Skip to content
top banner

سه آلت‌کوین بزرگی که این هفته باید زیر نظر بگیرید

سه آلت کوین که باید زیر نظر داشته باشید
در
خواندن در ۳ دقیقه

در شرایطی که بیت کوین طی دو روز اخیر بین سطوح ۵۱۰۰۰ و ۵۲۰۰۰ دلار نوسان می‌کند و به نظر می‌رسد در حال استراحت باشد ممکن است این هفته نوبت آلت‌کوین‌ها باشد که موردتوجه بازار قرار گیرند و رشد را تجربه کنند.

اما از میان بزرگان بازار کدام ارزها را باید زیر نظر بگیریم تا از رشد احتمالی‌شان جا نمانیم؟

تحلیل تکنیکال قیمت بایننس کوین (BNB)

بایننس کوین (BNB) در تلاش است تا از سطح ۲۷۰ دلار بگذرد؛ اما با مقاومت خرس‌های بازار مواجه است. در نتیجه در حال حاضر نبرد سنگینی میان خریداران و فروشندگان در نزدیکی ۳۵۰ دلار درگرفته است که و اکنون BNB در قیمت ۳۵۲ دلار دست‌به‌دست می‌شود و ۱.۷ درصد نسبت به دیروز نزول داشته است.

تحلیل تکنیکال BNB

وضعیت کندل‌ها نشان می‌دهد خرس‌های بازار در تلاش هستند تا از سطح ۳۶۷ دلار دفاع کنند؛ اما برای این که فروشندگان بازار را در دست بگیرند باید قیمت را به زیر سطح ۳۳۷ دلار بکشانند که در این صورت ممکن است BNB تا ۳۱۹ دلار ریزش کند؛ اما این سطح احتمالاً با دفاع جانانه خریداران مواجه می‌شود.

اما اگر قیمت در نزدیکی سطوح کنونی پایدار بماند، نشان از اعتمادبه‌نفس بالای خریداران برای ادامه صعود دارد و عبور از ۳۷۰ دلار راه را برای ادامه رالی صعودی تا ۴۰۰ دلار هموار می‌کند.

تحلیل تکنیکال قیمت ریپل (XRP)

ریپل (XRP) در نزدیکی مقاومت ۰.۵۸ دلار به سد محکمی برخورد کرد و تا زیر سطح ۲۳ درصد فیبوناچی اصلاح کرد. بااین‌حال خریداران در سطح میانگین متحرک در حال دفاع هستند. اکنون ریپل در سطح ۰.۵۴ دلار خرید و فروش می‌شود و نزولی ۲.۵ درصدی نسبت به دیروز داشته است.

تحلیل تکنیکال ریپل XRP

قیمت به خط روند نزولی برخورد کرده است و در این سطح جنگ سختی بین خریداران و فروشندگان در حال انجام است. اگر خریداران در این نبرد پیروز شوند، قیمت ریپل می‌تواند به بالا برگردد و تا بالاتر از ۰.۵۹ دلار صعود کند. اما مقاومت کوچکی در نزدیکی ۰.۶ دلار وجود دارد که احتمالاً به‌آسانی شکسته می‌شود.

در مقابل ریزش پرشتاب قیمت از سطوح فعلی به زیر خطوط میانگین متحرک نمایی می‌تواند نشانه پیروزی فروشندگان باشد و در این صورت قیمت می‌تواند تا ۰.۵ دلار افت کند.

تحلیل تکنیکال قیمت سولانا (SOL)

سولانا (XRP) طی روزهای اخیر از سطح ۱۱۶ دلار به پایین حرکت کرده و با فشار فروش مواجه شد و در حال برگشت تا خط گردن یک الگوی سروشانه معکوس در سطح ۱۰۳ دلار است. اکنون قیمت سولانا ۱۰۶ دلار است و ۲.۱ درصد نسبت به روز قبل کاهش دارد.

تحلیل تکنیکال سولانا SOL

اگر قیمت بتواند از خط گردن به بالا برگردد می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که خریداران این سطح را به حمایت تبدیل کرده‌اند که در این صورت می‌تواند منجر به رالی تا ۱۲۶ دلار و سپس ۱۳۵ دلار شود.

در مقابل نزول تا زیر خط گردن می‌تواند نشان‌دهنده قوت فروشندگان و اضافه‌شدن فشار فروش باشد. درحالی‌که ممکن است خریداران برای جلوگیری از ریزش بیشتر رو میانگین متحرک دفاع سنگینی داشته باشند، در غیر این صورت قیمت می‌تواند تا ۹۳ دلار نزول داشته باشد.

 

در بخش معاملات اهرم‌دار تبدیل از ریزش یا رشد ارزهای فوق تا ۱۰ براب معاملات عادی سود کسب می‌کنید.