rdnticon

قیمت و خرید رادیانت کپیتال - RDNT

خرید ارز دیجیتال رادیانت کپیتال Radiant Capital

خرید ارز دیجیتال رادیانت کپیتال (RDNT) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت رادیانت کپیتال به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز رادیانت کپیتال بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش رادیانت کپیتال اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز رادیانت کپیتال هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت رادیانت کپیتال به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 RDNT = 10,693 IRT

rdnticon

رادیانت کپیتال

خرید آسان رادیانت کپیتال
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت رادیانت کپیتال

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، رادیانت کپیتال می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

rdnticon

rdnt

رادیانت کپیتال

تومان --

rdnticon

rdnt

رادیانت کپیتال

قیمت دلاری

0.1898 USDT

قیمت تومانی

تومان 10,794

تغییرات 24 ساعت اخیر

12.091 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

رادیانت کپیتال (Radiant Capital) در حال بازتعریف فضای دیفای، ارائه راه‌حل‌های نوآورانه برای وام، استقراض، و تامین نقدینگی است. در اینجا به چشم‌انداز رادیانت کپیتال، نقش حیاتی توکن RDNT و ویژگی‌های پیشگامانه‌ای که آن را از دیگر پروژه‌های متمایز می‌کند، می‌پردازیم. ارز دیجیتال RDNT منعکس‌کننده تکامل دیفای است و به عنوان توکن کاربردی که اکوسیستم رادینت را هدایت می‌کند، حاکمیت جامعه‌محور را امکان‌پذیر می‌کند. در ادامه همراه ما باشید تا بیشتر با این پروژه جذاب آشنا شویم.

رادیانت کپیتال چیست؟

ارز رادیانت کپیتال

رادیانت کپیتال (RDNT) یک پروتکل استقراض و وام‌دهی بین زنجیره‌ای (cross-chain ) است که بر پایه فناوری لیر زیرو ((LayerZero ساخته شده است. این پروتکل هم روی زنجیره هوشمند آربیتروم (Arbitrum) و هم بی‌ان‌بی چین ( BNB Chain) کار می‌کند و به کاربران امکان سپرده‌گذاری دارایی‌ها و وام گرفتن را در زنجیره‌های مختلف می‌دهد. RDNT به عنوان توکن بومی رادیانت کپیتال عمل می‌کند، حق حاکمیت به کاربرانش اعطا می‌کند و به تامین کنندگان نقدینگی ( Dynamic Liquidity Providers) اجازه می‌دهد تا کارمزدهای پلتفرم را به عنوان مشوق دریافت کنند. رادیانت کپیتال با عملکرد قوی و TVL بالای خود، یک بازیگر کلیدی در اکوسیستم آربیتروم به شمار می‌رود که مدیریت یکپارچه دارایی‌ها و ترید را در زنجیره‌های مختلف تسهیل می‌کند.

تاریخچه پیدایش رادیانت کپیتال (RDNT)

رادیانت کپیتال که در سال ۲۰۲۲ تأسیس شد، یک پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi) است. این پلتفرم که به دست یک تیم ناشناس تأسیس شد، هدفش رسیدگی به چالش‌های تقسیم نقدینگی و قابلیت همکاری در اکوسیستم دیفای بود. این پلتفرم روی آربیتروم راه‌اندازی شد و از فناوری LayerZero برای ارائه راه‌حل‌های وام و استقراض بین زنجیره‌ای استفاده کرد.

از زمان آغاز به کار، Radiant Capital توجه و حمایت قابل‌توجهی را از سوی جامعه ارزهای دیجیتال به دست آورده است. این پروتکل با تعهد خود به تجمیع نقدینگی و ارائه یک تجربه کاربرپسند، به عنوان یک بازیگر پیشرو در شبکه Arbitrum ظاهر شده است. در سال ۲۰۲۲، با استقرار در زنجیره هوشمند بایننس (زنجیره BNB)، دسترسی خود را گسترش داد و فرصت‌های بیشتری را در اکوسیستم Chain BNB باز کرد.

نقشه راه رادیانت بر نوآوری و تکامل مستمر متمرکز است. برنامه‌های آن شامل افزایش قابلیت همکاری بین زنجیره‌ای، گسترش پشتیبانی از وثیقه، و معرفی مکانیسم‌های تأمین نقدینگی پویا است. Radiant Capital با همکاری‌ها و مشارکت‌های روبه‌رشد خود، برای شکل‌دادن به آینده دیفای گام برداشته است و یک پلتفرم یکپارچه و کارآمد برای کاربران برای مدیریت دارایی‌های خود در زنجیره‌های مختلف ارائه کرده است.

هدف از خلق RDNT

همان‌طور که پیش‌تر گفتیم، Radiant Capital یک بازیگر پیش‌گام در دنیای مالی غیرمتمرکز است که به دنبال باز تعریف روش وام‌دهی و استقراض در اکوسیستم بلاک‌چین است. این پروتکل نوآورانه نشان‌دهنده یک تحول قابل‌توجه فراتر از نسل‌های قبلی پلتفرم‌های دیفای است که هدف آن رفع کاستی‌های دیفای نسل ۱ و ۲ است.

ارزش توکن RDNT چگونه تعیین می‌شود؟

­­­توکن RDNT ارزش خود را به‌واسطه کارمزدهای دریافت‌شده از وام‌گیرندگان که به طور مساوی بین وام‌دهندگان تقسیم می‌شود، به دست می‌آورد.

قابلیت‌ها و مزایای رادیانت کپیتال (RDNT)

رادیانت کپیتال دارای مزایا و ویژگی‌های متعددی است که در زیر به آنها می‌پردازیم:

  • خدمات جامع مالی: Radiant Capital طیف متنوعی از ویژگی‌های دیفای را ارائه می‌کند، از جمله وام، استقراض، تأمین نقدینگی و سازگاری بین زنجیره‌ای. کاربران می‌توانند استراتژی‌های مالی مختلف را بررسی کنند و سود خود را از طریق این تطبیق‌پذیری بهینه کنند.
  • توکنومیکس کاربردی-محور: رادیانت یک مدل توکنومیک کاربردی‌محور را معرفی می‌کند که توسط توکن RDNT پشتیبانی می‌شود. با استیک کردن یا سپرده‌گذاری دارایی‌ها، کاربران می‌توانند انتشار RDNT را فعال کرده و از پاداش‌هایی از جمله کارمزدهای پلتفرم و متنوع کردن جریان‌های درآمدی لذت ببرند.
  • حاکمیت جامعه محور: Radiant Capital بر حاکمیت جامعه محور از طریق دائو (Radiant DAO) تأکید دارد. این مکانیسم حاکمیتی که توسط ارز دیجیتال RDNT پشتیبانی می‌شود، کاربران را قادر می‌سازد تا فعالانه در شکل‌دهی آینده پروتکل مشارکت کنند و شفافیت و مشارکت جمعی را تقویت کنند.
  • ایمنی و امنیت: رادیانت کپیتال با اتخاذ یک مکانیسم قرارداد هوشمند، ایمنی کاربر را در اولویت قرار می‌دهد و آرامش خاطر را برای کاربران فراهم می‌کند. علاوه بر این، با فرآیندهای توسعه دقیق و ممیزی، ریسک را کاهش می‌دهد، اگرچه به کاربران یادآوری می‌شود که در سرمایه‌گذاری‌های خود احتیاط کنند.
  • چشم‌انداز امنی‌چین (Omnichain): مأموریت Radiant Capital این است که نقدینگی ازهم‌گسیخته در بازارهای پولی و بلاک‌چین‌های مختلف را یکپارچه کند و به کاربران کارایی سرمایه بالاتر و تجربه کاربرپسند در اکوسیستم در حال گسترش دیفای را ارائه دهد.

بنیانگذاران RDNT چه کسانی هستند؟

رادیانت کپیتال در حال حاضر توسط یک تیم ناشناس هدایت می‌شود. نام‌ها و پروفایل‌ واقعی اعضای تیم را نمی‌توان شناسایی کرد و هیچ جزئیات تماسی در دسترس نیست. توسعه‌دهندگان این پروژه تصمیم گرفته‌اند ناشناس بمانند.

تیم‌های ناشناخته‌ای مانند Radiant Capital در فضای ارزهای دیجیتال غیرمعمول نیستند. گفتنی است که برخی از باهوش‌ترین و قابل‌اعتمادترین توسعه‌دهندگان صنعت نیز تصمیم گرفته‌اند ناشناس بمانند.

امنیت توکن RDNT چگونه است؟

Radiant تأکید زیادی بر امنیت دارد. از قراردادهای با زمان ثابت استفاده می‌کند، تحت ممیزی‌های منظم قرار می‌گیرد و آزمایش‌های دقیقی را برای کاهش خطرات و اطمینان از ایمنی وجوه کاربران انجام می‌دهد.

توکن RDNT چیست؟

RDNT توکن بومی پلتفرم رادیانت کپیتال است که به اکوسیستم آن توان می‌بخشد. این ارز دیجیتال نقش محوری در تسهیل و اداره فعالیت‌ها در پلتفرم رادیانت دارد. ارز دیجیتال RDNT به عنوان یک توکن قابل‌تعویض omnichain (OFT-20)، از قابلیت همکاری بین زنجیره‌ای برخوردار بوده و در چندین بلاک‌چین مختلف در دسترس است.

هدف اصلی توکن‌ RDNT تشویق و پاداش دادن به فعالان اکوسیستم است که فعالانه در پروتکل Radiant مشارکت دارند. این مشارکت‌کنندگان که اغلب به عنوان تامین کننده‌های نقدینگی پویا (LPs ) شناخته می‌شوند، می‌توانند توکن‌های نقدینگی ( dLP) خود را قفل کنند تا انتشار RDNT در وام‌های خود را فعال کنند. یکی از ویژگی‌های متمایز آن این است که RDNT فقط به LP ها اعطا نمی‌شود. آنها همچنین سهمی از کارمزدهای پلتفرم دارند که شامل دارایی‌هایی مانند BTC، ETH، BNB و استیبل کوین‌ها می‌شود. این تنوع، سودمندی و دوام بلند مدت RDNT را تضمین می‌کند.

برای اطمینان از شفافیت و تمرکززدایی، دارندگان RDNT در اداره دائو Radiant DAO)) مشارکت می‌کنند، جایی که تغییرات پروتکل را پیشنهاد می‌کنند و به آن رأی می‌دهند و به طور مؤثر بر جهت آینده پروژه تأثیر می‌گذارند. این تعهد به تمرکززدایی با ارزش‌های اصلی رادیانت یعنی نوآوری، سود جمعی و شفافیت همسو است.

چند توکن RDNT‌ در گردش وجود دارد؟

خرید RDNT

در حال حاضر (۱۴ آذر ۱۴۰۲)، ۳۸۳ میلیون توکن RDNT از مجموع عرضه ۱ میلیارد واحدی آن وارد گردش شده است.

خرید ارز دیجیتال رادیانت کپیتال (RDNT)

ارز RDNT در حال حاضر در صرافی‌های خارجی و داخلی قابل‌دسترس است، اما شما می‌توانید به‌راحتی توکن RDNT ‌ را از صرافی ارز دیجیتال تبدیل خریداری کنید و نگران مسدودشدن دارایی‌هایتان به دلیل تحریم‌های بین‌المللی نباشید. صرافی تبدیل به خاطر حداقل اختلاف قیمتی با بازارهای جهانی، ارائه بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال برای ترید و پشتیبانی ۲۴ ساعته خود یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید توکن RDNT‌ است.

فروش ارز دیجیتال رادیانت کپیتال

فروش ارز دیجیتالRDNT از طریق صرافی‌های خارجی معرفی‌شده در بالا امکان‌پذیر است. اما شما می‌توانید به سادگی این رمزارز را در بازارهای ریالی و تتری صرافی تبدیل به فروش برسانید. ضمن اینکه احراز هویت سریع و امکان شروع معامله ارز دیجیتال بدون نیاز به احراز هویت در صرافی تبدیل کار را برای کاربران ایرانی آسان‌تر کرده است.

نحوه خرید توکن رادیانت کپیتال از صرافی تبدیل

شما می‌توانید ارز دیجیتال RDNT را از طریق صرافی تبدیل خرید کنید. پس از طی مراحل ثبت‌نام و انجام احراز هویت در تبدیل ابتدا باید مبلغ موردنظرتان را به حساب کاربری خودتان در صرافی واریز کنید. سپس می‌توانید از این طریق ارز دیجیتال ای آر کی را به‌صورت تومان یا حتی با استفاده از ارز تتر خریداری کنید.

کارمزد خرید و فروش رادیانت کپیتال

معامله رادیانت در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

روش نگهداری رادیانت کپیتال

پس از خرید توکن RDNT، رمزارزهای شما مستقیماً به کیف پول امن شما ارسال می‌شود. صرافی تبدیل به طور خودکار یک کیف پول منحصربه‌فرد، امن و رایگان برای هر کاربر در پلتفرم ایجاد می‌کند.

با استفاده از این ویژگی می‌توانید ارزهای دیجیتال مختلف را در تبدیل خرید و فروش، ارسال، سپرده‌گذاری و نگهداری کنید.

برای ذخیره ارز RDNT، سه راه‌حل اصلی وجود دارد:

برخط

هنگامی که RDNT را خریداری می‌کنید، آن‌ها مستقیماً به کیف پول تبدیل شما فرستاده می‌شوند.

کیف پول روی کامپیوتر یا لپ‌تاپ

چندین راه‌حل و نرم‌افزار برای ذخیره توکن RDNT شما در رایانه شما در دسترس است. برای مثال تراست والت(Trust wallet) و متامسک (Metamask) در دسترس است. این یک راه‌حل میانی است که به شما امکان می‌دهد توکن‌های خود را داشته باشید تا در معرض خطر سرقت قرار نگیرند.

کیف پول آفلاین: کیف پول سرد

کیف پول سرد در واقع کیف پول‌هایی هستند که اصلاً به اینترنت متصل نیستند. پس از اتصال به رایانه، امکان انجام تراکنش وجود دارد، اما در هیچ زمانی وجوه در معرض اینترنت قرار نخواهد گرفت.

انواع کیف پول رادیانت کپیتال (RDNT)

شما می‌توانید ارزRDNT را در تراست والت، متامسک و کیف پول صرافی تبدیل ذخیره کنید.

آیا خرید رادیانت کپیتال بدون احراز هویت ممکن است؟

چنانچه در ایران ساکن هستید، باید برای خرید و فروش ارز دیجیتال RDNT ازطریق صرافی‌های ایرانی اقدام کنید. اولین شرط ورود به این صرافی‌ها نیز ثبت‌نام و احراز هویت است.

آینده رادیانت کپیتال

معامله RDNT

رادیانت کپیتال قصد دارد فناوری LayerZero را در آپدیت آتی V3 خود پیاده‌سازی کند. این آپدیت به پلتفرم اجازه می‌دهد تا چشم‌انداز امنی‌چین omnichain)) و قابلیت همکاری خود را بهبود بخشد.

RDNT یک ارز دیجیتال جدید و امیدوارکننده با پتانسیل تبدیل‌شدن به یک دارایی ارزشمند برای کاربران پلتفرم Radiant Capital است. بااین‌حال، مهم است که قبل از سرمایه‌گذاری در هر ارز دیجیتالی، تحقیقات خودتان را انجام دهید.

اینکه آیا باید در توکن RDNT سرمایه‌گذاری کنید یا نه بستگی به اهداف فردی و تحمل ریسک شما دارد. اگر به دنبال یک ارز دیجیتال با کاربرد واقعی و پتانسیل رشد بالا هستید، ارز دیجیتال RDNT می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

منابع:

Coinmarketcap.com

Gate.io

سوالات متداول خرید رادیانت کپیتال

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید رادیانت کپیتال

از کجا می‌توانیم رادیانت کپیتال (RDNT) بخریم؟

شما می‌توانید ارز رادیانت کپیتال را از صرافی‌های خارجی و داخلی خریداری کنید. اما صرافی‌های خارجی، برای کاربران ایرانی با خطر همراه هستند، چراکه امکان مسدودشدن حساب کاربران در آنها به دلیل تحریم‌های بین‌المللی بالا است. به همین دلیل، توصیه ما به شما این است که از یک صرافی‌ ایرانی معتبر خرید کنید. تبدیل، یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران است و از بیش از ۲۷۰ رمزارز مختلف ازجمله RDNT پشتیبانی می‌کند.

خرید سریع رادیانت کپیتال (RDNT) چطور امکان‌پذیر است؟

شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن، از طریق بخش خرید آسان ارز رادیانت کپیتال تبدیل، به خرید و فروش این ارز بپردازید.

چگونه قیمت رادیانت کپیتال را پیش‌بینی کنیم؟

شما می‌توانید خود اقدام به تحلیل وضعیت رادیانت کپیتال و یافتن زمان مناسب خرید و فروش کنید. علاوه بر این می‌توانید با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (https://t.me/algotahlil) از تحلیل‌های ساده و کاربردی بهره‌مند شوید. در گام آخر، می‌توانید از سایر کانال‌های آموزشی یا سیگنال‌دهی استفاده کنید.

کارمزد خرید و فروش رادیانت کپیتال (RDNT) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله رادیانت کپیتال در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

ارز دیجیتال رادیانت کپیتال (RDNT) چگونه نگهداری می‌شود؟

شما در حال حاضر می‌توانید ارز RDNT را در کیف پول‌ موبایل تراست والت، متامسک و همچنین کیف پول صرافی تبدیل ذخیره‌سازی کنید.

آیا خرید ای رادیانت کپیتال (RDNT) می‌تواند سودآور باشد؟

خرید ارز دیجیتال رادیانت کپیتال در صورت مدیریت ریسک درست و استفاده از استراتژی مناسب می‌تواند در بلندمدت سودآور باشد. از طرفی، تحقق برنامه‌های رادیانت کپیتال تأثیر زیادی بر موفقیت این توکن دارد.

آیا می‌توان رادیانت کپیتال (RDNT) را استخراج کرد؟

خیر، توکن RDNT قابلیت استخراج را ندارد؛ چراکه این یک توکن بر پایه الگوریتم اجماع POW‌ ساخته نشده است و از مکانیزم POS‌ استفاده می‌کند.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

سپیده م

11 روز قبل

4

سلام. من از صفحه اینستاگرامتون امدم دوج کوین بخرم میخواستم ببینم از خرید آسان بخرم به صرفه تره یا از بازار تتری؟

سودابه د

11 روز قبل

5

بیت‌کوین، دوج و SUI ارزهایی هستن که رشدشون رو به زودی شروع می‌کنن

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله