رشد ۱۰ درصدی چین لینک  و گذر از ۲۰ دلار با عملکرد خوب نهنگ‌ها

سید موسی علوی

۱۴۰۲/۱۱/۲۲

Coingape

رشد چین لینک

چین ‌لینک (LINK) پس از یک پولبک به سطح ۱۸ دلار در چند روز گذشته، یکبار دیگر به رشدی ۱۰ درصدی از سطح ۲۰ دلار گذر کرد. در زمان تنظیم این خبر، چین لینک در قیمت ۲۰.۲۷ دلار مبادله می‌شود. تحلیلگران از همین حالا پیش‌ بینی می‌کنند این رالی به‌راحتی می‌تواند تا ۲۵ دلار ادامه پیدا کند.

انباشت برگ نهنگ‌های چین ‌لینک

طی روزهای اخیر، نهنگ‌های چین لینک علاقه شدیدی به خرید و انباشت این ارز نشان داده‌اند و فعالیت نهنگ‌ها در برخی والت‌های خاص به شکل چشمگیری افزایش یافته است.

داده‌های LookOnChain نشان می‌دهد که یک کیف پول خاص مربوط به یک نهنگ این ارز طی سه روز گذشته به شکل مداوم مشغول انباشت بوده است. تا امروز این کیف پول بیش از ۴،۵۵۰،۰۰۰ توکن LINK را در خود جای داده است که در حدود ۸۳.۶ میلیون دلار ارزش دارد.

این انباشت مداوم از سوی والت نهنگ چین لینک را می‌توان نشانه مثبتی دید که نشانگر انتظار رشد احتمالی آتی برای این ارز است.

یک شاخص جالب نشانگر رشد تعداد هولدرهای چین لینک است. بر اساس داده‌های Santiment، رشد قابل‌توجهی در تعداد هولدرهای چین لینک طی سه‌ ماه اخیر اتفاق افتاده است.

از ابتدای ژانویه تا کنون به تعداد هولدرها حدود ۹۰۰۰ نفر افزوده شده است که مجموع هولدرها را به ۷۱۷،۰۰۰ کیف پول می‌رساند. بررسی عرضه این توکن در صرافی‌ها نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران در حال برداشت ارز LINK خود از صرافی‌ها هستند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده میزان عرضه چین لینک در صرافی‌ها به ۲۱.۵ درصد از کل عرضه چین لینک کاهش یافته است. این روند نشان می‌دهد انباشت ادامه دارد و بخش  بزرگی از توکن‌های لینک از صرافی‌ها خارج شده و در کیف پول‌ها نگهداری می‌شود.

این مسئله می‌تواند نشان‌دهنده رشد آینده ارز لینک در آینده باشد.

الگوی قیمتی چین لینک

با وجود نزول قیمت بسیاری از ارزهای بازار، چین لینک (LINK) عملکردی دلپذیر داشته است و رشد پرشتابی را در ۳۰ روز اخیر از خود نشان داده است. رشد بیش از ۳۵ درصدی این ارز در ماه گذشته به علاوه ۱۵ درصد رشد دیگر در هفته اخیر نشان از دید صعودی کامل سرمایه‌گذاران نسبت به این ارز دارد.

مقاومت بعدی پیش روی LINK, سطح ۲۰.۵۸ دلار محسوب می‌شود که در صورت شکست این سطح، چین لینک می‌تواند در ادامه تا به‌سوی ۲۵ دلار حرکت کند.

کاربران در بخش معاملات اهرم‌دار تبدیل طی هفته اخیر از رشد چین لینک بیش از ۱۵۰ درصد سود کسب کردند.

ثبت نام با موفقیت انجام شد

چکیده دنیای کریپتو در یک ایمیل

با عضویت در خبرنامه تبدیل از جدیدترین مقالات آموزشی و تاثیرگذار ترین اتفاقات ارز های دیجیتال در یک ایمیل مطلع شوید

عضویت

اخبار فوری

۵ میم کوین برتر ۲۰۲۴

۵ میم‌کوینی که در سال ۲۰۲۴ باید زیر نظر داشته باشید

تحلیلگران و معامله‌گران با درپیش‌بودن هاوینگ بیت کوین سالی صعودی را برای بازار پیش‌بینی می‌کنند و کدام دسته از آلت‌کوین‌ها می‌توانند در فصل صعود درخشان‌تر و پرشتاب‌تر از میم‌کوین‌ها ظاهر شوند؟ دوج‌ کوین (DOGE)‌ مشهورترین میم‌کوین بازار بزرگ‌ترین جامعه هواداران را دارد و هر گاه حرکت خود را آغاز کرده، بازار نیز به دنبال آن […]

نهنگ های بیت کوین در سال ۲۰۲۴ چه قدر خرید کردند

نهنگ‌های از ابتدای ۲۰۲۴ چه‌قدر بیت‌کوین خریده‌اند؟

پلتفرم تحلیل داده‌های درون زنجیره‌ای یا آنچین Santiment با ایجاد پستی در شبکه اجتماعی X به تغییرات بیت‌کوین‌های نگهداری شده از سوی نهنگ ها در سال جاری میلادی پرداخت. شاخص مورد اشاره «توزیع عرضه» یا Supply Distribution است که تعداد بیت‌ کوین‌ هایی که گروه‌های مختلف حاضر در شبکه در حال حاضر نگهداری می‌کنند را […]

سرمایه گذاران جدید بیت کوین کجا هستند

بیت کوین رشد می‌کند اما سرمایه‌گذاران جدید کجا هستند؟

ETFهای اسپات بیت کوین شاهد ورود ۴.۹۳ میلیارد دلار ورود سرمایه خالص بوده‌اند؛ اما سرمایه‌گذاران «جدید» کجا هستند؟ ورود سرمایه ۲.۴۵ میلیارد دلاری به محصولات ارزهای دیجیتال در هفته کاری منتهی به ۱۷ فوریه (۲۸ بهمن) و رسیدن قیمت بیت کوین به ۵۲،۰۰۰ دلار باعث شده است دارایی‌های تحت مدیریت صنعت ارزهای دیجیتال به سطح […]

دانلود رایگان کتاب ۲۵ استراتژی معامله‌گری
۲۵ ترفند معامله‌گری سودمند را از زبان پرسودترین کاربران صرافی تبدیل در این کتاب الکترونیکی مطالعه کنید!
کتاب ۲۵ استراتژی شروع معامله