سه آلت‌کوین پرپتانسیل که این هفته احتمال رشد بالایی دارند

سید موسی علوی

۱۴۰۲/۱۱/۲۲

Coingape

3 آلت کوین با پتانسیل رشد بالا

بازار ارزهای دیجیتال در شرایط پیش از هاوینگ قرار دارد و برخی ارزها عملکرد مثبت‌تری را نسبت به دیگر ارزهای بازار نشان می‌دهند. در این مقاله به سه مورد از ارزهایی می‌پردازیم که می‌توانند طی هفته‌های آتی عملکردی بهتر از کلیت بازار داشته باشند.

سولانا (SOL)

سولانا (SOL) در خط مقدم ارزهای دیجیتال واقع شده است و در حال تقویت اکوسیستم خود با افزایش پروژه‌ها و توکن‌های موجود در آن است. میم‌کوین‌های این شبکه همچون BON، WIF و … طی ماه‌های اخیر عملکرد خوبی از خود نشان داده‌اند و مشهور شده‌اند و پروژه‌های بسیار دیگری همچون هلیوم نیز روند بسیار خوبی را بر روی این بلاکچین دنبال می‌کنند.

با وجود اینکه برخی معقتد بودند سولانا به قله خود رسیده است، این ارز روند صعود خود را ادامه داد و همچنان در حال جذب سرمایه‌گذاران و ادامه صعود است.

این ارز با قله تاریخی ۲۵۹ دلاری خود جای رشد بسیار زیادی دارد و اکنون پس از یک دوره اصلاح دوباره به نزدیکی ۱۱۰ دلار برگشته است.

این ارز با رشدی بیش از ۱۰ درصدی طی هفته گذشته پتانسیل رشد دوباره‌اش را به رخ بازار کشیده است و حتی در پی خاموشی ۵ ساعته شبکه خود هم افت قیمتی را حس نکرده که نشانگر مصمم بودن سرمایه‌گذاران برای ادامه صعود این ارز است.

کاسپا (KAS)

کاسپا (KAS) روند شتابان صعودی خود را این هفته نیز پی‌گرفت و صعودی ۳۵ درصدی را در هفت روز گذشته رقم زد. برخی کارشناسان معتقدند این تازه شروع ماجرا برای کاسپا است و این ارز می‌تواند در بلند مدت سقف‌های تاریخی جدیدی را فتح کند.

در حال حاضر قیمت کاسپا ۰.۱۴۴۶ دلار است و در رده ۳۰ بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال قرار دارد. رشد قیمت کاسپا ناشی از چندین عامل است. از جمله رشد بالای فعالیت‌های این شبکه که باعث شده است Hashrate آن به ۱۸۵.۶۱ PH/s برسد که نشانگر افزایش فعالیت و علاقه کاربران به این شبکه است.

کارشناسان احتمال پذیرش و فهرست شدن ارز کاسپا در صرافی‌های مشهوری همچون بایننس، کوین‌بیس و OKX را فرص بسیار مناسبی برای رقم خوردن رشدهای سنگین برای این ارز در آینده می‌دانند که می‌تواند تقاضا را برای این ارز افزایش داده و نقدشوندگی آن را بیشتر کند.

سلستیا (TIA)

آلت‌کوین سلستیا (TIA) طی دو هفته اخیر در حال در جا زدن بود و بین ۱۳.۸۸ دلار و ۲۰.۳۳ دلار نوسان می‌کرد و الگوی پیچیده‌ای ایجاد کرده بود. اما طی دو روز گذشته با رشدی ۲۲ درصدی از سطوح ۱۷ و ۲۰.۹۱ دلار عبور کرد و به سقف تاریخی خود رسید.

اکنون این ارز در قیمت ۱۹.۸۲ دلار معامله می‌شود و در رده ۲۵ بزرگ‌ترین ارزهای بازار است. داده‌های بازار نشان از شتاب مثبت و صعودی این ارز دارد که باعث رشد ۹ درصدی آن طی هفت روز اخیر شده است. این شاخص‌های مثبت باعث شده است سرمایه‌گذاران همچنان به دنبال این ارز در بازار باقی‌ بمانند و انتظار می‌رود این راز طی روزهای آینده بتواند به اهدف قیمتی بالاتری دست یابد.

ثبت نام با موفقیت انجام شد

چکیده دنیای کریپتو در یک ایمیل

با عضویت در خبرنامه تبدیل از جدیدترین مقالات آموزشی و تاثیرگذار ترین اتفاقات ارز های دیجیتال در یک ایمیل مطلع شوید

عضویت

اخبار فوری

۵ میم کوین برتر ۲۰۲۴

۵ میم‌کوینی که در سال ۲۰۲۴ باید زیر نظر داشته باشید

تحلیلگران و معامله‌گران با درپیش‌بودن هاوینگ بیت کوین سالی صعودی را برای بازار پیش‌بینی می‌کنند و کدام دسته از آلت‌کوین‌ها می‌توانند در فصل صعود درخشان‌تر و پرشتاب‌تر از میم‌کوین‌ها ظاهر شوند؟ دوج‌ کوین (DOGE)‌ مشهورترین میم‌کوین بازار بزرگ‌ترین جامعه هواداران را دارد و هر گاه حرکت خود را آغاز کرده، بازار نیز به دنبال آن […]

نهنگ های بیت کوین در سال ۲۰۲۴ چه قدر خرید کردند

نهنگ‌های از ابتدای ۲۰۲۴ چه‌قدر بیت‌کوین خریده‌اند؟

پلتفرم تحلیل داده‌های درون زنجیره‌ای یا آنچین Santiment با ایجاد پستی در شبکه اجتماعی X به تغییرات بیت‌کوین‌های نگهداری شده از سوی نهنگ ها در سال جاری میلادی پرداخت. شاخص مورد اشاره «توزیع عرضه» یا Supply Distribution است که تعداد بیت‌ کوین‌ هایی که گروه‌های مختلف حاضر در شبکه در حال حاضر نگهداری می‌کنند را […]

سرمایه گذاران جدید بیت کوین کجا هستند

بیت کوین رشد می‌کند اما سرمایه‌گذاران جدید کجا هستند؟

ETFهای اسپات بیت کوین شاهد ورود ۴.۹۳ میلیارد دلار ورود سرمایه خالص بوده‌اند؛ اما سرمایه‌گذاران «جدید» کجا هستند؟ ورود سرمایه ۲.۴۵ میلیارد دلاری به محصولات ارزهای دیجیتال در هفته کاری منتهی به ۱۷ فوریه (۲۸ بهمن) و رسیدن قیمت بیت کوین به ۵۲،۰۰۰ دلار باعث شده است دارایی‌های تحت مدیریت صنعت ارزهای دیجیتال به سطح […]

دانلود رایگان کتاب ۲۵ استراتژی معامله‌گری
۲۵ ترفند معامله‌گری سودمند را از زبان پرسودترین کاربران صرافی تبدیل در این کتاب الکترونیکی مطالعه کنید!
کتاب ۲۵ استراتژی شروع معامله