Skip to content
top banner

این معیار صعودی کاردانو نوید جهش ۷۵ درصدی تا ۱ دلار را می‌دهد

رشد کاردانو
در
خواندن در ۱ دقیقه

تحلیلگر ارشد بازار ارز دیجیتال، علی مارتینز توجه جامعه کاردانو را به شاخص مهمی جلب کرد که نشان می‌دهد حرکت کاردانو می‌تواند صعودی شود.

علی مارتینز، تحلیلگر ارز دیجیتال، توجه جامعه کاردانو (ADA) را به یک شاخص کلیدی جلب کرده است که می تواند نویدبخش افزایش قیمت این ارز دیجیتال باشد. بر اساس تحلیل وی، کاردانو ممکن است روندی صعودی را تجربه کند که منجر به افزایش قیمت آن تا یک دلار می‌شود.

احتمال جهش قيمتي ۷۵ درصدي براي كاردانو

مارتینز در پستی در یک اجتماعی X نوشت: با کاهش نسبت ارزش بازار به ارزش تحقق یافته (MVRV) کاردانو به زیر ۲۲- درصد، این ارز دیجیتال می تواند شاهد “جهش قابل توجه دیگری” باشد. وی اشاره کرد که آخرین بار با نزول این نسبت به زیر ۲۲- درصد، قیمت ADA بیش از ۷۵ درصد افزایش یافت. با توجه به سطح قیمت فعلی کاردانو، جهشی بیش از ۷۵ درصد، قیمت آن را به فراتر از یک دلار خواهد رساند.

تحليلگران ديگر نيز چشم‌انداز مثبتی برای كاردانو متصور هستند

تحلیلگر دیگری به نام Trend Rider”نیز به تازگی احتمال افزایش قیمت کاردانو به یک دلار را مطرح کرده است. او در پستی در شبکه اجتماعی X، عنوان کرد که در صورت حفظ سطح حمایتی ۰.۴۴ دلار برای کاردانو، این ارز دیجیتال می تواند طی یک تا سه ماه به یک دلار برسد. Trend Rider پیش‌تر هم در پستی دیگر در این شبکه اجتماعی، اعلام کرده بود در صورت بازگشت قیمت کاردانو به بالای ۰.۵۴ دلار، روند صعودی آن ممکن است مجدداً آغاز شود.

Trend Ride  کمی پیش با اشاره به تکرار احتمالی الگوهای گذشته، افزایش قیمت کاردانو تا سقف ۳ دلار را پیش‌بینی کرده بود. وی با اشاره به رفتار قیمتی این ارز در اکتبر ۲۰۲۰ که قیمت کاردانو تا ۰.۱۰ دلار کاهش یافت و سپس به سرعت به ۳ دلار رسید، این احتمال را مطرح کرد که این روند می‌تواند مجدداً تکرار شود، چرا که کاردانو در آستانه یک اصلاح نهایی پیش از جهش قرار دارد.

هنوز فصل جهش کاردانو فرا نرسیده است؟

دن گامباردلو، بنیان‌گذار Crypto Capital Venture، با اشاره به ناکام ماندن کاردانو از صعود، عنوان کرد: هنوز فصل جهش کاردانو فرا نرسیده است. او اطمینان دارد که این ارز دیجیتال به زودی فصل شکوفایی خود را تجربه خواهد کرد و عملکرد بسیار خوبی خواهد داشت. با این حال، هولدرهای ADA ممکن است مجبور به کمی صبر باشند، چرا که به گفته این تحلیلگر، جهش قیمتی قابل توجه برای کاردانو ممکن است یکی دو ماهی زمان ببرد.

گامباردلو در همین راستا و با توجه به نگرانی‌های ناشی از احتمال بروز جنگ بین اسرائیل و ایران که باعث کاهش قیمت ارزهای دیجیتال شده است، پیش‌بینی کرد که کاردانو ممکن است به محدوده قیمتی “پایین‌تر از ۳۰ سنت” اصلاح کند. با این حال، وی با ابراز خوش‌بینی، پیش‌بینی کرد که ADA به همراه سایر ارزهای دیجیتال، پس از پایان یافتن این دوره از ترس و نگرانی، شاهد یک “جهش خیره‌کننده” خواهد بود.

در زمان نگارش این متن، قیمت کاردانو با توجه به داده‌های CoinMarketCap، حدود ۰.۵۰ دلار است که نسبت به روز گذشته بیش از ۳ درصد افزایش یافته است.