CYBERicon

قیمت و خرید سایبر کانکت - CYBER

ارز دیجیتال سایبر کانکت

خرید ارز دیجیتال سایبر کانکت (CYBER) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت سایبر کانکت به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز سایبر کانکت بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش سایبر کانکت اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز سایبر کانکت هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت سایبر کانکت به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 CYBER = 246,570 IRT

CYBERicon

سایبر کانکت

خرید آسان سایبر کانکت
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت سایبر کانکت

اطلاعات بازار سایبر کانکت

حجم ۲۴ ساعته (CYBER) 0.0000
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 0.0000
تغییرات ۱ روزه -0.91 %
قیمت آخرین معامله 4.216 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، سایبر کانکت می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

CYBERicon

CYBER

سایبر کانکت

تومان --

CYBERicon

CYBER

سایبر کانکت

قیمت دلاری

4.2193 USDT

قیمت تومانی

تومان 247,466

تغییرات 24 ساعت اخیر

-0.906 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
780 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

سایبر کانکت، یک پروتکل بلاک چینی است که تمرکز خود را ایجاد یک نمودار اجتماعی غیرمتمرکز قرار داده است. هدف نهایی این پروتکل، تقویت مالکیت کاربران بر ارتباطات اجتماعی خود در فضای مجازی به‌شمار می‌رود. برای خرید CYBER، ارز بومی سایبر کانکت باید یک حساب کاربری در صرافی ارز دیجیتال تبدیل به‌وجود آورید. پس از احراز هویت و تایید حساب کاربری خود، می‌توانید ارز سایبر کانکت را با ارز تومان یا سایر ارزهای دیجیتال مانند تتر، بیت کوین یا اتریوم خریداری کنید.

ارز سایبر کانکت

خرید ارز سایبر کانکت (CYBER) با تومان در ایران چطور ممکن است؟

خرید ارز دیجیتال CYBER با تومان در ایران، به دلیل تحریم‌های بین‌المللی شامل چند مرحله دشوار است. در ابتدا، فرد باید تومان خود را به یک ارز فیات پذیرفته شده مانند USD یا به یک استیبل کوین مانند USDT تبدیل کند. سپس، می‌توان از آن برای خرید سایبر کانکت استفاده کرد. این سواپ، می‌تواند از طریق صرافی‌های داخلی یا از طریق پلتفرم‌های بین‌المللی صورت گیرد.

پس از تکمیل سواپ، گام بعدی استفاده از یک صرافی ارز دیجیتال است که توکن سایبر کانکت را فهرست می‌کند. باتوجه‌به محدودیت‌هایی که در ایران وجود دارد، برای دسترسی به صرافی‌های بین‌المللی ارز دیجیتال باید از نرم‌افزارهای تغییر آی پی استفاده کرد.

پس از تغییر آی پی می‌توان در یک حساب کاربری در صرافی معتبری مانند بایننس ایجاد کرد، سپس با تکمیل مراحل احراز هویت و با استفاده از وجوه تبدیل شده، CYBER را خریداری کرد. بسیار مهم است که از خطرات ناشی از کاربرد نرم‌افزارهای تغییر آی پی برای انجام تراکنش‌های مالی آگاه باشید.

با این اوصاف، پیشنهاد ما عدم مراجعه به صرافی‌های خارجی و دور ماندن از تمام مشکلات و خطرات چنین کاری است. در صرافی تبدیل، تنها به یک کارت‌بانکی داخلی برای خرید سریع سایبر کانکت نیاز خواهید داشت.

چگونه باید سایبر کانکت (CYBER) بخریم؟ ۳ قدم برای خرید سریع CYBER

برای خرید سریع ارز سایبر کانکت در صرافی ارز دیجیتال تبدیل، باید ۳ گام زیر را بردارید:

 1. ثبت نام: در صرافی ارز دیجیتال تبدیل ثبت نام کنید و مراحل احراز هویت را انجام دهید.
 2. واریز: ارز تومان یا سایر ارزهای دیجیتال خود را به کیف پول اختصاصی خودتان در حساب کاربری صرافی واریز کنید.
 3. خرید: پول واریز شده خود را برای خرید CYBER در بخش خرید آسان ارز در صرافی تبدیل مورد استفاده قرار دهید.

بعد از خرید سایبر کانکت (CYBER)، چطور آن را نگهداری کنیم؟

برای ذخیره‌سازی ایمن ارز دیجیتال CyberConnect پس از خرید، می‌توانید از کیف پول سخت افزاری استفاده کنید. کیف پول‌های سخت‌افزاری با روش ذخیره‌سازی آفلاین خود، کلیدهای خصوصی شما را از تهدیدات آنلاین دور نگه می‌دارند. بدین ترتیب، خطر هک‌شدن و به سرقت رفتن دارایی شما را از بین می‌برند. آن‌ها دستگاه‌هایی فیزیکی و اغلب شبیه درایوهای USB هستند که می‌توانند برای مدیریت دارایی‌های شما به رایانه شما متصل شوند.

با این حال، نباید هزینه اولیه برای خرید کیف پول سرد، خطر گم شدن یا به سرقت رفتن آن، فراموشی رمز عبور و پیچیدگی کار با این دستگاه‌ها را از نظر دور داشت. یک راه جایگزین، استفاده از کیف پول‌های آنلاین یا گرم محسوب می‌شود.

کیف پول‌های آنلاین، به دو شیوه حضانتی و غیرحضانتی وجود دارند. کیف پول‌های حضانتی، توسط نهادهای ثالث مانند صرافی‌های ارز دیجیتال مدیریت می‌شوند. اما در کیف پول‌ ارز دیجیتال غیرحضانتی این‌گونه نیست و خود سرپرست کامل دارایی خود به‌حساب می‌آیید.

اگر پس از خرید CYBER به دنبال یک کیف پول ارزان، امن، مطمئن و کاربرپسند هستید، کیف پول صرافی تبدیل گزینه‌ای همه‌جانبه به شمار می‌رود. با این کیف پول، دیگر نگران هک ارز دیجیتال یا سایر خطرات و هزینه‌های ذکر شده نخواهید بود.

قیمت ارز سایبر کانکت

سایبر کانکت (CYBER) چیست؟

سایبر کانکت (CyberConnect) که با نماد CYBER شناخته می‌شود، یک ارز دیجیتال است که بر اساس فناوری بلاک چین عمل می‌کند. این ارز، برای استفاده به‌عنوان یک وسیله مبادله در قلمرو دیجیتال طراحی شده است و جایگزینی غیرمتمرکز برای ارزهای فیات سنتی به‌شمار می‌رود. ارزش سایبر کانکت مانند سایر ارزهای دیجیتال بر اساس تقاضای بازار در نوسان است و می‌توان آن را در صرافی تبدیل معامله کرد.

شبکه و ارز سایبر کانکت در سال ۲۰۲۳ بر روی پلتفرم اتریوم راه‌اندازی شدند. این ارز، به‌عنوان راه‌حل لایه ۲ برای شبکه‌های اجتماعی در اکوسیستم وب ۳ (Web3) طراحی شده است. سوخت اکوسیستم سایبر کانکت توسط ارز دیجیتال CYBER با استاندارد ERC-20 و مجموع عرضه ۱۰۰ میلیون کوین تامین می‌شود. هدف شبکه، توانمندسازی توسعه‌دهندگان برای ساخت برنامه‌های اجتماعی است که مالکیت کامل هویت دیجیتال، محتوا، ارتباطات و کسب درآمد را به کاربران بدهد.

سایبر کانکت، بر پروتکل غیرمتمرکز و قابل ترکیب تاکید دارد؛ بنابراین، امکان ایجاد برنامه‌هایی را فراهم می‌کند که نحوه ارتباط افراد و اشتراک‌گذاری ارزش در فضای دیجیتال را تغییر می‌دهند. خرید توکن سایبر کانکت، با یکپارچه‌سازی زیرساخت‌های با کارایی بالا، کارمزدهای بسیار کم، تراکنش بالا در ثانیه (TPS) و ابزارهای هدفمند مانند CyberDB، تجربه کاربری در فضای وب ۳ را افزایش می‌دهد.

مزایا و ویژگی های اصلی سایبر کانکت (CYBER)

ارز دیجیتال سایبر کانکت چندین مزیت و ویژگی دارد که آن را در میان سایر ارزهای دیجیتال موجود در بازار متمایز کرده است.

مزایا

 • تمرکززدایی: شبکه CyberConnect یک پلتفرم غیرمتمرکز برای شبکه‌های اجتماعی محسوب می‌شود. به این معنی که هیچ‌گونه نهاد یا مرجع مرکزی در کنترل شبکه مداخله نمی‌کند؛ بنابراین، محیطی منصفانه و باز برای همه کاربران به وجود می‌آورد.
 • توانمندسازی کاربران: شبکه سایبر کانکت بر مالکیت کاربران بر هویت دیجیتال، محتوا و ارتباطات آن‌ها تاکید دارد. کاربران، کنترل کاملی بر داده‌های خود و نحوه اشتراک‌گذاری آن‌ها در اکوسیستم دارند.
 • قابلیت همکاری: این پلتفرم، از قابلیت همکاری بین بلاک‌چینی پشتیبانی می‌کند؛ بنابراین، به کاربران امکان می‌دهد تا هویت اجتماعی واحدی را در چندین برنامه و پلتفرم داشته باشند.

ویژگی های اصلی

خرید CYBER، به دلیل ویژگی‌های زیر بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است:

 • پروتکل CyberAccount: این ویژگی، یک سیستم حساب هوشمند سازگار با ERC-4337 را ارائه می‌دهد. سیستمی که تجربه کاربران را با شبیه‌سازی عادات وب ۲ و کاهش آستانه مهاجرت آن‌ها به وب ۳ ساده‌تر می‌کند.
 • پروتکل CyberGraph: یک پایگاه‌داده مقاوم در برابر سانسور است که محتوا و ارتباطات اجتماعی کاربران را ضبط می‌کند. ضمنا اطمینان می‌دهد که داده‌ها کاملا امن و تغییرناپذیر باقی بمانند.
 • پروتکل CyberNetwork: به‌عنوان یک شبکه لایه ۲ مبتنی بر پروتکل اپتیمیزم، به‌طور قابل‌توجهی هزینه‌های گس اتریوم را کاهش می‌دهد. ضمنا، عملکرد و مقیاس پذیری برنامه‌های اجتماعی web3 را بالا می‌برد.

این مزایا و ویژگی‌ها، مجموعا به هدف CyberConnect برای ایجاد یک شبکه اجتماعی مقیاس‌پذیر، کاربرپسند، غیرمتمرکز و رقیب پلتفرم‌های سنتی وب ۲ کمک می‌کند. ارز سایبر کانکت نیز به‌عنوان توکن حاکمیتی، عملکردهای معاملاتی را در این اکوسیستم تسهیل می‌کند و سازندگان، توسعه‌دهندگان و کاربران شبکه را بیش از پیش توانمند می‌سازد.

خرید ارز سایبر کانکت

خرید سایبر کانکت (CYBER) از تبدیل چه مزایایی دارد؟

صرافی تبدیل، با پشتیبانی جامع از کاربران و ارائه‌ مزایای عمده برای خرید ارز دیجیتال CYBER انتخاب اول معامله‌گران ایرانی است. پلتفرم تبدیل، به رضایت کاربران خود افتخار می‌کند و تاکید و تلاش زیادی بر سودآوری معامله‌گران دارد.

برای این‌که یک پلتفرم معاملاتی ارز دیجیتال موثر باشد، باید جامعه کاربران قابل‌توجه و نقدینگی قوی را شامل شود. همچنین، ارائه طیف وسیعی از نمودارها برای تجزیه و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال ضروری است. علاوه‌بر این، پلتفرم باید دارای یک رابط کاربرپسند، در دسترس، ساده و با موتورهای پردازش سریع برای اجرای سفارش‌های فوری باشد.

انتخاب معاملات CYBER در بازار تبدیل، دسترسی به این مزایا را برای کاربران تضمین می‌کند. صرافی تبدیل با پایگاه کاربری قابل‌توجه، نقدینگی فراوان، یک رابط کاربری شهودی و پشتیبانی شبانه‌روزی متمایز می‌شود. ضمنا، با موتور معاملاتی پیشرفته خود می‌تواند انجام سریع سفارش‌ها را تضمین کند. در صورت بروز هرگونه مشکل در امر ترید، پشتیبانی آنلاین پلتفرم در تمام ساعات برای کمک به شما در دسترس است.

بخشی از مزایای خرید ارز سایبر کانکت از طریق صرافی تبدیل به‌شرح زیر هستند:

 • معاملات با استفاده از کارت‌های بانکی داخلی و تومان به‌عنوان ارز پایه
 • بیشینه‌سازی سود برای کاربران از طریق اخذ کارمزدهای رقابتی و منصفانه
 • دسترسی به معاملات بیش از ۳۸۰ ارز دیجیتال معتبر بازار
 • یک کیف پول شخصی و مستحکم برای محافظت در برابر تهدیدات آنلاین
 • پشتیبانی شبانه‌روزی کاربران در تمام روزهای سال
 • دسترسی رایگان به داده‌های بازار، ابزارهای تحلیلی، نمودارها و راهنماهای تصویری
 • فرآیند ثبت‌نام و احراز هویت سریع، کارآمد و با حفظ حریم خصوصی
 • اختلاف ناچیز قیمت ارزها نسبت به بازارهای جهانی
 • اپلیکیشن ارز دیجیتال تخصصی برای نظارت بر تراکنش‌ها در همه جا

فروش ارز سایبر کانکت (CYBER) در تبدیل چطور انجام می‌شود؟

فروش ارز دیجیتال سایبر کانکت در صرافی تبدیل، از طریق دو روش اصلی زیر اجرا می‌شود:

1. بازار معاملاتی: ابتدا باید به پلتفرم معاملاتی تبدیل بروید و ارز سایبر کانکت خود را با یک سفارش فروش و با تعیین مقدار و قیمت مورد نظر خود فهرست کنید. همچنین، می‌توانید قیمت را با توجه به قیمت فعلی بازار مشخص سازید. معامله زمانی نهایی می‌شود که خریدار پیشنهاد شما را بپذیرد و تراکنش را تکمیل کند.

2. سوآپ ارز: تعویض مستقیم توکن سایبر کانکت با تومان، در صورتی امکان‌پذیر است که صرافی به پشتیبانی از آن بپردازد. در غیر این‌صورت، ابتدا باید ارز CYBER را با یک ارز واسط رایج مانند تتر سوآپ کنید. سپس ارز واسط را به تومان تغییر دهید و آن را به حساب معاملاتی خود منتقل کنید. درنهایت، برای دسترسی کامل می‌توانید تومان‌ها را به کارت‌بانکی خود انتقال دهید.

حداقل سرمایه برای خرید سایبر کانکت (CYBER) با تومان چقدر است؟

صرافی تبدیل، امکان خرید CYBER با کمترین هزینه ممکن را به کاربران خود ارائه می‌دهد؛ بنابراین، می‌توانید این ارز را با حداقل ریسک ممکن خریداری کنید. همان‌طور که پیش‌تر اشاره شد، کاربران تبدیل می‌توانند ارز سایبر کانکت را در بازار معاملاتی و بخش خرید آسان خرید و فروش کنند. حداقل سرمایه موردنیاز شما، برای ثبت سفارش خرید در بازار معاملاتی صرافی تبدیل ۵۰ هزار تومان است. در بخش خرید آسان صرافی نیز، یک تتر (USDT) معادل با یک دلار آمریکا کافی خواهد بود.

کارمزد معامله سایبر کانکت (CYBER) در تبدیل

کارمزد معاملات ارز دیجیتال CYBER در تبدیل بر اساس تعداد، حجم و کل تراکنش‌های ماه قبل کاربران محاسبه می‌شود. این کارمزد، بین ۰.۳۵ درصد تا ۰.۰۳ درصد از ارزش کل معامله متغیر است. به‌طوری که حجم معاملات ماهانه بیشتر منجر به پرداخت کارمزد کمتر می‌شود.

هنگام خرید ارز سایبر کانکت با تتر (USDT)، کارمزد استاندارد ۰.۲ درصد اعمال خواهد شد. این مبلغ، از ارز به‌دست‌آمده پس از معامله کم می‌شود. به‌عنوان مثال، اگر توکن سایبر کانکت را با تومان خریداری کنید، هزینه مربوطه از توکن ‌های CYBER شما دریافت خواهد شد. از طرفی، اگر سایبر کانکت را به تومان بفروشید، کارمزد از تومانی کسر می‌شود که به شما تعلق می‌گیرد. لطفا خرید ارز دیجیتال سایبر کانکت را بدون مراجعه به صفحه کارمزد صرافی تبدیل و بررسی تمام قوانین آن انجام ندهید.

فروش ارز سایبر کانکت

سود سرمایه‌گذاری سایبر کانکت (CYBER) به چه صورت است؟

تعیین این‌که آیا ارز دیجیتال سایبر کانکت یک سرمایه‌گذاری خوب هست یا خیر، به عواملی همانند روند بازار، پیشرفت‌های فناورانه و اهداف سرمایه‌گذاری فردی بستگی دارد.

توکن CYBER مانند اکثر ارزهای دیجیتال، نوسانات قابل‌توجهی را از خود بروز داده است. این ارز، اخیرا شاهد افزایش قیمت بود و گاه به بیش از دو برابر ارزش خود رسید. این امر، می‌تواند نشان‌دهنده علاقه فزاینده به توکن سایبر کانکت و فناوری زیربنایی آن باشد. با این حال، چنین جهش‌هایی می‌تواند معاملات سوداگرانه را نیز جذب کند و در بلندمدت پایدار نباشند.

شبکه CyberConnect با ارائه مالکیت کاربران بر هویت دیجیتال و محتوای آن‌ها، قصد ایجاد انقلابی در شبکه‌های اجتماعی در فضای Web3 دارد. راه‌حل لایه ۲ و پایگاه داده CyberGraph آن یک پلتفرم امن و کاربرمحور هستند. اگر این نوآوری‌های فناوری مورد پذیرش گسترده قرار گیرند، می‌توانند بر ارزش خرید CYBER تاثیر مثبت بگذارند.

در نهایت، بازار ارزهای دیجیتال بسیار سوداگرانه است و می‌تواند تحت تاثیر عوامل خارجی مانند تغییرات نظارتی و احساسات بازار قرار گیرد. عملکرد اخیر و تعهدات فناوری CyberConnect دلگرم‌کننده است، اما سرمایه‌گذاران بالقوه باید تحقیقات کامل و شخصی انجام دهند و تمام خطرات را قبل از سرمایه‌گذاری در نظر بگیرند.

چه کسی بنیان گذار سایبر کانکت (CYBER) است؟

ارز دیجیتال سایبر کانکت در نوامبر ۲۰۲۱ توسط تیمی از افراد نوآور و خلاق تاسیس شد. بنیان‌گذاران این ارز، عبارت از ویلسون وی (Wilson Wei)، رایان لی (Ryan Li)، شیو ژانگ (Shiyu Zhang) و ژیمائو لیو (Zhimao Liu) هستند.

این تیم متخصص، برای ایجاد یک پلتفرم شبکه اجتماعی غیرمتمرکز در اکوسیستم وب ۳ با هدف توانمندسازی کاربران برای کنترل کامل بر هویت دیجیتال و محتواهای خود گرد هم آمدند. چشم‌انداز آن‌ها، این است که با ارائه یک ارتباط غیرمتمرکز، وضعیت موجود در بستر رسانه‌های اجتماعی متمرکز را به چالش بکشند.

بنیان گذاران ارز سایبر کانکت

چه عواملی بر قیمت سایبر کانکت (CYBER) تاثیر می گذارد؟

چندین عامل در شکل‌دادن به قیمت خرید سایبر کانکت نقش دارند که برخی از کلیدی‌ترین موارد به‌شرح زیر هستند:

 • تقاضای بازار: قیمت CYBER ارتباط نزدیکی با میزان تقاضای آن در بازار دارد.
 • حجم بازار: ارزش یک ارز دیجیتال آینه فعالیت بازار آن است.
 • حجم معاملات: حجم بیشتر معاملات حاکی از افزایش علاقه معامله‌گران به توکن سایبر کانکت است.
 • قانون‌گذاری: تغییرات قانونی در حوزه ارز دیجیتال اغلب منجر به نوسان قیمت می‌شود.
 • اخبار مثبت: گزارش‌های مطلوب در مورد ارز یا بازار کریپتو، معمولا به افزایش نرخ پذیرش و بالا رفتن قیمت‌ها می‌انجامد.
 • اخبار منفی: تبلیغات نامطلوب می‌تواند کاهش قیمت ارز را در پی داشته باشد.
 • پیشرفت‌های تکنولوژیکی: نوآوری‌ها و پیشرفت‌ها در پلتفرم سایبر کانکت، بر اعتماد سرمایه‌گذاران و در نتیجه قیمت CYBER تاثیر می‌گذارد.
 • روندهای بازار: روندهای صعودی بازار، معمولا با افزایش قیمت CYBER مرتبط است، درحالی‌که روندهای نزولی ممکن است منجر به کاهش قیمت شود.

همچنین، درنظرگرفتن این نکته مهم است که شاخص‌های کلان اقتصادی مانند نرخ تورم، نرخ بهره و عملکرد اقتصادی کشورها نیز به‌طور غیرمستقیم بر ارزش‌گذاری ارزهای دیجیتال مانند سایبر کانکت تاثیر دارند.

تبدیل قیمت سایبر کانکت (CYBER) به تومان چگونه انجام می‌شود؟

تبدیل قیمت رمزارز سایبر کانکت به تومان در صرافی ارز دیجیتال تبدیل، به‌صورت لحظه‌ای و بر اساس قیمت تتر صورت می‌گیرد. کاربران گرامی، می‌توانند با مراجعه به صفحه خرید ارز دیجیتال در صرافی تبدیل و سرچ عبارت CYBER در بخش جستجوی ارزها به آخرین قیمت سایبر کانکت بر پایه تومان و تتر دسترسی داشته باشند.

با این حال، فراموش نکنید که قیمت ارزهای دیجیتال ثابت نیست و می‌تواند در بازه زمانی کوتاه دچار نوسانات زیاد شود. پس قبل از خرید CYBER حتما به قیمت روز سایبر کانکت توجه کامل داشته باشید.

خریداز تبدیل ارز سایبر کانکت

نمودار قیمت لحظه‌ای سایبر کانکت (CYBER) چه کاربردی دارد؟

نمودار قیمت لحظه‌ای خرید CYBER، یک ابزار ضروری برای کسانی به‌شمار می‌رود که در بازار ارز دیجیتال فعال هستند. بدون داشتن این نمودار، بدون درک درستی از عملکرد سایبر کانکت، نمی‌توان آگاهانه در بازار حرکت کرد. در این‌جا، برخی از مهم‌ترین عملکردهای نمودار قیمت لحظه‌ای CYBER آورده شده است:

 • رصد پرایس اکشن: امکان ردیابی حرکات فعلی و گذشته قیمت سایبر کانکت را فراهم می‌کند.
 • تحلیل بازار: در بررسی روندهای بازار مانند سطوح کلیدی حمایت و مقاومت موثر است.
 • شناسایی نقاط ورود و خروج: به تعیین زمان‌های بهینه خرید یا فروش برای به حداکثر رساندن سود یا به حداقل رساندن ضرر کمک می‌کند.
 • ارزیابی احساسات بازار: حاوی بینش‌هایی در مورد احساسات حاکم بر بازار، چه خوش‌بینانه (صعودی) و چه بدبینانه (نزولی) است.

بدون دسترسی به آخرین نمودار قیمت توکن سایبر کانکت، تراکنش‌ها با اطلاعات نادرست و زمان‌بندی ضعیفی انجام خواهد شد.

منابع:

coingecko.com

techopedia.com

coinmarketcap.com

cryptohopper.com

سوالات متداول خرید سایبر کانکت

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید سایبر کانکت

چگونه باید سایبر کانکت (CYBER) بخریم؟

خرید رمزارز CYBER در بازارهای معاملات تتری و تومانی صرافی ارز دیجیتال تبدیل و همچنین سواپ در بخش خرید آسان صرافی امکان‌پذیر است.

حداقل سرمایه برای خرید سایبر کانکت (CYBER) چقدر است؟

حداقل سرمایه برای خرید CYBER در بازارهای تومانی و تتری تبدیل معادل با ۱ تتر و در بخش بازار معاملاتی تبدیل معادل با ۵۰ هزار تومان خواهد بود.

ارز دیجیتال سایبر کانکت (CYBER) چیست؟

ارز دیجیتال سایبر کانکت از یک پروتکل رسانه اجتماعی غیرمتمرکز با امکان کنترل کامل بر هویت، حاکمیت و محتواها در شبکه می‌آید.

قیمت لحظه ای سایبر کانکت (CYBER) را از کجا ببینیم؟

برای مشاهده قیمت لحظه ای سایبر کانکت می‌توانید به بالای همین صفحه یا بخش خرید و فروش ارزها در صرافی تبدیل رجوع کنید.

چگونه ارزهای دیگر را به سایبر کانکت (CYBER) تبدیل کنیم؟

تبدیل ارزهای دیگر شما مانند بیت کوین، اتریوم، تتر و غیره به CYBER در بخش خرید آسان صرافی تبدیل قابل انجام است.

کارمزد خرید سایبر کانکت (CYBER) در تبدیل چقدر است؟

در بخش خرید آسان صرافی تبدیل، کارمزدی برای معامله CYBER اخذ نمی‌شود. کارمزد خرید در بازار معاملاتی تبدیل بر اساس حجم معاملات و از ۰.۳۵ درصد حجم معامله آغاز می‌شود.

آیا ارز دیجیتال سایبر کانکت (CYBER) را می‌توان استخراج کرد؟

CYBER یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین اثبات سهام اتریوم است؛ بنابراین، امکان استخراج آن به معنای آنچه در بیت کوین دیده می‌شود، وجود ندارد.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

عرفان ب

61 روز قبل

5

سلام من دوج کوین دارم میخوام بفروشم به تتر تبدیل کنم. از بازار تتری انجام بدم یا از خرید آسان؟

کیارش ص

61 روز قبل

5

تبدیل قطعا بهترین صرافی ایرانه. هیچ صرافی دیگه‌ای نیست که هم مارجین و اهرم داشته باشه و هم بشه در لحظه ازش برداشت کرد.

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 406 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله