cocosicon

قیمت و خرید کوکوس بی سی ایکس - COCOS

خرید ارز دیجیتال کوکوس بی سی ایکس COCOS-BCX

خرید ارز دیجیتال کوکوس بی سی ایکس (COCOS) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت کوکوس بی سی ایکس به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز کوکوس بی سی ایکس بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش کوکوس بی سی ایکس اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز کوکوس بی سی ایکس هستند.

خرید آسان کوکوس بی سی ایکس

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، کوکوس بی سی ایکس می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۶۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

Cocos-BCXپلتفرمی است که با استفاده از موتور بازی و فناوری بلاکچین خود، قصد دارد محیطی برای آزمایش کامل بازی‌های مبتنی بر بلاکچین را ایجاد کند. همچنین به توسعه‌دهندگان بازی، یک راه‌حل لایه ۲ منبع‌باز، غیرمتمرکز و بازی‌محور ارائه می‌دهد که در دسترس همه است.

توکن بومی پلتفرم کوکوس بی.سی.اکس، COCOS نام دارد که حداکثر عرضه آن ۱۰۰ میلیون توکن است و می‌توان از آن برای اهداف مختلف در پلتفرم استفاده کرد. کوکوس بی.سی.اکس همچنین در حال تغییر نام تجاری خود به COMBO است تا دوره جدیدی از نوآوری در بازی‌های Web3را آغاز کند.

کوکوس بی‌.سی.‌اکس (COCOS) چیست؟

ارز دیجیتال کوکوس بی سی ایکس

Cocos-BCX پلتفرمی است که توسعه‌دهندگان بازی را قادر می‌سازد تا بازی‌های غیرمتمرکز را با استفاده از فناوری بلاکچین ایجاد و اجرا کنند. توکن بومی این پلتفرم با نام اختصاری COCOS شناخته می‌شود. از این توکن می‌توان برای اهداف مختلف در پلتفرم مانند حاکمیت، استیکینگ و ایجاد دارایی استفاده شود.

تاریخچه پیدایش کوکوس بی‌.سی.‌اکس (COCOS)

نوامبر ۲۰۱۷ بود که تیم مؤسس Cocos2d-x، یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های توسعه بازی‌های منبع‌باز جهان، کوکوس بی.سی.اکس را راه‌اندازی کرد. کوکوس بی.سی.اکس پلتفرمی است که با استفاده از موتور بازی و فناوری بلاکچین خود، قصد دارد فضایی برای اجرای کامل بازی‌های مبتنی بر بلاکچین ایجاد کند.

کوکوس بی‌.سی.‌اکس (COCOS) چگونه معروف و محبوب شد؟

کوکوس بی.سی.اکس با جمع‌آوری ۴۰ میلیون دلار برای توسعه پلتفرم بازی مبتنی بر بلاکچین خود در سپتامبر ۲۰۱۸ به شهرت رسید. علاوه‌براین، کوکوس بی.سی.اکس به دلیل رهبری بنیان‌گذاران Cocos2d-x توانست توجه زیادی را به خود جلب کند.

پلتفرم Cocos2d-x یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های توسعه بازی‌های منبع‌باز جهان است که تولید‌کننده بازی‌های محبوبی مانند انگری بردز (Angry Birds) و کلش آف کینگز (Clash of Kings) می‌باشد. کوکوس بی.سی.اکس همچنین به دلیل ویژگی‌های نوآورانه‌اش، مانند موتور بازی، راه‌حل لایه ۲ مبتنی‌ بر بازی، استاندارد توکن NHAS-1808 و قابلیت همکاری چندزنجیره‌ای به رسمیت شناخته شد.

هدف از خلق کوکوس بی‌.سی.‌اکس (COCOS)

هدف Cocos-BCX دستیابی به موارد زیر است:

 • ایجاد محیطی برای آزمایش کامل بازی‌های مبتنی بر بلاکچین.
 • ایجاد شفافیت در دارایی‌های مجازی درون بازی و فراهم‌کردن کنترل کامل کاربران بر آن‌ها.
 • ایجاد یک راه‌حل برای توسعه بازی‌ها و اقتصاد آن‌ها در بلاکچین، با استفاده از موتور بازی، سیستم بلاکچین و محیط توسعه یکپارچه.
 • امکان تبادل دارایی‌های بین‌زنجیره‌ای و بین‌دامنه‌ای با ارائه استانداردهای دارایی سازگار با چند زنجیره.
 • تبدیل‌شدن به پلتفرمی که در آن توسعه‌دهندگان می‌توانند بازی‌های خود را در تمام سیستم‌های بلاکچین از یک مقصد بسازند و آن را اجرا و آزمایش کنند.
 • پیشبرد صنعت بازی بلاکچین و تمرکز بر نفوذ سریع‌تر به بازار نسبت به سایر پلفترم‌ها.

ارزش کوکوس بی‌.سی.‌اکس چگونه تعیین می‌شود؟

در بازار ارزهای دیجیتال، عوامل گوناگونی بر قیمت توکن COCOS تأثیر می‌گذارند. در این بخش عوامل مؤثر بر قیمت کوکوس را بررسی می‌کنیم.

عرضه و تقاضا

کل عرضه کوکوس ۱۰۰ میلیون توکن و عرضه در گردش فعلی آن ۷۱ میلیون دلار است. تقاضا برای COCOS به میزان پذیرش و استفاده از پلتفرم Cocos-BCX و پروژه‌های آن بستگی دارد. اگر توسعه‌دهندگان و کاربران بیشتری به اکوسیستم کوکوس بی.سی.اکس بپیوندند و به معامله و ایجاد دارایی‌های درون بازی بپردازند، ممکن است تقاضا برای COCOS افزایش یابد و قیمت آن بالا برود.

برعکس، اگر پلتفرم کوکوس بی.سی.اکس محبوبیت خود را از دست بدهد یا از رقیبان خود عقب بیفتد، ممکن است تقاضا برای COCOS و همچنین قیمت آن کاهش یابد.

احساسات بازار

قیمت COCOS از روحیه و نگرش کلی بازار ارزهای دیجیتال و کاربران آن تأثیر می‌گیرد. اخبار، رویدادها یا پیشرفت‌های مثبت مربوط به Cocos-BCX یا صنعت بازی‌های بلاکچین ممکن است اعتماد و خوش‌بینی سرمایه‌گذاران و معامله‌گران را افزایش دهد و منجر به فشار خرید بیشتر و افزایش قیمت شود.

از طرفی دیگر، اخبار، رویدادها و تحولات منفی ممکن است باعث ترس، عدم اطمینان یا شک در بین سرمایه‌گذاران و معامله‌گران شود که منجر به فشار فروش بیشتر و کاهش قیمت می‌شود.

عوامل تکنیکال

قیمت COCOS نیز متأثر از جنبه‌های تکنیکال مانند حجم معاملات، نقدینگی، نوسانات، روندها، الگوها و شاخص‌ها است. بررسی این موارد معامله‌گران و سرمایه‌گذاران را قادر می‌سازد تا نقاط ورود و خروج احتمالی، سطوح حمایت و مقاومت و سایر موارد مهم را شناسایی کنند. با استفاده از تحلیل تکنیکال نیز می‌توان تغییرات قیمتی کوکوس را بر اساس داده‌های تاریخی و مدل‌های آماری پیش‌بینی کرد.

قابلیت‌ها و مزایای کوکوس بی‌.سی.‌اکس

خرید COCOS

کوکوس بی.سی.اکس مزایایی دارد که در ادامه آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

 • از قابلیت همکاری چند‌زنجیره‌ای و تبادل دارایی بین‌دامنه‌ای پشتیبانی می‌کند و توسعه‌دهندگان و کاربران را قادر می‌سازد تا بهترین بلاکچین را برای نیازهای خود انتخاب کنند. علاوه‌براین، کاربران می‌توانند دارایی‌های خود را به زنجیره‌های مختلف انتقال دهند.
 • دارای یک راه‌حل لایه ۲ با کارایی بالا و هزینه کم است که بر اساس بلاکچین بایننس و Optimistic Rollup ساخته شده است که می‌تواند بیش از ۱۰ هزار تراکنش را در ثانیه انجام دهد و هزینه کارمزد را بین ده تا صد برابر کاهش دهد.
 • از ساختار داده و استاندارد دارایی بازی‌محور NHAS-1808 برخوردار است که می‌تواند انواع مختلفی از دارایی‌های بازی مانند توکن‌های ‌تعویض‌پذیر، توکن‌های غیرمثلی و توکن‌های ترکیبی را پشتیبانی کند.
 • محیطی کاربرپسند را برای توسعه ارائه می‌دهد که در آن کاربران نیازی به مهارت‌های برنامه‌نویسی بلاکچین ندارند. همچنین عملکردها و اجزای مختلفی را برای ایجاد زیرساخت‌های اقتصاد بازی ارائه می‌دهد.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال COCOS چه کسانی هستند؟

معامله COCOS

هاوژی چن (Haozhi Chen) و ریچارد یانگ (Richard Yang) بنیان‌گذاران کوکوس بی.سی.اکس هستند. هاوژی چن یک کارآفرین اینترنتی سریالی با ۲۰ سال تجربه در چین است. او یک توسعه‌دهنده باسابقه فعالیت در ایالات متحده، ژاپن و کره است. چن همچنین Chukong Technology را تأسیس کرد که یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های توسعه بازی‌های متن‌باز است.

ریچارد یانگ دارای ۱۴ سال تجربه در زمینه کارآفرینی و سرمایه‌گذاری در فناوری است. او یک پلتفرم پخش زنده را در چین تأسیس کرد که با یک شرکت بورسی با ارزش بازار ۵ میلیارد دلار ادغام شد. یانگ در معاملات بیش از ۱ میلیارددلاری به‌عنوان یک سرمایه‌گذار سهام خصوصی شرکت کرده و به صندوق‌ها و شرکت‌ها در مورد استراتژی‌های سرمایه‌گذاری خود مشاوره داده است.

امنیت شبکه کوکوس چگونه است؟

امنیت Cocos-BCX با استفاده فناوری‌ها و مکانیزم‌های مختلفی تأمین می‌شود. در ادامه به این موارد می‌پردازیم.

 • کوکوس بی.سی. اکس از الگوریتم اجماع اثبات سهام نیابتی (DPoS) استفاده می‌کند که در آن همه کاربران فعال امکان تولید بلوک برنامه‌ریزی‌شده را برای اطمینان از سازگاری آن دارند.
 • این پلتفرم دارای یک راه‌حل لایه ۲ ساخته‌شده بر روی بلاکچین بایننس (BNB Chain) و آپتیمیستیک رول‌آپ (Optimistic Rollup) است که می‌تواند مقیاس‌پذیری را بهبود بخشد و ازدحام را در زنجیره اصلی کاهش دهد.
 • کوکوس دارای ساختار داده و استاندارد دارایی بازی‌محور NHAS-1808 است که می‌تواند انواع مختلف دارایی‌های درون بازی را پشتیبانی کند و از تکرار یا انتقال غیرمجاز جلوگیری کند.
 • همچنین نرم‌افزار کیف پول را ارائه می‌دهد که کاربران از طریق آن قادرند دارایی‌های Cocos-BCX خود را به طور ایمن در دستگاه‌های خود ذخیره و مدیریت کنند.
 • این پلتفرم دارای برنامه Buidlers & Angels است که از توسعه‌دهندگان و اعضای جامعه که در اکوسیستم کوکوس‌ بی.سی.اکس مشارکت دارند، پشتیبانی می‌کند و به آن‌ها پاداش می‌دهد.

چه تعداد توکن کوکوس در گردش است؟

به‌طورکلی، حداکثر عرضه توکن‌های کوکوس 100,000,000 واحد است که از این مقدار توکن، 71,051,748 واحد کوکوس در گردش است. همچنین، ارزش بازار ارز دیجیتال کوکوس نیز 123,752,699 دلار است.

خرید ارز دیجیتال کوکوس

خرید کوکوس بی سی ایکس

اگر قصد دارید ارز دیجیتال کوکوس (COCOS) را خریداری کنید، می‌توانید در یکی از صرافی‌های‌ ارز دیجیتال داخلی ازجمله تبدیل ثبت‌نام کنید. پس از عبور از مراحل احراز هویت در این صرافی، می‌توانید ارز دیجیتال کوکوس را خریداری کنید.

فروش ارز دیجیتال کوکوس

همان‌طور که می‌دانید، خرید ارز دیجیتال امری است که اگر در زمان مناسب انجام نشود، می‌تواند سرمایه خریدار را بر باد دهد. فروش کوکوس نیز امری حساس محسوب می‌شود. هرگاه قصد فروش ارز دیجیتال کوکوس را داشتید، حتماً در گام اول تحلیل‌ کارشناسان را در مورد کوکوس بررسی کنید. علاوه‌براین، شرایط بازار را نیز جدی بگیرید. این موضوع عاملی مهم در میزان سود و زیان شما محسوب می‌شود.

نحوه خرید کوکوس از صرافی تبدیل

برای خرید ارز دیجیتال کوکوس از صرافی ارز دیجیتال تبدیل باید مراحلی را طی کنید. در ادامه به بررسی مراحل خرید ارز دیجیتال در تبدیل می‌پردازیم.

 1. وارد سایت صرافی ارز دیجیتال تبدیل شوید و روی گزینه ثبت‌نام کلیک کنید.
 2. با رعایت نکات درخواست‌شده، فرایند احراز هویت را پشت سر بگذارید.
 3. پس از مراجعه به کیف پول اختصاصی خود در صرافی تبدیل، موجودی آن را به تومان شارژ کنید.
 4. بخش «خرید آسان» را انتخاب کنید.
 5. مقدار موردنظر ارز دیجیتال کوکوس را وارد و سفارش خود را ثبت کنید.

روش نگهداری کوکوس

جالب است بدانید کاربران صرافی تبدیل از سایر کیف پول‌های ارز دیجیتال بی‌نیاز هستند، زیرا تبدیل کیف پول اختصاصی خود را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. بااین‌حال، در ادامه این بخش کیف پول‌هایی را به شما معرفی می‌کنیم که از ارز دیجیتال COCOS پشتیبانی می‌کنند. برای آشنایی بیشتر با کیف پول ارز دیجیتال، کلیک کنید.

 • تراست والت (Trust Wallet)
 • متامسک (MetaMask)
 • توکن پاکت (TokenPocket)
 • تورس (Torus)
 • لجر (Ledger)

کارمزد خرید و فروش کوکوس

معامله کوکوس در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش COCOS در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل در ارائه ارزهای دیجیتال تنوع بسیاری دارد، به‌طوری که پس از تکمیل مراحل ثبت‌نام می‌توانید ۲۷۰ ارز دیجیتال را در آن معامله کنید. در ضمن، کیف پول اختصاصی در اختیار کاربران تبدیل قرار می‌گیرد. این کیف پول محلی امن برای حفظ دارایی‌های شما است.

رابط کاربری پیشرفته و چشمگیر یکی دیگر از مزایای صرافی تبدیل است. در کنار این موارد، کاربران این صرافی از ابزارهای معاملاتی مانند oco نیز می‌توانند استفاده کنند.

این موارد تنها بخشی از مزایای صرافی تبدیل محسوب می‌شوند. صرافی ارز دیجیتال تبدیل برای دسترسی بیشتر به معاملات و دشواری کم‌تر در انجام آن‌ها، نرم‌افزار اختصاصی خود را ارائه می‌کند که از طریق آن در هرجا که باشید به‌آسانی می‌توانید معاملات خود را انجام دهید.

در ادامه، فهرستی از سایر مزایای خرید و فروش ارز کوکوس را در صرافی ارز دیجیتال تبدیل مشاهده می‌کنید.

 • پشتیبانی ۲۴ ساعته و آنلاین
 • احراز هویت سریع کاربران
 • کانال سیگنال‌دهی الگوریتم تحلیل
 • امکان انجام کمک‌های خیریه (تبدیل به نیکی)
 • اختلاف قیمتی بسیار کم با بازارهای جهانی
 • عمق بازار و حجم معاملات بالا
 • مبادله‌ دو ارز دیجیتال (Swap)
 • صفحه بررسی سود و زیان دارایی‌ها
 • کارمزد رقابتی
 • حضور در رسانه‌های خبری معتبر

آیا خرید کوکوس بدون احراز هویت ممکن است؟

بله! اما این موضوع به صرافی یا پلتفرمی که کوکوس را از آن خریداری می‌کنید بستگی دارد. تعدادی از صرافی‌ها امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال را بدون احراز هویت برای کاربران فراهم کرده‌اند. توجه داشته باشید که صرافی‌های معتبر، در گام اول از شما درخواست می‌کنند که فرایند احراز هویت را به‌صورت کامل به پایان برسانید.

همواره صرافی‌های معتبر را انتخاب کنید و پیش از خرید ارزهای دیجیتال به تحقیق و جست‌وجو بپردازید. در ضمن، برای کسب اطلاعات بیشتر درباره صرافی‌های خارجی بدون احراز هویت کلیک کنید.

آینده کوکوس بی‌.سی.‌اکس چگونه است؟

خرید ارز کوکوس

سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال امری است که می‌تواند بسیاری از افراد را ثروتمند کند و درعین‌حال، ثروت بسیاری از افراد را نابود سازد. این موضوع حاکی از نوسانات بسیار بالای قیمت ارزهای دیجیتال است؛ بنابراین، همواره پیش از تصمیم سرمایه‌گذاری، تحقیق کنید و تنها به‌ نظر دیگران بسنده نکنید!

عواملی باعث می‌شوند که کوکوس آینده‌ای درخشان داشته باشد. رشد و نوآوری، توسعه پلتفرم کوکوس بی.سی.اکس و پیشرفت پروژه‌های آن، همکاری با سایر پلتفرم‌ها و پروژه‌ بازی‌های مبتنی بر بلاکچین ازجمله مواردی هستند که می‌توانند موفقیت کوکوس را در آینده رقم بزنند.

منابع:

combonetwork.io

coinmarketcap.com

coingecko.com

سوالات متداول خرید کوکوس بی سی ایکس

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید کوکوس بی سی ایکس

از کجا می‌توانیم کوکوس (COCOS) بخریم؟

صرافی‌های خارجی و داخلی متعددی امکان خرید و فروش ارز دیجیتال کوکوس را فراهم کرده‌اند. نکته قابل‌توجهی که وجود دارد این است که سرمایه کاربران ایرانی ممکن است در صرافی‌های خارجی مسدود شود. چراکه این صرافی‌ها از کاربران ایرانی به‌خوبی پشتیبانی نمی‌کنند. از همین رو، پیشنهاد می‌کنیم از صرافی‌های ایرانی مانند تبدیل بهره‌مند شوید. جالب است بدانید این صرافی ۲۷۰ ارز دیجیتال گوناگون را ارائه می‌دهد!

خرید سریع کوکوس (COCOS) چطور امکان‌پذیر است؟

می‌توانید بدون معطلی و در سریع‌ترین زمان ممکن، ارز دیجیتال کوکوس را از طریق بخش «خرید آسان» تبدیل خریداری کنید.

کارمزد خرید و فروش کوکوس (COCOS) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله کوکوس در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت کوکوس را پیش بینی کنیم؟

اگر از آن دسته از کاربرانی هستید که نمی‌دانید کوکوس را در چه زمانی خریداری کنید و چگونه قیمت آن را پیش بینی کنید می‌توانید به یکی از کانال‌های تلگرامی ازجمله الگوریتم تحلیل (https://t.me/algotahlil) بپیوندید تا از تحلیل‌های مفید آن بهره‌مند شوید. در آخر، بررسی تحلیل‌ها و مطالب سایر کانال‌های تلگرامی نیز خالی‌ازلطف نیست.

ارز دیجیتال کوکوس (COCOS) چگونه نگهداری می‌شود؟

ارز دیجیتال کوکوس را می‌توانید در کیف پول‌هایی مثل متامسک (MetaMask) و تراست والت (Trust Wallet) نگهداری کنید. همچنین صرافی تبدیل نیز کیف پول اختصاصی خود را به کاربران ارائه می‌کند که می‌توانید کوکوس را در آن نگهداری کنید.

آیا خرید کوکوس (COCOS) می‌تواند سودآور باشد؟

ابتدا نگاهی به سبد دارایی‌های خود بیندازید. سپس ببینید که چرا و تا چه مدت می‌خواهید سرمایه‌گذاری کنید. ریسک‌های سرمایه‌گذاری را در نظر بگیرید و بعد تحقیقات لازم را انجام دهید. در این صورت متوجه خواهید شد که چه ارز دیجیتالی با میزان ریسک‌پذیری و اهداف سرمایه‌گذاری شما متناسب است. انجام این موارد، سودده بودن ارز دیجیتال کوکوس را برای شما تعیین می‌کند.

آیا می‌توان کوکوس (COCOS) را استخراج کرد؟

خیر، امکان استخراج کوکوس وجود ندارد.

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon
برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 382 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله