کارشناس بازار می‌گوید الان وقت ورود به دوج کوین است. چرا؟

زمان خرید دوج کوین

تحلیلگر مشهور بازار کریپتو با نام مستعار Kaleo معتقد است الان وقت مناسبی برای ورود به دوج‌ کوین (DOGE) است. به گفته او در روزهای آینده باید منتظر رشد قیمت بزرگ‌ترین میم‌کوین بازار باشیم.

چرا وقت خوبی برای ورود به دوج است؟

Kaleo تحلیلگر مشهور و پردنبال‌کننده بازار در شبکه اجتماعی X، با یادآوری تغییر لوگوی شبکه اجتماعی X‌ به لوگوی دوج ‌کوین در آوریل گذشته می‌گوید هیچ بعید نیست ماسک این بار هم چنین کاری را تکرار کند یا اقدامی مشابه انجام دهد.

سال گذشته اقدام ماسک برای تغییر لوگوی شبکه اجتماعی X به لوگوی دوج‌کوین باعث رشد ۳۰ درصدی قیمت این ارز دیجیتال شده بود. Kaleo معتقد است در شرایط فعلی بازار در صورت تکرار چنین رفتارهایی از سوی ماسک می‌توانیم شاهد رشد بیشتری باشیم و دوج کوین که پس از رسیدن به ۰.۲۲ دلار وارد اصلاح شده است به چنین پامپی احتیاج دارد.

اما نباید فراموش کرد که تغییر لوگوی قبلی از سوی ماسک تأثیر مثبت زیاد اما کوتاه مدتی بر روی قیمت دوج داشت و ممکن است جهش دوج این بار هم کوتاه‌مدت باشد.

ماسک دوج کوین را تا ۱ دلار پامپ می‌کند

تحلیلگر دیگری با شناسه Shitcoin Alchemist در شبکه X به ۳۵۰۰۰ دنبال‌کننده خود گفت ایلان ماسک دوج کوین را تا ۱ دلار پامپ می‌کند و به گفته او کارشناسان نیز احتمال رسیدن DOGE به این سطح را دور از ذهن نمی‌دانند.

اما اگر این بار ماسک بخواهد در جهش قیمت دوج کوین سهیم باشد باید این کار را با یک اقدام واقعی انجام دهد و تنها حرف کافی نخواهد بود.

ماسک به‌تازگی استفاده از دوج کوین برای خرید تسلا را تأیید کرد و بیت‌کوین را نیز یکی دیگر از ابزارهای خرید و فروش تسلا عنوان کرد.

ماسک و شبکه اجتماعی X هنوز در مورد استفاده از این ارز دیجیتال در شبکه پرداخت اظهارنظری نکرده‌اند؛ اما در صورت تأیید این خبر می‌توانیم شاهد جهش محسوس و بلند قیمت دوج کوین در آینده باشیم.

ثبت نام با موفقیت انجام شد

چکیده دنیای کریپتو در یک ایمیل

با عضویت در خبرنامه تبدیل از جدیدترین مقالات آموزشی و تاثیرگذارترین اتفاقات ارزهای دیجیتال در یک ایمیل مطلع شوید.

عضویت

اخبار فوری

تحلیل تکنیکال ۸ ارز برتر بازار ارزهای دیجیتال

تحلیل قیمت ارزهای بیت کوین، اتریوم، بایننس کوین، سولانا، ریپل، تن کوین، دوج کوین و کاردانو

تحلیل تکنیکال ۸ ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار را به نقل از وب‌سایت کوین تلگراف تقدیم شما می‌کنیم. تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین (BTC) بیت‌ کوین پس از بازگشت از سطح حمایتی ۶۰,۷۷۵ دلار، اکنون به میانگین‌های متحرک رسیده است. این ناحیه احتمالا محل دفاع محکم از سوی فروشندگان (خرس‌ها) خواهد بود. اگر […]

خروج سرمایه سنگین از بازار ارزهای دیجیتال

سرمایه‌گذاران کریپتو ترمز را کشیدند؛ خروج سرمایه ۹۵۰ میلیون دلاری در هفته اخیر

پس از ۷ هفته متوالی ورود سرمایه به ارزش ۱۲.۳ میلیارد دلار، بازار ارزهای دیجیتال با تغییر جهت عمده‌ای رویارو شد. به گزارش CoinShares حدود ۹۴۲ میلیون دلار خروج سرمایه از بازار صورت گرفت که برخلاف هفته‌های گذشته بسیار چشمگیر بوده است. علاوه بر این، با وجود باقی ماندن حجم معاملات در سطح ۲۸ میلیارد […]

راه اندازی ETF بیت کوی از همین ماه در هنگ کنگ

ETFهای بیت‌کوین در هنگ‌کنگ از همین ماه کارشان را آغاز می‌کنند

چراغ قرمز برای بیت‌ کوین در هنگ‌کنگ! کمیسیون بورس، اوراق بهادار و معاملات آتی هنگ‌کنگ (SFC) مجوز مشروط راه‌اندازی ETFهای اسپات بیت ‌کوین را صادر کرد و این صندوق‌های سرمایه‌گذاری احتمالا از همین ماه کار خود را آغاز خواهند کرد. هنگ‌کنگ با مجموعه فعالیت‌های کریپتویی خود و آزادی‌هایی که به ارزهای دیجیتال داده است در […]