چند ماهی است که صرافی ارز دیجیتال تبدیل جشنواره‌ای به‌ نام «جزیره جایزه» راه‌اندازی کرده است. در این جشنواره، کاربران می‌توانند با انجام برخی مأموریت‌ها جوایز ویژه‌ای کسب کنند و از سود قابل‌توجهی برخوردار شوند. این جشنواره علاوه ‌بر این‌که فرصتی عالی برای کاربران تبدیل است، برای افرادی که هنوز در این صرافی ثبت‌نام نکرده‌اند نیز کاربرد دارد. در ادامه به بررسی دقیق‌تر این جشنواره می‌پردازیم. همراه ما باشید.

جزیره جایزه چیست؟

جزیره جایزه جشنواره‌ای است که صرافی تبدیل برای معامله‌گران خود راه‌اندازی کرده است. کاربران می‌توانند با انجام مأموریت‌های گوناگون، پاداش‌های ارزنده‌ای دریافت کنند. جالب است بدانید یکی از همین جوایز را تنها با ثبت‌نام در تبدیل دریافت می‌کنید! تصور کنید بدون قرعه‌کشی و به‌صورت لحظه‌ای ۱۰۰ میلیون بیبی‌دوج برنده شوید. این موضوع برگرفته از تخیلات نیست! همین حالا می‌توانید با ثبت‌نام در صرافی تبدیل ۱۰۰ میلیون بیبی‌دوج هدیه بگیرید.

البته جایزه‌های این جشنواره تنها به ۱۰۰ میلیون بیبی‌دوج محدود نمی‌شود و کاربران می‌توانند با انجام مأموریت‌های بعدی این جشنواره، از میلیون‌ها بیبی‌دوج دیگر نیز بهره‌مند شوند.

در جزیره جایزه، چه جوایزی را می‌توان دریافت کرد؟

جوایز جزیره جایزه تبدیل

در حال حاضر، کاربران با انجام مأموریت‌های جزیره جایزه می‌توانند چهار جایزه مختلف دریافت کنند. در ادامه به بررسی این جوایز می‌پردازیم.

۱۰۰ میلیون بیبی‌دوج تنها با ثبت‌نام

با ثبت‌نام در صرافی ارز دیجیتال تبدیل، عضوی از خانواده بزرگ آن شوید و بلافاصله ۱۰۰ میلیون بیبی‌دوج هدیه بگیرید. برای دریافت این جایزه کافی است شماره تلفن و رمز عبور خود را وارد کنید و مراحل احراز هویت را پشت‌سر بگذارید. این جایزه پس از ثبت‌نام به‌صورت آنی به کیف پول شما در تبدیل واریز می‌شود.

۲۰۰ میلیون بیبی‌دوج با دعوت از دوستان

نوبت آن رسیده است که به‌سراغ دوستان صمیمی خود بروید. از دوستان خود دعوت کنید تا در صرافی تبدیل ثبت‌نام کنند تا به‌ازای ثبت‌نام هرکدام از آن‌ها، ۲۰۰ میلیون بیبی‌دوج پاداش بگیرید. تصور کنید ۵ دوست خود را دعوت کرده‌اید. پس از ثبت‌نام آن‌ها، ۱ میلیارد بیبی‌دوج به حساب کیف پول شما واریز می‌شود!

دریافت این جایزه محدودیتی ندارد و هرچقدر که دوستان بیشتری را به ثبت‌نام در تبدیل دعوت کنید و آن‌ها نیز ثبت‌نام کنند، از بیبی‌دوج بیشتری بهره‌مند خواهید شد. بنابراین، چندین بار می‌توانید از این جایزه بهره‌مند شوید.

۲۰۰ میلیون بیبی‌دوج پس از اولین معامله

جایزه بیبی دوج

پس از ثبت‌نام و دعوت از دوستان، یکی دیگر از روش‌های دریافت جایزه از جشنواره جزیره جایزه، انجام اولین معامله است. کافی است از بین ۴۸۰ بازار معاملاتی تتری و تومانی، یکی را انتخاب کنید و سفارش خود را به‌صورت آنی یا با تعیین قیمت، به ثبت برسانید.

پس از آن‌که سفارش شما تکمیل شد، فوراً ۲۰۰ میلیون بیبی‌دوج به کیف پول شما واریز می‌شود. جالب است بدانید برای دریافت این هدیه هیچ محدودیتی در حجم معامله وجود ندارد. دقت داشته باشید که این مأموریت شامل انجام معامله در بخش خرید آسان نمی‌شود.

با داشتن ۱۰ میلیون تومان، ۴۰ میلیون دیگر را تبدیل به شما می‌دهد

قصد دارید ۵۰ میلیون تومان سرمایه‌گذاری کنید؟ ۱۰ میلیون را شما آماده کنید، ۴۰ میلیون باقی‌مانده را تبدیل برایتان فراهم می‌کند. با استفاده از معاملات اهرم‌دار صرافی تبدیل می‌توانید با استفاده از اهرم، تا ۵ برابر سرمایه خود را وارد بازارهای اهرم‌دار موجود کنید و از سود ۵ برابری لذت ببرید.

کافی است ۱۰ میلیون تومان به حساب کیف پول معامله اهرم‌دار واریز کنید. پس از آن می‌توانید با استفاده از اهرم ۵ تا ۵۰ میلیون سرمایه دریافت کنید و از طریق آن سود خود را تا ۵ برابر افزایش دهید.

چگونه می‌توان از جوایز جزیره استفاده کرد؟

کاربران می‌توانند بیبی‌دوج را در بازار بیبی‌‌دوج-تومان و بخش خرید آسان صرافی تبدیل خرید و فروش کنند. افزون‌براین، بیبی‌دوجی که هدیه گرفته‌اید را می‌توانید در کیف پول امن و اختصاصی تبدیل نگه‌داری کنید و آن را به‌عنوان یک سرمایه‌گذاری بلندمدت درنظر بگیرید.

در ضمن، در بخش «تبدیل مقادیر اندک دارایی» می‌توانید دارایی خود را به تتر تبدیل کنید. توجه داشته باشید که این ارز دیجیتال را نمی‌توان از کیف پول تبدیل برداشت کرد.

پس از انجام مأموریت، چقدر طول می‌کشد تا هدیه دریافت شود؟

هر کدام از جوایزی که مطرح شد، بلافاصله پس از آن‌که مأموریت را انجام دادید، به کیف پول اختصاصی شما واریز می‌شود. با استفاده از منوی تاریخچه در بخش جوایز می‌توانید جوایز دریافتی خود را بررسی کنید.

آیا کاربرانی که قبلاً در تبدیل ثبت‌نام کرده‌اند، هدیه‌ ثبت‌نام را دریافت می‌کنند؟

متأسفانه کاربرانی که پیش‌تر در صرافی ارز دیجیتال تبدیل ثبت‌نام کرده‌اند، نمی‌توانند جایزه ثبت‌نام را دریافت کنند. اما این کاربران می‌توانند مأموریت‌های دیگر جشنواره را انجام دهند و سایر جوایز را دریافت کنند.

جمع‌بندی

نوبت آن رسیده است که فرصت را غنیمت بشمارید و سود خود را چندبرابر کنید. با شرکت در جشنواره جزیره جایزه می‌توانید جوایز متنوعی را دریافت کنید. در نظر داشته باشید که از طریق مأموریت «دعوت از دوستان» می‌توانید بدون انجام معامله سود کسب کنید و میلیارد‌ها بیبی‌دوج به‌دست آورید. همین حالا ثبت‌نام کنید و مأموریت‌ها را انجام دهید تا صاحب میلیون‌ها بیبی‌دوج شوید.

دیدگاهتان را بنویسید