آموزش نصب تراست والت

آموزش تصویری و گام‌به‌گام نصب تراست والت

با آموزش نصب تراست والت (Trust Wallet) در صرافی ارز دیجیتال تبدیل در خدمت شما هستیم.

قیمت ارز دیجیتال

توصیه می‌شود از نصب بودن آخرین نسخه‌ی برنامه روی موبایل خود اطمینان حاصل کنید. ضمنا، استفاده از VPN در حین کار با برنامه الزامی است.

در این مقاله می‌خوانید:

آموزش نصب تراست والت

۱- در گام اول شما باید اپلیکیشن تراست والت را دانلود نمایید. وارد نرم‌افزار google play شوید و عبارت trust wallet را جست‌و‌جو نمایید. دقت بفرمایید عبارتی که سرچ می‌کنید دقیقاً مانند تصویر ۱-۱ باشد. و سپس دکمهٔ install ۱-۲ را بزنید.

۲- پس از این‌که دانلود به پایان رسید، مطابق شکل گزینهٔ open را بزنید.

۳- در گام بعدی اگر می‌خواهید کیف پول جدیدی را ایجاد نمایید گزینهٔ ۱-۳ و اگر می‌خواهید کیف پول قدیمتان را ریکاوری نمایید یا روی دستگاه جدیدی بالا بیاورید، گزینهٔ ۲-۳ را انتخاب نمایید.

۴- در گام بعدی برای پذیرش قوانین و مقررات تراست والت، ابتدا گزینهٔ ۴-۱ و سپس برای تأیید، گزینهٔ ۴-۲ را انتخاب نمایید.

۵- در گام ۶ تراست والت به شما ۱۲ کلمهٔ امنیتی می‌دهد تا زمانی که به هر دلیلی دسترسی شما به تراست والت قطع شد یا تراست والت از روی گوشی شما پاک شد یا بخواهید بر روی گوشی جدیدی تراست والت را نصب نمایید، با استفاده از این کلمات به تراست والت خود دسترسی پیدا نمایید. این ۱۲ کلمه را حتماً بر روی کاغذ نوشته و در محلی امن نگه‌داری نمایید و تحت هیچ شرایطی در اختیار هیچ فردی قرار ندهید چرا که هر فردی با در اختیار داشتن این ۱۲ کلمه مالک کیف پول شما می‌شود.

در این مرحله شما تأیید می‌کنید که مفهوم کلمات امنیتی که در گام بعدی نمایش داده می‌شوند را متوجه شده‌اید. ابتدا گزینهٔ ۵-۱ و سپس برای تأیید گزینهٔ ۵-۲ را انتخاب نمایید.

۶- در این مرحله ۱۲ کلمهٔ امنیتی را به‌ترتیب یادداشت نمایید چرا که در گام بعدی باید آن‌ها را به همین ترتیبی که نمایش داده شده‌اند، انتخاب نمایید. توجه بفرمایید از این صفحه نمی‌توانید اسکرین‌شات بگیرید.

۷- در این مرحله کلماتی را که در مرحلهٔ قبل نمایش داده شده‌بودند و یادداشت نموده‌اید، برای تأیید به‌ترتیبِ شماره‌ای که داشتند، انتخاب نمایید. در بخش ۷-۱. پس از این‌که تمامی کلمات را انتخاب نمودید، دکمهٔ ۷-۲ را بزنید تا ثبت‌نام شما نهایی شود.

۸- ثبت‌نام شما با موفقیت انجام شده‌است. دکمهٔ ۸ را بزنید تا به گام بعدی بروید.

۹- در این مرحله اگر می‌خواهید زمانی که واریز و یا برداشت موفقی انجام می‌شود، نوتیفیکیشن دریافت نمایید، دکمهٔ ۹ را بزنید و در غیر این صورت ضربدر را بزنید.

۱۰ – کیف پول تراست والت شما با موفقیت نصب شده‌است.

سخن آخر

امیدواریم این آموزش نصب تراست والت از راهنمای تبدیل، مورد پسند شما قرار گرفته‌باشد.

اگر علاقه‌مند به یادگیری نحوهٔ واریز به تراست والت و برداشت از تراست والت و گرفتن TXID یا هش (Hash) در تراست والت هستید، به این مقالات مراجعه بفرمایید.

خرید بیبی دوج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط