acmicon

قیمت و خرید آ ث میلان - ACM

خرید ارز دیجیتال آ ث میلان AC Milan Fan Token

خرید ارز دیجیتال آ ث میلان (ACM) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت آ ث میلان به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز آ ث میلان بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش آ ث میلان اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز آ ث میلان هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت آ ث میلان به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 ACM = 148,121 IRT

acmicon

آ ث میلان

خرید آسان آ ث میلان
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت آ ث میلان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، آ ث میلان می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

acmicon

acm

آ ث میلان

تومان --

acmicon

acm

آ ث میلان

قیمت دلاری

2.3077 USDT

قیمت تومانی

تومان 131,190

تغییرات 24 ساعت اخیر

2.073 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

هواداران سرمایه اصلی باشگا‌ه‌های فوتبال هستند. تیم‌ها هرچه‌قدر هم که بزرگ باشند نیازمند حمایت طرف‌داران خود هستند. از سوی دیگر طرف‌داران هم دوست دارند بتوانند نظرات خود را در تصمیم‌گیری‌های باشگاه مورد علاقه‌شان اِعمال کنند.

فن‌ توکن‌ یا ارز دیجیتال هواداری آث میلان (AC Milan Fan Token) با هدف ایجاد یک رابطه دوسویه میان هواداران و باشگاه‌های محبوب به وجود آمده است و آث میلان یکی از پرافتخارترین و بزرگ‌ترین باشگا‌ه‌های اروپاست که طرف‌داران بی‌شماری در سرتاسر جهان دارد. اهمیت ارز دیجیتال آث میلان ازآن‌جهت است که مربوط به یکی از تاریخ‌سازترین باشگاه‌های جهان است و می‌تواند طرف‌داران این تیم که روسونری لقب گرفته‌اند را به حقشان برساند.

فن توکن آث میلان ( ACM ) چیست؟

ارز آث میلان

ارز دیجیتال هواداری آث میلان ( AC Milan Fan Token ) یکی از ۴۰ فن توکن مربوط به باشگاه‌های بین‌المللی فوتبال مختلف است که تحت پلتفرم Socios منتشر شده‌اند. ارز دیجیتال هواداری به هواداران باشگاه اجازه می‌دهد در تصمیم‌گیری‌های باشگاه آث میلان سهیم باشند، پاداش‌های وی.آی.پی دریافت کنند و به تخفیف‌های ویژه و بازی‌های مرتبط با باشگاه دسترسی پیدا کنند. همچنین داشتن این ارزهای دیجیتال باعث می‌شود این هواداران به‌عنوان طرف‌دار دوآتشه تیم شناخته شوند.

ارز دیجیتال آث میلان ( ACM ) یک توکن کاربردی بر روی شبکه Chiliz است که شرکت فرانسوی چیلیز که شرکتی با رویکرد بلاک‌چین‌های مالی است آن را ساخته است. بلاک‌چین چیلیز یک زنجیره کناری با سازوکار اجماع اثبات اعتبار (POA)‌ است که بر روی زنجیره اتریوم ایجاد شده است.

ارز دیجیتال آث میلان مانند توکن‌های هواداری دیگر به هواداران تیم میلان اجازه می‌دهد بر نحوه عملکرد باشگاه اثرگذار باشند و با دادن رأی در نظرسنجی‌های تیم نظراتشان را اِعمال کنند. به‌عنوان نمونه هواداران میلان می‌توانند در طراحی لباس ورزشی، نام‌گذاری کمپ‌های تمرینی و انتخاب رویدادهای هواداری نظر خود را اعلام کنند.

ACM به‌صورت دروازه‌ای عمل می‌کند که به همه هواداران میلان فرصت می‌دهد وفاداری خود را به تیمشان نشان دهند و از تیم پشتیبانی کنند. همچنین بتوانند امتیاز و پاداش دریافت کنند و تجربه‌های ویژه‌ای در کنار تیم داشته باشند. هواداران از طریق این رمزارز می‌توانند اقلام مرتبط با باشگاه را نیز خریداری کنند.

هر چه تعداد بیشتری توکن این رمزارز را داشته باشید می‌توانید تأثیر بیشتری بر تصمیمات باشگاه بگذارید. سازنده ارز دیجیتال آث میلان آن را «بهترین ابزار ارتباط هواداران با باشگاه»‌ می‌داند.

تاریخچه پیدایش ارز دیجیتال آث میلان ( ACM )

ارز دیجیتال آث میلان ( ACM ) در ماه ژانویه سال 2021 پس از اعلام شراکت شرکت بلاک‌چین محور Chiliz و باشگاه آث میلان با پلتفرم Socios.com منتشر شد. یکی از دلایل اصلی شروع این همکاری اقدام برای افزایش هر چه بیشتر هواداران میلان در سرتاسر جهان و تقویت حضور دیجیتال این تیم در رسانه‌های اجتماعی در سراسر جهان بود.

میلان اولین باشگاهی بود که در ۳۱ اکتبر ۲۰۲۱ توکن‌های غیرمثلی (NFT) ویژه‌ای را از به‌یاد‌ماندنی‌ترین لحظات باشگاه در نسخه‌های محدودی منتشر کرد و این NFT ها به دارندگان ارز دیجیتال آث میلان تعلق گرفت.

ارز دیجیتال آث میلان( ACM )‌ چگونه محبوب و معروف شد؟

باشگاه آث میلان به‌عنوان یکی از پرافتخارترین و باسابقه‌ترین باشگاه‌های اروپایی طرف‌داران بسیار زیادی دارد. میلان پس از رئال‌مادرید بیشترین قهرمانی را در باشگاه‌های اروپا به دست آورده است. هواداران میلان از جمله متعصب‌ترین هواداران فوتبال جهان هستند و طبیعی است که هر چیزی که به باشگاهشان مربوط شود را به‌سرعت دنبال می‌کنند. مطمئناً وجود ارز دیجیتالی با نام میلان از همان ابتدا طرف‌داران میلیونی این باشگاه را وسوسه کرد تا ارز ACM را تهیه کنند و علاوه بر ابراز هواداری به باشگاه محبوب خود در تصمیمات این باشگاه سهیم باشند.

هدف از خلق ارز دیجیتال آث میلان ( ACM )

هدف اصلی خلق ارز دیجیتال آث میلان ایجاد رابطه‌ای دوجانبه میان باشگاه و هوادارانش بوده است. پیش‌ازاین رابطه باشگاه‌های فوتبال و هواداران رابطه‌ای یک‌جانبه بود؛ اما این ارز دیجیتال به هواداران کمک می‌کند تا در تصمیمات باشگاه سهیم باشند و خود را به باشگاه نزدیک‌تر احساس کنند.

صفحه رسمی ارز دیجیتال آث میلان می‌نویسد:
«ارز دیجیتال آث میلان به شما هواداران این قدرت را می‌دهد تا به تیمتان (روسونری) کمک کنید بهترین تصمیم‌ها را بگیرد. ACM به شما کمک می‌کند تا تجربه‌‌هایی ویژه به همراه تیمتان داشته باشید و محصولات رسمی باشگاه را دریافت کنید و این تازه شروع ماجراست.»

ارزش ارز دیجیتال آث میلان چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش ارز دیجیتال آث میلان مانند دیگر دارایی‌های دیجیتال از طریق مکانیسم بازار و سازوکار عرضه و تقاضا تعیین می‌شود. زورآزمایی خریداران و فروشندگان این ارز دیجیتال در بازار است که قیمت تعادلی را مشخص می‌کند و به نمودار این ارز جهت می‌دهد. هرگاه میزان تقاضا بالاتر باشد قیمت افزایش می‌یابد و نمودار صعودی می‌شود و زمانی که فروشندگان قدرت بیشتری داشته باشند قیمت کاهش یافته و نمودار ارز Ac Milan Fan Token نزولی می‌شود.

علاوه بر سازوکار عرضه و تقاضا قیمت این ارز دیجیتال می‌تواند به مسابقات باشگاه آث میلان و نتایج خوب و بد آن نیز وابسته باشد. همچنین به خدمت گرفتن ستاره‌های محبوب فوتبال و مربیان مشهور می‌تواند بر افزایش قیمت این توکن هواداری اثر مثبت بگذارد.

قیمت ارز دیجیتال Chiliz که به‌عنوان پایه ارز آث میلان کار می‌کند هم بر قیمت این ارز بی‌تأثیر نیست و باید بررسی شود.

علاوه بر همه موارد فوق روند کلی بازار ارزهای دیجیتال عاملی مؤثر در صعودی یا نزولی بودن نمودار آث میلان خواهد بود. خواه‌ناخواه همه ارزهای دیجیتال از وضعیت کلی بازار اثر می‌پذیرند و معمولاً صعودهای بزرگ در بازار صعودی شکل می‌گیرد.

قابلیت‌ ها و مزایای ارز دیجیتال آث میلان ( ACM )

ارز دیجیتال آث میلان ازاین‌جهت منحصربه‌فرد است که بازیکنان مشهور و محبوب این تیم فوتبال را با همه اقشار طرف‌داران این باشگاه مرتبط می‌کند. این توکن هواداری کاری می‌کند که هواداران میلان سطح بالاتری از پشتیبانی تیم خود را تجربه کنند.

این ارز دیجیتال به هواداران امکان می‌دهد تا به تیم نزدیک‌تر شوند و با مربیان و بازیکنان روابط شخصی‌تری پیدا کنند. آن‌ها می‌توانند از این طریق پاداش‌هایی مانند دعوت به جلسات صمیمی با بازیکنان، ملاقات‌های خصوصی با ستارگان تیم و دریافت اقلام امضا شده به‌وسیله ستارگان محبوبشان را به دست آورند.

ارز دیجیتال ACM با پیونددادن دو مقوله کاملاً جدا از هم نوآوری فوق‌العاده‌ای انجام می‌دهد. این توکن هواداران ورزش و ارزهای دیجیتال که مقولاتی کاملاً جداگانه به نظر می‌رسند را با هم پیوند می‌دهد تا نقش هواداران را در سرنوشت تیم پررنگ کند. حالا طرف‌داران می‌توانند اثرگذاری بیشتری در زندگی قهرمانان خود داشته باشند و باشگاه‌ هم می‌تواند با طرف‌داران رابطه نزدیک‌تر و بهتری برقرار کند.

به‌عنوان‌مثال دارندگان ارز دیجیتال آث میلان ( AC Milan Fan Token ) توانسته‌اند شعار ویژه هواداری باشگاه آث میلان را برای نقش‌بستن در رختکن تیم مشخص کنند. از ارز دیجیتال ACM می‌توان به سه منظور مهم استفاده کرد:

  • تصمیمات حاکمیتی: داشتن حق رأی در تصمیمات باشگاه
  • دریافت پاداش‌: بر اساس میزان ارتباط با تیم
  • استیک کردن: در آینده می‌توان توکن‌های ارز دیجیتال آث میلان را استیک کرد و NFT‌های باشگاه را دریافت کرد.

بنیانگذاران ارز دیجیتالACM چه کسانی هستند؟

ارز دیجیتال آث میلان ( ACM ) تحت پلتفرم Socis.com منتشر شده است. بنیان‌گذار این پلتفرم کارآفرین اینترنتی فرانسوی الکساندر درایفوس است که این شرکت را در سال ۲۰۱۸ ایجاد کرد. درایفوس در مصاحبه‌ای به رسانه‌های فرانسوی گفته است هدف Socios «حمایت از باشگاه‌ها برای دستیابی به ارتباطی بهتر میان آن‌ها و هوادارانشان» است.

درایفوس همچنین گفته است که هدف این کسب‌وکار کمک به باشگاه‌ها برای ایجاد سود بیشتر با تبدیل رابطه این باشگاه‌ها با هوادارانشان از رابطه‌ای غیرفعال به رابطه فعال است. با این کار باشگاه می‌تواند از هواداران منتفع شود و هواداران هم می‌توانند به رسمیت شناخته شوند و نظراتشان را در باشگاه اِعمال کنند.

درایفوس پیش از ایجاد Socios، چیلیز را بنیان‌گذاری کرده بود و در آن شرکت مدیرعامل بود. چیلیز یک ارز دیجیتال ورزشی و سرگرمی و یک صرافی توکنایز شده است که به پلتفرم Socios قدرت می‌دهد و از سوی برخی از بزرگ‌ترین شرکت‌های بلاک‌چینی معتبر جهان حمایت می‌شود. درایفوس بیش از ۱۰ سال است که روی پیونددادن ارزهای دیجیتال و ورزش کار می‌کند.

امنیت شبکه ارز آث میلان( ACM ) چگونه است؟

خرید فن توکن آث میلان

ازآنجاکه بیشترین تعامل هواداران با توکن آث میلان از طریق نظرسنجی‌هاست، شبکه ACM از طریق فناوری بلاک‌چین امنیت یافته است. اصالت آرای هواداران از طریق عوامل مختلفی مانند پرداخت‌یاران تأیید شده، مقررات محرمانگی اطلاعات و همکاری با برندهای برتر تضمین می‌شود.

ارز دیجیتال آث میلان ( ACM ) توکنی کاربردی است که بر روی بلاک‌چین اتریوم ساخته شده است. قرارداد هوشمند برنامه‌ای است که بر روی بلاک‌چین اتریوم اجرا می‌شود و به‌وسیله این پلتفرم پشتیبانی می‌شود. قراردادهای هوشمند به ما اجازه می‌دهند تعاملات و ارتباطات خود را به‌صورت امن انجام دهیم. قراردادهای هوشمند توافق میان طرف‌های ناشناس را هم ممکن می‌کنند.

بنابراین، باتوجه‌به امنیت بالای بلاک‌چین اتریوم، امنیت و محرمانگی ارز دیجیتال آث میلان به‌خوبی تأمین شده است و در سطح بالایی قرار دارد.

چه تعداد توکن آث میلان در گردش است؟

ارز دیجیتال آث میلان ( ACM ) حداکثر 20 میلیون توکن قابل‌عرضه دارد که در حال 4,162,290 توکن این ارز دیجیتال در حال گردش است. حدود ۲ میلیون توکن از این تعداد در همان ابتدای انتشار از طریق عرضه اولیه این ارز هواداری به طرف‌داران باشگاه عرضه شده است.

در حال حاضر برای به‌دست‌آوردن ارز ACM می‌توانید این ارز را خریداری کنید یا از طریق انجام بازی در برنامه Socios این ارز را به دست آورید.

توکن‌های ارز دیجیتال آث میلان در بازه‌های زمانی مشخصی و طی ۶ سال عرضه خواهد شد. ۴ میلیون توکن این ارز دیجیتال در سال اول عرضه شده است و طی ۵ سال بعد هرسال ۳٫۲ میلیون توکن آث میلان عرضه خواهد شد.

خرید ارز دیجیتال آث میلان

خرید ارز دیجیتال آث میلان از صرافی‌های خارجی یا داخلی مختلف قابل انجام است. باید توجه داشته باشید که وجود تحریم‌های اقتصادی علیه ایران باعث می‌شود در صورت خرید ارز آث میلان ( ACM ) از صرافی‌های خارجی با ریسک مسدودشدن دارایی‌ها و ازدست‌رفتن آن مواجه شوید. پیشنهاد ما این است که برای کاهش ریسک ارز دیجیتال آث میلان را از صرافی‌ ایرانی بخرید. می‌توانید خرید ارز آث میلان را از بخش خرید آسان صرافی تبدیل به‌صورت تومانی یا با ارزهای دیجیتال مختلف انجام دهید.

فروش ارز دیجیتال آث میلان

فروش ارز دیجیتال آث میلان از طریق صرافی‌های خارجی و داخلی مختلفی امکان‌پذیر است. باتوجه‌به شرایط تحریم ممکن است در صورت تلاش برای فروش ارز آث میلان از طریق صرافی خارجی دارایی شما مسدود یا مصادره شود. از طریق صفحه خرید آسان صرافی تبدیل می‌توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه به فروش ارز آث میلان بپردازید و بهای رمزارز خود را به‌صورت تومانی یا از طریق ارزهای دیگر دریافت کنید.

نحوه خرید ارز آث میلان از صرافی تبدیل

برای خرید ارز آث میلان از صرافی تبدیل ابتدا باید در وب‌سایت این صرافی ثبت‌نام کنید. پس از ثبت‌نام سریع، باید برای امنیت بیشتر دارایی‌هایتان احراز هویت را انجام دهید. فرایند احراز هویت در صرافی تبدیل بسیار شفاف و سریع است. پس از تأیید احراز هویت می‌توانید از طریق بخش خرید آسان در وب‌سایت تبدیل اقدام به خرید ارز آث میلان به‌صورت تومانی یا با تتر و ارزهای دیجیتال دیگر کنید.

روش نگهداری ارز آث میلان ( ACM )

ارز دیجیتال آث میلان ( ACM ) را می‌توانید در کیف پول‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مختلفی نگهداری کنید. همچنین می‌توانید ارز آث میلان خود را در کیف پول امن خود در صرافی تبدیل نگهداری کنید.

انواع کیف پول ارز دیجیتال آث میلان ( ACM )

کیف پول‌های مختلفی برای ارز دیجیتال آث میلان وجود دارد که از میان آن‌ها می‌توان به کیف پول‌های سخت‌افزاری لجر نانو ایکس، دیسنت و الیپال تیتان و همچنین کیف پول‌های نرم‌افزاری متامسک، تراست والت، گارد والت و ... نام برد. همچنین ارز دیجیتال آث میلان را می‌توانید در کیف پول امن صرافی تبدیل نگهداری کنید.

کارمزد خرید و فروش ارز دیجیتال آث میلان

معامله فن توکن آث میلان در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش ACM در صرافی تبدیل

خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی تبدیل مزیت‌های زیادی برای کاربران دارد؛ از جمله اینکه تنوع ارزی موجود در صرافی تبدیل بسیار زیاد است و شما می‌توانید از طریق بازار‌های تومانی و تتری بازار‌های معاملاتی متنوعی را برای سرمایه‌گذاری تحت‌نظر بگیرید. میزان کارمزد در نظر گرفته شده برای معامله کاربران در این صرافی بر اساس سطوح کاربری متنوع و مناسب است. حداقل میزان فاصله خرید و فروش در صرافی تبدیل برای کاربران فراهم شده است.

آیا خرید ارز آث میلان بدون احراز هویت ممکن است؟

خرید ارز دیجیتال آث میلان در بیشتر صرافی‌های معتبر بدون احراز هویت ممکن نیست. فرایند احراز هویت برای حفظ امنیت سرمایه شما انجام می‌شود و بدون این کار در صورت ایجاد هرگونه خطا یا مشکل در معاملات امکان برگشت سرمایه شما وجود ندارد؛ بنابراین بهتر است برای انجام خرید و فروش ارز آث میلان احراز هویت خود را انجام دهید و از طریق صرافی‌های معتبری مانند صرافی تبدیل به خرید ارز آث میلان را بپردازید.

آینده ارز دیجیتال آث میلان چگونه است؟

خرید ارز هواداری آث میلان

باتوجه‌به این که ارز دیجیتال آث میلان یک رمزارز هواداری است، به نظر می‌رسد آینده این ارز به آینده تیم آث میلان گره‌خورده است. آث میلان در حال حاضر در اوج قرار دارد و با ستاره‌های فراوانی که در اختیار دارد می‌تواند آینده فوق‌العاده‌ای را رقم بزند. در این صورت ارز دیجیتال باشگاه هم می‌تواند رشد بسیار خوبی را تجربه کند و هواداران باشگاه را هم به سود بسیار خوبی برساند. بااین‌وجود همیشه در مورد همه دارایی‌ها باید جانب احتیاط را نگه داشت و با تحلیل شخصی اقدام به خرید کرد.

منابع:

صفحه رسمی فن توکن آث میلان
CoinMarketCap

سوالات متداول خرید آ ث میلان

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید آ ث میلان

از کجا می‌توانیم ارز دیجیتال آث میلان ( ACM ) بخریم؟

شما در بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی و خارجی می‌توانید اقدام به خرید و فروش این ارز کنید؛ اما صرافی‌های خارجی، پشتیبانی مناسبی از کاربران ایرانی ندارند و امکان مسدود شدن دارایی‌های کاربر در آن‌ها بالاست. لذا پیشنهاد می‌شود از صرافی‌های ایرانی استفاده کنید. تبدیل، یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران است و از ۲۰۰ رمزارز مختلف از جمله ارز دیجیتال آث میلان پشتیبانی می‌کند.

خرید سریع ارز دیجیتال آث میلان ( ACM ) چگونه امکان‌پذیر است؟

برای خرید ارز آث میلان در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانید از طریق بخش خرید آسان ارز آث میلان صرافی تبدیل به خرید و فروش این ارز بپردازید.

کارمزد خرید و فروش ارز دیجیتال آث میلان ( ACM ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله فن توکن آث میلان در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی [صفحه کارمزدهای تبدیل](https://tabdeal.org/commissions) کلیک کنید.

چگونه قیمت ارز دیجیتال آث میلان را پیش بینی کنیم؟

شما می‌توانید خود اقدام به تحلیل وضعیت ارز آث میلان و یافتن زمان مناسب خرید و فروش کنید. علاوه بر این می‌توانید با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (@algotahlil) از تحلیل‌های ساده و کاربردی بهره‌مند شوید. در گام آخر، می‌توانید از سایر کانال‌های آموزشی یا سیگنال‌دهی استفاده کنید.

ارز دیجیتال آث میلان ( ACM ) چگونه نگهداری میشود؟

می‌توانید از کیف پول‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مختلفی برای نگهداری ارز ACM استفاده کنید. همچنین می‌توانید از کیف پول صرافی تبدیل برای نگهداری ارز آث میلان استفاده کنید.

آیا خرید ارز دیجیتال آث میلات ( ACM ) می‌تواند سودآور باشد؟

باتوجه‌به موفقیت‌های تیم فوتبال آث میلان و وجود طرف‌داران بی‌شمار این تیم به نظر می‌رسد ارز دیجیتال آث میلان می‌تواند آینده درخشانی را تجربه کند و برای دارندگان این ارز سود مناسبی ایجاد کند. اما همیشه در خرید دارایی‌ها باید احتمالات دیگر را هم در نظر داشت و احتیاط‌ لازم را به عمل آورد.

آیا می‌توان ارز دیجیتال آث میلان ( ACM )‌ را استخراج کرد؟

خیر ارز دیجیتال آث میلان از سازوکار اجماع اثبات سهام استفاده می‌کند و قابل استخراج نیست.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

سهیل ا

11 روز قبل

3

دفعه پیش توی خرید و فروش ارز دیجیتال خیلی ضرر کردم چون احساسی و بدون دانش خرید و فروش می‌کردم این دفعه هم تکنیکال رو خوب یادگرفتم هم از کانال الگوریتم تحلیل تبدیل استفاده می‌کنم که کمک خوبیه برای تصمیم‌گیری برای خریدها

امیرعلی ش

11 روز قبل

5

بهترین راه فرستادن پول برای خانواده‌م با تتر از طریق تبدیله. هر وقت بخوان بلافاصله می‌تونن دریافت کنن

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله