آموزش برداشت از کیف پول متاماسک

آموزش تصویری برداشت از کیف پول متامسک (MetaMask)

در این مطلب از راهنمای صرافی ارز دیجیتال تبدیل، با آموزش نحوهٔ برداشت از کیف پول متامسک در خدمت شما هستیم.

آموزش برداشت از کیف پول متامسک

قبل از این‌که واریز و برداشت از کیف پول متامسک را آموزش دهیم، به یک نکته مهم در مورد متامسک دقت فرمایید؛ در این کیف پول تمامی جابه‌جایی‌ها بر بستر اتریوم یا شبکه ERC20 انجام می‌شود و ضمناً برخلاف کیف پول داخل صرافی‌ها که کارمزد شبکه از خود ارز کسر می‌شود، در این کیف پول کارمزد جابه‌جایی از اتریوم کسر می‌شود و برای این‌که بتوانید تبادل داشته‌باشید، حتماً باید اتریوم تهیه کرده‌باشید.

آموزش قدم‌به‌قدم برداشت از کیف پول متامسک

  1. برای برداشت ابتدا ارز مورد نظر را انتخاب نمایید.
  2. سپس بر روی دکمه send کلیک نمایید، توجه نمایید دکمه send معادل همان دکمه withdraw یا برداشت در داخل اکسچنج ها می‌باشد.
  3. در قسمت ۳-۱ آدرس مقصد (آدرسی که می‌خواهید به آن واریز نمایید) را وارد نمایید. دقت کنید که شبکه مقصد و شبکه انتخابی شما یکسان باشند. در بخش ۳-۲ مقدار واریزی را وارد نمایید. در بخش ۳-۳ در حقیقت کارمزدی که برای جابجایی پرداخته می‌شود را وارد می نمایید. شما با زیاد و کم کردن این کارمزد سرعت انتقال را می‌توانید تعیین کنید. هر چه این عدد بالاتر باشد تراکنش سریع‌تر و هر چه پایین تر باشد کند تر است. بهتر است به این عدد دست نزنید و عدد پیشنهادی خود کیف پول پیش بروید. توجه نمایید کارمزد جابجایی از اتریوم کسر خواهد شد و نهایتا دکمه ۳-۴ را برای نهایی شدن تراکنش بزنید.
  4. وضعیت تراکنش انجام شده در صفحه هر ارز قابل مشاهده می‌باشد.

سخن آخر

امیدواریم این آموزش برداشت از متاماسک از راهنمای تبدیل، مورد پسند شما قرار گرفته‌باشد.

اگر علاقه‌مند به یادگیری نحوهٔ نصب متاماسک و واریز به متاماسک و گرفتن TXID یا هش (Hash) در متاماسک هستید، به این مقالات مراجعه بفرمایید.

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید