سه آلت‌کوین بزرگی که این هفته باید زیر نظر بگیرید

سید موسی علوی

۱۴۰۲/۱۱/۲۹

CoinPedia

سه آلت کوین که باید زیر نظر داشته باشید

در شرایطی که بیت کوین طی دو روز اخیر بین سطوح ۵۱۰۰۰ و ۵۲۰۰۰ دلار نوسان می‌کند و به نظر می‌رسد در حال استراحت باشد ممکن است این هفته نوبت آلت‌کوین‌ها باشد که موردتوجه بازار قرار گیرند و رشد را تجربه کنند.

اما از میان بزرگان بازار کدام ارزها را باید زیر نظر بگیریم تا از رشد احتمالی‌شان جا نمانیم؟

تحلیل تکنیکال قیمت بایننس کوین (BNB)

بایننس کوین (BNB) در تلاش است تا از سطح ۲۷۰ دلار بگذرد؛ اما با مقاومت خرس‌های بازار مواجه است. در نتیجه در حال حاضر نبرد سنگینی میان خریداران و فروشندگان در نزدیکی ۳۵۰ دلار درگرفته است که و اکنون BNB در قیمت ۳۵۲ دلار دست‌به‌دست می‌شود و ۱.۷ درصد نسبت به دیروز نزول داشته است.

تحلیل تکنیکال BNB

وضعیت کندل‌ها نشان می‌دهد خرس‌های بازار در تلاش هستند تا از سطح ۳۶۷ دلار دفاع کنند؛ اما برای این که فروشندگان بازار را در دست بگیرند باید قیمت را به زیر سطح ۳۳۷ دلار بکشانند که در این صورت ممکن است BNB تا ۳۱۹ دلار ریزش کند؛ اما این سطح احتمالاً با دفاع جانانه خریداران مواجه می‌شود.

اما اگر قیمت در نزدیکی سطوح کنونی پایدار بماند، نشان از اعتمادبه‌نفس بالای خریداران برای ادامه صعود دارد و عبور از ۳۷۰ دلار راه را برای ادامه رالی صعودی تا ۴۰۰ دلار هموار می‌کند.

تحلیل تکنیکال قیمت ریپل (XRP)

ریپل (XRP) در نزدیکی مقاومت ۰.۵۸ دلار به سد محکمی برخورد کرد و تا زیر سطح ۲۳ درصد فیبوناچی اصلاح کرد. بااین‌حال خریداران در سطح میانگین متحرک در حال دفاع هستند. اکنون ریپل در سطح ۰.۵۴ دلار خرید و فروش می‌شود و نزولی ۲.۵ درصدی نسبت به دیروز داشته است.

تحلیل تکنیکال ریپل XRP

قیمت به خط روند نزولی برخورد کرده است و در این سطح جنگ سختی بین خریداران و فروشندگان در حال انجام است. اگر خریداران در این نبرد پیروز شوند، قیمت ریپل می‌تواند به بالا برگردد و تا بالاتر از ۰.۵۹ دلار صعود کند. اما مقاومت کوچکی در نزدیکی ۰.۶ دلار وجود دارد که احتمالاً به‌آسانی شکسته می‌شود.

در مقابل ریزش پرشتاب قیمت از سطوح فعلی به زیر خطوط میانگین متحرک نمایی می‌تواند نشانه پیروزی فروشندگان باشد و در این صورت قیمت می‌تواند تا ۰.۵ دلار افت کند.

تحلیل تکنیکال قیمت سولانا (SOL)

سولانا (XRP) طی روزهای اخیر از سطح ۱۱۶ دلار به پایین حرکت کرده و با فشار فروش مواجه شد و در حال برگشت تا خط گردن یک الگوی سروشانه معکوس در سطح ۱۰۳ دلار است. اکنون قیمت سولانا ۱۰۶ دلار است و ۲.۱ درصد نسبت به روز قبل کاهش دارد.

تحلیل تکنیکال سولانا SOL

اگر قیمت بتواند از خط گردن به بالا برگردد می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که خریداران این سطح را به حمایت تبدیل کرده‌اند که در این صورت می‌تواند منجر به رالی تا ۱۲۶ دلار و سپس ۱۳۵ دلار شود.

در مقابل نزول تا زیر خط گردن می‌تواند نشان‌دهنده قوت فروشندگان و اضافه‌شدن فشار فروش باشد. درحالی‌که ممکن است خریداران برای جلوگیری از ریزش بیشتر رو میانگین متحرک دفاع سنگینی داشته باشند، در غیر این صورت قیمت می‌تواند تا ۹۳ دلار نزول داشته باشد.

 

در بخش معاملات اهرم‌دار تبدیل از ریزش یا رشد ارزهای فوق تا ۱۰ براب معاملات عادی سود کسب می‌کنید.

ثبت نام با موفقیت انجام شد

چکیده دنیای کریپتو در یک ایمیل

با عضویت در خبرنامه تبدیل از جدیدترین مقالات آموزشی و تاثیرگذارترین اتفاقات ارزهای دیجیتال در یک ایمیل مطلع شوید.

عضویت

اخبار فوری

تحلیل تکنیکال ۸ ارز برتر بازار ارزهای دیجیتال

تحلیل قیمت ارزهای بیت کوین، اتریوم، بایننس کوین، سولانا، ریپل، تن کوین، دوج کوین و کاردانو

تحلیل تکنیکال ۸ ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار را به نقل از وب‌سایت کوین تلگراف تقدیم شما می‌کنیم. تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین (BTC) بیت‌ کوین پس از بازگشت از سطح حمایتی ۶۰,۷۷۵ دلار، اکنون به میانگین‌های متحرک رسیده است. این ناحیه احتمالا محل دفاع محکم از سوی فروشندگان (خرس‌ها) خواهد بود. اگر […]

خروج سرمایه سنگین از بازار ارزهای دیجیتال

سرمایه‌گذاران کریپتو ترمز را کشیدند؛ خروج سرمایه ۹۵۰ میلیون دلاری در هفته اخیر

پس از ۷ هفته متوالی ورود سرمایه به ارزش ۱۲.۳ میلیارد دلار، بازار ارزهای دیجیتال با تغییر جهت عمده‌ای رویارو شد. به گزارش CoinShares حدود ۹۴۲ میلیون دلار خروج سرمایه از بازار صورت گرفت که برخلاف هفته‌های گذشته بسیار چشمگیر بوده است. علاوه بر این، با وجود باقی ماندن حجم معاملات در سطح ۲۸ میلیارد […]

راه اندازی ETF بیت کوی از همین ماه در هنگ کنگ

ETFهای بیت‌کوین در هنگ‌کنگ از همین ماه کارشان را آغاز می‌کنند

چراغ قرمز برای بیت‌ کوین در هنگ‌کنگ! کمیسیون بورس، اوراق بهادار و معاملات آتی هنگ‌کنگ (SFC) مجوز مشروط راه‌اندازی ETFهای اسپات بیت ‌کوین را صادر کرد و این صندوق‌های سرمایه‌گذاری احتمالا از همین ماه کار خود را آغاز خواهند کرد. هنگ‌کنگ با مجموعه فعالیت‌های کریپتویی خود و آزادی‌هایی که به ارزهای دیجیتال داده است در […]