STPTicon

قیمت و خرید اس تی پی - STPT

خرید ارز دیجیتال اس تی پی STP

خرید ارز دیجیتال اس تی پی (STPT) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت اس تی پی به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز اس تی پی بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش اس تی پی اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز اس تی پی هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت اس تی پی به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 STPT = 2,511 IRT

STPTicon

اس تی پی

خرید آسان اس تی پی
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت اس تی پی

اطلاعات بازار اس تی پی

حجم ۲۴ ساعته (STPT) 0.0000
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 0.0000
تغییرات ۱ روزه +0.01 %
قیمت آخرین معامله 0.04289 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، اس تی پی می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

STPTicon

STPT

اس تی پی

تومان --

STPTicon

STPT

اس تی پی

قیمت دلاری

0.04299 USDT

قیمت تومانی

تومان 2,526

تغییرات 24 ساعت اخیر

0.006 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
780 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

با حرکت به سوی آینده تغییر و تحولات بسیار زیادی که در پیرامون ما در حال رخ دادن است، دنیای ارز دیجیتال نیز در حال تغییر است. ارزهای مختلفی با اهداف و ویژگی‌های مختلفی به این بازار وارد می‌شود که هر یک برای سهولت بخشی به زندگی انسان‌ها کاربرد دارند. یکی از این ارزهای معروف و کاربردی ارز اس تی پی است که می توانید برای خرید اس تی پی از صرافی تبدیل اقدام کنید.

اس تی پی (STPT) چیست؟

ارز اس تی پی

شرکت اس تی پی را می‌توان شرکتی برای بهینه کردن سازمان‌های غیرمتمرکز دانست. این سازمان‌ها راه حل‌هایی برای ساده سازی ابزارهای DAO و همچنین ساخت و مدیریت کارآمدتر بدون برنامه نویسی را از شرکت اس تی پی دریافت می‌کنند. این شرکت ارز بومی خود به نام STPT را به بازار معرفی کرده و این باعث بزرگ شدن اکوسیستم خود شده است.

تاریخچه پیدایش اس تی پی (STPT)

اگر بخواهیم به پیشینه تاریخی اس تی پی بپردازیم می‌توانیم به سال 2019 مطابق با تایم انتشار و توزیع این ارز دانست. این ارز با توجه به ویژگی‌های بسیاری که داشت نظر علاقمندان بسیاری را به خود جلب کرد از این رو در اولین مرحله توزیع و انتشار مقدار زیادی از این ارز به فروش رفت.

قابلیت‌ها و مزایای اس تی پی

تا این قسمت با بسیاری از ویژگی‌ها و مشخصه‌های ارز دیجیتال آشنا شدید، حال وقت آن رسیده است در مورد مزیت‌ها و قابلیت‌های این ارز سخن بگوییم. این ارز امکان شرکت در رویدادهای مختلفی را به کاربران خود می‌دهد، برای مثال ایردراپ، امتیازات، پیشنهادات میکرو توکن و غیره. همچنین از این ارز برای پرداخت درون اکوسیستمی نیز استفاده می‌شود. این پروژه‌ها شامل ارائه دهندگان و صادر کنندگان برنامه‌ها می‌شود.

اس تی پی(STPT) چگونه معروف و محبوب شد؟

اگر برای خرید اس تی پی تصمیم گرفته اید، لازم است بدانید که این ارز با توجه به ویژگی‌های منحصر به فردی که دارد توانست در میان سایر ارزها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار باشد. یکی از این ویژگی‌ها که باعث محبوبیت فراوان این رمز ارز شده است ایجاد شبکه‌ای برای انجام فعالیت‌ها بدون واسطه است. این امکان هزینه معاملات را تا حدودی کاهش داده است.

هدف از خلق اس تی پی (STPT)

تیم این شبکه اهداف بلند مرتبه‌ای بر سر دارد که مهم‌ترین آن ایجاد شبکه‌ای است که همه بتوانند به راحتی از DAOاستفاده کرده و دیگر نیازی به واسطه نباشد.

ارزش اس تی پی چگونه تعیین می‌شود؟

برای ارزش گذاری ارز دیجیتال می‌توان به خواستار آن در بازار ارز دیجیتال توجه کرد. اگر میزان عرضه کننده به خریدار بیشتر باشد، این ارز دچار نزول شده و با مشکل مواجه می‌شود. این در حالی است که اگر فروشنده کم شده باشد و تعداد خریدار افزایش یابد، قیمت نهایی محصول با سیر صعودی مواجه خواهد شد.

بنیانگذاران ارز دیجیتالSTPT چه کسانی هستند؟

این پروژه تیم قوی دارد که می‌توان به مایک چئو در عنوان سمت مدیر عامل نگاه کرد، این فرد در ابتدا بنیانگذار ارز GBICنیز است و همچنین مدیر عامل شرکت بلاک 72 نیز به شمار می‌آید و از دیگر بنیانگذاران این ارز می‌توان به سینها لی و ریچارد لی اشاره کرد این افراد در ابتدا در شرکت‌های کوین اینک و نرد والت فعالیت می‌کردند.

امنیت شبکه اس تی پی چگونه است؟

خرید STPT

امنیت این شبکه بر اساس قراردادهای هوشمند آن که میان کاربران وجود دارد و تایید شده است تامین می‌شود. همچنین تیم قوی و مجرب این مجموعه با اهداف و برنامه‌هایی که در سر دارند امنیت مالی این شبکه را برعهده می‌گیرند. از همین روست که خرید اس تی پی را به یک گزینه ایمن تبدیل می کند.

چه تعداد توکن اس تی پی در گردش است؟

در حال حاضر در حدود 1746586944 واحد ارز اس تی پی در بازار معاملاتی در حال گردش است. این حجم از معاملات نشان از ارزش بالای این ارز در میان کاربران دارد.

خرید ارز دیجیتال اس تی پی

برای خرید ارز دیجیتال اس تی پی می‌توان به دو طریق اقدام کرد. در شیوه اول از طریق بازار معاملاتی و در شیوه دوم از طریق صرافی‌های داخلی و خارجی می‌توان ارز اس تی پی تهیه کرد. البته این مورد را نیز در نظر داشته باشید به دلیل تحریم‌های موجود علیه کشور ایران ممکن است در هنگام معامله در صرافی‌های خارجی حساب شما مسدود شود و پول و سرمایه‌تان بلوکه بماند. از این رو خرید ارز اس تی پی از صرافی‌های داخلی پیشبینی می‌شود.

فروش ارز دیجیتال اس تی پی

برای فروش ارز دیجیتال اس تی پی همانند نحوه خرید کافی است به صرافی‌های ایرانی و خارجی مراجعه کنید. صرافی‌های داخلی از نظر اعتبار و دسترسی به پول نقد بهتر هستند؛ با این وجود می‌توانید از صرافی‌های مطمئن خارجی نیز کمک بگیرید.

نحوه خرید اس تی پی از صرافی تبدیل

صرافی تبدیل یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید و فروش ارز دیجیتال STPT است. این صرافی دو روش برای کاربران خود در نظر گرفته است تا بهتر بتوانند خرید اس تی پی را انجام دهند.

  • در روش اول به طور مستقیم از بازار معاملاتی با وارد کردن قیمت، حجم معاملاتی، واحد امکان پذیر است. البته باید در این روش با استفاده از تحلیل‌های تکنیکال و فاندامنتال از قیمت ارز با خبر باشید.
  • در روش دوم که به عنوان خرید آسان نسز شناخته می‌شود دیگر نیازی به وارد کردن قیمت و تحلیل بازار نیست. تنها کافی است شما حجم معاملاتی خود را وارد کنید تا معامله در بهترین قیمت انجام گیرد.

روش نگهداری اس تی پی

روش‌های مختلفی برای نگهداری از این رمز ارز وجود دارد. برخی از کاربران بعد از خرید آن را در حساب کاربری خود نگهداری می‌کنند. اما برخی دیگر از کاربران محتاطانه عمل کرده و ارز دیجیتال‌های خریداری شده خود را در کیف پول‌های سخت افزاری و نرم افزاری موجود ذخیره و نگهداری می‌کنند. البته بهتر است پیش از انتخاب کیف پول علاوه بر اعتبار به پشتیبانی آن از ارز دیجیتال نیز توجه کنید.

انواع کیف پول اس تی پی

برای نگهداری ارز STPT، کیف پول‌ها مورد مناسبی هستند. شما می‌توانید برای ذخیره این ارز از کیف پول‌های دیجیتالی و سخت افزاری که از این رمز ارز پشتیبانی می‌کنند استفاده کنید. معمولا کیف پول‌های تراست والت، متا مسک و لجر موارد مناسبی برای نگهداری از این رمز ارز به شمار می‌روند. البته در این میان صرافی تبدیل، کیف پول اختصاصی تدارک برای کاربران خود تدارک دیده است که می‌توانید از آن نیز بهره مند شوید. برای خرید اس تی پی از این صرافی، راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

کارمزد خرید و فروش اس تی پی

معامله اس تی پی در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش STPT در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل یکی از صرافی‌های معتبر و مورد اطمینان است که می‌توانید با تکیه بر آن بر بسیاری از مشکلات پیش آمده در دنیای ارز دیجیتال غالب شوید. شما می‌توانید با استفاده از صرافی تبدیل بسیاری از خرید و فروش‌های خود را انجام دهید. این صرافی دارای مزیت‌های مختلفی است که در ادامه به توضیح و بررسی آن‌ها می‌پردازیم تا بتوانید با خیالی آسوده برای خرید اس تی پی افدام نمایید.

  • تراکنش‌ها با سرعت بسیار بالایی انجام می‌شوند.

  • در این صرافی کاربران STPT زیادی وجود دارد، بنابراین شما با حجم معاملات بسیاری مواجه خواهید شد. این این باعث می شود تا خرید سریع و ساده ای انجام دهید.

  • کارمزدهای این مجموعه پایین و مناسب هستند و شما دیگر نیاز ندارید برای خرید و فروش ارز دیجیتال موردنظر خود مبالغ بالایی پرداخت کنید.

  • در این صرافی شما می‌توانید خریدی سریع و آسان داشته باشید.

  • در این صرافی مبلغ کارمزد به صورت کاملا مشخص به کاربران نشان داده می‌شود و کاربران می‌توانند از میزان این مبلغ به صورت کاملا شفاف و مشخص آگاه شوند.

  • شما می‌توانید بعد از خرید رمز ارز، در سریع‌ترین زمان ممکن به ارزهای دیجیتال خود دسترسی داشته باشید.

  • معاملات این صرافی دقیقا مطابق با تغییرات و معاملات بازار جهانی است، هر تغییر قیمتی در بازار جهانی می‌تواند بر روی مبلغ تراکنش‌های شما تاثیر بگذارد؛ همچنین نوسانات نیز طبق تغییرات بازار جهانی است.

شما می‌توانید پس از خرید اس تی پی ، ارزهای دیجیتال خریداری شده را در حساب خود نگهداری کنید زیرا از امنیت بالایی برخوردار است.

آیا خرید اس تی پی بدون احراز هویت ممکن است؟

احراز هویت یک از ملزومات خرید و فروش در صرافی‌های داخلی است، زیرا این صرافی‌ها به امنیت مالی کاربران خود توجه می‌کنند. با این وجود برخی از صرافی‌های خارجی وجود دارد که بدون احراز هویت امکان معامله به کاربران می‌دهدکه این نوع معاملات نیز معایبی دارند. اولا در این صرافی‌ها امکان بلوکه شدن حساب و از دست رفتن سرمایه وجود دارد. دوما معاملات در این صرافی‌ها با محدودیت امکان پذیر است.

آینده اس تی پی چگونه است؟

معامله STPT
پیشبینی و تخمین ارز دیجیتال ای تی پی امکان پذیر نیست، زیرا نوسانات موجود در بازار به دلیل جو سیاسی، روانشناسی و غیره قابل تشخیص نیستند. اما با این وجود با توجه به شروع عالی و مسیری که این ارز طی کرده است می‌توان به آینده روشن و درخشان این ارز پی برد. به همین دلیل شما نیز می‌توانید با خیالی آسوده به سرمایه گذاری بر روی این ارز بپردازید.

** منابع**
forbes.com
finance.yahoo.com

سوالات متداول خرید اس تی پی

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید اس تی پی

از کجا می‌توانیم اس تی پی (STPT) بخریم؟

خرید ارز STPT از صرافی‌های مطمئن ایرانی و خارجی امکان پذیر است. صرافی تبدیل یکی از مطمئن‌ترین صرافی‌هایی است که می‌توانید ارز دلخواه خود را از آنجا خریداری نمایید.

خرید سریع اس تی پی (STPT) چطور امکان پذیر است؟

خرید ارز STPT به دو صورت خرید مستقیم و خرید آسان امکان پذیر است. در خرید آسان شما نیازی به کسب طلاعات و تحلیل بازار ندارید. تنها کافی است مقدار دلخواه ارز را وارد کرده تا معامله در بهترین قیمت صورت گیرد.

کارمزد خرید و فروش اس تی پی (STPT) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله اس تی پی در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمانی می‌توانیم برای خرید و فروش اس تی پی (STPT) اقدام کنیم؟

شما می‌توانید پس از بررسی وضع بازار و نوسانات آن، همچنین بعد از بررسی تحلیل‌های تکنیکال و فاندامنتال نسبت به خرید و فروش ار ز اس تی پی تی اقدام کنید.

ارز دیجیتال اس تی پی (STPT) چگونه نگهداری می‌شود؟

این ارز را می‌توان در کیف پول‌های معتبر که از این رمز ارز پشتیبانی می‌کنند ذخیره و نگهداری کرد. کیف پول صرافی تبدیل یکی از کیف پول‌های مطمئنی است که می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را در آن ذخیره و نگهداری کنید.

آیا خرید اس تی پی (STPT) می‌تواند سودآور باشد؟

با توجه به آینده روشنی که برای این رمز ارز در نظر گرفته شده است، امکان سودده بودن این ارز در آینده نیز زیاد است.

آیا می‌توان اس تی پی (STPT) استخراج کرد؟

خیر، به دلیل الگوریتم این ارز دیجیتال، امکان استخراج این ارز وجود ندارد. شما می‌توانید با سرمایه گذاری این ارز سرمایه خود را افزایش دهید ولی امکان افزایش سرمایه با استخراج وجود ندارد

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

رویا ت

61 روز قبل

4

بیت‌کوین تا دو ماه دیگه می‌ترکونه. خرید توی این قیمتا رویا می‌شه فرصت خریده فقط

سودابه د

61 روز قبل

5

بیت‌کوین، دوج و SUI ارزهایی هستن که رشدشون رو به زودی شروع می‌کنن

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 406 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله