Skip to content
top banner

این ۵ تحلیل‌گر کریپتویی انتظار یک بازار صعودی رکوردشکن برای ابتدای ۲۰۲۴ را دارند

بازار صعودی بیت کوین در سال ۲۰۲۴
در
خواندن در ۳ دقیقه

چکیده:

تاریخچه بازار ارز دیجیتال پر از نوسانات صعودی و نزولی مختلف بوده و این نوسانات در سال‌ها آینده نیز ادامه دارد. دراین‌بین هر ساله نشانه‌ها و شرایطی را می‌توان مشاهده کرد که نشان‌دهنده شرایط بیت کوین و آلت کوین‌ها برای سال‌های آتی است و حالا این نشانه‌ها با قدرت بالا، بازار صعودی را در سال ۲۰۲۴ به ما نشان می‌دهند.

تحلیلگران زیادی در سرتاسر دنیا، بازار بالقوه صعودی را در سال ۲۰۲۴ برای بیت کوین متصور هستند. ازیک‌طرف تأیید ETF بیت کوین و از طرف دیگر نزدیک‌شدن به هاوینگ بیت کوین مهم‌ترین دلایلی هستند که طبق نظر اکثر کارشناسان می‌توانند رشدهای صعودی قوی را برای بیت کوین و سایر آلت‌کوین‌ها در سال ۲۰۲۴ رقم بزنند.

در طول سال‌های گذشته اتفاقات مختلفی در بازار ارز دیجیتال رخ داده و نوسانات کم و زیادی را در قیمت رمز ارزها شاهد بوده‌ایم. انتظار رشدهای آنچنانی در سال ۲۰۲۴ برای بازار ارز دیجیتال نیز این روزها در میان بسیاری از کاربران وجود دارد که تحت تاثیر تحلیل‌های صورت گرفته از گذشته و شرایطی است که خود این بازار در گذشته رقم زده است. البته در آینده باید انتظارات مثبت زیادی به جز نوسانات قیمتی را نیز از بازار کریپتوکارنسی داشته باشیم و نباید این بازار تنها محدود به رشدهای انفجاری قیمتی باشد. بلاک چین می‌تواند جذابیت‌های بیشتری را در زندگی بشر رقم بزند و تبدیل به عاملی بزرگ برای ارتقاء هر چه بیشتر بازار ارز دیجیتال نیز شود.

نشستن پای صحبت کارشناسان و تحلیلگران معروف دنیا درباره آینده بازار ارز دیجیتال مخصوصا در سال ۲۰۲۴ می‌تواند نشانه‌ای برای انتخاب بهترین مسیر برای ورود به بازار ارز دیجیتال برای ما باشد. در این مقاله قرار است به نقل از سایت بیت کوینیست (bitcoinist) نظرات ۵ تحلیلگر بزرگ را درباره شرایط بازار کریپتوکارنسی و قیمت‌ها در این بازار در سال ۲۰۲۴ را با هم مرور کنیم. مقاله‌ای که هرگز سرمایه‎گذاران بازار ارز دیجیتال نباید آن را از دست بدهند. با ما در آکادمی تبدیل همراه باشید.

یک خوش‌بینی فراگیر و بازیابی گسترده روندها

خوش بینی فراگیر به رشد بیت کوین

در اولین قدم باید به بررسی تحلیل آقای کارولین بولر (Caroline Bowler) به عنوان رییس بازارهای بیت کوین بپردازیم که نظر خوشبینانه‌ای درباره آینده بازار ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۴ داشته است. طبق نظر آقای بولر شاهد تغییرات مثبت و خوشبینانه‌ای درباره بازار ارز دیجیتال هستیم که از ژانویه آغاز شده و همچنان ادامه دارد. هجوم کاربران جدید و افزایش حجم معاملات نشان از درست بودن این احتمال دارد و گویا بازار ارز دیجیتال یک مرحله از صعود قیمتی خود را آغاز کرده و در حال بازیابی روندهای از دست رفته قبلی است.

هرچند یک الگوی کاملاً منظم زمانی در بالارفتن قیمت‌ها و سودهای بازارهای مالی وجود دارد، اما آقای بولر معتقد است که گسترش کلی قیمت دارایی‌ها و پیشرفت‌های تکنولوژیکی ایجاد شده در صنایع، به اندازه کافی می‌تواند دلیل خوش‌بینی افراد نسبت به این بازارها باشد.

احتمال افزایش قیمت‌ها در بازار کریپتوکارنسی

در قدم دوم به دنبال بررسی نظر تحلیل‌گر برجسته بازار کریپتوکارنسی در یوتیوب یعنی کریپتو بانتر (Crypto Banter) هستیم. وی در ویدئویی که در ۲۲ نوامبر ۲۰۲۳ در کانال یوتیوب خود منتشر کرده احتمال افزایش قیمت‌های قابل‌توجهی را در بازار ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۴ در نظر گرفته است.

همچنین کارشناس مشهور بازار ارز دیجیتال آقای Michaël van de Poppe نظر مشابهی داشته و معتقد است که افزایش قیمت‌های قابل‌توجهی را باید در سال ۲۰۲۴ در بازار ارز دیجیتال شاهد باشیم. وی که تحلیل‌های خود را در پلتفرم X (همان توییتر سابق) به اشتراک گذاشته، پذیرش ETF بیت کوین را نیز عامل مهمی در این باره در نظر گرفته است.

طبق پیش‌بینی مورگان استنلی (Morgan Stanley) روند صعودی بیت کوین از آوریل سال ۲۰۲۴ آغاز خواهد شد و با وقوع چهارمین هاوینگ بیت کوین هماهنگ خواهد بود. پیش‌بینی می‌شود که هاوینگ پیش رو که با کاهش پاداش ماینرها نیز همراه است، تاثیر قابل توجهی روی روند قیمت بیت کوین و بازار ارز دیجیتال داشته و با کاهش قابل توجه عرضه شرایط را برای افزایش قیمت‌ها ایجاد کند.

بازار گاوی می‌تواند به سرعت اتفاق بیفتد

بازار گاوی بیت کوین

آقای آدریان پرزلوزنی (Adrian Przelozny) مدیرعامل ایندیپندنت رزرو (Independent Reserve)، نیز شروع افزایش قیمت‌ها در بازار ارز دیجیتال را از اوایل سال ۲۰۲۴ پیش‌بینی می‌کند. پرزلوزنی با تأکید بر نیاز به آمادگی برای مواجهه با بازار صعودی بالقوه، به وقوع چنین شرایطی با سرعت بالا تأکید دارد.

آقای پرزلوزنی با این احتمال، در حال ایجاد بستر مناسب برای هماهنگ‌شدن با این افزایش قیمت‌ها است و در حال استخدام افراد جدید در این باره نیز هست. او روی اهمیت ایجاد فرایندهای قوی و گردآوری یک تیم قدرتمند برای اطمینان از برخورد مناسب با رشدهای قیمتی تأکید دارد. وی می‌گوید که ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا برای بازار صعودی آماده شویم، زیرا می‌دانیم که وقتی بازار صعودی آغاز شود، همه چیز خیلی سریع رخ خواهد داد.

چکیده دنیای کریپتو در سکه‌نامه تبدیل
چکیده دنیای کریپتو در سکه‌نامه تبدیل معاملات شما با مطالعه ماهنامه اختصاصی تبدیل، سکه می‌شود.
دانلود رایگان سکه‌نامه
پرسشنامه آکادمی تبدیل لطفا با شرکت در پرسشنامه زیر، دیدگاه خود درباره آکادمی تبدیل و کیفیت مقاله‌ها را با ما در میان بگذارید.
شرکت در پرسشنامه

کارشناسان ۲۰۲۴ را سال مهمی برای بیت کوین پیش‌بینی می‌کنند

احتمال تأیید ETF بیت کوین، نزدیک‌شدن به هاوینگ در سال ۲۰۲۴ و افزایش قیمت‌های هیجانی برخی از آلت کوین‌ها نشان از یک دوره صعودی بزرگ در بازار ارز دیجیتال دارد. این مهم می‌تواند شانس سرمایه‌گذاران در بازار ارز دیجیتال را به میزان قابل‌توجهی افزایش دهد و شرایط خوبی برای رسیدن به سود را برای آنها ایجاد نماید.

کارشناسان و تحلیل‌گران بزرگی در سرتاسر دنیا، به صورت همسو با یکدیگر معتقد هستند که بازار ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۴ با رشدهای زیادی روبرو خواهد بود و یک انتظار صعودی بالقوه از بازار کریپتوکارنسی دارند. اکثر این کارشناسان یک مسیر مثبت را برای بازار ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۴ پیش‌بینی می‌کنند که ما را نسبت سرمایه‌گذاری در این بازار امیدوار‌تر می‌نماید.

سوالات متداول

بازار ارز دیجیتال چه موقعی صعودی خواهد شد؟

به گواه بسیاری از تحلیلگران، بازار کریپتوکارنسی در ابتدای مسیر صعودی خود قرار دارد.

بازار ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۴ چه خواهد شد؟

انتظار اکثر تحلیلگران در سال ۲۰۲۴ از بازار ارز دیجیتال یک بازار صعودی است.

چرا باید منتظر بازار صعودی در سال ۲۰۲۴ باشیم؟

دلایل و نشانه‌های زیادی برای این تحلیل وجود دارد. افزایش قابل‌توجه حجم معاملات و ورود سرمایه‌گذاران جدید و همچنین در کنار آنها هاوینگ بیت کوین را می‌توان از جمله مهم‌ترین نشانه‌های صعودی‌شدن قیمت بیت کوین و آلت‌کوین‌ها در سال ۲۰۲۴ در نظر گرفت.

پیش ‌بینی قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۴ چیست؟

به گواه بسیاری از کاربران قیمت بیت کوین با هاوینگ بعدی با کاهش عرضه روبرو شده و همین موضوع می‌تواند افزایش قیمت‌ها را در این بازار رقم بزند.

دیدگاه‌ها (1)

 1. با سلام
  بنده ۳سال هست که حرفه ایی ترید میکنم و بالای ۵ سال هم هست که هولدر.
  ارزهایی پیشنهاد میکنم که بد نیست برسی شوند ،البته به شخصه خودم این ها رو بالای ۵۰۰برابر تا آخر ۲۰۲۴ میبینم
  CAW
  CAL
  PAW
  KISHU INU
  و SHIB رو تا ۲۰۰برابر صعودی

جهت دریافت آخرین اخبار و مقالات به خبرنامه بپیوندید.

عکس مجله خبرنامه