خوبی از زیرساخت‌های جدید برای وب3حمایت می‌کند روی کارآمد و در این راستا ابزارها، تکنولوژی و شبکه‌هایی را نیز به کار گرفت تا توسعه در فضای تولید برنامه‌های متن‌باز سریع‌تر از هر زمان دیگری انجام شود. جالب اینجاست که یکی از اصلی‌ترین حامیان این پروژه خالق اتریوم یعنی ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin) است.

به اعتقاد گیت کوین، نرم‌افزارهای اپن‌سورس ستون اصلی علم توسعه نرم‌افزار هستند و دانش یارانه در روزگار مدرن را تعریف می‌کنند. هدف اصلی گیت کوین تشویق و ترغیب برنامه‌نویسان با استعدادی است که با پیوستن به این پلتفرم در کنار انگیزه‌های مالی در رویدادهای مرتبط با جامعه کدنویسی نیز حضور پیدا می‌کنند. رویدادهایی مانند هکاتون (Hackathon) که در واقع گردهمایی دوست‌داران و فعالان حوزه کدنویسی است و بونتیز (Bounties) که نوعی استراتژی بازاریابی است از جمله این رویدادها هستند.

گیت کوین با استفاده از بونتی‌ها به کاربران اجازه می‌دهد که روی توسعه یک تکنولوژی سرمایه‌گذاری کنند و حمایت لازم را از جامعه برنامه‌نویسان کسب کنند. کاربران با ایجاد بونتیز، یک مشکل را طرح می‌کنند و ددلاینی را برای حل مسئله درج می‌کنند. در ادامه برنامه‌نویسان با ارسال توضیحات مختصر علاقه‌مندی خود برای مشارکت در پروژه را اعلام می‌کنند. بونتی‌ها ممکن است نیازمند مجوز یا بدون نیاز به مجوز باشند. این بدان معناست که در برخی از بونتی‌ها ایجادکننده سفارش باید شروع کار را تأیید کند؛ اما در برخی دیگر نیاز به تأیید او نیست.

بونتی مبلغی است که برای تکمیل سفارش در نظر گرفته شده است. هر اندازه بونتی بیشتر باشد نرخ دستمزد ساعتی برای تکمیل نرم‌افزار نیز بیشتر خواهد بود. به‌عنوان‌مثال نرخ ساعتی در پروژه‌ای با ۱۵۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار حدود ۵۰ تا ۱۹۵ دلار خواهد بود. از سوی دیگر نرخ ساعتی زبان‌هایی مانند HTML و CSS از نرخ ساعتی زبان‌های پیچیده‌تری مانند Solidity و JavaScript کمتر است.

برنامه‌نویسان که در حال کدنویسی نرم‌افزار خاصی هستند می‌توانند با عضویت در گیت کوین منابع مالی یا کاری موردنیاز را کسب کنند.

ارزش گیت کوین چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش گیت کوین درست مانند هر پروژه ارز دیجیتال دیگری باتوجه‌به میزان عرضه و تقاضا تعیین می‌شود. برنامه‌نویسان و سرمایه‌گذارانی که شیفته امکانات این پلتفرم شده‌اند به‌شدت از آن استقبال کرده‌اند. این شبکه در ابتدا از سوی یک مؤسس فعالیت خود را آغاز کرد؛ اما در ادامه این جامعه هواداران این شبکه بودند که با کمک مهارت و دانش برنامه‌نویسی شبکه را در مسیر تعیین شده هدایت کردند. گیت کوین با برخورداری از جامعه‌ای از کدنویسان زبده مسیر درخشانی را پیش رو دارد. این برنامه‌نویسان با مشاهده کوچک‌ترین اخلالی در سازوکار پلتفرم دست‌به‌کار شده و ایراد را ریشه‌کن می‌کنند.

تا کنون این پلتفرم بیش از ۴۰ میلیون دلار سرمایه را برای نرم‌افزارهای عام‌المنفعه جمع‌آوری کرده است. ۴۳ هزار مؤسس با استفاده از زیر ساخت‌های گیت کوین به بیش از ۲۳۰ هزار نفر خدمت‌رسانی کرده‌اند. ماهانه بیش از ۳۱۰ هزار برنامه‌نویس در این شبکه فعالیت می‌کنند.

این ارز در حال حاضر رتبه ۳۱۰ ام را در فهرست کوین مارکت کپ به خود اختصاص داده است که در مجموع ۱۰۴۴۹ کوین در این سایت فهرست شده‌اند. ارزش کل بازار ارز دیجیتال GTC برابر با 64 میلیون دلار است.

قابلیت ها و مزایای گیت کوین

نکته متمایز و برجسته شبکه گیت کوین این است که این پلتفرم از جامعه سازندگان و برنامه‌نویسان نرم‌افزارهای اپن‌سورس حمایت می‌کند. از ژوئن سال ۲۰۲۱ تا اکنون بیش از ۴۰ میلیون دلار سرمایه در اختیار نرم‌افزارهایی که با خط‌مشی این پلتفرم در یک راستا هستند قرار گرفته است. بیش از هزاران پروژه در این شبکه ایجاد شده است. در این بخش با برخی از قابلیت‌های شبکه گیت کوین آشنا می‌شوید.

 • گیت کوین فضایی را برای افرادی ایجاد کرده است که به کالاها و نرم‌افزارهایی اهمیت می‌دهند که برای عموم مردم سودمند هستند.
 • این پلتفرم فرصتی را برای طراحی و راه‌اندازی تجاری و ایده‌های عام‌المنفعه ایجاد کرده است.
 • با وجود زیرساخت‌های موجود در شبکه، از ایده‌ها و نرم‌افزارهای فوق به خوبی حمایت می‌شود و امکان مقیاس پذیری و رشد آن‌ها نیز وجود دارد.
 • برنامه‌نویسانی که در این پلتفرم حضور دارند در ازای ساخت و بهینه‌سازی نرم‌افزارهای موردنظر پاداش دریافت می‌کنند.
 • فعالان این شبکه فرصت تبادل نظر و آشنایی با رهبران و برنامه‌نویسان حرفه‌ای را دارند و روابط معناداری را برقرار می‌کنند.
 • تمام حاضران در شبکه چه کسانی که توکن حاکمیتی را در اختیار دارند و چه برنامه‌نویسان و اهداکنندگان همگی در مدیریت شبکه مشارکت دارند.
 • اهداکنندگان نیز می‌توانند با مشارکت در ساخت و توسعه نرم‌افزارهای اپن‌سورس نقشی در آینده شکل‌گیری وب آزاد داشته باشند.
 • گیت کوین دری به دنیای وب ۳ است و به علاقه‌مندان کمک می‌کند که با حضور در رویدادهای مرتبط با برنامه‌نویسی اینترنت آزاد را به حقیقت تبدیل کنند.

بنیانگذاران ارز دیجیتال GTC چه کسانی هستند؟

معامله گیت کوین

ارز دیجیتال GTC به وسیله کوین اووکی (Kevin Owocki) و اسکات مور (Scott moore) راه‌اندازی شد. اووکی مدیر اجرایی این شبکه است و مور مسئول رشد و توسعه تکنیکال شبکه است. مور همچنین رئیس بخش تحقیقات شبکه نیز است. این دو نفر در نوامبر سال ۲۰۲۱ این پلتفرم را طراحی و اجرا کردند. اما در ادامه این جامعه برنامه‌نویسان گیت کوین بوده‌اند که این شبکه را در مسیر اهداف خود هدایت کرده‌اند.

امنیت شبکه گین کوین چگونه است؟

این شبکه از مکانیزم تأمین سرمایه دموکراتیک استفاده می‌کند. این مکانیزم Quadratic Funding نام دارد. با استفاده از این مکانیزم، مبالغی که از سوی اشخاص به شبکه اهدا می‌شود با مبالغی که از سوی استخرها به شبکه اهدا می‌شود یکجا جمع می‌شود.

در ادامه این مکانیزم با استفاده از یک فرمول خاص از مبالغی که اهدا شده است برای پروژه‌هایی که بیشترین هوادار را دارد استفاده می‌کند. به‌عنوان‌مثال یک پروژه که ۱۰۰ حامی دارد در مقایسه با پروژه‌ای که ارزش دلاری بالاتری داشته؛ اما تنها ۱ حامی دارد، مبالغ اهدایی بیشتری دریافت می‌کند.

توجیه منطقی برای استفاده از این مکانیزم وجود دارد. آن هم اینکه هدف ارائه نرم‌افزاری است که نیاز جامعه بزرگ‌تری از کاربران را رفع می‌کند. ازاین‌رو پروژه‌هایی که بیشترین تعداد حامی و هوادار را دارند در اولویت قرار می‌گیرند. به‌این‌ترتیب اهداکننده از اینکه به این شبکه پولی اهدا کرده خوشنود است و توسعه‌دهندگان و برنامه‌نویسان نیز انگیزه کافی برای مشارکت را خواهند داشت. اهداکنندگان خرد نیز می‌توانند پروژه‌های محبوب خود را ایجاد کنند. برنامه‌نویسان انگیزه کافی برای کارکردن روی چندین پروژه را دارند.

امنیت شبکه به‌وسیله دائو تأمین می‌شود. کاربران در این شبکه با استفاده از توکن‌هایی که در اختیار دارند، در رأی‌گیری‌ها شرکت کرده و در مورد مدیریت شبکه اظهارنظر می‌کنند.

چه تعداد توکن گیت کوین در گردش است؟

در مجموع ۱۰۰ میلیون توکن GTC وجود دارد و از این تعداد 63،320،395 توکن وارد بازار شده است. این اطلاعات مربوط به زمان نگارش این مقاله در ماه ژوئن سال ۲۰۲۳ است. قیمت توکن GTC در زمان نگارش مقاله 1 دلار ثبت شده است.

ارز GTC توکن حاکمیتی شبکه و نوعی توکن ERC20 است که برای مدیریت و اخذ تصمیمات مهم به کار گرفته می‌شود. از مجموع ۱۰۰ میلیون توکن موجود ۱۵ درصد با استفاده از Airdrop بین کاربران شبکه توزیع شده است. . ۳۵ درصد به سهام‌داران شبکه تعلق دارد و ۵۰ درصد باقی‌مانده در اختیار سازمان مدیریت غیرمتمرکز یا دائوی گیت کوین است.

هدف از این توزیع در وهله اول پاداش‌دادن به کاربران نسل اول شبکه و همین‌طور کاربرانی است که در آینده از شبکه استفاده می‌کنند.

خرید ارز دیجیتال گیت کوین

خرید گیت کوین

برای خرید ارز دیجیتال گیت کوین به عنوانی ارزی که از سوی برنامه‌نویسان با حمایت زیادی روبه‌رو بوده است گزینه‌های متفاوتی پیش رو دارید. شما می‌توانید این ارز را از دوستان خود خریداری کنید. البته در این صورت ممکن است درازای پولی که پرداخت می‌کنید ارزی به شما تحویل داده نشود.

از سوی دیگر می‌توانید به سراغ صرافی‌هایی مانند بایننس بروید. اما به یاد داشته باشید که باید آی پی خود را ثابت نگهدارید. در واقع بایننس نباید بفهمد که شما یک ایرانی هستید. زیرا این صرافی و بسیاری از دیگر صرافی‌های خارجی از ارائه خدمات به ایرانیان معاف هستند و شناسایی کاربر ایرانی حساب او را مسدود می‌کنند.

در چنین شرایطی بهترین راه خرید از یک بازار معاملاتی داخلی است که امکاناتی در حد صرافی‌های معتبر خارجی را در اختیار شما قرار می‌دهد. در صرافی تبدیل به بیش از ۱۰۰ بازار معاملاتی تتر و 40 بازار معاملاتی تومانی دسترسی دارید.

صرافی تبدیل بزرگ‌ترین و مجهزترین صرافی ایرانی است که به شما اجازه انجام معاملات اسپات و تعهدی را می‌دهد. از تبدیل وام بگیرید و با پول بیشتری وارد معامله شوید. اینها تنها گوشه‌ای از مزایای معامله در این صرافی ایرانی هستند. شما می‌توانید با دانلود و نصب اپ صرافی تبدیل در هر زمان و مکانی به بازار جهانی دسترسی داشته باشید. در نظر داشته باشید که گپ قیمتی میان قیمت‌های درج شده در سایت صرافی تبدیل کمترین اختلاف ممکن را با بازار جهانی دارد.

همین حالا می‌توانید با احراز هویت و افتتاح حساب معاملاتی در تبدیل در بازار تتر و تومان معامله کنید. میزان سود و زیان خود از معاملات گذشته را بازبینی کنید و از تحلیل‌هایی فاندامنتالی که از سوی صرافی در اختیار شما گذاشته می‌شود بهره‌ ببرید.

فروش ارز دیجیتال گیت کوین

برای فروش ارز دیجیتال گیت کوین نیز می‌توانید به دوستان و آَشنایان خود اطمینان کنید یا از صرافی‌های خارجی استفاده کنید. اما به یاد داشته باشید که ریسک ازدست‌دادن دارایی در هر دو حالت فوق بسیار زیاد است. بهتر است به جای نگرانی از بابت تغییرنکردن آی پی و پنهان ماندن هویت شما به عنوان یک ایرانی یک صرافی داخلی را انتخاب کنید که با احترام از شما استقبال می‌کند و تمام خدماتی که به آن نیاز دارید را در اختیار شما می‌گذارد.

در تبدیل با دسترسی به بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال و ۱۴۰ بازار معاملاتی تتری و تومانی تمام آنچه برای موفقیت در بازار به آن نیاز دارید را در اختیار خواهید داشت. با انتخاب صرافی تبدیل ریسک ارز دیجیتال و معامله در بازارهای ناامن را به حداقل برسانید.

در تبدیل می‌توانید پس از بررسی تحلیل‌های فاندامنتال و بررسی نمودار قیمت‌های ارز دیجیتال GTC این ارز را خرید و فروش کنید.

نحوه خرید گیت کوین از صرافی تبدیل

باتوجه‌به تنوع بازارهای معاملاتی موجود در تبدیل شما می‌توانید به شیوه‌های متفاوتی ارز دیجیتال GTC را به سبد سرمایه خود بیفزایید. اگر بازار تتری را برای خرید این ارز انتخاب کرده‌اید باید در داشبورد با انتخاب گزینه واریز تتری، مقدار تتر به حساب خود انتقال دهید. در بازار تومانی نیز شما می‌توانید وجه موردنظر را به حساب خود واریز کنید. برای تبدیل یک ارز دیجیتال به GTC نیز باید ارز موردنظر را از والت شخصی خود به تبدیل انتقال دهید.

پس از این که حساب خود را در تبدیل شارژ کردید باید تصمیم بگیرید می‌خواهید با تعیین قیمت در بازار تبدیل معامله کنید یا می‌خواهید از لوریج یا اهرم صرافی استفاده کنید. پس از تصمیم‌گیری باید بودجه موردنیاز برای معامله را به کیف پول تعهدی یا اسپات خود انتقال دهید. در ادامه می‌توانید با انتخاب مقدار ارز وارد معامله شوید.

اگر تازه‌کار هستید و مفاهیم بالا برای شما بیگانه است یا قصد خرید توکن GTC در حجم بالا را دارید بهتر است شما را با گزینه «خرید آسان» آشنا کنیم. با استفاده از این گزینه می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن وارد معامله شوید. در این شیوه از معامله موتور معاملاتی صرافی تبدیل بهترین و مناسب‌ترین سفارش را برای تکمیل معامله شما انتخاب و بلافاصله دارایی را به کیف پول شما در تبدیل انتقال می‌دهد.

برای اینکه وارد معامله تعهدی شوید باید بازار را به خوبی بشناسید. در این دسته از معاملات صرافی تبدیل چندبرابر دارایی اولیه شما به شما وام می‌دهد و شما می‌توانید معاملات بزرگ‌تر با آستانه سود بیشتر را باز کنید. اما اگر با این نوع از معاملات به خوبی آشنا نباشید، ضرر حاصل از معامله نیز چندبرابر خواهد بود؛ بنابراین اگر تازه‌وارد این بازار شده‌اید بهتر است چند معامله اول را با استفاده از گزینه خرید آسان انجام دهید و ریسک معاملات را به جان نخرید.

در ادامه پس از اتمام معامله می‌توانید دارایی را به کیف پول خود انتقال دهید. در این صورت کارمزد انتقال با درنظرگرفتن شبکه تعیین می‌شود. البته اگر معاملات روزانه را می‌پسندید بهتر است دارایی خود را در کیف پول صرافی نگهداری کنید.

روش نگهداری گیت کوین

معامله GTC

برای نگهداری از گیت کوین درست مانند هر ارز دیجیتال دیگری به یک کیف پول الکترونیکی نیاز دارید. کیف پول‌های الکترونیکی یا والت‌ها فضایی مجازی برای نگهداری این دارایی‌های مجازی هستند.

شما می‌توانید از کیف پول‌های سخت‌افزاری یا سرد و همین‌طور کیف پول‌های نرم‌افزاری و گرم برای نگهداری ارز GTC خود استفاده کنید. کیف پول‌های سرد به اینترنت متصل نیستند و ایمن‌تر به حساب می‌آیند. درحالی‌که کیف پول‌های گرم همواره به اینترنت متصل هستند و این یعنی خطر حملات سایبری یا ازدست‌رفتن دارایی وجود دارد. البته اینکه چه نوع کیف پولی برای شما مناسب‌تر است به شخصیت و استراتژی معاملاتی شما بستگی دارد.

انواع کیف پول گیت کوین

توکن GTC یک توکن ERC-20 است و روی شبکه اتریوم راه‌اندازی شده است. این بدان معناست که شما برای نگهداری این ارز می‌توانید از تمام کیف پول‌های سازگار با اتریوم استفاده کنید. با درنظرگرفتن محبوبیت اتریوم، گزینه‌های متنوعی را در خواهید یافت. دراین‌بین ما استفاده از کیف پول تراست والت (Trust Wallet)، متامسک (MetaMask)، لجر (Ledger) و اتمیک والت (Atomic Wallet) را پیشنهاد می‌کنیم.

اینکه آیا بهتر است از کیف سرد استفاده کنید یا گرم به این بستگی دارد که آیا معامله‌گر روزانه هستید یا هولدر. معامله‌گر روزانه کسی است که در روز چندین بار وارد معامله می‌شود و از نوسان ارز در یک روز سود می‌برد. این افراد مدام در حال خرید و فروش دارایی هستند و بهتر است به یک بازار معاملاتی دسترسی داشته باشند. ازاین‌رو چنین معامله‌گرانی از کیف پول‌های گرم یا نرم‌افزاری بیشتر استقبال می‌کنند.

درحالی‌که هولدرها که سرمایه‌گذاران صبوری هستند و در فواصل زمانی کوتاه معامله نمی‌کنند. این معامله‌گران پس از خرید دارایی برای مدت طولانی آن را نگهداری می‌کنند. برای این دسته از معامله‌گران، والت سرد بهترین گزینه است. چرا که آنها نیازی ندارند در تمام ساعات شبانه‌روز به بازار دسترسی داشته باشند.

با درنظرگرفتن این توضیحات به معامله‌گران روزانه توصیه می‌کنیم به جای نگهداری ارزهای دیجیتال در کیف پول‌های گرم که همواره به اینترنت متصل هستند دارایی خود را در صرافی تبدیل نگهداری کنید. این صرافی امنیت دارایی شما را با استفاده از والت‌های سخت‌افزاری پشتیبان تأمین می‌کند. ازاین‌گذشته با نگهداری دارایی در صرافی تبدیل می‌توانید سریع‌تر از همیشه و به سادگی وارد معامله شوید. کافی است اپلیکیشن تبدیل را روی گوشی خود نصب کنید تا سرعت معاملا‌ت شما دوچندان شود. برای آشنایی با انواع کیف پول دیجیتالی مطالعه این مقاله از تبدیل را از دست ندهید.

کارمزد خرید و فروش گیت کوین

معامله گیت کوین در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش GTC در صرافی تبدیل

خرید GTC

کاربرانی ایرانی که قصد سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال را دارند، باید برای انجام این کار به سراغ صرافی‌های معتبر ایرانی بروند. صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که با بیش از ۱۰۰ بازار معاملاتی تتری و ۲۰ بازار معاملاتی تومانی مزایای بسیاری را برای کاربران به همراه دارد:

 • داشتن بیش از ۱۰۰ بازار معاملاتی تتری و ۴۰ بازار معاملاتی تومانی
 • امکان خرید و فروش بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته و آنلاین
 • انتقال داخلی تبدیل
 • صفحه سود و زیان: کاربران می‌توانند تغییرات ارزش دارایی خود را به صورت کلی یا جزئی، ظرف ۷ روز یا ۳۰ روز اخیر از طریق این پنل بررسی کنند.
 • تضمین امنیت دارایی کاربران با استفاده از کیف پول‌های سرد
 • احراز هویت سریع کاربران
 • انجام سریع تراکنش‌ها
 • انجام مشاوره پیش از معامله
 • پشتیبانی از سیستم‌های تأیید اعتبار
 • پشتیبانی از تمام پلتفرم‌های ارائه شده
 • کانال سیگنال‌دهی الگوریتم تحلیل
 • امکان انجام کمک‌های خیریه (تبدیل به نیکی)
 • حداقل اختلاف قیمتی با بازارهای جهانی
 • عمق بازار و حجم معاملات بالا
 • ارائه کیف پول اختصاصی برای کاربران
 • امکان مبادلة دو ارز دیجیتال (swap)
 • استفاده از اپلیکیشن اختصاصی تبدیل
 • امکان برداشت آنی تومان از طریق ۱۲ بانک (ملت - ملی - آینده - سامان - اقتصاد نوین - شهر - صادرات - تجارت - پاسارگاد - پارسیان - کارآفرین - خاورمیانه)
 • کارمزد رقابتی
 • حضور در رسانه‌های خبری معتبر

آیا خرید گیت کوین بدون احراز هویت ممکن است؟

اگر با عبارت خرید گیت کوین بدون احراز هویت در گوگل جستجو کنید، ممکن است صرافی‌هایی را پیدا کنید که بدون احراز هویت اجازه معامله این ارز را به شما می‌دهند. در نظر داشته باشید که احراز هویت در یک صرافی به معنی شناختن کسانی است که در صرافی خرید و فروش می‌کنند. صرافی با احراز هویت تراکنش‌های شما را زیر نظر نمی‌گیرند؛ بلکه قادر به شناسایی رفتار مشکوک و معاملات غیرعادی است.

کاربرانی به دنبال خرید و فروش گیت کوین بدون احراز هویت هستند که از این ارز برای پول‌شویی یا انجام معاملات غیرقانونی استفاده می‌کنند. پیشنهاد می‌کنیم برای خرید و فروش ارز دیجیتال از چنین صرافی‌های استفاده نکرده و دارایی خود را به خطر نیندازید. احراز هویت در صرافی تبدیل در کمتر از ۲۴ ساعت انجام می‌شود. بعد از ارائه مدارک موردنیاز، نسبت به تأیید اطلاعات اولیه با پشتیانی تبدیل در تماس باشید. در کمتر از ۲۴ ساعت حساب معاملاتی شما در اختیارتان قرار می‌گیرد. در این صفحه به طور مفصل در مورد پروسه احراز هویت صحبت کرده‌ایم.

آینده گیت کوین چگونه است؟

ارز دیجیتال گیت کوین را به عنوان یک پلتفرم کارآمد برای ارتقا و سخت نرم‌افزارهای اپن‌سورس به اثبات رسانده است. این پلتفرم یکی از اولین نمونه‌ها در این حوزه در شبکه بلاک‌چین است که فضایی را برای تعامل برنامه‌نویسان و اهداکنندگان ایجاد کرده است.

برنامه‌نویسانی که شیفته ایجاد و توسعه اینترنتی آزاد هستند از این موقعیت به بهترین شکل استفاده می‌کنند. با وجود پلتفرمی که منحصراً برای تأمین بودجه برای برنامه‌های اپن‌سورس ایجاد شده است، گیت کوین به توسعه وب 3 کمک شایانی می‌کند. تمام اقداماتی که به واسطه بلاک‌چین انجام شده است نیز در راستای ایجاد یک اینترنت بدون مرکزیت بوده است. پروژه‌هایی مانند گیت کوین دستیابی به این امر را سرعت می‌بخشند.

منابع:

gitcoin.co

coinmarketcap.com

gemini.com

morioh.com

currency.com

سوالات متداول خرید گیت کوین

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید گیت کوین

از کجا می‌توانیم گیت کوین (GTC) بخریم؟

شما می‌توانید از تمام بازارهای متمرکز و غیرمتمرکز داخلی و خارجی ارز دیجیتال گیت کوین را خریداری کنید. اما در صرافی‌های خارجی خطر مسدودشدن دارایی وجود دارد. چرا که این صرافی‌ها با شناسایی IP کاربران ایرانی بلافاصله حساب کاربری موردنظر را بلوک می‌کنند. باتوجه‌به این شرایط بهترین راه برای خرید ارز GTC استفاده از پلتفرم معاملاتی تبدیل است. در تبدیل در کنار این ارز دیجیتال به بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال دیگر نیز دسترسی دارید.

خرید سریع گیت کوین (GTC)چطور امکان‌پذیر است؟

برای اینکه ارز دیجیتال گیت کوین را در سریع‌ترین زمان ممکن به دارایی‌های خود اضافه کنید باید از گزینه «خرید آسان» استفاده کنید. در این حالت موتور معاملاتی تبدیل بهترین سفارش را برای تکمیل معاملات شما انتخاب می‌کند. برای این منظور باید از داشبورد خود در تبدیل گزینه خرید آسان را انتخاب و مقدار یا بودجه‌ای که برای معامله در نظر گرفته‌اید را وارد کنید.

کارمزد خرید و فروش گیت کوین (GTC) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله گیت کوین در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت گیت کوین را پیش بینی کنیم؟

بهترین راه برای پیش‌بینی قیمت گیت کوین زیر نظر گرفتن بازار، اخبار و نمودارهای قیمتی است. در تبدیل همواره اطلاعات ارزشمندی دراین‌خصوص در اختیار شما گذاشته می‌شود. در کنار این موارد شما همواره می‌توانید از اطلاعات ارزشمندی که در کانال تلگرامی الگویتم تحلیل ارائه می‌شود نیز استفاده کنید. برای این منظور کافی است از این لینک https://t.me/algotahlil به عضویت کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل درآیید و از اطلاعاتی که از سوی تیم تحلیل تبدیل در اختیار کاربران گذاشته می‌شود برای پیش‌بینی بازار استفاده کنید.

ارز دیجیتال گیت کوین (GTC) چگونه نگهداری می‌شود؟

ارز GTC یک توکن ERC20 است؛ ازاین‌رو شما می‌توانید از تمام کیف پول‌های سازگار با اتریوم برای نگهداری این توکن استفاده کنید. کیف پول‌هایی مانند اتمیک والت، متامسک و تراست والت برای نگهداری از ارز دیجیتال GTC بسیار مناسب هستند. شما همچنین می‌توانید برای تسریع در معاملات خود، این ارز را در کیف پول صرافی تبدیل نگهداری کنید.

آیا خرید گیت کوین (GTC) می‌تواند سودآور باشد؟

گیت کوین فرصتی استثنایی برای ایجاد و توسعه برنامه‌های اپن‌سورس بر پایه وب تری را ایجاد کرده است. برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان در کنار اهداکنندگانی که به دنبال ارتقا برنامه‌های اپن‌سورس هستند با استفاده از زیر ساخت‌های این شبکه به ایجاد یک اینترنت آزاد کمک می‌کنند. ازاین‌رو پیش‌بینی می‌شود روزبه‌روز بر تعداد کدنویسانی که از این شبکه استفاده می‌کنند افزوده شود. تاکنون بیش از ۳۱۰ هزار برنامه‌نویس در هر ماه در این شبکه حضور داشته‌اند. انتظار می‌رود این تعداد افزایش پیدا کند؛ بنابراین با افزایش میزان استقبال هواداران شاهد افزایش قیمت ارز بومی این شبکه نیز خواهیم بود. البته درست مانند همیشه بهتر است تنها به اندازه‌ای در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنید که در صورت ازدست‌رفتن دارایی متحمل خسارت جبران‌ناپذیری نشوید.

آیا می‌توان گیت کوین (GTC) را استخراج کرد؟

امکان استخراج این ارز وجود ندارد. شما در ازای مشارکت در شبکه و قبول‌کردن پروژه‌های مربوط به نرم‌افزارهای اپن‌سورس گیت کوین دریافت می‌کنید.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

سهیل ا

44 روز قبل

3

دفعه پیش توی خرید و فروش ارز دیجیتال خیلی ضرر کردم چون احساسی و بدون دانش خرید و فروش می‌کردم این دفعه هم تکنیکال رو خوب یادگرفتم هم از کانال الگوریتم تحلیل تبدیل استفاده می‌کنم که کمک خوبیه برای تصمیم‌گیری برای خریدها

رویا ت

44 روز قبل

4

بیت‌کوین تا دو ماه دیگه می‌ترکونه. خرید توی این قیمتا رویا می‌شه فرصت خریده فقط

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله