ATMicon

خرید ارز دیجیتال هواداری اتلتیکو مادرید

خرید ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید Atletico De Madrid Fan Token

خرید ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید (ATM) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت اتلتیکو مادرید به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز اتلتیکو مادرید بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش اتلتیکو مادرید اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز اتلتیکو مادرید هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت اتلتیکو مادرید به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 ATM = 129,425 IRT

ATMicon

اتلتیکو مادرید

خرید آسان اتلتیکو مادرید
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت اتلتیکو مادرید

اطلاعات بازار اتلتیکو مادرید

حجم ۲۴ ساعته (ATM) 395.8743
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 869.3400
تغییرات ۱ روزه +3.23 %
قیمت آخرین معامله 2.1960 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، اتلتیکو مادرید می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

ATMicon

ATM

اتلتیکو مادرید

تومان --

ATMicon

ATM

اتلتیکو مادرید

قیمت دلاری

2.216 USDT

قیمت تومانی

تومان 129,997

تغییرات 24 ساعت اخیر

3.227 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
780 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

شاید فوتبال بدون حضور هواداران و تماشاگران یک ورزش معمولی تبدیل می‌شد و جذابیت خود را از دست می‌داد. همه باشگاه‌های مطرح جهان، مقبولیت و درآمد خود را مدیون تماشاگران و هواداران پرشور خود هستند. هوادارانی که همیشه و در همه حال آن‌ها را دنبال می‌کنند و مسابقات تیم محبوبشان را از دست نمی‌دهند. به همین خاطر وجود رابطه‌ای دوطرفه بین باشگاه‌های مطرح فوتبال و تماشاگران نیازی است که سال‌ها حس شده است؛ اما راهکار خوبی برای تبدیل هواداران به افرادی که نظراتشان در باشگاه مؤثر است وجود نداشته است.

پدیده بلاک‌چین و ارزهای دیجیتال با ابداع ارزهای هواداری توانسته است این آرزو و دغدغه چندین‌ساله را برطرف کند و هواداران را در تصمیم‌های کوچک و بزرگ تیم محبوبشان شریک کند.

ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید یکی از همین ارزهای هواداری است که باعث می‌شود طرفداران ماتادورهای راه‌راه پوش بتوانند بیش از همیشه به تیم محبوبشان نزدیک شوند و حتی نظراتشان را درباره تیم و باشگاه به کرسی بنشانند.

فن توکن اتلتیکو مادرید ( ATM ) چیست؟

ارز اتلتیکو مادرید

ارز دیجیتال هواداری اتلتیکو مادرید ( ATM ) نوعی فن توکن است که در همکاری بین باشگاه فوتبال اتلتیکو مادرید اسپانیا و شرکت فناوری بلاک‌چین Chiliz با پلتفرم هواداری Socios.com ایجاد شده است.

این ارز دیجیتال به هواداران پرشور اتلتیکو مادرید اجازه می‌دهد رابطه نزدیک و دوطرفه‌ای را با باشگاه محبوب خود داشته باشند و نظرات و ایده‌های خود را در باشگاه اِعمال کنند. هواداران همچنین می‌توانند با داشتن این فن توکن پاداش‌های ویژه‌ مرتبط با باشگاه را دریافت کنند و از تخفیفات فوق‌العاده‌ای برخوردار شوند. به زبان ساده می‌توانیم دارندگان ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید را مشابه کلوب هواداران مجازی باشگاه با اختیارات بالا در نظر بگیریم.

ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید ( ATM ) بر روی پلتفرم بلاک‌چین ارز Chiliz‌ بنا شده است که خود زنجیره‌ای کناری بر روی بلاک‌چین محبوب اتریوم (ERC-20) است. این ارز دیجیتال از سازوکار اِجماع اثبات اعتبار (Proof of Authority)‌ استفاده می‌کند.

این ارز دیجیتال به هواداران اجازه می‌دهد با شرکت در نظرسنجی‌های و رأی‌گیری‌های باشگاه نظرات خود را در مورد برخی مسائل مربوط به تیم اعلام کنند و این نظرات به کار گرفته می‌شود. به‌عنوان‌مثال برخی از بنرهای اصلی باشگاه با نظر هواداران دارای توکن اتلتیکو مادرید انتخاب شده است. طراحی اتوبوس رسمی باشگاه را هم همین هواداران با رأی و نظر خود انتخاب کرده‌اند.

هواداران هر چه تعداد بیشتری از ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید ( ATM )‌ داشته باشند رأی آن‌ها وزن بالاتری در تصمیم‌گیری‌ها در مورد باشگاه خواهد داشت. به همین دلیل است که هواداران پرشورتر تلاش می‌کنند تعداد بیشتری از توکن هواداری ATM را خریداری کنند تا تأثیر نظرات خود را در باشگاه مورد علاقه‌شان بیشتر کنند.

تاریخچه پیدایش ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید ( ATM )

ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید در ماه ژوئن سال ۲۰۲۰ پس از اعلام همکاری باشگاه فوتبال اتلتیکو مادرید اسپانیا با شرکت Chiliz و پلتفرم Socios.com منتشر شد. فعالیت شرکت فرانسوی Chiliz در فناوری‌های بلاک‌چین و کاربردهای آن بوده است و این شرکت ارز دیجیتال مخصوص خود Chiliz را نیز منتشر کرده است. همچنین فعالیت پلتفرم Socios.com در مورد توکن‌های هواداری در رشته‌های مختلف ورزشی است.

اتلتیکو مادرید یکی از ۴۲ باشگاه مطرح فوتبالی است که تا کنون ارز دیجیتال هواداری خود را منتشر کرده‌اند.

ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید ( ATM )‌ چگونه محبوب و معروف شد؟

باشگاه اتلتیکو مادرید سومین باشگاه پرافتخار در اسپانیا پس از بارسلونا و رئال‌مادرید است. باتوجه‌به درخشش این باشگاه در رقابت‌های مختلف اروپایی و به خدمت گرفتن ستارگان بزرگ دنیای فوتبال روز‌به‌روز به هواداران این تیم در سرتاسر جهان افزوده می‌شود. به همین خاطر هواداران پرشور این باشگاه همواره منتظر بودند تا بتوانند رابطه نزدیک‌تری با تیم فوتبال و باشگاه خود داشته باشند. با انتشار ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید هواداران باشگاه در سراسر جهان توانستند فارغ از بعد مسافت در تصمیمات باشگاه دخیل شوند و به همین خاطر استقبال خوبی از ارز دیجیتال باشگاه خود کردند. حضور رسانه‌ای طرف‌داران باشگاه در شبکه‌های اجتماعی مختلف باعث معروفیت و محبوبیت بیشتر این ارز دیجیتال شده است.

هدف از خلق ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید ( ATM )

مهم‌ترین هدف از خلق و ایجاد توکن هواداری اتلتیکو مادرید ( Atletico Madrid Fan Token ) ایجاد رابطه دوطرفه و نزدیک‌تر میان باشگاه و هواداران در سرتاسر جهان بوده است.

با ایجاد این ارز دیجیتال هواداری، طرف‌داران این تیم در سرتاسر جهان می‌توانند این ارز دیجیتال را خریداری کنند و در تصمیمات باشگاه سهیم شوند. از سوی دیگر باشگاه می‌تواند به‌صورت مستقیم از این کار تأمین مالی انجام دهد و هم باشگاه و هم طرف‌داران از این مسئله نفع ببرند.

صفحه رسمی ارز دیجیتال هواداری اتلتیکو مادرید در این مورد می‌نویسد: «ارز دیجیتال هواداری به شما اجازه می‌دهد در تصمیماتی که در هیئت‌مدیره باشگاه اتلتیکو مادرید گرفته می‌شود سهیم باشید_.»_

ارزش ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید ( ATM ) مانند دیگر رمزارزها از طریق مکانیزم عرضه و تقاضای بازار مشخص می‌شود. این ارز دیجیتال در صرافی‌های مختلفی عرضه شده است که و خریداران و فروشندگان با اعلام نرخ‌های خرید و فروش خود در بازار با هم رقابت می‌کنند. هرگاه قدرت تقاضا بیشتر از عرضه باشد قیمت ارز اتلتیکو مادرید افزایش پیدا می‌کند و صعودی می‌شود. زمانی که عرضه‌کنندگان قدرت بیشتری پیدا کنند قیمت این ارز کاهش پیدا می‌کند و این ارز دیجیتال نزولی می‌شود.

وضعیت کلی بازار ارزهای دیجیتال هم می‌تواند در تعیین قیمت ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید مؤثر باشد. معمولاً بازار ارزهای دیجیتال متأثر از قیمت بیت‌کوین و اتریوم حالت صعودی و نزولی بلندمدت خود را تعیین می‌کند. احتمال رشد ارز اتلتیکو مادرید در زمانی که کلیت بازار صعودی است بیشتر است.

نکته تعیین‌کننده دیگر در ارزش ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید( Atletico Madrid Token Fan ) وضعیت باشگاه اتلتیکو مادرید است. مطمئناً هر چه تیم در جایگاه بهتری قرار گیرد هواداران تمایل بیشتری به خرید این ارز دیجیتال پیدا می‌کنند؛ بنابراین تقاضا افزایش پیدا می‌کند و قیمت ارز بیشتر می‌شود.

به خدمت گرفتن بازیکنان مطرح و ستارگان دنیای فوتبال هم می‌تواند باعث صعودی‌شدن قیمت ارز هواداری اتلتیکو مادرید شود.

قیمت ارز رسمی پلتفرم Chiliz که ارز ATM بر روی آن بنا شده است هم در تعیین قیمت ارز اتلتیکو مادرید بی‌تأثیر نیست.

قابلیت‌ ها و مزایای ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید ( ATM )

خرید ارز اتلیتکو مادرید

ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید فن توکنی است که سطح بالاتری از هواداری را برای طرفداران این تیم فوتبال ایجاد کرده است. هواداران با داشتن این ارز دیجیتال می‌توانند جزئیات بیشتری در مورد ستارگان تیم محبوب خود بدانند. آن‌ها می‌توانند در تصمیمات کوچک و بزرگ باشگاه دخالت داشته باشند و خود را از دور روی صندلی هیئت‌مدیره باشگاه حس کنند.

ممکن است برخی تصمیماتی که هواداران در آن شرکت دارند از نظر دیگران کوچک به نظر برسد، اما تک‌تک جزئیات مربوط به تیم و باشگاه برای هواداران دوآتشه اتلتیکو مهم و حیاتی است.

از جمله تصمیماتی که هواداران با داشتن ارز اتلتیکو مادرید در آن شرکت داشته‌اند می‌توانیم موارد زیر را نام ببریم:

  • انتخاب پوستر بزرگ روز مسابقه که در استادیوم باشگاه نصب می‌شود.
  • انتخاب پیام الهام‌بخش برای تیم که این پیام در روز مسابقه در ورزشگاه نقش می‌بندد.
  • انتخاب طراحی نقش ماسک بازیکنان
  • انتخاب طرح هدر مربوط به شبکه‌های اجتماعی باشگاه
  • انتخاب طرح درج شده روی اتوبوس رسمی باشگاه

علاوه بر این هواداران با داشتن توکن اتلتیکو مادرید ( ATM )‌ پاداش‌های ویژه‌ای مانند دیدار با ستارگان محبوب باشگاه‌، دریافت اقلام امضا شده از سوی بازیکنان و مربیان محبوب تیم و همین‌طور تخفیفات مرتبط با باشگاه را دریافت می‌کنند.

ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید توانسته است بازار ارزهای دیجیتال را به ورزش محبوب فوتبال پیوند دهد و با پیوند این دو ابزار محبوب پدیده جالب و جدیدی ایجاد کند که هم باشگاه و هم هواداران از آن سود می‌برند.

بنیانگذاران ارز دیجیتالATM چه کسانی هستند؟

ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید ( ATM ) در همکاری با Socios.com که اپلیکیشنی مبتنی بر Chiliz است منتشر شده است. این اپلیکیشن به هواداران فوتبال اجازه می‌دهد ارتباط خود را با تیم محبوبشان افزایش دهند. الکساندر درایفوس مدیرعامل چیلیز و بنیان‌گذار آن اپلیکیشن Socios را هم توسعه داده است.

درایفوس ۲0 سال در بنیان‌گذاری و پرورش شرکت‌های مبتنی بر وب تجربه دارد. بنیان‌گذاری WebCity که یک راهنمای تعاملی سفر است از جمله تجربیات او محسوب می‌شود. پروژه مهم و اصلی او Chiliz است که در سال 2017 راه‌اندازی شده است.

در نهایت ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید ( ATM ) از همکاری شرکت چیلیز با مسئولان باشگاه اتلتیکو مادرید در ماه ژوئن سال ۲۰۲0 شکل‌ گرفته است.

امنیت شبکه ارز اتلتیکو مادرید ( ATM ) چگونه است؟

ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید ( ATM ) توکنی کاربردی است که بر روی پلتفرم Chiliz ساخته شده است. چیلیز خود زنجیره‌ای کناری بر روی شبکه بلاک‌چین اتریوم است و توکنی ERC-20 محسوب می‌شود و از سازوکار اجماع اثبات اعتبار استفاده می‌کند. قرارداد هوشمند برنامه‌ای است که بر روی بلاک‌چین اتریوم اجرا می‌شود و به‌وسیله این پلتفرم پشتیبانی می‌شود. قراردادهای هوشمند به ما اجازه می‌دهند تعاملات و ارتباطات خود را به‌صورت امن انجام دهیم. قراردادهای هوشمند توافق میان طرف‌های ناشناس را هم ممکن می‌کنند.

بنابراین، باتوجه‌به امنیت بالای بلاک‌چین اتریوم، امنیت و محرمانگی ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید به‌خوبی تأمین شده است و در سطح بالایی قرار دارد.

چه تعداد توکن اتلتیکو مادرید در گردش است؟

حداکثر تعداد توکن‌های قابل‌عرضه ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید ( ATM )‌، 10 میلیون توکن است. در حال حاضر حدود ۲ میلیون ۸۰۰ هزار توکن اتلتیکو مادرید در حال گردش است. بقیه این توکن‌ها به‌تدریج و در سال‌های آینده به بازار عرضه خواهد شد و در صرافی‌ها قابل خریداری است.

خرید ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید

خرید ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید ( ATM ) از طریق صرافی‌های خارجی و داخلی مختلفی قابل انجام است. استفاده از صرافی‌های خارجی در شرایط فعلی می‌تواند شما را با ریسک مسدودشدن دارایی‌ها مواجه کند؛ لذا پیشنهاد نمی‌کنیم از این صرافی‌ها استفاده کنید. برای خرید ارز ATM بهتر است از صرافی‌های ایرانی استفاده کند. صرافی ارز دیجیتال تبدیل یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی است که می‌توانید از طریق بخش خرید آسان این صرافی خرید ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید را به‌صورت تومانی یا با ارزهای دیجیتال مختلف انجام دهید.

فروش ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید

فروش ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید از طریق صرافی‌های خارجی و داخلی مختلفی امکان‌پذیر است. باتوجه‌به امکان مسدودشدن دارایی‌های شما در صرافی‌های خارجی بهتر است برای مواجه نشدن با این ریسک از صرافی داخلی استفاده کنید. از طریق صفحه خرید آسان صرافی تبدیل می‌توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه به فروش ارز اتلتیکو مادرید بپردازید و بهای رمزارز خود را به‌صورت تومانی یا از طریق ارزهای دیگر دریافت کنید.

نحوه خرید ارز اتلتیکو مادرید از صرافی تبدیل

برای خرید ارز اتلتیکو مادرید از صرافی تبدیل باید در وب‌سایت تبدیل ثبت‌نام کنید. پس از ثبت‌نام سریع، برای امنیت بیشتر دارایی‌هایتان احراز هویت را انجام دهید. احراز هویت در صرافی تبدیل بسیار شفاف و سریع است. از طریق بخش خرید آسان در وب‌سایت تبدیل می‌توانید خرید ارز اتلتیکو مادرید ( ATM ) را به‌صورت تومانی یا با تتر و ارزهای دیجیتال دیگر را انجام دهید.

روش نگهداری ارز اتلتیکو مادرید ( ATM )

ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید ( ATM ) را می‌توان در کیف پول‌های گرم و سرد، سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مختلفی نگهداری کرد. همچنین می‌توانید ارز اتلتیکو مادرید خود را در کیف پول امن صرافی تبدیل نگهداری کنید.

انواع کیف پول ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید ( ATM )

کیف پول‌های مختلفی برای نگهداری ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید وجود دارد بهترین آن‌ها عبارت‌اند از: کیف پول سخت‌افزاری لجر نانو ایکس و لجر نانو اس، کیف پول سخت‌افزاری دیسنت و کیف پول‌های نرم‌افزاری متامسک و تراست والت. ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید را می‌توانید در کیف پول امن صرافی تبدیل هم نگهداری کنید.

کارمزد خرید و فروش ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید

معامله فن توکن اتلتیکو مادرید در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش ATM در صرافی تبدیل

خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی تبدیل مزیت‌های زیادی برای کاربران دارد؛ از جمله اینکه تنوع ارزی موجود در صرافی تبدیل بسیار زیاد است و شما می‌توانید از طریق بازار‌های تومانی و تتری بازار‌های معاملاتی متنوعی را برای سرمایه‌گذاری تحت‌نظر بگیرید. میزان کارمزد در نظر گرفته شده برای معامله کاربران در این صرافی بر اساس سطوح کاربری متنوع و مناسب است. حداقل میزان فاصله خرید و فروش در صرافی تبدیل برای کاربران فراهم شده است.

آیا خرید ارز اتلتیکو مادرید بدون احراز هویت ممکن است؟

برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال در اکثر صرافی‌های معتبر و قابل‌اعتماد خارجی و داخلی احراز هویت لازم است. در صورت عدم احراز هویت در مواردی که خطا یا اشتباهی در معاملات شما انجام شود امکان بازگشت مبالغ به حساب شما وجود نخواهد داشت و این می‌تواند مشکل‌ساز باشد؛ بنابراین بهتر است فرایند احراز هویت را برای امنیت بهتر سرمایه خود انجام دهید و از طریق صرافی معتبری مانند تبدیل خرید ارز اتلتیکو مادرید را انجام دهید.

آینده ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید چگونه است؟

معامله ارز اتلتیکو مادرید

باتوجه‌به پیشرفت‌های اتفاق افتاده در دنیای رمزارزها و به همه‌گیرشدن وب‌ ۳.۰، همچنین متصور شدن آینده مبتنی بر متاورس عملاً راهی جز استفاده از توکن‌های هواداران برای ارتباط بهتر با باشگاه‌های فوتبال و استفاده از متاورس آن‌ها وجود ندارد. به همین جهت انتظار می‌رود استقبال از ارز اتلتیکو مادرید در آینده همچنان بالا باشد و این ارز بتواند سود خوبی نصیب دارندگان خود کند.

موفقیت‌های بالای تیم اتلتیکو مادرید در مسابقات مختلف هم نویدبخش آینده خوبی برای این باشگاه و ارز دیجیتال آن است.

بااین‌وجود همیشه در خرید دارایی‌های دیجیتال باید احتیاط لازم را داشته باشید و با تحلیل خود معامله کنید.

منابع:

صفحه رسمی توکن هواداری اتلتیکو مادرید
CoinMarketCap

سوالات متداول خرید اتلتیکو مادرید

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید اتلتیکو مادرید

از کجا می‌توانیم ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید ( ATM ) بخریم؟

در بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی و خارجی می‌توانید اقدام به خرید و فروش این ارز کنید. اما صرافی‌های خارجی، پشتیبانی مناسبی از کاربران ایرانی ندارند و امکان مسدودشدن دارایی‌های کاربر در آن‌ها بالاست. پیشنهاد می‌شود از صرافی‌های ایرانی استفاده کنید. تبدیل، یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران است و از ۲۰۰ رمزارز مختلف از جمله ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید پشتیبانی می‌کند.

خرید سریع ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید ( ATM ) چگونه امکان‌پذیر است؟

برای خرید ارز اتلتیکو مادرید در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانید از طریق بخش خرید آسان ارز اتلتیکو مادرید در صرافی تبدیل به خرید و فروش این ارز بپردازید.

کارمزد خرید و فروش ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید ( ATM ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله فن توکن اتلتیکو مادرید در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید را پیش بینی کنیم؟

تحلیل شخصی یا پرسش از متخصصان می‌تواند مبنای پیش‌بینی قیمت ارز اتلتیکو مادرید باشد. علاوه بر این می‌توانید با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (@algotahlil) از تحلیل‌های ساده و باکیفیت آن استفاده کنید.

ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید ( ATM ) چگونه نگهداری میشود؟

می‌توانید از کیف پول‌های سرد و گرم مختلفی برای نگهداری ارز ATM استفاده کنید. همچنین می‌توانید از کیف پول صرافی تبدیل برای نگهداری ارز اتلتیکو مادرید استفاده کنید.

آیا خرید ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید ( ATM ) می‌تواند سودآور باشد؟

باتوجه‌به روند پیوستن باشگاه‌های فوتبال و دیگر اصناف به جهان مجازی متاورس به نظر می‌رسد ارز هواداری اتلتیکو مادرید بتواند آینده درخشانی داشته باشد. همچنین با تداوم پیروزی‌های تیم فوتبال اتلتیکو مادرید این ارز می‌تواند جایگاه بالاتری یافته و سودآوری مناسبی برای کاربران داشته باشد. بااین‌وجود رعایت احتیاط در معاملات دارایی‌های دیجیتال همواره لازم است.

آیا می‌توان ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید ( ATM )‌ را استخراج کرد؟

خیر ارز دیجیتال اتلتیکو مادرید از سازوکار اجماع اثبات کار استفاده نمی‌کند؛ بنابراین قابل استخراج نیست.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

سودابه د

61 روز قبل

5

بیت‌کوین، دوج و SUI ارزهایی هستن که رشدشون رو به زودی شروع می‌کنن

رضا م

61 روز قبل

1

سلام. ویدیو آموزشی نحوه خرید ارز دیجیتال رو از کجا می‌تونم پیدا کنم؟ تازه با تبدیل آشنا شدم یه مقدار تنوع زیاده نمی‌دونم از کجا شروع کنم.

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 406 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله